Destiny 2: Lightfall – Defiant Battlegrounds Guide – GameSpot, Destiny 2 Defiant Battlegrounds Guide – Jak dokončit a získat klíče | PCGamesn

Průvodce Destiny 2 Defiant Battlegrounds – Jak dokončit a získat klíče

Jakmile odemknete vzdorné bojiště, můžete k nim přistupovat přímo z EDZ. V h však najdete náročnější seznam skladeb.E.L.M. Zatímco úroveň výkonu aktivity je 1770, úroveň výkonu hráče bude zvýšena na 1760, pokud se k ní pokusí přístup do roku 1760. Odměnou za dokončení tří z nich je Pinnacle Gear, který bude pravděpodobně resetovat nepřetržitě.

Destiny 2: Lightfall – Defiant Battlegrounds Guide

Nová sezónní aktivita Destiny 2 kombinuje akce pro zlomení vězení s mimorozměrným průzkumem.

1. března 2023 v 6:51 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Stejně jako předchozí sezóna v Destiny 2, sezóna Defiance má pro hráče novou aktivitu. Defiant Battlegrounds jsou kombinací nápadů, které byly přítomny v Destiny 2 po několik sezón, a kombinují vzrušení z převzetí armády Cabal s intrikou procházet s vzestupnou říší a setkat se s přijetím, které ji obývají. Narativně, vzdorné bojiště je aktivitou tří hráčů, ve které Fireteams bojují přímo k Calusu a jeho stínové legii, záchranu válečných zajatců a oslabují síly svědka v procesu.

Rozdíl je v tom, že toto bojiště má několik dalších kroků k jeho designu, protože nebudete jen střílet chodbu chodbami kabinových jednotek. Další výzvy leží před námi, ale jakmile znáte rytmus této činnosti, budete moci rychle brousit, abyste na konci mohli vyrábět vyhledávané odměny.

Defiant Battlegrounds může být spuštěna ze dvou zdrojů v současné době. Aktivitu můžete zahájit výběrem na mapě EDZ a pokud jste na obtížnějším boji, můžete skočit do náročnější verze z seznamu skladeb nalezené na obrazovce Helm Map. Můžete se také přihlásit u válečného stolu Helm pro odměny, z nichž některé lze dokončit pouze v Defiant Battlegrounds.

Vzdorné bojiště fáze 1

Neposkytnutý titulek

Toto je nejjednodušší a nejjednodušší část aktivity, protože budete muset prorazit díru přes Shadow Legion frontlines. Vybavte své nejlepší vybavení-nebo správné nástroje pro práci v závislosti na týdenních sezónních cílech-a neustále vyřezávejte cestu skrz Shadow Legion. Po nějakém zuřivém boji proti vojákům Cannon Fodder, válečných honisů a velitelů budete nasměrovat na nedalekou platformu, kde můžete nasměrovat své nové síly, které vám uděluje Mara Sov, a otevřít bránu do vzestupné říše.

Vzdorné bojiště fáze 2

Neposkytnutý titulek

Jakmile jste uvnitř strašidelné dimenze, budete probíhat krátkou rukavicí skrz odebrané síly. Tato část není také příliš složitá, i když budete chtít udržet oko otevřené pro obvyklé pasti, které tento umístění vrhají. Jak budete postupovat dále, budete muset demontovat zabraň. Vyčistěte dimenzi odebraných, vyjměte plísně a na konci této sekce narazíte na šéfa.

Tento nepřítel, exomida, vzat z svědka na mapě EDZ, bude mít třífázový zdravotní bar, který váš fireteam bude muset omezit. Na tomto setkání to bude dvakrát prohloubit, které lze odstranit zničením plísků, které se na této fázi vynoří. Zaútočte na šéfa, vytáhněte plísně a jakmile se prach usadí, budete připraveni na přestávku na vězení, když opustíte sféru Ascendant.

