Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 – Nové léta, buffy, Nerfs a Oprava chyb – poznámky o patch – hratelnost | Diablo II: Vzkříšený | Gamer Guides®, všechny nové léta, efekty a statistiky Diablo 2 v sezóně 4 Patch 2.7 | Ginx Esports TV

Všechny nové runičky, efekty a statistiky Diablo 2 v sezóně 4 Patch 2.7

Pro více informací o těchto runivách naleznete v [nové opravě 2.4 RETUREWORDS] STRÁNKA.

Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 – Nové léta, buffy, Nerfs a oprava chyb

Na této stránce najdete podrobný rozpis a přehled o všech hlavních změnách implementovaných pomocí Patch 2.4 Pro Diablo 2 vzkříšené, včetně informací o nových letech, hraně žebříku, buffů, Nerfů a oprav chyb, mimo jiné.

Režim žebříku

Dlouho očekávaný režim žebříčku pro Diablo 2 vzkříšený dorazí 28. dubna 2022 s náplastí 2.4 Dláždění cesty několik dní předem. V žebříkovém režimu budou hráči provozovat nové postavy ve hře v závodě, aby byli první, kdo zasáhl úroveň 99, přičemž nejlepší hráči byli hodnoceni na úrovni postav. Žebříky jsou rozděleny do kategorií třídy/rozšíření a hardcore/softcore.

Další informace naleznete v [Co je režim žebříku v Diablo 2 vzkříšen?] strana.

Změny rovnováhy třídy

V Diablo 2 vzkříšelo mnoho tříd, které se znovu vyvážily. Z velké části existují boční změny (výměny synergií v jedné dovednosti za druhou) nebo buffy, s velmi málo Nerfs.

Obecně se tato záplata zaměřila na zlepšení některých zanedbaných dovedností, aniž by se rozbily, všichni již milovali – což je správný způsob vyvážení her. Mezi univerzální vylepšení patří segregace časovačů cooldownu mezi dovednostmi – například po spuštění zmrazené koule již nemusíte čekat, až se na spuštění meteoru vrhnete. To umožňuje dovednost s cooldowns mít více inherentnější synergie, protože už už nesedíte čekáte po použití.

Další podrobnosti a komentáře k konkrétním změnám provedeným dovedností naleznete na následujících stránkách:

 • Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 změny dovedností Amazonu
 • [Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 Změny dovedností vraha]
 • [Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 změny barbarských dovedností]
 • [Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 změny dovedností Druidu]
 • [Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 změny dovedností Paladin]
 • [Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 změny dovedností nekromancer]
 • [Diablo 2 vzkříšená náplast 2.4 změny dovedností čarodějců]

Změny popisovače položky

Pro hráče není nejzajímavější kategorie, tyto změny většinou slouží k tomu, aby se sdělovaly skutečnost, že vlastnosti, jako jsou otevřené rány, poškození, způsobí manu, rozdrcená rána, oheň/studená/blesk/magie absorbují a smrtící úder jsou kumulativní. Také poněkud kryptický „pronikavý útok“ na předměty, jako je Buriza-do Kyanon a Razoryail.

Uber Diablo změny

Stále svoláš [Uber Diablo] Jednoduše prodáním kamenů Jordánska obchodníkům, ale nyní se vytvoří pro všechny v regionu, když se prodává dostatek prstenů, místo toho, aby se pouze tření pro ty ve stejné instanci serveru. Pokrok směrem k tření Uber Diablo je segregován podle herního režimu/typu (žebřík, klasický, hardcore atd.)

Mercenary změny

Při marném pokusu o to, aby se ostatní akt žoldnéři měli paritou s žoldákem a jeho auras, byly provedeny některé změny:

Rogue Archer (Act 1 Mercenary) změny

Velké, obrovské, skvělé bonusy zde. Rogue nyní v podstatě funguje jako Amazon, pokud jde o výběr zařízení. Už se nemusíte starat o to, do jaké základny vytvořit luky – vše může jít do velkého maního luku (ideálně s +3 dovednostmi) a Rogue to může nejen vybavit, ale těžit z +Amazonských dovedností řekl Bow Bow dává.

