Destiny 2: Lightfall odhaluje nové podtřídy pramenů síly a schopnosti, Destiny 2 Lightfall Strand Subclass Přehled: Klíčová slova, Jak odemknout, aspekty a fragmenty vysvětleny – Dexerto

Přehled podtřídy Lighfall Strand Lighfall Strand: Klíčová slova, jak odemknout, vysvětlené aspekty a fragmenty

Hunter’s Super For Strand se nazývá SILKSTRIKE, který, když je aktivován, umožňuje hráčům zápasit po celém světě v pohledu třetí osoby. Přitom jsou schopni vyhodit své lano šipky, aby udeřili na nepřátele.

Destiny 2: Lightfall odhaluje síly a schopnosti podtřídy nových pramenů

S vydáním Destiny 2‘S Lightfall Expanze 28. února 2023 je pro strážce k dispozici nová podtřída temnoty. Pramen Je zbrusu nová elementární síla, která se spojuje s stávajícími podtřídami Void, Arc, Solar and Stasis. Strand nabízí hráčům vzrušující nové schopnosti a možnosti pro procházení Osud životní prostředí.

Strážci vstoupí do tajného města Neomuna založené na Neptunu a pomocí Strand to bude moci prozkoumat jako nikdy předtím. V předposlední kapitole OsudSvětelná a tmavá sága, strážci prozkoumá neonové město využívající temnotu ve svůj prospěch ve formě pramene. S vlivy a inspirace, jako je akční kino a superhrdinové osmdesátých let, Lightfall Slibuje, že přinese obrovské exploze a spoustu akcí, což se odráží v estetice nového prostředí.

S novým prostředím a nová podtřída přichází nová slovní zásoba. Vytváření něčeho z pramene se nazývá tkaní Zatímco porazil nepřítele zasaženého Strand Will Unrevel a vytvořte Spleť. Tangles jsou malé svazky pramenů, které explodují při výstřelu, což způsobuje poškození oblasti nedalekých nepřátel. Strážci mohou také vyzvednout spleti a házet je, což způsobí ještě větší poškození.

Tři nové debuffy se také připojí k řadám. Pozastavení PVE nepřítel je zvedne ze země a deaktivuje je, zatímco tento účinek je v PVP podobný, s výjimkou toho, že se protichůdné strážci mohou pohybovat pomalu a střílet své zbraně, aby bojovali zpět. Unraveling Nepřítel způsobuje, že z nich vybuchne vlákna, která zaútočí na nedaleké soupeře a také je rozpadnou, jako řetězová reakce. Nakonec a Oddělené Nepřítel má snížený výstup poškození.

Spolu s těmito debuffy přichází hlavní buff s názvem Tkaná pošta. To uzavírá strážce v síti vlákna pramenů, aby se snížilo přicházející poškození. V PVP to chrání pouze tělo – pokrývky hlavy a poškození melee se zaregistrují jako dříve.

Stoupá po obloze Neomuny

Jeden z nejvýznamnějších doplňků Destiny 2 s podtřídou pramene je zápas. Hráči mohou stisknout své tlačítko granátu a jejich postava bude tkát háček vyrobený z vlákna pramenů, které mohou chytit na kotevní body po celém světě. Háček se poté stahuje a přitáhne strážce do zamýšleného cíle. Strand může vytvořit vlastní body, což znamená, že traverz je možný i bez pevného kotevního bodu. Strážci mohou během procesu zápachu naletět, aby způsobili další škody, rozpadli nepřátele a tlačili je dozadu.

Tým Bungie se zaměřil na odměňování hráčů za provádění mnoha akcí souběžně, se sekvencemi, jako je porážka nepřítele s melee, aby je odpočinula do spleti, potlačila se na spleti, aby byla vrácena drapáková schopnost, která by byla zamotána z midairu a a Hodíte to na skupinu nepřátel, než se znovu potýká s spleti a pak se vyhýbáte na zem z Grapple, aby pozastavil osamělého nepřítele, zatímco spleť pokračuje ve skupině z nich a exploduje. Zní to jako hodně najednou, ale tato frenetická hraní přináší vysoké odměny, které měřítko jen měřítko do více monumentálních výšek, když se podíváte na individuální třídy Guardian.

