Destiny 2 Sezóna Deep: Datum vydání, nový obsah a další – Dexerto, Destiny 2 Sezóna 22 Datum vydání, příběh, nájezd, aktualizace | Načtení

Destiny 2 Sezóna 22 Datum vydání, příběh, nájezd, aktualizace

Exotiky Engrams upuštěné z určitých činností již nebudou automaticky dekrypt, když jsou získány v sezóně hluboké. Tyto engramy pak mohou být zaměřeny na Rahool, stát hráčům různé materiály a záblesk.

Destiny 2 Sezóna Deep: Datum vydání, nový obsah a další

Období hlubokého klíčového umění

Bungie

Poté, co se sleduje sezóna Destiny 2 Deep po sezóně Defiance, je vše, co víme o datu vydání, novém obsahu a dalších.

Sezóna 21 Destiny 2, aka sezóna Deep, bude následovat aktuální sezónu Defiance. Sezóna Deep přinese více obsahu příběhu v Lightfall, nový žalář a přepracování různých systémů, které byly zavedeny v poslední expanzi.

I když ne všechno bylo dosud odhaleno pro další hlavní aktualizaci, sestavili jsme se brzy na všechno, co je třeba vědět o sezóně Deep in Destiny 2.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Období hlubokého data vydání
 • Období hluboké rovnováhy se mění
 • Období hlubokých změn cen
 • Období hluboké síly se mění
 • Období hlubokého obsahu
  • Nový obsah příběhu
  • Nová sezónní aktivita
  • Nový dungeon
  • Exotické zaostření
  • Nové aspekty pramenů

  Svědek se blíží k cestovateli, který je obklopen pyramidovými loděmi v Destiny 2: Lightfall

  Příběh Lightfall je připraven pokračovat v sezóně hluboké.

  Destiny 2 sezóna hlubokého data vydání

  Období hlubokého bude následovat, jakmile sezóna Defiance skončí. Podle data ukončení Battle Pass Defiance by měla být sezóna Deep k dispozici na 23. května 2023.

  Jako obvykle, pravděpodobně přistane na týdenním resetu, který se vyskytuje 17:00 GMT/10 AM PT/1 PM ET.

  Období hluboké rovnováhy se mění

  Spolu s obvyklými nabídkami bude sezóna Deep představovat revampy a buffy na několik podtříd. Mezi ně patří poškození buffů některých supers v PVE, stejně jako pramene nadšenci po celé desce.

  Článek pokračuje po reklamě

  Kromě toho se Bungie zaměřila na exotické brnění i zbraně a zaměřila se na odlehlé hodnoty pro různé buffy a nerfy.

  Článek pokračuje po reklamě

  Více o změnách přicházejících v našich raných poznámkách.

  Období hlubokých změn cen

  Bungie narazila na cenu sezóny pro hru, počínaje sezónou Deep. Strážci mohou očekávat, že zaplatí o něco více (přibližně 1 až 2 USD), protože náklady jsou tlačeny z 1000 stříbra do 1200 stříbra.

  Období hluboké síly se mění

  Další významnou změnou přicházející s sezónou hluboké je odstranění grindů, což znamená, že hráči již nebudou muset brousit tolik jako předtím. Hráči však budou stále povinni rozdrtit sezónní bonus za artefakt, ale.

  Příbuzný:

  Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

  Článek pokračuje po reklamě

  Období hlubokého obsahu

  Nový obsah příběhu

  Stejně jako jiná roční období bude sezóna Deep hostit svůj vlastní příběh, který bude postupovat každý týden. Tento příběh bude pokračovat od konce Lightfall a bude tlačit směrem k konečné expanzi ve světlé a tmavé ságy, konečném tvaru.

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  Článek pokračuje po reklamě

  Období hluboké, jak název napovídá, uvidí strážci vstoupit do tmavě modré. Víme, že se vrátíme do kdysi klesajícího umístění Titanu, ale nejisté, zda bude umístění plnou zónou.

  Článek pokračuje po reklamě

  Spolu s tím se v příběhu vrátí prodejce Titan Sloane a požaduje nouzovou podporu, jak je uvedeno v tomto upoutávce.

  Jedna věc, kterou víme, že očekáváme, je mise, která poskytuje trochu větší jasnosti, co přesně je závoj, když směřujeme k konečnému tvaru.

  Nová sezónní aktivita

  V průběhu ročních období by měla sezóna hluboké pořádat sezónní aktivitu, aby hráči bavili po celou dobu trvání. Tato sezónní aktivita musí být ještě potvrzena, ale bude to pravděpodobně pro 3 nebo 6 hráčů vytvořená aktivita a umožní hráčům farmovat pro konkrétní sezónní kořist.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Nový dungeon

  Nový dungeon byl potvrzen k propuštění v sezóně hluboké v rámci klíče Lightfall Dungeon Key. Tento dungeon bude vyžadovat, aby hráči vlastnili klíč Lightfall Dungeon, který byl zahrnut do Lightfall’s Deluxe Edition nebo je lze zakoupit za 2 000 stříbra.

