Destiny 2 Witch Queen Legendary Campaign Tipy – Gamespot, The Witch Queen Campaign – Průvodce Destiny 2 – IGN

Kampaň královna čarodějnice

Legendární kampaň je plná tvrdých nepřátel, které je třeba co nejrychleji vyloučit, a pro tyto práce jsou klíčové raketové odpalovací zařízení. Ať už bojujete s opatrovníky úlu, jiných šéfů nebo jen velkým počtem nepřátel, budete chtít prostředky k masivnímu poškození co nejrychleji, jak jen můžete. Rakety jsou pro tento bod skvělé, zejména pokud máte něco jako Gjallarhorn. Mohou vám pomoci vyčistit problematické cíle, než vás mohou pohltit, jako jsou ogres, nebo vám pomohou rychle zabouchnout prostřednictvím lightbearers, aby se příliš nezajímali. Při výběru zbraní mějte na paměti, jak užitečné může být vyřadit tvrdé nepřátele v jednom nebo dvou výstřelech.

Destiny 2 čarodějnice královny legendární tipy kampaně

Nová legendární kampaň pro expanzi Witch Queen pro Destiny 2 bude zpochybnit i veteránské hráče, ale tyto tipy by vám měly pomoci přežít proti Savanathovým silám.

1. března 2022 ve 14:12 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Jednou z nejchladnějších věcí zahrnutých v nejnovější expanzi Destiny 2, The Witch Queen, je příběhová kampaň, která zahrnuje nastavitelné úrovně obtížnosti. Samotná kampaň je vhodný čas, s příběhem, který se kopí hluboko do některé z nejlepších tradic Destiny 2 a spoustou opravdu nezapomenutelných okamžiků a setkání. Legendární se opravdu cítí jako způsob, jakým se má kampaň hrát akorát dost Aby se tyto boje proti válečníkům z úlu Lightbearer cítí jako vážné bitvy k přežití.

Pokud však berete na legendární kampaň, měli byste vědět několik věcí, než začnete. Nebudete si prohloubit tyto mise, ať už hrajete samostatně nebo s týmem-obtížné se dynamicky mění na základě velikosti vašeho fireteam, takže přidání dalších hráčů do svého týmu vám nemusí nutně poskytnout výhodu. Sestavili jsme několik tipů, které by vám mohly pomoci přežít, a několik tidbitů informací, které by vám mohly pomoci překonat sílu Savunu a jejího Lucent Brod.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Názor: Královna čarodějnice je zatím nejlepší kampaní Destiny 2

Zůstaňte v dosahu a použijte kryt

Pravděpodobně najdete v kampani spoustu různých zbraní, ale je to dobrý nápad hlavně držet se těch, které vám umožní najít krytí a vypořádat se s nepřáteli z pevné vzdálenosti. Kampaň má spoustu velkých arén a často na vás hodí mnoho nepřátel najednou, takže schopnost najít a vyčistit pole trochu pulsem nebo skautskou puškou může být velmi užitečná. V legendární kampani se těžko ohromí nepřátelé, takže se obvykle musíte zavázat k tomu. Něco s nějakým rozsahem, který vám umožní kachna z poškození, může být velmi užitečné, ale v každém případě plánujte vaši bezpečnost a vyhýbejte se přehnanému prodloužení-kampaň vás za to potrestá.

Pokud máte nejvhodnější, zkuste to

Spousta exotiky je velmi užitečná v legendární kampani, zejména proto, že primární exotika byla v PVE aktivity výrazně vyvolána-což znamená, že trhají menšími nepřáteli mnohem více než v minulosti. Ale i když existuje mnoho dobrých možností, osobně jsem zjistil, že je nezbytný nejrůznější. Kinetická lineární fúzní puška trhají nepřátelskými štíty, obvykle je objevují v jednom výbuchu. To také způsobí vážné přesné poškození, což je skvělé pro vyřazení jakýchkoli tvrdých, stíněných nepřátel co nejrychleji. Nejvhodnější je také skvělý proti strážcům úlu; i ten nejtěžší jít dolů po několika hlavování, za předpokladu, že je můžete přistát. Je to skvělá sekundární zbraň pro tyto situace, když máte prioritní cíle, které vyžadují rychlé vyloučení.

Potlačovací granáty jsou vaším přítelem

Void schopnosti vám mohou umožnit potlačit schopnosti jiných nepřátel, včetně úlu lightbearers-i když oni

Prázdnota 3.0 fouká dveře z podtřídy prázdných, což vám umožní smíchat prvky z tříd Titan, Warlock a Hunter, které dříve byly mimo omezení. Jedna věc, kterou byste měli v legendární kampani absolutně využít. Tyto granáty jsou vynikající Proti úlu lightbearers; Mohou okamžitě zastavit schopnosti nepřítele, včetně jejich super útoků. Dělají úly strážci mnohem méně smrtící a mohou vás dostat z džemu proti tvrdším nepřátelům tím, že je krátce zpomalí a oslepují. Jen se ujistěte, že se přihlásíte s Ikorou ve věži a zakoupíte granáty pro vaši třídu.