 • Aktualizováno každé zvýšení statistiky/dovedností v každé potíže s tím, aby nevýhodovalo žádné nevýhody vyrovnávání pekelné obtížnosti, žoldák versus normální obtěžování žoldák
 • Nyní může použít Amazon Bows
 • Nyní může získat + bonusy Amazon Skill z zařízení
 • Mercenární se studenou šipkou mohou také používat šíp zmrazení
 • OBLASTI OBCHODNÍCH MERCENCIRY mohou také použít šipku exploze

Změny pouštního žoldáka (akt 2 žoldák)

Drobné změny zde, většinou usnadňuje najímání žoldáka s aurou, kterou chcete bez ohledu na obtíž. To nejlepší se opravdu nemusely být mnohem lepší.

 • Aktualizováno každé zvýšení statistiky/dovedností v každé potíže s tím, aby nevýhodovalo žádné nevýhody vyrovnávání pekelné obtížnosti, žoldák versus normální obtěžování žoldák
 • Obtížnost noční můry a pekla má nyní z nabídky pronájmu k dispozici všech 6 různých typů aury. Normální se nezměnil
 • Škálování úrovně aury Thorns se zvýšilo a nyní se bude i nadále rozšiřovat za hranici nejvyšší úrovně na maximální úroveň

Iron Wolf (Act 3 Mercenary) změny

Jeden ze slabších žoldáků v předchozích záplatách získává železný vlk tolik potřebného buff. Nyní jsou vyrobeny ze stavebního papíru namísto hedvábného papíru (lepší, ale stále křehké) a obecně budou obsadit lepší kouzla častěji. Také se zbavil pekla, které bylo v podstatě sebevražedné pro žoldáka.

 • Aktualizováno každé zvýšení statistiky/dovedností v každé potíže s tím, aby nevýhodovalo žádné nevýhody vyrovnávání pekelné obtížnosti, žoldák versus normální obtěžování žoldák
 • Životní základní a škálování se zvýšilo asi o 25% (nyní má život podobný nepoctivému lukostřelci)
 • Základní a škálování obrany se zvýšilo asi o 40% (nyní má obranu blíže k nepoctivému lukostřelci)
 • Základní linie a škálování odporu se zvýšily asi o 20% (nyní má nejvyšší výchozí odpory ve srovnání s jinými žoldáky)
 • Studené žoldnéři nyní vrhají ledovcový hrot častějšího.
 • Oheň žoldáci již nebudou používat peklo, místo toho získávají požární šroub a budou mít zvýšenou šanci na použití ohnivé koule. Nyní může také používat Enchant na sebe, hráče a blízké spojence.
 • Mercenáři Lightning mohou nyní používat statické pole, zvýšilo se měřítko nabité úrovně šroubů a častěji používají bleskové šroub.

Barbarian (akt 5 žoldák) změny

Již poměrně solidní žoldák, nyní správně získávají bonusy +dovednosti z zařízení s +barbarskými dovednostmi a dostali dospívající trochu odolnější, aby odpovídali jejich hovězímu vzhledu. Varianty s dvojím ovládáním jsou nyní k dispozici, pokud byste na ně raději položili dvě jednoruční zbraně místo jedné obouruční zbraně.

 • Nyní může získat + barbarské bonusy z výstroje
 • Aktualizováno každé zvýšení statistiky/dovedností v každé potíže s tím, aby nevýhodovalo žádné nevýhody vyrovnávání pekelné obtížnosti, žoldák versus normální obtěžování žoldák
 • Zvyšování škálování životních linií se zvýšilo (nyní má nejvíce života ve srovnání s ostatními žoldáky)
 • Základní a škálování obrany a škálování se zvýšilo a škálování na vyšších úrovních bylo sníženo (nyní má nejvyšší výchovu obrany ve srovnání s jinými žoldáky)
 • Nyní si můžete najmout žoldáky, kteří dvojím ovládá zbraně s jednou rukou.
 • Obouruční žoldáci již nebudou mít na L80 omezeny své bash a omráčení a získají bitvu a získají bitvu.

