Diablo 3 Tier Seznam: Nejlepší třídy postav a sestavení pro sezónu 28 – Dexerto, 10 nejlepších Diablo 3 sestavení | Seznam všech tříd – The Escapist

Top 10 nejlepších Diablo 3 sestavení | Seznam všech tříd

Existují dvě varianty Firebats: Verze Helltooth, která je tankier, a verze Arachyr, která způsobuje větší poškození. Arachyrská verze je lepší o jedinou větší úroveň trhlin a byla dříve nejlepším doktorem čarodějnic před překvapením oživení dříve zaniklé stavby čarodějnic doktora. Zatímco Firebats dříve přistál do lékaře čarodějnice na úrovni C, přestože nyní padal na úroveň D, doktor čarodějnice se zvýšil u moci pouze od našeho posledního seznamu úrovně. Uvidíte, proč brzy. Arachyr Firebats nás ve skutečnosti zavede do našeho 10 nejlepších seznamů nejlepších sestav, svázaných na 10. místo se třemi dalšími sestavami.

Diablo 3 Tier Seznam: Nejlepší třídy postav a sestavy pro sezónu 28

Diablo 3 Diablo

Blizzard Entertainment

Diablo 3 Season 28 je tady, ale kterou postavu byste si měli vybrat? Zde je rozpis každé třídy, hodnocené a které sestavy přicházejí na seznamu úrovní.

V každé sezóně Diablo 3 některé postavy svítí více než jiné. Proto jsme pro vás vytvořili seznam úrovní, abyste zjistili, kdo již drtí pekelné přisluhovače v sezóně 28. Seznamy 3-stupňů Diablo se scvrkávají na sestavení postav, které jsou populární, dobře pracují a jsou spojeny s nimiž třídy znaků.

Článek pokračuje po reklamě

Každou z tříd v Diablo 3 jsme zařadili pro sezónu 28, poté jsme poskytli seznam úrovní, jehož sestavení funguje nejlépe pro každou postavu. Tímto způsobem, nejenže si budete moci v této sezoně vybrat ty nejlepší postavy, budete přesně vědět, jak je postavit.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Diablo 3 znaky

Který Diablo 3 znaky je nejvyšší seznam úrovně?

Diablo 3 Sezóna 28: Nejlepší třídy zařazené

Níže jsme uvedli všechny třídy postav Diablo 3 od nejlepších po nejhorší. Mějte na paměti, že je to jednoduše založeno na aktuálním žebříčku pro sezónu 28. Seznam se může mírně podobat konec poslední sezóny kvůli těmto sestavením rostoucí na význam během této sezóny.

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že v sezóně 29 by žebříčky mohly vypadat velmi odlišně. Takže pokud jsou křižák a lékař čarodějnice vaše oblíbené třídy, nebojte se, pravděpodobně jednoho dne vstanou zpět na vrchol!

Pamatujte, že pokud si myslíte, že si budete bavit více zábavy s postavou nižší úrovně, pak jděte na to. Roční období Diablo 3 existují pro zábavu. Seznam úrovní je zde jednoduše jako pokyn, na které se staví dobře. Hraním jako postava nižší úrovně a dominantním způsobem můžete skutečně pomoci své oblíbené třídě vylézt na žebříčky-zejména pokud vytvoříte výkonnou sestavu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Hraní hranic Diablo 3

Čaroděj zasáhne některé démony s ledovým blizzardovým kouzlem.

Nejlepší sestavy

Náš seznam úrovní Diablo 3 je rozdělen do tříd a S-Tier představuje současné nejsilnější sestavy dostupné v sezóně 28. Rozdělili jsme to třídou postav a sestavení, čím vyšší je úroveň, tím silnější je každý zvažován.

S úrovní

To představuje nejvyšší úroveň a nejlepší sestavy v sezóně 28 Diablo 3. The Necromancer Vládne tuto sezónu Nejvyšší, ale jsou také zastoupeny další třídy:

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

„>

Charakter Stavět
Mnich LOD WOL
Necromancer Trag’oul Death Nova
Necromancer Lod Death Nova
Necromancer Rathma Aotd
Barbar LOD HOTA
Barbar Raekor Boulder Toss
kouzelník Lod Meteor
kouzelník Tal Rasha Meteor
Lovec démonů Marauder Sentry

A-Tier

Pokud to pro vás žádná ze sestav S? Jedná se také o velmi silné a populární sestavy, které se staví na kvalitě s úrovně.

