Destiny 2 Sezóna 18 Datum vydání, nový nájezd, oblouk 3.0 podrobností a další | PCGamesn, Destiny 2 Sezóna lupu: Čas vydání, Raid, Arc 3.0 & Vše, co víme o sezóně 18 – Dexerto

Destiny 2 Sezóna lupu: Čas vydání, Raid, Arc 3.0 a vše, co víme o sezóně 18

Pokud máte luxusní edici čarodějnic Queen, jste již zakrytí pro sezóny 18 a 19.

Destiny 2 Sezóna 18 Datum vydání, nový nájezd, oblouk 3.0 podrobností a další

Destiny 2 Sezóna 18: Svědek stojí před desítkami plovoucích, černých pyramid

Destiny 2 sezóna 18 je na obzoru a formuje to jako banger. Když se vyprávění zvyšuje do finále příběhu deset let, jsme nadšenější než kdy jindy, abychom konečně objevili pravdu o cestovateli a tajemství světla a temnoty.

Nová sezóna Destiny 2 vždy přináší překvapení, ale sezóna 18 vypadá, že smíchá nový obsah s návratem, možná se datuje zpět k původnímu osudu. S „novým“ nájezdem, přepracováním třídy ARC, změny PVP a dalšími vylepšeními kvality života na vrcholu sezóny, mají hráči v nadcházejících měsících hodně nadšené.

Destiny 2 Sezóna 18: Cestovatel se vznáší nad zemí

Datum, čas a jméno sezóny 18

Osudová sezóna 18 Vydání je 23. srpna 2022 v 10:00 PDT / 1pm EDT / 18:00 BST / 19:00 CEST. Sezóna 17 je naplánována na 23. srpna, což povede hráče přímo na začátek sezóny 18. Události zahájení sezóny se obvykle vyskytují ve stejnou dobu s běžným týdenním resetováním.

Spuštění se shoduje s Bungie’s Destiny 2: Lightfall Showcase, která se odehrává celou sezónu dříve, než se očekávalo. To je, když Bungie odhalí jméno a náhled sezóny 18, kde se příběh bude zamířit. Bungie tvrdí, že Lightfall vyřeší některé z největších vynikajících bodů franšízy, když se spustí v roce 2023.

Bungie často potřebuje čas na údržbu serveru mezi ročními obdobími, takže se připravte na sezónu 17 až do konce několika hodin před resetovacím časem. Během této doby se hráči nebudou moci přihlásit do Destiny 2, takže se ujistěte, že jakékoli otevřené sezónní úkoly nebo odměny jsou dokončeny několik hodin před zahájením sezóny. Podobně, jakmile se nová sezóna spustí, může přetížení serveru způsobit problémy s přihlášením, které často trvají až hodinu nebo dvě, takže hráči se možná budou muset vyzkoušet několikrát, aby se dostali do nové sezóny, jakmile bude naživo.

Pokud jde o název sezóny 18, Bungie sledovala obvyklou praxi, že na něj odkazuje jako „sezónu [redigovaného]“. Podle nejnovějších úniků je sezóna 18 známá jako „sezóna drancování“ a očekává se, že bude pirátská téma. Jsme velmi blízko k datu vydání a Bungie nepotvrdila název sezóny, takže to bude pravděpodobně oficiálně odhaleno při spuštění.

Destiny 2 Sezóna 18: Eris Morn zamíří k záhadné struktuře

Sezóna 18 kampaň a sezónní průchod

Kampaň pro sezónu 17 vyvrcholila prvním pohledem hráčů na svědka, který bude pravděpodobně pokračovat po celou sezónu 18. Hráči vědí o svědku jen málo, kromě toho, že entita je vůdcem Černé flotily, která způsobila, že IO, Mars, Titan a Merkur zmizeli před expanzí za světlem.

Hráči, kteří si zakoupí sezónního obsahu hry, kterou již vlastní, pokud si zakoupí expanzi Beyond Light, mohou očekávat několik týdnů příběhových misí a přístup k sezónní činnosti.

Tím se spadá do souladu s obsahem, který hráči dostávají každou novou sezónu, spolu s exotickou zbraní, i když Bungie byla na podrobnostech nadcházející sezóny neobvykle tichá. Během několika posledních sezón se držitelé průsmyků také přistupovali k sezónnímu artefaktu, který mohou vyrovnat a odemknout zbrojní mody.

Destiny 2 Sezóna 18: Ana Bray se ohlédne zpět na temnou postavu

Oblouk 3.0 Aktualizace: Formát, aspekty a fragmenty

Po nedávných revizích a solárních genech, Bungie již sdílela, že do hry přijde přepracování oblouku. Předpokládá se, že debutuje na začátku sezóny 18, bude přepracování pravděpodobně fungovat podobně jako předchozí přepracování.

