Destiny 2: Sezóna Haunted – průvodce zadržováním Nightmare | VG247, Destiny 2 Nightmare Contenment odměny, jak dokončit a další | Načtení

Destiny 2 Noční můra odměny zadržování, jak dokončit a další

Takže tam jdete, to je vše, co potřebujete vědět, abyste dokončili novou akci. Se všemi informacemi v tomto průvodci Destiny 2 Nightmare Contenment Průvodce – a třemi z nejlepších zbraní Destiny 2 v ruce – vytáhnete noční můry a sklízíte odměny v žádném okamžiku.

Destiny 2: Sezóna Haunted – Nightmare Contenment Guide

Strážce ovládající kosy v Destiny 2: Sezóna strašidelného

Omezení noční můry je důležitým novým aspektem Destiny 2: Sezóna strašidelné. Veřejná akce zasazená do Leviatanu, budete trávit spoustu času dokončením, když v sezóně budete moci prostřednictvím řady nového obsahu – včetně hlavního sezónního úkolu. Jak však veřejná akce skutečně funguje, není však zvlášť snadné pochopit.

Abychom vám pomohli vyrovnat se s tím, napsali jsme to Průvodce zadržováním Nightmare. Zahrnuje to, jak událost funguje, jak vydělat zbytky hrůzy, jak vázat noční můry a odměny.

Harvester Nightmare Harvester in the Nightmare Contenment Event - Destiny 2

Omezení noční můry se skládá ze tří fází: Dvě zaměřené na vlny boje PVE a třetí je boj proti mocnému šéfovi. První dvě fáze vyžadují, aby vám vyplnila lišta pokroku vy a další strážci, což se provádí zabitím menších nepřátel pro střepy strachu a výplatou v jádrech strachu. Tato jádra klesají z nepřátel mini-šéfa označeného červeným diamantem na vašem HUD a musí být uloženy zpět do zářícího červeného daňového kombajnu pro masivní pokrok.

Jakmile budete hotovost v a Jádro strachu, Vedle kombajnu se vynoří speciální reliální zbraň. To je Kosa To je omítnuto po celém sezónním propagačním materiálu a z dobrého důvodu! Je to super mocná zbraň, kterou můžete použít k rychlému vyčištění nepřátel pro pokračující pokrok události.

Scythe in the Nightmare Contenment Public Event - Destiny 2

Jedna věc, na kterou si budete chtít dávat pozor, jsou Pohlcující, což jsou elitní nepřátelé, kteří se zdají být podél Scythes. Ty způsobují hodně škod a mohou narušit váš pokrok, pokud se přiblíží k vašemu daňovému kombajnu!

Ve třetí fázi se vynoří šéf, který budete muset sundat. Pokud tak učiníte, dokončí veřejnou akci a udělí odměny a lIfting bezpečnostních protokolů v Castellum. To vám umožní odemknout určité dveře skryté po okolí, které obsahují truhly, které můžete kořist na trochu další kořist!

Jak vydělat zbytky hrůzy

Zvědami hrůzy jsou sezónní měnou vydělávat z dokončení činností, zabíjení nepřátel napříč různými zónami v Destiny 2. Nejčastěji se však nacházejí na Leviatanu, od dokončování hlídek, rabování hrudníků, dokončení událostí atd.

Tento materiál najdete ve svém inventáři a hromadí se na maximum 2 500. Pokud si všimnete, že jste si nashromáždili čepici, je čas vrátit se zpět do Leviatanu, abyste je vyplatili.

Děláte tak Aktivace řadicího Harvesteru Na konci akce pro zadržení noční můry. K tomu potřebujete alespoň 500, A aktivace IT poskytuje řadu sezónních odměn, včetně Opulentní energie (slouží k zaostření umbral engrams), Vázaná přítomnost používané při závažných úkolech a Opulentní klíče.

Jak vázat noční můry

Vázající noční můry odkazuje na aktivaci řadiče noční můry po fázi třídy 3 v kontextové události Nightmare. Aktivace, jakmile se váže na jednu noční můru, takže pokud chcete vázat vícenásobné, musíte se vydat zpět na Leviatan a pokračovat v dokončování údržby noční můry.