Článek pokračuje po reklamě

„>

Charakter Stavět
kouzelník Lod Frozen Orb
Mnich SWK WOL
Mnich Uliana EP
Mnich Generátor Raiment
Šaman Mundunugu Spirit Barrage
Šaman Zunimassa Poison Dart
Šaman Lon Poison Dart
Šaman Arachyr pavouci
Křižák Lon bombardování
Křižák Aov nebeská zuřivost
Křižák Aov pěst nebes
Křižák Akkhan odsuzuje
Necromancer Lod Corpse Explosion
Necromancer Inarius Death Nova
Barbar Odpadní vichřice
Barbar Ik hota

Diablo 3 Monk s drápy

Monk doplňuje seznam úrovně sezóny 28

B-Tier

I když níže uvedené sestavy nejsou považovány za tak silné jako sestavy S a A-Tiered, ale každý z nich stojí za vyzkoušení, pokud je to váš styl:

Článek pokračuje po reklamě

„>

Charakter Stavět
Šaman Helltooth Zombie Bears
Šaman Jade Harvester
Šaman Helltooth Gargs
Šaman Lod Spirit Barrage
kouzelník Magická raketa Firebird
kouzelník Vry reverzní akce
kouzelník DMO Frozen Orb
kouzelník Vry Chandodo
kouzelník LOD HYDRA
kouzelník DMO Twister
kouzelník Plamenové čepele Firebird
Lovec démonů Bože hladovějící šíp
Lovec démonů Natalya Rapid Fire
Lovec démonů Ue multishot
Mnich SWK Tempest Rush
Mnich Inna Mystic Ally
Mnich Poj Tempest Rush
Necromancer LOD PODIE SCYTHE
Křižák Invoker Thorns
Křižák Akkan bombardování
Křižák SOTL Požehnané kladivo
Barbar Mote Leapquake
Barbar Savage Frenzy
Barbar Mote Seismic Slam

C-Tier

Sestavy C-Tier nejsou považovány za stejně efektivní jako ty výše, ale pamatujte, že dokonce vytvoří tento seznam stupňů, musí mít určitou hodnotu. Existuje spousta sestav Diablo 3, které neudělaly seznam sezóny 28.

„>

Charakter Stavět
Křižák LOD BLENSSED SHIELD
Křižák Roland Sweep
Šaman Arachyr Firebats
Mnich SWK LTK
kouzelník Tal Rasha Frozen Orb
Barbar Ik poplatek
Necromancer Inarius jed Scythe
Necromancer Exploze inarius mrtvoly
Necromancer Maškaráda kostní kopí
Lovec démonů Lod Rapid Fire
Lovec démonů Šipka N6M4 Cluster

Pro podrobné rozdělení každé z těchto postav klikněte zde.

Článek pokračuje po reklamě

Nebo se podívejte na jednoho z našich průvodců níže, kde jsme vybrali ty nejlepší:

Top 10 nejlepších Diablo 3 sestavení | Seznam všech tříd

obraz

Zavedení Necromancer, samozřejmě, zcela vrhlo stehenní kosti (nebo dvacet) do seznamu sezóny 10 stupňů. Náš hlavní muž Rhykker je odborník v oblasti Diablo 3, A má stavby, které potřebujete, zařazené podle moci, aby dokončil práci s koncovou hrou. Následující sestavy pokrývají každou třídu a každá je navržena pro tento dobrý sólový větší roztržení. To je fantastický způsob, jak říci, že budete dost tvrdý na to, abyste sami zvládli věci.

POZNÁMKA: Jen abych byl zcela jasný, jedná se o 10 nejlepších nejlepších sestav pro Patch 2.6, sezóna 11. Budoucí záplaty by mohly změnit seznam úrovní, ale tyto sestavy by měly být pro všechny životaschopné.