V rámci přípravy by hráči měli odemknout aspekty a fragmenty třídy ARC. Tento přístup umožňuje hráčům větší flexibilitu přizpůsobit své postavy a přizpůsobit se jejich jedinečným herním stylům. Stejně jako prvotřídní, solární a stasivní elementární třídy, bude pravděpodobně existovat řada úkolů, aby bylo možné odemknout aspekty ARC a další cíle odemknout fragmenty.

Destiny 2 Sezóna 18: císař Calus

Jaký je nový Raid Destiny 2?

Kromě nového sezónního obsahu a přepracování podtřídy ARC bude sezóna 18 obsahovat také „nový“ Raid. Bungie však ve skutečnosti přinese nájezd, který se poprvé objevil v původním osudu. Není to poprvé, co jsme viděli recyklovaný obsah s čerstvým nátěrem, přičemž klenba přepracování skla a nyní derelict Leviathan v sezóně 17 byla dvě předchozí příležitosti o tom, že se to děje.

Mezi členy komunity jsou spekulace, že vracejícím se nájezdem je King’s Fall, který se objevil v původním osudu v rámci expanze přijatého krále, který mnozí považovali za jednu z nejlepších expanzí v osmileté historii franšízy franšízy. Odkazy Sapathûnovy odkazy na vznikajícího krále opět naznačují, že hlavní šéf nájezdu, Oryx, by se mohl v nějaké podobě vrátit do hry. Proto existuje silná možnost, že hráči budou mít příležitost hrát přepracovanou verzi klasického nájezdu.

Jiní mají podezření na nadcházející sezónu, mohli vidět návrat Rasputinu, což by mohlo vytvořit nadcházející obsah vydání Siva sezóna. To znamená, že vracející se nálet by mohl být hněv stroje.

Konečným kandidátem na návrat nájezdu je Crotaův konec, ačkoli někteří tvrdí, že nálet je příliš krátký a vývojáři by ho museli výrazně přepracovat, aby se vešly do současné meta Destiny 2.

Bungie již odhalila některé informace o nájezdu, aby hráčům poskytli dostatečný čas na přípravu. Nájezd bude žít v pátek 26. srpna v 10:00 PDT / 13:00 EDT / 18:00 BST / 19:00 CEST a soutěžní režim bude povolen po dobu prvních 24 hodin. Hráči musí být na úrovni výkonu nejméně 1560 pro všechna setkání a vyčištění náletu v soutěžním režimu odemkne režim výzev i triumf pro dokončení všech triumfů výzvy.

Prvním světem je konkurence s bungie-endorsed, aby zjistila, který tým Raid bude první, kdo dokončí nájezd. Tentokrát se tým stane prvním světem, pokud jsou první, kdo dokončí triumf v tajném výškovém režimu. Zatímco v režimu Challenge, tým otře, pokud selže v podmínkách úspěchu pro jakékoli setkání.

Destiny 2 Sezóna 18: Strážce naplněný energetickým pružinami vpřed v nadcházejícím železném banneru

Sezóna 18 PvP: Krejmobilní a železné bannerové detaily

Sezóna 18 také zavede několik změn v více činnostech PVP. Například Iron Banner sezóny 17 představil režim roztržení her a disjunkční mapu, zasazený do trůnského světa Sapathûnů. Ty se nepřipojí k bazénu kelímku. Bungie také zavádí změny do jeho dopadové dohody, které zváží kvalitu připojení hráče.

Iron Banner také získá nový režim s názvem Eruption, což je v podstatě střet s energetickým posílením založeným na KillStreaks.

Sandbox, zbraně a změny kvality života

V sezóně 17 společnost Bungie zavedla několik změn v vyrovnávání zbraní, včetně úprav s tresty účinnosti ve vzduchu a buffů na brokovnice, glaivy a lineární fúzní pušky. Tyto změny se převedou do sezóny 18, protože tým pokračuje v iteraci a zdokonalení jeho vyrovnávání vedení do nové sezóny.

Z kořistního bazénu je také vyřazeno několik zbraní. Patří mezi ně Iron Banner Drops Peacebond a Archon’s Thunder, Nightfall Weapons Plug One.1 a hothead a zkoušky očí Osiris Eye of Sol a Summoner.

Hra také představí změny na Gunsmith Bounties, navržené tak, aby pomohly hráčům rovnat jejich postavy rychleji. Odměny nyní udělí 50 reputaci místo 25 a demontáž legendární a exotické zbraně nyní udělí pět pověsti místo tří.