Patch 2.4 Nové runingové

Přidáno bylo přidáno sedm nových runic z nízké úrovně [Vzor] RETWORD k drahému [Mor], [Posedlost] a [Mlha]. Zdá se, že jedním z klíčových cílů designu těchto nových letů bylo najít použití pro Cham runy, které dříve nebyly velmi vyhledávány kvůli relativní slabosti jejich ústavních letů. Zdá se, že dalším bylo zlepšení možností létajících a vrahů zaměřených na bojová umění.

Všechny tyto nové recepty mohou být vytvořeny pouze v žebříkovém režimu (pouze rozšíření).

RETNORD Základna Runy Pozoruhodné statistiky
Blikající plamen Přilby Nef + Pul + Vex LV4-8 odolat ohněm aura, +3 požární dovednosti, -10-15% nepřátelský požární odpor, +5% maximální požární odolnost .
Mlha Luky a kuše Cham + Shael + Gul + Thul + ith Koncentrace LV8-12 Aura, +3 Skills, +20% rychlost útoku, +100% pronikavý útok, +325-375% Zvýšené poškození, +20% hodnocení útoku, +40 všechny odpory.
Posedlost Staves Zod + IST + LEM + LUM + IO + NEF Nerozměrné, +4 dovednosti, +65% míra obsazení, +10 vitality, +10 energie, 15-25% zvýšení maximálního života, +60-70 Všechny odpory, +30% Magic Find.
Vzor Drápy TAL + ORT + THUL +40-80% Zvýšené poškození, +10% hodnocení útoku, +17-62 Poškození požáru, +1-50 Poškození blesku, +3-14 Poškození za studena, +75 Po poškození jedu/5 sekund, +6 Síla, +6 obratnost + 15 Všechny odpory.
Mor Drápy, dýky, meče Cham + Shael + um +1-2 dovednosti, +20% rychlost útoku, +220-320% Zvýšené poškození, -23% nepřátelský jedovatý odpor.
Undiving Will Meče FAL + IO Ith + eld + el + hel
Moudrost Přilby PUL + ITH + ELD +33% pronikavý útok, +15-25% hodnocení útoku, 4-8% Mana Leech, nelze zamrznout.

Pro více informací o těchto runivách naleznete v [nové opravě 2.4 RETUREWORDS] STRÁNKA.

Změny léta

Patch 2.4 Viz přidání nových (i když pouze žebříkových) letů, ale několik starých letů bylo změněno, obvykle umožněním jejich vytvoření ve více typech zbraní:

 • Porozumění Nyní lze vytvářet v lucích a kušech, což vám umožní přinést se v rozsahu žoldáka při pohánění regenerace many.
 • [Nekonečno] nyní lze vytvořit v Spears a Amazon Spears … pravděpodobně tak, aby Amazonské nyní zdokonalené dovednosti melee Lightning může těžit z jejího přesvědčení aury. To je za předpokladu, že jste byli jedním z relativních hrstů, kteří vlastnili tak drahou zbraň.
 • [Poslušnost] Nyní lze vytvořit v Spears a Amazon Spears.
 • [Hrdost] Nyní lze vytvořit v Spears a Amazon Spears.

Bohužel, stále nemůžete stvořit Srdce dubu U kladiv nemůžete ani vytvořit Porozumění v kopí. Dohled, který doufáme, že jednoho dne bude opraven.

Nové recepty Horadric Cube

Přidány čtyři nové recepty Horadric Cube. To vše jsou pouze žebříkem a umožňují vám upgradovat kvalitu základní položky sady. Například byste mohli upgradovat [Smrtelná stráž] Od křídla po démonickou křídlo. To je většinou užitečné pro získání více slotů lektvaru z nejlepších (vyšší stupeň pásů = více slotů lektvaru) a pro upgrade typu základní položky, které mohou drasticky zlepšit jejich poškození.