Warlock Broodweaver

Warlocks jsou OsudMagická třída, která ovládá sílu vesmíru k devastujícímu účinku. Využívají Vlákny, Malí výbušní přisluhovači vyrobeni z vlákna pramenů, ve svůj prospěch. Všechny vlákny budou před explodem běžet vpřed a skočit na nepřátele, ale Warlock je více v souladu s vlákny, kteří se vrátí k Guardian, pokud nebude nalezen cíl. Například ve skupině tří vláken, pokud se dva najdou a porážejí cíle, třetí se vrátí do Warlocku před kondenzací do oběžné formy známé jako posazení. Až příště Warlock zaútočí na nepřítele, závit zaútočí na stejný.

Nový útok na melee Warlocka, Arcane Needle, je smrtící projektil, který po nárazu rozmaluje nepřátele a je schopen být připoután až třikrát v řadě. Stejně jako nový melee jsou k dispozici nové aspekty. Weaverův hovor Vytvoří tři závitka vejce, když je odlita roztržka, která se pak vylíhne do vlákna, když zasáhnou jakýkoli povrch. Jakékoli vlákny posazené, když je roztržka obsazení, se změní na další vejce. Invocation MindSpun má více výhod pro Warlock. Při provedení zápasného melee bude tkaní tři závit. Stejně jako toto, závitka granátu může být konzumována za účelem generování více posazených nití a granátu s útvarem může být spotřebován, aby se získal buff, který po každém zabití exploduje, aby pozastavil další nepřátele po každém zabíjení.

Warlock’s Super, Needlestorm, vytvoří nebezpečné hroty z vlákna pramenů, která se před explodem přilepí k nepřátelům a životnímu prostředí.

Hunter Threadrunner

Zatímco všechny tři třídy Guardian mají přístup k nástroji Grapple Lightfall Při používání Strand lovci používají svůj výjimečný pohyb a rychlost k dalšímu postupu možností. Lovci obdrží novou zbraň s lano-tart, která přináší maximální obratnost a jsou také schopni zaútočit na více nepřátel najednou ve vzduchu. Pomocí svého nového útoku na melee, Závitem, Lovci mohou hodit lano šipku, která se odrazí mezi nepřáteli, aby je poškodila a přerušila je. Když se vrátí, uděluje energii lovce melee pro každého nepřítele. Načasování návratu lana šipky k dokonalosti odměňuje další výbuch energie z melee.

Lovci mají také nové aspekty pramene, s nimiž je třeba experimentovat. The Onsnaring Slam umožňuje jim zabouchnout a pozastavit všechny nepřátele v okolí Vdova hedvábí přináší více výhod. Poskytuje další granátový poplatek a také vytváří přetrvávající sestavovací spleť při využívání schopnosti drapáku a plně vrátí schopnost granátu. Lovci mohou nastavit Grapple body na řetězy dohromady a celý FireTeam bude mít prospěch z použití těchto významů, že rychlý traverz je dosažitelný než kdy jindy Osud.

Tyto nové schopnosti a aspekty se kombinují s novým útokem Hunter Super, Silkstrike. To umožňuje lovcům vstoupit do pohledu třetí osoby, když se potýkají po celém světě a pomocí lanového šipky vybírají nepřátele. Zatímco super je aktivní, lovci se mohou častěji potýkat a lano-DART se stává multifunkčním, a má lehký i těžký útok. Světelný útok je nejvhodnější pro jednotlivé soupeře a lze jej použít ve vzduchu nebo na zemi. Na zemi, může být použit v časté posloupnosti. Zasážení nepřítele s špičkou šipky způsobí další poškození, zatímco porazí nepřítele s ním způsobí, že explodují. Těžký útok houpe lano šipkou kolem v kruhu a poškozuje všechny nepřátele v jeho poloměru.

Titan Berserker

Nakonec tanky Osud vesmír, Titani. Titani mohou produkovat obří čepele pramene, které obklopují jejich ruce. Nová schopnost Titan Strand Melee je Frenzied Blade který zní tak nebezpečně. Titan pomlčí dopředu, aby nakrájel na nepřátele s čepelemi paží, aby je přerušil, a se třemi obviněními mohou být tyto útoky připoutány dohromady.