To je naše porucha toho, co mohou hráči očekávat v sezóně Destiny 2. Mezitím se připravte na novou sezónu zdokonalováním vašeho Titan, Warlock nebo Hunter se staví s naším Destiny 2 Solar 3.0 a neplatné 3.0 Build Guides.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Destiny 2 Sezóna lupu: Čas vydání, Raid, Arc 3.0 a vše, co víme o sezóně 18

Destiny 2 Arc Super Super

Bungie

Datum vydání sezóny Destiny 2 se blíží. Zde je vše, co víme zatím o Destiny 2 Season of Plunder, včetně toho, kdy to začíná, vše, co víme o dalším nájezdu a všech změnách kelímku.

Destiny 2 Sezóna 18 je konečně tady, signalizuje konec sezóny The Haunted (Season 17) a odkopnout Destiny 2: Sezóna lupu.

Zatímco mnoho detailů sezóny 18 je udržováno pod zábalem, dokud nezačne sezóna, víme, že je toho spousta nadšených; Oblouk 3.0 debutuje po úspěšném nasazení solárních 3.0 a neplatné 3.0, zatímco disjunkční mapa bude přidána do fondu rotace obecného kelímku.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak hra začne budovat dynamiku směrem k Lightfall (očekávané v roce 2023) a pak konečný tvar, Destiny 2 Sezóna 18 může být naprosto klíčová pro budoucnost Bungieho kořistné střelce. Zde je vše, co víme o dosud o Destiny 2 sezóny lupu.

Obsah

Destiny 2 Sezóna dni vydání drancování a čas zahájení

Období strašidelné Proběhne do 23. srpna. To je stejné datum jako velké odhalení toho, co se blíží.

Datum vydání 18. sezóny 18 bude v ten den při týdenním resetování (18:00 BST/10 AM PT/1 PM ET), což znamená, že máte dostatek času na vyrovnání sezonního průsmyku a sezónního artefaktu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Destiny 2 Sezóna Plunder Content Roadmap

Destiny King

Zde je zatím vše potvrzeno:

 • Pátek 26. srpna: Spuštění RAID pro King’s Fall
 • Úterý 6. září: 1. týden železného banneru
 • Pátek 16. září:Zkoušky s Osirisem
 • Úterý 4. října: Velmistrovské setkání
 • Úterý 18. října: Festival The Lost
 • Úterý 15. listopadu: 2. týden železného banneru

Nový Raid

Zatímco sezóna Haunted přidala nový dualita dungeon, sezóna 18 přidá „nový“ nájezd do Destiny 2 26. srpna.

Tato aktivita šesti hráčů, aktivity Endgame, bude pravděpodobně vydána během sezóny, aby hráčům umožnila broušení úrovně energie, ale někteří hráči měli podezření, že Bungie se může dostat do trezoru Destiny Content, aby znovu přemýšlel o starém osudu nájezdu.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Blogový příspěvek Bungie říká, že nájezd, ať už to bude cokoli, bude žít 26. srpna v 10:00 Pacifiku s následujícími podmínkami:

Článek pokračuje po reklamě

 • Nájezd bude spuštěn s povoleným režimem soutěže po dobu 24 hodin.
   • Budete muset být na 1560 síle, abyste byli na čepici pro všechna setkání.

   Sezóna 19 představí další nový dungeon.

   První raid závod na světě

   Zatímco Bungie tradičně odstartovala v sobotu první závody na světě, tentokrát to začne 26. srpna v 10 hodin PT – jen pár dní po datu vydání Destiny 2 Season 18.

   Zde je Rungie’s Rundown:

   • Nájezd bude spuštěn s povoleným režimem soutěže po dobu 24 hodin.
     • Budete muset být na 1560 síle, abyste byli na čepici pro všechna setkání.

     Kelímek

     Disjunkce, která je nastavena na trůnním světě Sanathun, byla přidána v sezóně strašidelného, ​​ale pouze pro železné banner: Rift.

     Článek pokračuje po reklamě

     Destiny 2

     Disjunkce je první nová mapa PVP v určité době.

     Sezóna 18 přidá roztržení a mapu do fondu obecného kelímku, což znamená, že ji budete moci hrát častěji a v jiných režimech.

     Iron Banner se také zaměří na jiný režim, erupci. Bungie říká, že držení zabití způsobí, že hráči začnou „prudké“, zvyšují skórované body a snižují cooldowns se zabití. Zasážení pěti zabití bez umírání spustí „primizovaný“ stav, který staví váš tým na lov, buffy všichni cooldowns a další – až po patnácti sekundách váš strážce exploduje, pokud nedostanete další zabití, abyste pokračovali.