Příjmy jsou následující:

Recept Požadované položky Výsledek
Upgradujte výjimečné sady brnění 1x KO Rune + 1x LEM Rune + 1x Perfect Diamond + Výjimečná sada brnění 1x Set Armor (stejný typ, modifikátory, elitní úroveň)
Upgradujte výjimečnou sadu zbraní 1x lum rune + 1x Pul Rune + 1x Perfect Emerald + Výjimečná sada zbraň 1x Set zbraň (stejný typ, modifikátory, elitní úroveň)
Upgradujte normální sadu brnění 1x Tal Rune + 1x Shael Rune + 1x Perfect Diamond + Normal Set Armor 1x Set Armor (stejný typ, modifikátory, výjimečná úroveň)
Upgradujte normální nastavenou zbraň 1x Ral Rune + 1x Sol Rune + 1x Perfect Emerald + Normal Set zbraň 1x Set zbraň (stejný typ, modifikátory, výjimečná úroveň)

Všechny nové runičky, efekty a statistiky Diablo 2 v sezóně 4 Patch 2.7

Wessel Minnie

EA FC24 Průvodce

Dozvíte se o všech nových runivách v Diablo 2 Resurtived Ladder Season 4, aka Patch 2.7, spolu s jejich účinky, statistikami a kombinací.

Všechny nové léta, efekty a statistiky Diablo 2 v sezóně 4 Patch 2.7

S Diablo 2 vzkříšeným (D2R) žebříkem sezóna 4 (náplast 2.7), Blizzard zavádí do hry zbrusu nové léta, slibuje, že se staví a poskytuje hráčům více důvodů, aby se dostali na vrchol.

Tento konzistentně aktualizovaný článek vám poskytuje všechny nové léta v Diablo 2 vzkříšené, jak jsou odhaleny, představující požadavky na komba a úroveň, efekty a statistiky.

Aktualizace 19. června 2023: Tentokrát s D2R Patch 2.7, na rozdíl od Patch 2 neexistují žádné nové lety.6, které přidaly docela málo. Podívejte se na recepty pro S3 níže pro informaci.

Všechny nové RESURED RETREWORDS Diablo 2: Statistiky, efekty a další

Diablo 2 vzkříšené D2R Nové letáky Sezóna 3 Patch 2.6 Combos Effects Stats

Existuje osm (8) nových letů pro hráče, které mají být dokončeny v Diablo 2 Resurred Season 3. Nové ročníky pro Diablo 2 Resurtived Ladder Season 3 nebyly přímo odhaleny Blizzardem, ale místo toho měli vývojáři nejvyšší tvůrci obsahu šanci odhalit tyto nádherné komba.

CURE RENEWORD (SHAEL, IO, TAL) Helm (LVL 35):

 • +20% rychlejší zotavení zásahu
 • +75-100% vylepšená obrana
 • +10 na vitalitu
 • Zvýšit maximální životnost 5%
 • Poison Resing +40% až +60%
 • Jedovatá délka se snížila o 50%
 • Na úrovni 1 čištění aury, když je vybavena

Bulwark Runeword (Shael, IO, Sol) Helm (LVL 35):

 • +20% rychlejší zotavení zásahu
 • 4 až 6% život ukradený za zásah
 • +75-100% vylepšená obrana
 • +10 na vitalitu
 • Zvýšit maximální životnost 5%
 • Doplňte život +30
 • Poškození se snížilo o 7
 • Fyzické poškození dostáno sníženo o 15%

Temperova runizace (Shael, IO, RAL) Helm (LVL 35):

 • +20% rychlejší zotavení zásahu
 • +75-100% vylepšená obrana
 • +10 na vitalitu
 • Zvýšit maximální životnost 5%
 • Požární odpor +40% až +60%
 • Oheň absorbuje +10% až +15%

Hearth Rantereord (Shael, Io, Thul) Helm (LVL 35):