Vzdorné bojiště fáze 3

Neposkytnutý titulek

Nyní, když jste uvnitř vězení Cabal, je čas na nějakou akci vyhledávání a záchranu. Warden Shadow Legion nebude ochoten vzdát se svých zajatců bez boje a budete se muset vypořádat s vůdcem Cabal a jeho jednotkami, když vás spěchají. Tato fáze se stává náročnější, když strážce aktivuje jeho neproniknutelné štíty, které lze zlomit pouze speciální koulí. Chcete -li získat tuto smrtící sféru, budete muset rozsvítit své balefiry ve středu místnosti, což také působí jako bezpečný prostor, když je aktivováno škodlivé potlačovací pole. Stát uvnitř oblasti Balefire vám poskytne krátký zabezpečený buff a chrání vás před poškozujícími účinky potlačovacího pole na několik sekund.

Podívejte se na výrazný průvodce, porazte jej a vezměte esenci, kterou klesne zpět na místo balefire. Poté se to přemění v sféru, která může být vržena na strážce, a poté, co byl zasažen třemi z těchto koulí, jeho štíty klesnou. Po odstranění dvou třetin jeho zdraví se strážce přesune do vyššího výhodného bodu a budete muset aktivovat balefire blíže k němu. Opakujte tento proces při jednání s nepřátelským Cabalem a odebráním, upusťte štíty strážce a porazte šéfa tohoto bojiště, aby dokončili aktivitu.

Odměny

Poté, co jste zachránili zajatce, budete moci shromáždit nějaké vybavení v závislosti na tom, jakou verzi Defiant Battlegrounds, kterou jste spustili. Přímo spuštění aktivity vás automaticky odměňuje světovým brněním bazénu a zbraně.

Pokud při otevření této hrudi nemáte sezónní klíč, obdržíte sezónní zbraň nebo brnění. Pokud máte sezónní klíč, můžete jej použít k nároku buď sezónní zbraně s hlubokou rezonancí, kterou jste nedokončili řemeslným vzorem nebo vysoce stopovacím kusem brnění. Tato hrudník vám také udělí sezónní engram.

Průvodce Destiny 2 Defiant Battlegrounds – Jak dokončit a získat klíče

Definy 2 Defiant Battlegrounds jsou nejnovější aktivitou hry FPS, takže zde je to, co vědět o jejich dokončení v sezóně vzdoru Lightfall.

Průvodce Destiny 2 Defiant Battlegrounds - Jak dokončit a získat klíče: Guardian se připravuje na boj v vzdorných bojišti

Publikováno: 7. března 2023

Co jsou Destiny 2 Defiant Battlegrounds? Pokud po přestávce skákáte zpět do osudu, abyste hráli nedávnou DLC Lightfall, nemusíte být obeznámeni s aktivitami Battlegrounds Destiny 2. Ačkoli to nejsou přesně údery, mají podobné tóny a zahrnují porážku hordy nepřátel a dokončení konkrétních cílů, vyvrcholení odměn.

Zatímco vývojáři Bungie experimentovali s různými nastaveními Battlegrounds ve hře zdarma PC, dokonce zacházeli tak daleko, že zahrnují Mars Battleground sezóny 19 na nadcházející rotaci zamlčeného zamračení, nejsou tak řezané a suché jako stávky hry. Pokud bojujete s Destiny 2 Defiant Battlegrounds a jak sklízet své odměny ve hře FPS, potřebujete vědět o aktivitě Destiny 2 Season 20.

Průvodce Destiny 2 Defiant Battlegrounds - Jak dokončit a získat klíče: Používání koulí k rozbití nepřítele

Jak dokončit Destiny 2 Defiant Battlegrounds

Destiny 2 Defiant Battlegrounds Fáze jedna

Bojujte s nepřáteli, dokud vás Mara Sov nasměruje na platformu a otevírá bránu do Ascendant Realm.

Vzdorné bojiště druhé fáze

Boj vzali síly k napájení Balefire vašeho opatrovníka. Budete muset bojovat s odebraným šéfem, který se rozvine štíty. Vyjměte blighty, které se v tomto bodě vynoří, abyste odstranili štíty a pokračovali v poškození.

Vzdorná fáze Battlegrounds

Zde budete bojovat s vůdcem Cabal. Všimněte si však, že tento vůdce v určitém bodě také vyvine štíty. Musíte je rozbít koulí, kterou získáte z osvětlení balefires do středu místnosti. Tato oblast vás také dočasně ochrání před poškozením pole potlačení.