Rychle způsobíte velké poškození s raketovými odpalovači

Legendární kampaň je plná tvrdých nepřátel, které je třeba co nejrychleji vyloučit, a pro tyto práce jsou klíčové raketové odpalovací zařízení. Ať už bojujete s opatrovníky úlu, jiných šéfů nebo jen velkým počtem nepřátel, budete chtít prostředky k masivnímu poškození co nejrychleji, jak jen můžete. Rakety jsou pro tento bod skvělé, zejména pokud máte něco jako Gjallarhorn. Mohou vám pomoci vyčistit problematické cíle, než vás mohou pohltit, jako jsou ogres, nebo vám pomohou rychle zabouchnout prostřednictvím lightbearers, aby se příliš nezajímali. Při výběru zbraní mějte na paměti, jak užitečné může být vyřadit tvrdé nepřátele v jednom nebo dvou výstřelech.

Chráníte se s glaive

Glaive je zbraň, zbraň na blízko a štít, takže ji použijte k plnému potenciálu

Příběh kampaně začíná tím, že odemkneš nový typ zbraně nalezený v The Witch Queen, The Glaive. Jedná se o mocnou a všestrannou zbraň, kterou lze využít těsně s útoky na blízko a ve střední řadě s energetickými výbuchy. Nesvětejte však jeho o něco méně čistou funkci: Glaive může před vámi vygenerovat štít, aby zablokoval přicházející oheň. To může být skvělé pro obcházení a vytváření mobilního krytí v tvrdých bojích, což vám umožní uzavřít půdu na nepřátele nebo najít cestu do bezpečnější pozice. Glaive může být velmi mocný, takže se ujistěte, že to využíváte maximum. Po zapnutí Glaive můžete aktivovat štít tím.

Nebojte se zemřít

Bungie dramaticky změnila design svých příběhových kampaní s královně čarodějnice. Tento je plný nových „hlavních setkání“, což jsou velká boje, které jasně označují váš pokrok prostřednictvím mise. Toto jsou také „zóny temnoty“, kde hráči nemohou automaticky respawn, pokud jsou zabiti. Na těchto místech se chcete pokusit zůstat naživu-ale také byste se neměli bát zemřít.

Kvůli způsobu, jakým byla kampaň přepracována, přichází každé hlavní setkání také s kontrolním bodem. Ve skutečnosti se můžete vydat na oběžné dráze kdykoli v kampani a vrátit se k poslednímu velkému setkání, které jste dosáhli. Pokud zemřete během jednoho z těchto bojů, budete se muset setkat-ale ale ale ale pouze setkání. Systém kontrolního bodu je vynikající nový přístup, který zabrání obzvláště trestání úmrtí, takže se nebojte využít několik životů, kteří se učí lana daného boje, prozkoumávají rohy prostoru, takže víte, co jednáte s nebo vyzkoušet různé strategie.

Neváhejte a naplněte své vybavení

Během legendární kampaně získáte spoustu infuzních materiálů, takže posílejte svůj oblíbený výstroj a udržujte svou úroveň nahoru

Legendární kampaň přichází se všemi vyrovnávacími odměnami, které byste očekávali od normální kampaně Destiny 2, plus druhá sada odměn. Po každém velkém setkání obdržíte dva Tručina v hodnotě výbavy, které vám mohou pomoci vyrovnat se. Legendární hrudník také po každém setkání upustí celou řadu jádra vylepšení, což vám dává příjem infuzních materiálů, které vám umožní vylepšit vaše stávající zařízení, než přejít na nové věci, které právě upustily. Existují mnoho Vylepšená jádra, která mají být popadnuty v průběhu legendární kampaně. Vylepšení vašeho dobrého vybavení může být skvělým způsobem, jak si dát výhodu během kampaně, a Bungie je jasně určena pro hráče, aby tak učinili podél cesty.

Vždy upusťte banner rally-jsou zdarma

Na začátku každého hlavního setkání najdete na zemi bílý kruh, který vás přiměje k upuštění banneru rally. Tyto speciální vlajky doplňují veškerou vaše munice, vaši schopnost a super energii, což vám dává nejlepší možný začátek boje. Veteráni je poznají z aktivit na vyšší úrovni, jako jsou soumdy, dungeony a nájezdy. V legendární kampani jsou však bannery Rally zdarma-nejsou konzumovány z zásob, které jsou ve vašem inventáři. To znamená, že byste měli před každým hlavním setkáním naprosto upustit banner. Nemusíte chodit do Hawthorne ve věži a kupovat další bannery, abyste se dostali do kampaně, takže se ujistěte, že si dáte nohu s plnou municí a super energií.