 • +20% rychlejší zotavení zásahu
 • +75-100% vylepšená obrana
 • +10 na vitalitu (IO)
 • Zvýšit maximální životnost 5%
 • Cold Resist +40% až +60%
 • Absorbuje za studena +10% až +15%
 • Nelze zamrznout

Pozemní léta (Shael, IO, ORT) Helm (LVL 35):

Diablo 2 vzkříšené D2R Nové letáky Sezóna 3 Patch 2.6 Combos Effects Stats

 • 20% rychlejší zotavení zásahu
 • +75-100% vylepšená obrana
 • +10 na vitalitu
 • Zvýšit maximální životnost 5%
 • Lightning odolává +40% až +60%
 • Blesk absorbuje +10% až +15%

Metamorfóza runingord (IO, Cham, Fal) Helm (LVL 67):

 • Vlkodlak stávky grantu Mark po dobu 180 sekund
 • Mark of the Wolf:
 • 20% bonus za hodnocení útoku
 • Zvýšit maximální životnost 40%
 • Wresbear Strikes Grant Mark po dobu 180 sekund
 • Značka medvěda:
 • +25% rychlost útoku
 • +25% šance na drcení rány
 • Fyzické poškození dostáno sníženo o 20%
 • +5 pro dovednosti posunu tvarů (pouze druid)
 • 69% vylepšená obrana
 • +10 k síle
 • +10 na vitalitu
 • Všechny odpory +10
 • Nelze zamrznout

Mozaika RETERWORD (MAL, GUL, THUL) HANDS/CLAWS (LVL 53):

 • 50% šance na dokončení pohybů, aby neskončily poplatek
 • Když je finišer spuštěn tímto způsobem, nyní osvěží časovač vypršení platnosti zásobníku
 • +2 k bojovým umění (pouze vrah)
 • +20% zvýšená rychlost útoku
 • +200-250% zvýšené poškození
 • 20% bonus za hodnocení útoku
 • 7% život krádež
 • +8-15% na poškození dovedností za studena
 • +8-15% na poškození dovedností blesku
 • +8-15% na poškození dovedností požáru
 • Zabránit uzdravení monster

Hustle Runeword (Shael, Ko, Eld) Swords/Armor (LVL 39):

Swords:

 • 5% šance odevzdat výbuch úrovně 1 rychlosti
 • Fanatismus úrovně 1 aura
 • +30% zvýšená rychlost útoku
 • +180-200% zvýšené poškození
 • +75% Damge na nemrtvé
 • +50 k útoku na hodnocení proti nemrtvým
 • +10 až obratnost

Brnění:

 • +65% rychlejší běh/procházka
 • +40% zvýšená rychlost útoku
 • +20% rychlejší zotavení zásahu
 • 50% pomalejší výdrž
 • +6 se vyhnout
 • +Všechny odpory +10

Zatímco čekáte, až se objeví Diablo 2 Resucrered Ladder Season 4, podívejte se na Fantastické video tvůrce obsahu Macrobioboi a odhalte pět nových letů v sezóně D2R 3!

Podívejte se na naše video níže, diskutujte o příběhu Diabla Immortal a o tom, jak hra zapadá do franšízové ​​časové ose.

Více zprávy ve hře a ikonický ARPG franšíza, podívejte se na naše sekce věnované Diablo 3, Diablo nesmrtelný, a Diablo 4. Získejte nejnovější Průvodce a tutoriály pro vaši oblíbenou Diablo Název níže.

Wessel Minnie

Napsal Wessel Minnie

Wessel je bývalým členem Bravado Gaming, nejlepší jihoafrické organizace eSports a bývalým editorem společnosti Glitched.online. Najdete také na HLTV diskutovat o všem CS: Go eSports. Když nepíše ani úpravy, Wessel není tak pacientně čeká na uvolnění Counter-Strike 2, přemýšlel o nejlepších sestavách Diablo 4 pro každou třídu nebo se pustil do zemí mezi Elden Ring po předchozí čas. Miluje ARPGS a jakýkoli titul Soulsborne, na který může dostat své rukavice.