Podívejte se na Plné video podrobnosti o Top 10 nejlepších tříd v Diablo 3 Season 11, nebo skočit na každou úroveň s Obsah níže.

Obsah

  • Stulící úrovně-GR 115-112
  • Staví úroveň-GR 110-108
  • B sestavy B-GR 108-105
  • Stavění úrovně-GR 105-102
  • Staví D-GR 102-100
  • Stavění úrovně-GR 97-94

Seznam úrovní rychlého vzhledu

obraz

Veškerý kredit (obrázky a text) pro tento seznam úrovní je CJ Miozzi, a.k.A. Rhykker na YouTube.

Vrchol pyramidy, tato singulární sestava se stavění porazí vše ostatní v sezóně 11. Pokud se vám líbí nekromancer a chcete rozdrtit ty větší sólo, je to nejlepší dostupná volba.

Stulící úrovně-GR 115-112

POZNÁMKA: Následující položka je výňatek z Rhykker.

Trag Corpse Lance

S nekromancerem méně než měsíc a již na vrcholu žebříčku vymaže jakoukoli jinou třídu, více než si zaslouží místo číslo jedna na tomto seznamu a celou úroveň úrovně sama o sobě. Clearing GR 115s Poté, co byl jen několik týdnů venku, je zcela možné, že ještě musíme uvolnit plnou sílu nekromanceru a můžeme to ještě vidět výš více. Trag Oul Corpse Lance Build je v současné době nekromancerovou sestavou, která se osvědčila na žebříčku, ale kdo ví, co najdou další kombinační teorie. Pokud se chcete v této sezoně tlačit tak vysoko, jak jen můžete, bude Necromancer způsobem, jak jít. Máme průvodce sestavením pro budování trag oul mrtvoly.

Nejlepší z nejlepších. Existuje pouze jedna sestava, která je (v současné době) lepší než tyto špičkové možnosti sestavení. Všechny úrovně jsou úžasné tipy, i když je řada převyšuje.

Staví úroveň-GR 110-108

POZNÁMKA: Následující položky jsou výňatky z Rhykker.

Raiment Duo-Gen

Zachovávání své pozice v úrovni A, ale klesnutí ze 4. místa na 5. místo kvůli tomu, že se nekromancer vydal na cestu do seznamu, bude opět duo-gen, opět nejvyšší sestavení, které vidíte na mnichových žebřících.

Hammerdin

Hammerdin je stále nejlepším křižákem z úrovně S na úroveň A a z 2. místa na 4. místo.

Lon Spirit Barrage WD

Přichází na #3, tato sestavení zcela chyběla v našem předchozím seznamu úrovní. Jakmile byla tato sestava přemožena přemožena, byla tato sestavení nerfinována do zapomnění, než se živě bývalá oprava, ale pak se tajně znovu objevila v záplatě 2.5. Byla objevena skutečná síla této sestavy teprve jednou sezóna 10, a nyní vládne jako nejvyšší stavět WD o míli.

Průvodce bleskem

Dříve na úrovni S a nejlepší sestavení ve hře byl díky nekromanceru a naprosto šíleně silnému stavbě naražen průvodce Lightning na hodnocení číslo 2 a celou úroveň úrovně. Průvodce bleskem byl iterován, dokud byla zjištěna varianta s použitím étherového chodce a výše uvedené hydrata.

Nyní se někam dostáváme. Jedná se o sestavy pro nejvyšší úrovně pro větší tlak. Toto jsou nadprůměrné volby, pokud jde o životaschopné koncové hry.

B sestavy B-GR 108-105

POZNÁMKA: Následující položky jsou výňatky z Rhykker.

Průvodce FB

Průvodce FB byl kdysi nejlepším průvodcem, který padal z úrovně a 3. místa, které bylo na 6. místo svázáno. Nepodařilo se to k moci, ale průvodce Lightning to nakonec překonal.

UE granáty

Tato sestavení si nejen zachovává svou úrokovou pozici z minulé sezóny, ale také si zachovává svou pozici v našem seznamu 10 nejlepších, svázaná pro #6. Jedná se o nejlepší sestavení lovce démonů a v seznamu se to nespadlo, protože v sezóně 10 byla dále tlačena.