Odměny z omezení Nightmare - Destiny 2

Odměny za kontejnment noční můry

Kompletní odměny za omezení noční můry vás vždy odměňují zábleskem a korunou smutku pověsti. Může také občas upustit legendární zbraň nebo zbroj, přičemž první z nich má možnost, aby se na ně použila hluboká rezonance.

Tyto veřejné akce jsou ústřední pro celkovou sezónu strašidelné zkušenosti a hrají hlavní role v několika úkolech, včetně Leviathanů.

Tím se uzavírá náš průvodce o zadržení noční můry! Pro více průvodců v sezóně se podívejte na naše kousky o tom, jak získat katalyzátor Jotunn a každý solární fragment a jak je získat.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Bungie následovat
  • Destiny 2 Sledujte
  • Sledujte zdarma
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Následujte sci -fi
  • Střelec následovat
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Connor je spisovatel živé služby VG247. Právě teď píše články o některých z největších her. Je to také vášnivý fanoušek bojových her, přilepený na žánr a jeho komunitu. Je tragicky hráčem drapáků.

Destiny 2 Noční můra odměny zadržování, jak dokončit a další

Destiny 2 Nightmare Contenting je zbrusu nová veřejná akce v sezóně Haunted. Zde je vše, co potřebujete vědět o nejnovější činnosti Destiny 2.

Destiny 2 Nightmare Contenoment: Tři strážci se shromažďují kolem oranžového zářícího personálu

Publikováno: 26. května 2022

Probíhá sezóna 17 Destiny 2 Sezóna 17 a s ní přichází zbrusu nová sezónní aktivita, která získává odměny, zbraně a šťavnaté XP pro tuto důležitou energetickou grind. V sezóně strašidelné je aktivitou Nightmare Contenment, nová veřejná akce, která se koná v opuštěné oblasti Leviathan Patrol. Má méně zřejmou strukturu než obvyklé sezónní aktivity, ale my jsme vás pokryli naším rozpadem osudu 2 Nightmare Contenment.

Je to událost podobná oltářům smutku na Měsíci, což má smysl, protože opuštěný Leviathan je ukotven nad oblastí Lunar Patrol. Poškozená vlajková loď Calus se vrátila k překročení sluneční soustavy Egregore, plíživé vinné révy, která byla dříve viděna v misi Preseage na palubě Glykon v sezóně vyvolených.

Thrust této činnosti je nakreslit noční můry, které k vám trápí Leviatan, a pak sklízet jejich podstatu, vázat je na Eris Morning’s Nightmare Harvester. V našem Destiny 2 Nightmare Contenoment průvodce, řekneme vám přesně, jak to udělat.

Jak začít osudovat 2 noční můry

I když byste si mysleli, že zahájení veřejné akce, jako je omezení Nightmare Destiny 2, by bylo jednoduché, chytí nové i vracející se hráče.

Na rozdíl od nejnovějších sezónních aktivit se do této události nehodíte přímo. Místo toho budete muset přejít na obrazovku destinací a otevřít měsíc. Uvidíte tam velkou ikonu pro Castellum se dvěma možnostmi.

Nejvyšší možnost, Castellum, vás naloží do Leviatanu, abyste prozkoumali své různé oblasti pro tajemství. Druhou možností, Contenment, je místo, kde najdete hráče, kteří se již zapojili do omezení noční můry. Matoucí, můžete se akce prozkoumat nebo se zúčastnit výběrem obou možností a oba nastaví vaši úroveň výkonu tam, kde to musí být.

3000 (+500 bonus) Destiny 2 Silver - PS4/ PS5

3000 (+500 bonus) Destiny 2 Silver – PS4/ PS5 3000 (+500 bonus) Destiny 2 Silver – PS4/ PS5 Amazon 29 $.99 KOUPIT NOW Network N Earns Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. 3000 (+500 bonus) Destiny 2 Silver – Xbox 3000 (+500 bonus) Destiny 2 Silver – Xbox Microsoft 29 $.99 KOUPIT NOW Network N Earns Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoft a dalších programů.

Jakmile načtete do opuštěného Leviathana, hledejte červenou ikonu podobnou značkám v oltáři smutku. Toto je bod sklizně, kde můžete zasadit noční můru a spustit událost.