     Článek pokračuje po reklamě
     Článek pokračuje po reklamě

     Největší změna pro Crucible však přijde v dohazování. Nedávný blogový příspěvek Bungie vysvětlil, že vývojář pracuje na implementaci uvolněné formy dohadových dovedností, kde po posouzení kvality připojení začne hra identifikovat pečlivě hodnocené hráče z hlediska dovedností. Tento proces bude pokračovat v sezóně 19.

     Změny karantény

     Bungie slíbila aktualizaci středních zbraní ve svém týdenním blogovém příspěvku, ale zajímavé je, že některé změny jsou staženy dopředu ze sezóny 18.

     Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

     Článek pokračuje po reklamě

     Mezi velké změny patří aktualizace kontroverzního statistiku účinnosti ve vzduchu a také vylepšení určitých typů zbraní.

     Shromáždili jsme všechny rané poznámky o patch pro Destiny 2 Season 18, s Bungie číslováním patch jako 6.2.0.

     Článek pokračuje po reklamě

     Destiny 2 sezóna zbraní z luku

     Jak je tomu vždy u ročních období Destiny 2, očekáváme novou rituální zbraň pro sezónu, která nabízí jedinečné obtisky pro Vanguard, Crucible a Gambit.

     K dispozici bude také exotická zbraň vázaná na sezónu, ale pokud jde o to, co by mohlo být těžké říct. Velká předehra je kulomet/raketová odpalovač hybrid, zatímco narukovač je letální, robocop-style boční zbraň, o které jsme si nemysleli, že budeme znovu vidět po Destiny 1.

     Článek pokračuje po reklamě

     Zatímco Bungie nepotvrdila, jaké zbraně se přidávají k činnostem, víme o některých, které jsou odstraněny. Podle Bungie můžete očekávat, že to opustí hru v sezóně 18:

     Článek pokračuje po reklamě

     PeaceBond Sidearm
     Archon’s Thunder kulomet

     Destiny 2 Arc 3.0

     Olovo z karantény Kevin Yanes navrhl, že mnoho útoků synaptických kopí nalezených v sezóně vzrostlé je ve skutečnosti testovacím základem pro Arc 3.0.

     Destiny 2 ArcStrider v PvP

     Oblouk 3.0 přichází s sezónou 18.

     Solar 3.0 a neplatné 3.0 Oba představili řadu buffů a debuffů, které se vztahují na nepřátele, přibližují je k stázi a oblouku 3.0 udělá to samé – podívejte se na našeho úplného průvodce zde.

     Článek pokračuje po reklamě

     Bungie dříve řekl, že oblouk 3.0 se zaměří na osvětlení řetězu, což znamená, že by to mohla být skvělá zábava pro zúčtování velkých skupin nepřátel. Oblouk 3.0 bude zdarma pro všechny hráče.

     Změny reputace Gunsmith

     V nedávném blogovém příspěvku Bungie potvrdil, že střelce věže, Banshee-44, získá další přepracování v sezóně 18.

     Článek pokračuje po reklamě

     Destiny 2 Banshee-44

     Banshee získává další generální opravu v sezóně 18.

     Denní Gunsmith Bounties nyní udělí 50 pověsti, místo 25, což znamená, že hráči mohou každý den vydělat 200 reputace. Rep získané z demontáž legendárního nebo exotického vybavení bude také stoupat také od 3 do 5, což znamená, že hráči mohou vydělat mnohem více v kratším čase, aby pomohli hráčům rychleji se umístit.

     Článek pokračuje po reklamě

     Destiny 2 sezóna Plunder Story a postavy

     Jednoho dne stále doufáme o sezónu zaměřenou na Sivu, ale cokoli se stane v sezóně 18, pravděpodobně začne budovat příběh příběhu k Lisformu-zejména s odhalením události ve stejný den.

     Eramis je bez jejího ledového vězení a ona postavila posádku pirátů. Naštěstí stavíte jeden ze svých vlastních s drifterem, Mithraxem a pavoukem.

     Článek pokračuje po reklamě

     Hráči budou moci lovit pirátský poklad a potulovat se sluneční soustavou ve své vlastní kečtové lodi.

     Článek pokračuje po reklamě

     Destiny 2 sezóna 18 cena

     Sezóna 18 bude pokračovat s modelem sezóny, což znamená, že můžete Kupte si to za přibližně 10 GBP/12 $ za sezónu.

     Pokud máte luxusní edici čarodějnic Queen, jste již zakrytí pro sezóny 18 a 19.

     S novou prémiovou událostí, které přicházejí s Solstice of Heroes, by mohl být čas, aby se Destiny 2 přesunul na model předplatného?

     Pro více informací o Destiny 2 se nezapomeňte podívat na náš další obsah pro střelce Loot.