Inna Ep

Toto je konečná sestava svázaná pro 6. místo. V našem předchozím seznamu úrovní jsme provedli konzervativní odhad a umístili tuto sestavu do úrovně C v 8. místě. Překonal tyto odhady a vzrostl do úrovně B, když si zvážila stavění. Dříve jsme měli inna generátor mnich uvedený na úrovni B jako alternativu k raimentovým generátoru mnicha.

Definice průměru. Tyto stavby budou fungovat téměř pro každého. Nejsou to nejlepší, ale jsou funkční a zábavné.

Stavění úrovně-GR 105-102

POZNÁMKA: Následující položky jsou výňatky z Rhykker.

Rathma singularita

Začneme sestavou nekromancer a okamžitě si všimneme, že se jedná o konzervativní odhad. V současné době svázáno na 9. místo, ale téměř určitě schopné vyšší, udržujeme tuto stavět ve úrovni C, dokud neprokáže svou sílu. Teoreticky existuje varianta sestavení Rathma Singularity, která může v této hře out-dps, ale to se dostane k tomu, jak praktická je sestava ve hře. Tyto sestavy kombinuje šestičlenný bonus Rathmy, který se točí kolem kosterních mágů, s runou singularity na kosterním mágu, díky kterému je vyhodnotit veškerou vaši podstatu a vytvořit super poháněný mág. Vzhledem k tomu, že Rathma je startovací sadou pro nekromancery v sezóně 11, je řazení směrem k této sestavě solidní volbou.

Lon fok

Druhá sestava svázaná na 9. umístění, to byla nejlepší stavění démonů, než zavedení granátů se staví. Padá ze svého místa #7, tato sestavení je obtížné přehrávat, obtížně hrát a jen nepatrně silnější než Shadow Impale Build. Alespoň pro sestavení Shadow Impale je také užitečná pro skupinovou hru, takže pokud se nechcete rozhodnout pro nejsilnější sestavení DH, kterou trochu pokryjeme, doporučuji Shadow Amplale nad tímto.

Lon bomba

Tato sestava byla svázána na 8. místě, spadla z úrovně a 5. místa do průměrnosti. Nejlepší křižák stavěl v minulosti věky, vypadl z laskavosti kvůli tomu, že je obtížné je hrát, ne zvlášť zábava a slabší než nejvyšší Crusader Build.

Rolandovo zametání

Druhá stavba svázaná na 8. místě. Obdržel velký buff v náplasti 2.5, a jako konzervativní odhad jsme jej v loňské sezóně umístili do úrovně D. Prokázala však svou hodnotu a tentokrát přistála na úrovni. I když to není nejjednodušší sestavení, je snazší vybavit než Lon Bomb Sader, a je to možná nejlepší sestavení pro vybavení pro nejvyšší Crusader Build. Ještě lepší je, že je to startéra pro křižáka v sezóně 11.

Thorns Trag’ouls Pets

Svázaný na 7. místo, máme další nekromancer sestavení. Konzervativní odhad. S neoptimalizovanými úrovněmi a paragonu – může to určitě tlačit výše, možná nahoru do úrovně B nebo vyšších. Přesto to není nejsilnější sestava, která používá trag’ouls set a je tzronová sestavení, vyžaduje úplně jiné převodovky než jiné sestavy, takže je obtížné tento doporučit, pokud opravdu nechcete spustit Thorns Pet Build.

Whirlwind Barb

Druhá sestava svázaná pro 7. umístěné. V našem předchozím seznamu přistála tato sestava na 9. místě ve úrovni D a je jednou z mála sestav, které se skutečně zvýšily, což dokazuje, že zprávy o smrti barbarů byly velmi přehnané. Zatímco barbar je stále nejslabší třídou, je to jen jedna větší úroveň trhlin za lovcem démona a určitě slušná.

Není to hrozné, ale ani blízko k nejlepším. Toto jsou stavění úrovně. Použijte je, pokud se vám líbí kombo třída / dovednost, protože tam jsou lepší sestavení.