Mezi nové aspekty Titanu patří Do roztržce Což dává tkanou poštu Titanům a jejich blízkým spojencům po zničení spleti. To snižuje poškození při regeneraci energie titanovy melee. Drengova řasy dává Titanům schopnost vystřelit vpřed při obsazení jejich třídní schopnosti, což pozadulo nepřátele na vlnícím se rázové vlnové cestě.

Nový Titan Super, Bladefury, Granty titansů silnější verzi jejich šíleného útoku na melee na melee jako nový útok na světlo, který při úspěšném přistání zvyšuje rychlost dalšího útoku. To také vytváří energii pro těžký útok, který vrhá pár hledajících projektilů dopředu, aby pozastavil a poškodil nepřátele.

Grenády a drapáky a fragmenty, oh ..

Stejně jako tomu bylo v případě předchozích podtříd a úvodů, Strand také uvidí tři nové možnosti granátu. Grapple, který je ovládán tlačítkem granátu; závitka granátu, který se rozdělí na tři projektily, které se při kolizi tkají do vlákna; a Grenade Shackle Grenade, který vybuchne ve vzduchu a pozastaví soupeře před odesláním hledání projektilů, aby pozastavil další nedaleké nepřátele.

K dispozici jsou také nové fragmenty k dalšímu přizpůsobení sestavení strážce, včetně Vlákno výstupu který znovu načtuje vybavené zbraně a zvyšuje aktivaci manipulace s zbraněmi a účinnost ve vzduchu na granátových schopnostech. The Vlákno zuřivosti odměňuje energii melee za škodlivé nepřátele spleti Vlákno finality generuje vlákny, když se používají pohyby finišeru. Nakonec Vlákno strážce Granty tkané poštou strážcům po vyzvednutí koule moci.

Strážci po celém světě se připravují na pramen a Lightfall zapnutí jejich postav při sklizni co nejvíce cenných zdrojů. Operace štítů Seraph je plně probíhá s některými zajímavými a vzrušujícími narativními zvraty. Destiny 2: Lightfall bude vydáno pro PC, Xbox a Playstation 28. února 2023.

Průvodce spisovatel || Cheri je spisovatelka na volné noze pro Destructoid, který se připojil na začátku roku 2023. Je také publikována jako NME, Metro, Techradar, The LoadOut, PCGamesn a další a také psaní o hudbě na stránkách časopisu Metal Hammer and Prog Magazine.

Přehled podtřídy Lighfall Strand Lighfall Strand: Klíčová slova, jak odemknout, vysvětlené aspekty a fragmenty

Guardian využívající schopnost Strand v Destiny 2: Lightfall

Bungie

Rozšíření DLC Destiny 2: Lightfall DLC přivítala podtřídu pramenů, takže zde je vše, co potřebujete vědět o nejnovější podtřídě Bungie ve sci-fi střelce včetně aspektů a fragmentů, jakož i o tom, jak ji odemknout.

Nejnovější expanzní Lightfall Destiny 2 posílá opatrovníky do Neomuny, aby bojovali proti Calusovi a jeho stínovým legiím. S zcela novým umístěním, nepřáteli a zbrusu novým nájezdem, který se má bojovat, si strážci potřebují nějakou vážnou palebnou sílu, pokud mají nějaké šance na sundání Caluse ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Naštěstí Bungie vydala pro strážce novou podtřídu, se kterou by mohla experimentovat ve formě Strand. Po debutu Stasis in Destiny 2: Beyond Light je Strand druhá podtřída temnoty, kterou jsme obdrželi.

Článek pokračuje po reklamě

Strand vydán s novými klíčovými slovy, stejně jako aspekty a fragmenty, aby hráči mohli experimentovat s různými sestavy. Tady je vše, co v současné době víme o podtřídách pramenů.

Strand Attune obrázek

Strand bude první novou podtřídou, kterou jsme obdrželi v osudu za více než 2 roky.

