Destiny 2 Lightfall Preload: Datum, čas, velikost stahování | Ginx Esports TV, tady je, když můžete předpětí Destiny 2 Lightfall | PCGamesn

Zde je, když můžete předpětí osud 2 Lightfall

Nejlepší staví lovec –

Destiny 2 Lightfall Preload: Datum, čas, velikost stahování

Rabia Sayal

EA FC24 Průvodce

Zde je, když bude k dispozici rozšiřování Lightfall Destiny 2 pro předpětí a jaká bude jeho velikost.

Destiny 2 Lightfall Preload: Datum, čas, velikost stahování

Rozšíření Lightfall Destiny 2 se brzy objeví 28. února a do hry přinese spoustu nového obsahu. Hráči budou čelit svědkům a jeho žákovi Calusovi, jak postupují v obchodě, a pokud jde o nové věci, uvidíme nový pramen podtřídy, QoL – LFG, Systém chvályho a strážce a mnoho dalšího.

Než bude DLC k dispozici ke stažení, budou servery odstraněny k údržbě asi 24 hodin a během té doby bude k dispozici pro předpětí, což vám ušetří čas, který bude potřebovat ke stažení expanze po vydání. Zde jsou tedy podrobnosti o datu předběžného načtení Destiny 2, čas a jeho velikost stahování na všech platformách.

Destiny 2 DATUM A ČAS LIGHFALL PŘEDPOKLAD

Osud 2 Lightfall bude k dispozici pro předběžné načtení den před skutečným vydáním, které je 27. února v 9:00 PT/12 PM ET/17 PM GMT. Údržba začne vedle sebe a dokonce i poté, co jste předilovali expanzi, nebudete moci hru hrát.

PŘEDPOKLÁDÁMI VYHLEDÁTE SE VYHLEDÁVÁNÍ VYDÁVÁNÍ VYDÁVÁNÍ PŘEDCHOZÍCH. Zde je, kolik úložiště budete potřebovat ke stažení Destiny 2 Lightfall na různých platformách, včetně PC, PlayStation a Xbox.

Osud 2 velikost světelného stahování

Velikost stahování Lightfall bude poměrně velká; Bungie však odhalil, že i přes to by si hráči měli všimnout zlepšeného času načítání. Přestože neprozradili přesnou velikost souboru expanze, požádali hráče PS4 a PS5, aby se před předem načtením volného prostoru uvolnili kolem 80 GB pro „další instalační balíček, který se má stahovat na vrcholu existujících osudu 2.”

Můžeme tedy očekávat, že velikost stahování Destiny 2 Lightfall bude pro hráče PS5 a PS4 kolem 70 GB až 80 GB. Na základě tohoto a velikosti souboru expanze Queen Queen můžeme očekávat, že nadcházející DLC bude vážit přibližně 100 GB pro PC, 110 GB pro Xbox Series X | S a 90 GB pro Xbox One.

Tuto stránku aktualizujeme, jakmile Bungie oficiálně oznámíme velikost stahování. Kromě toho musíte mít na paměti, že budete potřebovat obě verze, aby byly uloženy, aby předběžné zatížení uspělo.

Další zprávy Destiny 2 se nezapomeňte podívat na naši vyhrazenou sekci nebo se podívejte na některé z našich průvodců a tutoriálů těsně níže:

Nejlepší staví lovec –

Nejlepší stavění Titan –

Nejlepší staví Warlock –

Rabia Sayal

Napsal Rabia Sayal

Rabia vede pokrytí své první lásky, Valorant, a je také tvrdým fanouškem návrhů a postav Genshin Impact, i když jí chybí hraní retro her jako Mario, Roadrash, Need For Speed ​​II a mnohem více. Momentálně si užívá Honkai: Star Rail a dychtivě čeká na Minecraft The Wild Update. Najdete ji také, jak hraje Fireboy a Watergirl, když se cítí docela líný a chce hrát, brzy si brzy trvá dva znovu. Najdete také její minulou práci na podobných jako Gamepur, Sportskeeda, pevný disk a další publikace. Spolu s tím, že je hráčem, udělala mistry v matematice a miluje hraní s čísly.

Zde je, když můžete předpětí osud 2 Lightfall

Kdy můžete načíst destiny 2 Lightfall? Zde je, když majitelé DLC mohou načíst expanzi, aby se nedostali na načtení, jak hrají jejich spoluobčané strážci.

Tady je, když můžete předpětí Destiny 2 Lightfall: Titan Guardian používá svou pramenickou sílu proti nepříteli

Publikováno: 27. února 2023

Chcete vědět, kdy můžete předpětí načíst Destiny 2 Lightfall? Hráči PC, kteří předobjednali DLC, mohou načíst Lightfall po omezenou dobu před datem vydání Destiny 2 Lighfall. Je to poměrně velké stahování, takže se k tomu budete chtít dostat, pokud můžete, takže nemusíte čekat, až instalace dokončí, stejně jako se připravujete na hraní populární hry FPS.

Destiny 2 Lightfall bude k dispozici pro předběžné načtení od 27. února v 9:00 PST / poledne EST / 17PM GMT / 18:00 CEST. V této době mohou PC hráči, kteří mají předobjednání Destiny 2 Lighfall na Steam, The Epic Games Store nebo Microsoft Store, instalovat hru. Stojí za to předběžné načtení, protože stahování páry je 102.60 GB a vyžaduje 233.2 GB prostoru předpětí, instalace obchodu Epic Games je 101.51 GB a vyžaduje 223.3 GB předpětí a stahování Microsoft Store je 102.13 GB a vyžaduje 102.12 GB prostoru předpětí.

Zatímco předpětí nezaručuje, že budete moci hrát při spuštění, protože servery Destiny 2 jsou obvykle notoricky zálohovány na hlavních vydáních, znamená to, že nebudete muset čekat na instalaci hry. Nebo, pokud nebudete na spěchu serveru, předběžné nakládání jednoduše znamená, že nebudete muset čekat, až se hra načte, až budete mít šanci si sednout a hrát.

Toto okno předběžného načtení se také bude shodovat s plánovaným 24hodinovým obdobím údržby Destiny 2, takže pokud se v nadcházejícím dni setkáte s problémy s osudem 2 serveru, je to s největší pravděpodobností proč. Bungie potřebuje tentokrát, aby zajistila, že migrují svou vnitřní sestavení hry na server správně a že funguje tak, jak je zamýšleno.

Vysoce očekávané vydání odpoví na otázky týkající se svědků, světla a temné ságy, dříve neznámého města Neomuna a podtřídy Destiny 2 Strand. Lightfall také slibuje, že představí několik nových funkcí ve hře, z nichž mnozí hráči Destiny 2 požadovali roky.

Pokud jste nadšeni Lightfall, podívejte se na náš průvodce Destiny 2 Season 20, což vám řekne nejrůznější věci, které potřebujete vědět o další splátce populární hry pro více hráčů a o tom, co se blíží.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.