Zkontrolujte limit úrovně výkonu

jestli ty

Každá mise v legendární kampani má navrhovanou úroveň výkonu, stejně jako každá jiná činnost, ale také přichází s další upozorněním: v legendární kampani jsou úrovně výkonu hráče omezeny na 15 pod navrhovanou úrovní. Tento handicap zvyšuje obtíž kampaně a také to znamená, že pokud má mise úroveň energie, řekněme 1450, vaše síla pro tuto misi nemůže jít výše než 1435, bez ohledu na to, jaké vybavení vybavíte. Při výběru načítání mějte na paměti, protože pokud jste omezeni na 1435, není důvod používat své oblíbené vybavení, které vás dostane 1435, spíše než jen vaše nejvyšší úroveň Ozubené kolo. To vám také může ušetřit čas a úsilí o to, abyste naplnili spoustu vybavení, abyste posunuli vaši úroveň tak vysoko, jak jen můžete, když to čepice znamená, že to nebude záležet na misi, které čelíte.

Upravte načítání mise

Různé mise mají různé požadavky a stojí za to si pohrávat s vaším zařízením, pokud vás hlavní setkání bije znovu a znovu. Pokud vás odstřelovači trhají, oblékněte si některé mody, které vás ochrání před odstřelovacím ohněm; Pokud vás šéf pummelí s obloukovým dělem, použijte obranné mody Arc. Strávte několik minut získáváním správných nástrojů pro tuto práci, když se pohybujete kampaní, abyste si ušetřili nějakou frustraci, a nebojte se vyzkoušet jinou podtřídu, kombinaci zbraní nebo břidlice z brnění MODS. Experimentujte, abyste zjistili, co je nejúčinnější, takže se na cestě do trůnního světa nestavíte.

Použijte specifické schopnosti své třídy

S prázdnotou 3.0, máte k dispozici spoustu nových možností a je důležité je použít. Titani se mohou specifikovat, aby si zajistili potlačení, která je mohou dostat ze špatných situací a chránit je v bitvě. Warlocks jsou schopni vypustit energii z nepřátel a obnovit se. Lovci mohou být neviditelní, aby vyklouzli od některých nepřátel a dostat kapku na ostatní. Změny v podtřídě prázdnoty vám mohou pomoci provést ji prostřednictvím legendární kampaně, stejně jako ostatní podtřídy ve hře-ale pouze pokud trávíte nějaký čas přemýšlením o tom, jaké jsou vaše schopnosti a jak nejlépe je využít. Nepořádáte se s různými kombinacemi, jako je použití Shadowshot Tether jako lovce k ovládání davu a poté spárování útoku s neviditelností, abyste se dostali k lepšímu pokrytí. Tyto strategie jsou nezbytné pro to, aby zůstaly naživu, takže na ně nespíte nebo neignorujte své konkrétní schopnosti.

Destiny 2 News and Guides

 • Průvodce Fall Fall RAID Destiny 2 King’s Fall: Jak porazit každé setkání a otevřít každou tajnou hruď
 • Pět let dramatických transformačních změn Destiny 2
 • Destiny 2: Sezóna průvodců z luku, Sezónní výstroj, exotika
 • + Ukažte více odkazů Destiny 2 News and Guides (2)
 • Destiny 2 Sezóna lupu: Průvodce sezónními výzvami 10. týden
 • Jak získat fragmenty mapy, souřadnice pokladů a mapy v Destiny 2: Sezóna lupu

Kampaň královna čarodějnice

Tato část IGN Průvodce Destiny 2 obsahuje informace o kampani Witch Queen, včetně toho, jak začít, průchod každé mise, Legendární rozdíly v kampani a potenciální odměny za dokončení.

Kampaň Queen Witch Queen – Jak začít

Po načtení Destiny 2 si prohlédnete zkratku cutscénu zahrnující Ikora Rey a Eris Morn na Mars, když zjistí, že se Cabal chystá mobilizovat proti novému cíli – Savpathûn. Pokud jste si zakoupili královna čarodějnice (buď standardní nebo luxusní vydání), budete přivezeni na obrazovku, kde si můžete vybrat své potíže.

Osud 2 Screenshot 2022.02.22 - 09.18.17.86.png

Kampaň The Witch Queen má standardní a legendární variantu. Standard je normální obtížnost a určen pro ty, kteří chtějí dobrou kombinaci příběhů a bojových obtíží. Legendární otestuje vaše odhodlání a postaví vás proti obtížnějším nepřátelům – ale nabídne lákavé odměny, pokud se vám podaří dokončit. Kampaň čarodějnice lze přehrát sólo nebo s hasičem až tří hráčů.

O rozhodnutí se však příliš nebojte Kampaň královna čarodějnice je opakovatelná. Takže, pokud se chcete nejprve přehrát na standardu a vrátit se později, abyste legendárnímu zastřelili, když máte lepší vybavení – to je úplně v pořádku!

Kampaň Witch Queen – průchody mise

Níže najdete odkazy na každou misi a krok úkolu zahrnuté v kampani Witch Queen Campaign. Kliknutím na jakýkoli odkaz pro úplný průchod.

 • Příjezd
 • Vyšetřování
 • Duchové
 • Společenství
 • Zrcadlo
 • The Lightblade (úder)
 • Mazaný
 • Poslední šance
 • Rituál