Obsah

 • Jak odemknout Strand v Destiny 2: Lightfall
 • Strandská klíčová slova
  • Klíčová slova
  • Debuffs
  • Buffy
  • Vlákny

  Jak odemknout Strand v Destiny 2: Lightfall

  Chcete -li si trvale dostat ruce na podtřídě pramenů v Destiny 2: Lightfall, jednoduše musíte Dokončit kampaň Lightfall a od tohoto bodu bude zcela přístupný.

  Článek pokračuje po reklamě

  Během rozsáhlé kampaně Lightfall a v různých misích se dostanete prakticky s Strandem.

  Strandská klíčová slova

  Akce klíčová slova

  Jako Stazis a přepracované světlo 3.0 podtřídy, Bungie přiřadila různá klíčová slova, která představují Strand. Tato klíčová slova jsou obecně debuffy nebo buffy, které lze aplikovat na strážce a nepřátele a ovlivní to, jak podtřída hraje a cítí.

  Článek pokračuje po reklamě

  Bungie odhalila 3 klíčová slova, která jsou specifická pro Strand, která nejsou buffy ani debuffy, a odkazují na použití samotného Strand.

  Příbuzný:

  Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

  Článek pokračuje po reklamě

  • Tkaní – Tkaní se týká, kdy strážce vytvoří objekt pomocí pramene.
  • Unravel – Unravel se týká, kdy opatrovník porazil nepřítele, který je v současné době ovlivněn Strandem, a účinně je „odpojí od vazby“.
  • Spleteně – Tangle se vyrábí, když byl poražen nepřítel zasažený pramenem, tato spleť je v podstatě velkým pramenem, který lze zastřelit, aby explodoval nebo ho hodil na nepřátele.

  pramene mučitelů bojujících proti opatrovníkům

  Strand bude mít různá akční klíčová slova.

  Strand debuffs

  Spolu s tím vydal Bungie 3 debuffy, které také pracují s Strand. Tyto jsou Suspendovat, rozmotat a těžké.

  • Pozastavit – Pozastavení je přesně to, co si myslíte, že to je, „pozastaví“ nepřítele ze země, což způsobuje, že jsou krátce deaktivovány. V PVP bude Suspend fungovat podobně, ale nebude deaktivovat nepřátelského strážce, místo toho to krátce zpomalí místo deaktivace.
  • Unravel – Útok na jakéhokoli nepřítele zasaženého unravelem způsobí, že vystoupí výbuchy vláken a zaútočí na nedaleké nepřátele. Když jsou tito nepřátelé zasaženi, také se rozpadnou.
  • Sever – Sever je debuff, který v podstatě způsobuje, že nepřítel zasažený způsobí menší poškození, protože byl odřízen od materiálu.

  Pramene nadšenci

  Strand má s tím jeden hlavní buff – Tkaná pošta. Umožňuje opatrovníkům se chránit s oloubením materiálu pramene. To dává bonus za snížení poškození v PVE i PVP, ale neovlivní poškození melee nebo headshot v PvP.

  Vlákny

  Vlákny jsou nová forma přisluhovače přidána do Lightfall a umožňují strážcům vysílat přisluhovače malých pramenů, které budou hledat nepřátele a explodovat na ně.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Strand Threadlings Destiny 2

  Strand Threadlings loví všechny nepřátele a explodují.

  Zápas

  Snadno jednou z nejzajímavějších věcí s podtřídou pramenů je schopnost strážců zápasit.

  Strand umožňuje strážcům tkaní háček pramenů, který lze použít na kotevní body, a také tenký vzduch, který umožňuje některé fantastické možnosti mobility. Hráči mohou na konci zápasu, který způsobí bonusové poškození, rozpadne nepřítele a také je pohání dozadu.

  Grappling je svázán se schopností granátu hráče, což znamená, že hráči musí buď opustit svůj granát, nebo jít bez šílené horizontální a vertikální mobility.

  Článek pokračuje po reklamě

  Příklad prasků

  Strand umožní strážcům se potýkat s vertikálně i vodorovně.

  Granáty

  V Strand jsou k dispozici další dva granáty, kromě Grapple, z nichž to je závitka granátu a granát.

  Článek pokračuje po reklamě

  • THEWLING GRENADE – THEADLING GRENADE se rozdělí na projektily, které se tkají Vlákny při nárazu.
  • Shackle Grenade – Shackle Grenade odpálí pozastavení výbuchu nepřátel v okolí a poté vysílá sekundární menší projektily, aby pozastavil jakéhokoli nepřítele poblíž.