Jak dokončit Destiny 2 Nightmare Contenment Tier 1 a 2

O Destiny 2’s Nightmare Contencement je odstupňovanou výzvou podobnou události Escalation Protocol na Marsu nebo výše uvedených oltářích. Umístění kombajnu k vám přitáhne nepřátele do jejich skóre a vše, co musíte udělat, je sekat je dolů. Vaším cílem je nashromáždit střepy strachu zabitím nepřátel.

Standardní nepřátelé upouštějí jeden střep, ale tvrdší nosiče žlutého baru se více odměňují. Stejně jako v lovu noční můry, tito nepřátelé upouštějí nestabilní podstatu, která zvyšuje vaše poškození proti nočním můrám. Každý nositel hrůzy také upustí jádro strachu, když zemřou, což budete muset namočit na kombajnu. Každý namočený odměňuje další střepy a také vytvoří reaper kosu.

Jedná se o mocnou zbraň s relativně krátkým časovačem, který vám umožní jít na masivní skupiny opovržení, způsobit těžké požární poškození a vydělat vám zbytky Dread, primární měna odměny.

Destiny 2 Nightmare Contentingment: Boss boj v osudu 2. Strážce ovládá kosu nad šéfem, který je pohlcen v ohni

Jakmile se dostanete dostatečně strach, po celé oblasti se budou vynořit dva nepřátelé Egregore atavističtí. Jejich štíty jsou imunní vůči poškození, ale ne pro strážce, takže můžete projít a hodinit je v kotlech, abyste se jich zbavili. Vytvářejí čety Cabal na ochranu, ale nic, co by nepředstavovalo velkou hrozbu. Až budou hotovi, vstoupí do roztržení minibos. Vypálte jej na ostré dokončení úrovně 1.

Poté budete muset najít umístění Harvesteru Tier 2, ale jakmile to provedete, je proces víceméně stejný. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že šéf v úrovni 2 je předzvěstí nočních můr a během boje vyvolá dvakrát imunitní štít. Chcete -li to rozbít, vyhledejte rezonanční třísky, které jste za posledních několik měsíců stříleli v trůnském světě a zničili je.

Jak dokončit Destiny 2 Nightmare Contenment Tier 3

Jakmile úrovně 1 a 2 skončí, úroveň 3 začne v centrální oblasti mapy. Tento týden je to noční můra Elykris (jeden z šéfů z Forsaken Campaign). Stránka triumfu uvádí tři šéfy, takže je pravděpodobné, že se budou otáčet každý týden.

Destiny 2 Nightmare Contentingment: Snímek boje šéfa v Destiny 2. Hráč zaměřuje na ruční dělo a poškození obklopuje šéfa

Boj je docela přímočarý: jednoduše ležte do Elykris, zatímco mopping up přidává. Šéf vytvoří štít na dvě třetiny a jednu třetinu zdraví a znovu budete muset zničit třísky. Nejtěžší částí tohoto boje je množství šňůr, které se vynoří, takže sledujte záda pro náhlé exploze Blue Gunk.

Během tohoto kola zabíjí nosiče Dread Během tohoto kola upustí jádra strachu, což vám opět umožní zadržet reaper kosy, aby se zvýšila vaše poškození na šéfovi.

Destiny 2 Nightmare Contenoment odměny

Když Elykris Falls dostanete náhodný světový pokles, ale nejlepší odměny pocházejí z utrácení vašich zbytků hrůzy na kombajnu za kořistí hrudi. Pokaždé to stojí 500, ale stojí za to udělat, protože odměňuje sezónní kořist na vyšší úrovni.

Získáte také asi minutu a půl, abyste prozkoumali určité oblasti lodi, které jsou jinak zapečetěny. Když protokol uzamčení zvedne mezi událostmi zadržování. Podívejte se na zelená světla a poslouchejte, jak je vyhledávat, abyste je našli.

Takže tam jdete, to je vše, co potřebujete vědět, abyste dokončili novou akci. Se všemi informacemi v tomto průvodci Destiny 2 Nightmare Contenment Průvodce – a třemi z nejlepších zbraní Destiny 2 v ruce – vytáhnete noční můry a sklízíte odměny v žádném okamžiku.

Více z načtení

Mick Fraser Mick je milovníkem střelců a RPG a je odborníkem Destiny 2 – jak můžete z jeho průvodců říct o věcech, jako je nejlepší brnění Destiny 2. Je také velkým fanouškem Soulslikes a Metroidvania, protože někdy rád trpí za své vášně.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.