  Destiny 2 Lightfall Dungeon Pass

  Klíč Dungeon bude vyžadován, aby se hráči účastnili sezóny Deep Dungeon.

  Je pravděpodobné, že tento dungeon bude obsahovat své vlastní exotické, zbraně a kousky brnění, aby hráči pronásledovali, podobně jako podobné aktivity koncové hry před ním.

  Exotické zaostření

  Exotiky Engrams upuštěné z určitých činností již nebudou automaticky dekrypt, když jsou získány v sezóně hluboké. Tyto engramy pak mohou být zaměřeny na Rahool, stát hráčům různé materiály a záblesk.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Nové aspekty pramenů

  Od vydání Lightfall jsme zmeškali jeden aspekt pramene na třídu. Bungie odhalila, že by to přišlo v sezóně hluboké a nyní víme přesně, co jsou. Lovci budou dostávat závitové SPECTER, Titani získají Flechette Storm a Warlocks získávají turné. Více o těchto aspektech si můžete přečíst zde.

  Destiny 2 Sezóna 22 Datum vydání, příběh, nájezd, aktualizace

  Zjistěte datum vydání Destiny 2 Season 22 a dalších důležitých zpráv, včetně potenciálních podrobností příběhu, herních funkcí a jména, takže se můžete připravit.

  Destiny 2 Sezóna 22 Datum vydání: Sapathun proti rozmazané zelené pozadí. Za ramenem je zastrčena ikona kalendáře

  Publikováno: 22. srpna 2023

  Kdy je datum vydání Destiny 2 Season 22? S obdobím hlubin víceméně po provedení kurzu všichni dychtivě očekáváme zahájení příští sezóny. Zatímco detaily jsou lehké, máme vše, o čem potřebujete vědět Destiny 2 Sezóna 22 Datum vydání před datem vydání, takže vám nic nechybí.

  Hráči doufají, že sezóna Destiny 2 22 změní plán sezónního obsahu, zejména vzhledem k vlažnému přijetí sezóny hluboké. Zdaleka, dva hlavní vrcholy byly Destiny 2 Duchové hlubokého dungeonu a Destiny 2 Wicked Implementace Exotic Quest. A ačkoli Destiny 2 Deep Dive to úplně nezasáhl, je možné, že sezóna 22 mohla stavět na rogue-lite prvcích tohoto režimu.

  Destiny 2 Sezóna 22 Datum vydání

  Datum vydání 22. sezóny 2 je úterý 22. srpna 2023 v 10:00 PDT/13:00 EDT/18:00 BST/19:00 CEST. Tomu se nazývá „sezóna čarodějnice“ a bude uzavřena v úterý 28. listopadu 2023.

  Zatímco Bungie nepotvrdila přesné načasování během 2023 Destiny 2 Showcase, dává to největší smysl, protože se spojuje s týdenním časem resetování Destiny 2.

  Thumbnail YouTube

  Nejzajímavější je však také, že umístí datum vydání sezóny 22 ve stejný den jako Destiny 2 The Final Shape Showcase.

  Destiny 2 Season 22 Story

  Jako předposlední kapitola bude sezóna 22 nedílnou součástí příběhu vedoucího k Destiny 2 v konečném datu vydání tvaru, přičemž Savanathun byl nápomocný při vyhýbání se úplné devastaci během prvního kolapsu Země. Naším cílem je nyní se dozvědět tolik o Savithunu, stát se jako Sapathun a komunikovat se svou sestrou Xivu Arath.

  Celkový tok této sezóny se bude týkat učení o Sanathunu, abyste mohli komunikovat s úlem v sezóně čarodějnice. V sezónní činnosti dáte desátky Xivu Arathovi a komunikovat s ní prostřednictvím Eris, který se skutečně může plně stát úlem.

  Thumbnail YouTube

  Destiny 2 Season 22 Gameplay

  Destiny 2 Sezóna 22 „Sezóna čarodějnice“ bude mít dvě nové aktivity: oltáře vyvolávání a Sanathun’s Spire. Budete také moci postavit balíček karet, který můžete umístit na bojišti, aby vám poskytli buffy a otevřít nové prvky řemeslného vytváření.

  Oltáře vyvolávání je obecná, probíhající událost, ve které můžete skočit a ven z. Při vyplnění kbelíku můžete strávit 20 minut nebo dvě hodiny.

  Destiny 2 Season 22 Reprized Raid

  Destiny 2 Season 22 Reprized Raid je Crota’s End. Bude vydáno v pátek 1. září 2023, jak potvrdil Bungie. To dá hráčům těsně přes týden, aby se připravili na návrat nájezdu.

  Konec Croty je nálet založený na Měsíci, který debutoval v Destiny 1 s expanzí temnoty. Se spuštěním Destiny 2 však tento nájezd nebyl předložen, jako ostatní původní nájezdy. V průběhu času se však Bungie pomalu vrací nájezdy z první hry do pokračování, jako je trezor skla a King’s Fall. Jak naznačovaly nedávné úniky, King’s Fall se připraví na návrat v sezóně Destiny 2 22 v září. S přepracovanými setkáními by měl být tento nálet výbuchem, který by mohl hrát.