  Titan Berserkers

  Strand Titani se mohou plně ponořit do fantazie, že jsou obrovskou hromadou mši, mohou být schopni se dostat dovnitř a sundat nepřátele, nepřekonatelní a bez kolísání jejich obrany.

  Titani se mohou vybavit čepelemi paže, díky nimž jsou devastující zblízka a osobní třída.

  Strand Titan Blades

  Strand Titani vybaví čepele jako zbraň.

  Titanovy schopnosti

  Titani obdrželi podtřídu Berserker Strand, která se primárně zaměřuje na nabíjení údery na melee. Mohou ovládat dvě čepele pramenů, když se pomlčují kolem mapy a roztrhají nepřátele.

  Článek pokračuje po reklamě

  Bungie odhalila schopnost melee pro Berserker Titan, což je šílená čepel. Frenzied Blade umožňuje Titanu, aby se pohltil dopředu a skázal nepřátele svými čepele. Frenzied Blade může držet až tři poplatky, takže Titans ji může použít v rychlém sledu, aby se odpřipal z nepřítele k nepříteli.

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  Článek pokračuje po reklamě

  Titan také nechal odhalit svůj pramen. BladeFury je roaming super, který funguje podobně jako šílená čepel, ve které se světelný útok stane přeplňovanou verzí zběsilé čepele, která zvyšuje rychlost útoku dalšího útoku. Lehké útoky účtují energii za těžký útok Super, což způsobí, že Titan vrhne projektily, které usilují o nepřátele, poškozují a pozastaví je při nárazu.

  Článek pokračuje po reklamě

  Strand Titan Blades

  Titani ovládající pramen se budou moci postoupit dopředu a udeřit své nepřátele.

  Titan aspekty

  Titani mají pro podtřídu pramenů dva nové aspekty díky Lighfall. Tyto jsou Do roztržce, a Drengova řasy.

  Aspekty jsou hlavní modifikace, které by strážci mohou změnit, jak fungují jejich schopnosti a podtřída.

  Článek pokračuje po reklamě

  • Do roztržce – do roztržce umožňuje, aby si Titans udělil sobě a jejich spojencům Tkaná pošta Buff při ničení a Spleť. Spolu s tím tento aspekt také zvýší regeneraci schopností Titanu, zatímco bude mít Tkaná pošta fanoušek.
  • Drengova řasa – Drengrova řasy umožňuje Titanu, aby ve skutečnosti vypustil výkonný vln pozastavit všichni nepřátelé zachyceni ve výbuchu.

  Hunter Threadrunners

  Lovci pramenů mohou uvolnit svou plnou rychlost a mobilitu, aby uvolnili zmatek na jejich nepřátele. ThreadRunners, jak se jim říká, budou moci používat svou novou zbraň pro lano šipky a zaútočit na nepřátele ze středního vzduchu.

  Strand Hunter Dart Rope Wield

  Lovci pramenů budou ovládat šipkové lano.

  Hunterovy schopnosti

  Lovci ThreadRunner získali volanou schopnost melee Závitem. Závitem Vidí, jak lovec vyhodí lano šipku, která se odrazí mezi nepřáteli a aplikuje se Seru a poškodit je.

  Článek pokračuje po reklamě

  Při návratu k lovci to také vrátí energii melee pro každý nepřátelský zásah a dobře načasovaná melee umožní lovci chytit šipku, což dále zvýší získanou energii na blízko.

  Hunter’s Super For Strand se nazývá SILKSTRIKE, který, když je aktivován, umožňuje hráčům zápasit po celém světě v pohledu třetí osoby. Přitom jsou schopni vyhodit své lano šipky, aby udeřili na nepřátele.

  Článek pokračuje po reklamě

  Tento super umožňuje lovcům častěji zápasit a přichází s lehkým i těžkým útokem. Světelný útok je základní úder, který lze použít po sobě ve vzduchu a na zemi. Tato stávka způsobí více škod na základě toho, zda byl nepřítel zasažen koncem lana šipky, a také způsobí, že nepřátelé explodují, když s ním porazí.