Porazit průvodce, který upustí v úvahu. To se přemění v sféru, kterou můžete hodit na šéfa. Po třech úderech se štít šéfa klesne, což vám umožní znovu způsobit poškození. Poté, co nepřítel nachází na jednu třetinu svého zdravotního baru, se přesune do vyšší oblasti. Opakujte proces s balefire blíže k šéfovi a poté DPS dokončete aktivitu.

Pokud máte ve svém inventáři vzdorný klíč, pak po dokončení aktivity můžete odemknout hrudník, abyste získali bonusové odměny.

Průvodce Destiny 2 Defiant Battlegrounds - Jak dokončit a získat klíče: krajinářský obraz strážců se blíží k pyramidům v Destiny 2 Defiant Battlegrounds

Jak vydělat Destiny 2 Defiant Engrams

Destiny 2 vylepšil svůj proces engramu, aby bylo mírně snazší spravovat. Hra se zbavila umbrálních engramů ve prospěch sezónních engramů. Zatímco umbralské engramy chodily do vašeho inventáře spolu s jasnými engramy a prvotřídními engramy, nyní jdou přímo k prodejci, což je v tomto případě válečný stůl v H.E.L.M.

Můžete si vydělat vzdorné engramy jako náhodné kapky na světě, ale budete mít vyšší šanci je vydělat tím.

Stejně jako v předchozích sezónách můžete odemknout vzdorný engram zaměření s prodejcem, což je v tomto případě Mara Sov. Jako bonus přidané můžete také odemknout zbraň Leviathan se zaměřením na získání zbraní, které by hráči mohli získat z Leviathanova náletu, když to bylo ve hře. Tyto však stálo dva vzdorné engramy, proto si to uvědomte, jak se na ně soustředíte. Brzy to může stát za to hromadit své vzdorné engramy, takže je můžete utratit za zbraně, o kterých víte, že chcete.

Můžete se také zaměřit na konkrétní vzdorné zbraně. Všimněte si však, že to stojí čtyři engramy, takže pravděpodobně budete stále muset brousit. Můžete se také zaměřit na konkrétní kousky brnění pro dva engramy.

Všimněte si, že v tabulce upgradů války můžete také odemknout upgrady, abyste vám poskytli další příležitosti k vydělávání vzdorných engramů.

Průvodce Destiny 2 Defiant Battlegrounds - Jak dokončit a získat klíče: děsivé pozadí Destiny 2 Defiant Battlegrounds

Jak získat Destiny 2 Defiant Keys

Vzdorné klíče jsou náhodné kapky na světě, které můžete vydělat z dokončení různých aktivit ve sluneční soustavě a jeho okolí. Můžete však také získat vzdorné klíče z Defiant Battlegrounds a čím více hrajete aktivitu, tím je pravděpodobnější, že získáte další klíče. Můžete nepřetržitě farmovat aktivitu a vydělat si požadované zbraně a role. Všimněte si však, že váš inventář může držet pouze pět vzdorných klíčů.

Co jsou Destiny 2 Defiant Battlegrounds?

Destiantní bojiště Destiny 2 jsou nová sezónní aktivita zahrnutá s nedávnou expanzí hry ve hře. V této aktivitě tří hráčů hráči bojují s Dark Cabal útočící na jejich základny a zachráněním zajatců. Každý z nich vyvrcholí rituálem, který přepravuje tyto zajatce do bezpečí.

Jakmile odemknete vzdorné bojiště, můžete k nim přistupovat přímo z EDZ. V h však najdete náročnější seznam skladeb.E.L.M. Zatímco úroveň výkonu aktivity je 1770, úroveň výkonu hráče bude zvýšena na 1760, pokud se k ní pokusí přístup do roku 1760. Odměnou za dokončení tří z nich je Pinnacle Gear, který bude pravděpodobně resetovat nepřetržitě.

To je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2 Defiant Battlegrounds. Když prozkoumáte vše ostatní nové v Lightfall, jako je podtřída Destiny 2 Strand, nezapomeňte si dát ruce na veškerou exotiku Destiny 2 a podívejte se, co víme o aktivitě přetížení Terminálu Destiny 2 v jedné z nejlepších her pro více hráčů PC také.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.