  Aktualizace Destiny 2 Season 22

  Sezóna Destiny 2 22 přinese následující aktualizace:

  • Týdenní požadavky na rituální výzvu se změnily na jakoukoli rituální aktivitu
  • Nový exotický rotační seznam rotátorů
  • Nové zbraně rituálních prodejců
  • Nové pokusy o sadě brnění Osiris
  • Multiplexní mapa PVP
  • Relic 6V6 PVP režim
  • Zkontrolujte režim PvP
  • Vylepšení dohazování PVP
  • Vanguardské medaile ve Vanguard Ops a zamlčky
  • Snížení sezónních výzev specifických pro Gambit
  • Kosmetické oblíbené
  • Transmats se odemkne
  • Karta Zdroje přidána do sbírek
  • Stazisové aspekty a fragmenty se přesunuly do Elsie Bray na Evropě
  • Nové aspekty pramenů
  • Exotické brnění
  • Žádné zvýšení energie

  Tyto podrobnosti byly odhaleny v oficiálním stavu blogu hry Bungie. Stav hry Destiny 2 bohužel odhalil stav hry Destiny 2 o pokles pozornosti vůči aktivitám PVP, zejména Gambit. Nicméně existuje spousta nových funkcí a aktualizací přicházejících v Destiny 2 Season 22, na které se těším.

  Destiny 2 Sezóna 22 aspektů pramenů

  Nové aspekty Destiny 2 Season 22 Strand jsou:

  • Whirling Maelstrom – Hunter
  • Banner of War – Titan
  • Weavewalk – Warlocks

  I když ještě musíme získat podrobnosti o tom, co každý nový aspekt pramene dělá, znějí to jako skvělé doplňky daleko. Doufejme, že tyto třídy dá nové herní styly a role, zejména v aktivitách koncových her. Například Titanův Banner of War by mohl být podpůrným aspektem.

  Destiny 2 Sezóna 22: Nová multiplexní mapa PVP

  Destiny 2 Season 22 New Exotics

  Nová exotika Destiny 2 Sezóna 22 jsou:

  • Ex Diris – „Pozbrojte si sílu nejvíce kvintesenciálního a neúprosného granátového odpalovače Lucent Knight. Můra zahrnula “
  • Zabalení mothkeeper – „Hunterův granát se stává klecí věrných můr, které uvolňují dopad a chrání spojence nebo oslabují nepřátele“
  • Pyrogale Gauntlets – „Titan Armor, který zmocňuje pálení Maul i zasvěcení, aby uvolnil cyklony solárního plamene“
  • Briarbinds – „Void Souls vytvořené Warlockem vydrží déle a získají sílu, když porazí cíle. Načíst je a podle libosti je přemístěte “

  Můžete si prohlédnout, jak každý exotický vypadá níže.

  Destiny 2 Sezóna 22 Datum vydání: BriarbindsDestiny 2 Sezóna 22 Datum vydání: Ex DirisDestiny 2 Sezóna 22 Datum vydání: MothkeeperDestiny 2 Sezóna 22 Datum vydání: Pyrogale Gauntlets

  Destiny 2 Sezóna 22 PVP

  Destiny 2 Season 22 s sebou přináší novou mapu PvP a dva nové režimy. Nejnovější mapa, Multiplex, se odehrává v síti VEX, může se pochlubit poutavým stylem některých prostředí z obsahu PVE v Lightfall.

  Pokud jde o nové režimy, jsou to relikvie a checkmate. Relic je režim 6v6 Party, který umožňuje hráčům způsobit zmatek s relickými zbraněmi, jako je například Aegis z Vault of Glass, Synaptic Spear od sezóny vzestupu, a dokonce i Scythe ze sezóny strašidelné. Zní to jako jedinečný nový přírůstek, který konečně vrací reliální zbraně zpět do rukou hráče. Checkmate, na druhé straně, je modifikátor, který klade větší důraz na zbraň primární zbraně, snižování rozsahů poškození, prodlužování schopnosti chladit se a udělat speciální munici komoditu, kterou musí být vyděláno.

  Destiny 2 Sezóna 22 Týdenní rituální výzva

  V Destiny 2 Season 22 je týdenní rituální výzva přepracována tak, aby již nevyžadovala účast v každém ze tří rituálních seznamů skladeb – Vanguard Ops, Crucible a Gambit.

  Místo toho mohou hráči jednoduše dokončit devět výzev v jakémkoli rituálním seznamu skladeb, který by chtěli, ať už to je všech devět ve Vanguard Ops, tři v každém nebo v jakékoli jiné směsi.

  A to je vše, co v současné době víme o aktualizaci před datem vydání 22. sezóny 22. S nebezpečným úlem ve hře a svědci silami stále na svobodě, je nejlepší být připraven s nejlepšími zbraněmi Destiny 2 dopředu.

  Více z načtení

  Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.