  Článek pokračuje po reklamě

  Zatímco těžký útok je radiální útok, který způsobuje, že kolem nich otočí lano a poškozují kohokoli poblíž. Silný útok lze také použít ve vzduchu nebo na zemi.

  Článek pokračuje po reklamě

  Strand Hunter Dart Rope Attack

  Zasážení nepřátel s DART způsobí bonusové poškození a způsobí explodu nepřátel.

  Hunter aspekty

  Lovci, stejně jako Titani, mají k dispozici dva aspekty v důsledku Lightfall. Tyto aspekty pracují v tandemu s mobilitou lovce a především se zaměřují na jejich schopnosti zápasit. Aspekty lovců jsou Onsnaring Slam a Vdova hedvábí.

  Článek pokračuje po reklamě

  • Onsnaring Slam – Ensnaring Slam umožňuje lovcům zabouchnout na zem, zatímco ve vzduchu, a pozastavit všechny blízké nepřátele.
  • Vdova hedvábí – Vdovský hedvábný grant je další granátový poplatek. Když se lovec potýká, vytvoří to popadnutí, když se zachytí. To plně vrátí energii granátů při zápasech, což lovcům umožní řetězovat jejich drapáky dohromady. Tyto trenné spleti mohou také použít tým Hunterů, což z něj činí skvělý aspekt užitečnosti pro týmovou hru.

  Warlock Broodweaver

  Strand Warlocks jsou hlavně o malých přisluhovačích, známých jako Threadlings. Threadlings jsou malí přisluhovači z pramene, která poběží vpřed a vyhledá nepřátele, aby explodovali. Všechny třídy mají přístup k vlákny, Warlock je však jedinou třídou, která je může uložit a mít je Okoun na Warlock.

  Strand Threadlings pro Warlocks

  Strand Warlocks bude mít zvláštní kontrolu nad jejich přímým přímým přisluhovačem.

  Warlockové schopnosti

  Warlocks také získal novou schopnost melee spolu s ostatními třídami ve formě Arcane Needle. Jako ostatní Warlock Melees, Arcane Needle je projektil, který bude sledovat cíle, způsobuje vysoké poškození a rozpadne je. Warlocks budou moci v rychlém sledu vrhnout tři tajemné jehly.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Warlocks Strand Super se nazývá Needlestorm, Což způsobí, že Warlock Raind Down Strand Matter ve formě hrotů. Tyto hroty se budou držet a explodovat na nepřátele nebo se proměnit v vlákny, které na ně budou pronásledovat a explodovat.

  Strand Warlock rakety

  Prameny Warlocks deště na jejich nepřátelství.

  Warlock aspekty

  Warlocks obdrželi dva aspekty pramenů, jako jsou jiné třídy v Lighterfall a to se točí kolem získání a využívání vláken. Aspekty Warlock Strand jsou Weaverův hovor a Invocation MindSpun.

  • Weaverův hovor – Po obsazení jejich trhliny bude Warlock propojit tři závitové vejce. Jakmile se narazí na povrch, tato závitka se vylíhnou do vlákna Posazený Převáděné vlákny jsou také.
  • Invocation MindSpun – Tento aspekt zvyšuje granáty Warlocka:
   • Zápas – Při provádění zápasné melee bude Warlock proplétat tři závitná vejce z nepřítele.
   • THEWLING GRENADE – Warlock může konzumovat jejich závitové granát, aby vytvořil sadu posazených vláken.
   • Shackle Grenade – Warlock může konzumovat svůj poutkavý granát, aby získal buff, který vytvoří pozastavení detonace pokaždé, když je nepřítel poražen.

   Fragmenty

   Fragmenty jsou menší nadšenci udělovaní strážcům, kteří mohou být vybaveni všemi třídami v Destiny 2: Lightfall a to jsou malé přizpůsobitelné možnosti, které mohou být vybaveny tak, aby se dále synergizovaly s vaší sestavou.

   Článek pokračuje po reklamě
   Článek pokračuje po reklamě

   Zde je každý fragment dostupný pro podtřídu Strand v Destiny 2:

   • Vlákno výstupu: Aktivace vaší schopnosti granátu znovu načtou vaši vybavenou zbraň a uděluje bonus ve vzduchu a manipulaci po krátkou dobu
   • Vlákno vazby: Super Final Fouws Emitujte pozastavení výbuchu z cíle
   • Vlákno kontinuity: Pozastavení, rozmotání a závažné účinky aplikované na cíle prodloužily doba trvání
   • Vlákno evoluce: Threadlings cestují dále a způsobují další poškození
   • Vlákno finality: Finálové údery vytvářejí vlákny
   • Vlákno zuřivosti: Škodlivé cíle pomocí spleti poskytují energii melee
   • Vlákno generace: Poškození způsobuje energii granátu
   • Vlákno izolace: Přistání rychlé přesnosti hity vydává odloučení od cíle
   • Vlákno mysli: Porážka zavěšených cílů Granty Energie schopností třídy
   • Vlákno propagace: Poháněné finálové údery Melee Grantes vaše stojan zbraně rozpadající se kola
   • Vlákno znovuzrození: Final Fouws Strand zbraně mají šanci vytvořit závit
   • Vlákno transmutace: Zatímco máte tkané poště, závěrečné údery zbraně vytvářejí spleť
   • Vlákno strážce: Vyzvednutí a koule napájecí granty tkané pošty
   • Vlákno moudrosti: Porážka zavěšených cílů s přesností konečných úderů vytváří koule síly

   To zabalí vše, co osud 2 hráči musí vědět o podtřídě pramenů, takže zde je spousta dalších užitečných průvodců, aby se váš osud rozvinuli ještě více:

   Jak Bungie vytvořila Strand, první novou podtřídu Destiny 2 za 3 roky

   Koncem února došlo k vysoce očekávanému vydání Destiny 2: Lightfall, nová expanze, která signalizuje „začátek konce“ na Destiny’s Světlá a tmavá sága. Kampaň vezme strážce do skrytého města Neomuna, zasazené uvnitř Neptunu a nerušené, dokud nedorazí síly stínové legie. Je na vás a Neomunových ochráncích, cloudových striders, bránit město.

   Naši strážní také objevují zbrusu novou sílu: Strand. Naučí se ovládat tuto podezřelou, strunnou látku po celém Lightfall kampaň a projevuje se do zcela nové podtřídy Destiny 2 Hráči, první, který bude představen od stáze v roce 2020.

   Chtěli jsme se dozvědět více o této nové podtřídě, o tom, jak Bungie dorazil k jeho designu a jak se všechny jeho prvky spojují společně a kopají hlouběji, hovořili jsme s hraním hraní Feature Eric Smith, aby odhalili, jak se stala nová tmavá síla.

   Jako každá podtřída Destiny 2, Strand dává každé ze tří tříd hráčů – Titan, Hunter a Warlock – odlišné schopnosti a jednu silnou super schopnost přizpůsobenou každé třídě. Hovězí titáni získávají schopnost Berserkeru, svolávají dvě obří ruční listy, aby snižovaly nepřátele, elegantní Warlock posílá vklouznutí pramenů, které se vyskytly skrze baddies, které explodují do divokých závitů nepřátel, a úhledné lovci mohou použít silkstrike dovednosti k vyvolání dlouhého lanového šipky a Thwip skrz jejich nepřátele.

   Pomocný pramen

   Strand se zaměřuje na traversal způsobem, který nebyl nikdy prozkoumán Destiny 2. Každá postava získává zápas, který vám umožní zavrhnout na povrch nebo oblast a otočit vzduch. Smith nám říká, že Grapple sedí ve středu třídy Strand a že to bylo možné prozkoumat dovednost týmu.

   “Téma typu poškození pramenů jsou všechny lana a struny, takže to prostě připadalo jako přirozené, že tam vloží háček,” říká Smith. “Provedli jsme hodně zkoumání toho, jak by měl být drapák fungován, chtěli jsme, aby to byl výbuch zrychlení nebo zip z bodu k bodu, a skončili jsme na tomto místě, kde, jak se hráči učí pramen, to bude číst Vaše mysl trochu.“

   “Pokud se na to díváte přímo, můžete se k určitému bodu zipem do určitého bodu, ale můžete se také pod ním houpat, můžete se škrtit doleva nebo doprava nebo se kolem něj houpat.”. Nakonec jsme skončili s opravdu dynamickým drapákem, na který jsme všichni velmi hrdí.“

   Schopnost drapáku nahrazuje slot granátu pro hráče pomocí Strand, takže také potřeboval nějakou schopnost poškození, aby se vyrovnal ztrátě tohoto slotu. Výsledkem je, co když jste granát?

   “Jak to trvá ten slot, chtěli jsme mu dát útočný nástroj,” vysvětluje Smith. “Jedna věc, kterou můžete udělat, je úder, který způsobí docela velké poškození v oblasti efektu. Můžete použít Grapple, abyste se dostali ze špatných situací, ale můžete jej také použít jako granát k vyčištění více nepřátel. Myslím, že je tu křivka učení, kterou jsem nadšený, když vidíme hráče mistra.“

   Uvolněte vlákny

   Podtřídy Strand představují vlákny – malé stvoření vytvořené z pramene, které se zaútočí a zaútočí na to, co je v dosahu. Smith nám říká, že to byla jedna z nejtěžších schopností přibití, kvůli Destiny 2 turbulentní terény a dynamické prostředí.

   “Threadlings jsou to, čemu říkáme” země následuje “, protože jsou omezeny na procházení na zemi a máme spoustu povrchů v Destiny 2 kde může být pro hráče obtížné je efektivně používat, “vysvětluje. “Mají docela dlouhý sledovací rozsah, aby mohli sledovat nepřítele a pak se zastavit a skočit, což jim dává určitou verticitu, ale vyladíme, jak fungují postupem času.“

   Tým také musel vyvážit, kolik škod mohou vlákny udělat a jak často jsou aktivní, nejen v režimech PVE, jako je kampaň, ale v online PvP, kde nejmenší množství poškození může hru dramaticky změnit.

   “Příliš mnoho vláken v PVP by se cítilo frustrující hrát proti.“

   Tento vyrovnávací akt byl také důležitý při navrhování tří hlavních schopností hlavní třídy a Smith podrobně popisuje úroveň práce a šíření disciplín, které musí být zapojeny do vytvoření jednoho.

   “Kdykoli vytvoříme nového super, přijdeme se seznamem možných návrhů a to zařídíme na to, co je realistické,” vysvětluje. “Ale existuje spousta rozhodnutí, je to animace, je to VFX, design, inženýrství, zvuk – takže se musí spojit mnoho věcí a pak musíte vyvážit samotný super v tolika herních režimech.“

   Na obrázcích níže si můžete prohlédnout některé nevyužité super nápady, ale Smith nám řekl, že Warlock Super schopnost téměř skončila chapadlami, které vyčnívaly a vyrazily na nepřátele. Skutečný Warlock Super, Needlestorm, který umožňuje hráčům uvolnit palbu hrotů na nepřátele, je stále stejně cool.

   S detailem prozkoumaného Stranda jsme zůstali jen s jednou otázkou: Proč si tým vybral zelenou pro barvu podtřídy? Smith nám říká, že při honbě za dokonalý hexový kód chtěl tým zajistit, aby byla každá třída okamžitě identifikovatelná i esteticky příjemná.

   “Měli jsme několik možností, ale Green se cítil nejvýraznější,” říká nám. “S tématem pramene to prostě fungovalo opravdu dobře.”. Něco jsme to viděli jako zelenou kouli příze a chtěli jste, abyste na to mysleli pokaždé, když projdete kolem příze v obchodě.“

   Lightfall Hráči odemkněte Strand trvale na konci Lightfall Kampaň a odtud může odemknout aspekty a fragmenty, které jim umožňují skutečně přizpůsobit podtřídu jejich stylu Play, ať už je to udržování vzdálenosti nebo rozbíjení přímo do akce.

   Minulý pátek také zaznamenal vydání Root of Nightmares, zbrusu nový nájezd Lightfall, Nezapomeňte se tedy otočit přes Neomunu, aby se odemkli tyto pramene a byli připraveni konfrontovat starodávnou hrozbu rostoucí při našich pražích.

   Destiny 2: Lightfall je nyní k dispozici na Xbox Series X | S a Xbox One.