Staví D-GR 102-100

POZNÁMKA: Následující položky jsou výňatky z Rhykker.

Marauder granáty

Dříve umístění do úrovně C, sestavení Marauder Grenade byla naražena po úrovni, stejně jako většina sestav, díky nekromanceru. Pokud chcete spustit sestavení granátů, má DH silnější možnosti, ale pokud je Marauder jedinou sadou, kterou máte, pak tato sestava bude dokončena.

Firebats (Helltooth a Arachyr)

Existují dvě varianty Firebats: Verze Helltooth, která je tankier, a verze Arachyr, která způsobuje větší poškození. Arachyrská verze je lepší o jedinou větší úroveň trhlin a byla dříve nejlepším doktorem čarodějnic před překvapením oživení dříve zaniklé stavby čarodějnic doktora. Zatímco Firebats dříve přistál do lékaře čarodějnice na úrovni C, přestože nyní padal na úroveň D, doktor čarodějnice se zvýšil u moci pouze od našeho posledního seznamu úrovně. Uvidíte, proč brzy. Arachyr Firebats nás ve skutečnosti zavede do našeho 10 nejlepších seznamů nejlepších sestav, svázaných na 10. místo se třemi dalšími sestavami.

Arachyrské dovednosti

Sunwuko Ltk

Také svázaný na 10. místo. Sunwuko’s byl dříve v naší úrovni F, ale v této sezoně se ve skutečnosti podařilo vyšplhat do naší úrovně. Stavba se sotva změnila a od minulé sezóny nedošlo k žádné změně rovnováhy; Jednoduše to vyžadovalo oddaného hráče, aby dokázal, že mezera v energetice mezi budováním ocasu Sunwuko není tak daleko za dědictvím nočních můr, jak jsme se kdysi mysleli. Házejte skutečnost, že Sunwuko je sada s některými skvělými stavěním zemědělství a Sunwuko prostě vypadá lépe a lépe.

Lon Ltk

Také svázaný pro 10. Toto je zdaleka populárnější varianta LTK, která hraje nad Sunwuko, částečně díky tomu, že nemusíte spravovat mechanik zametacích větrných hromádek, na které se šestičlenný bonus Sunwuko spoléhá. Dříve svázaná na 8. umístění, Lon LTK je narazena jako další oběť nekromanceru.

Shadow Impale

Poslední sestava, kterou máme, je svázána na 10. místě. V našem předchozím seznamu úrovní se tato sestavení objevila a odhadovali jsme jeho sílu jako C-úroveň-měli jsme pravdu o jeho relativní síle, ale rozsah GR pro C v našem novém seznamu se změnil, takže není v úrovni D-úroveň. Je to oblíbená mylná představa, že se jedná o nejsilnější sestavení démonů lovce – je to velmi populární stavba, je to snadné hrát, je to zábava a je to skvělá sestavení pro zabíjení strážců Rift ve skupinách, ale rozhodně to není nejlepší sólo tlačící démon Hunter Build for Greater Rifts.

Úroveň zní jako špatné místo, aby bylo … a to je? Ale to jsou stále skvělé stavby. Některé z nejlepších v Diablo 3. Jsou prostě nejslabší ve srovnání se všemi ostatními na našem seznamu.

Stavění úrovně-GR 97-94

POZNÁMKA: Následující položky jsou výňatky z Rhykker.

Monk Inna Uliana

Jediným způsobem, jak udržet Relevantní Ulianu na půli cesty, je kombinovat ji s mnohem silnějším stavem Inna. Uliana’s je sada, která kombinuje sedmistrannou úder s explodující dlaň, ale Inna může vytáhnout mnohem silnější explodující budování dlaně. Sestava Inna Uliana se místo toho zaměřuje na 7-stranou stávku, pomocí výkonných nadšenců z celých 6 kusů setu Inna, spolu se čtyřdílným bonusem Uliany, aby způsobil 7-stranovací stávku co nejvíce poškození. Tato sestava je bohužel stále přísně nižší než rovná Inna v kombinaci s více synergickými předměty. Pokud jste nenašli položky potřebné pro dobrou inna sestavení a náhodou si nechali být ležící Uliana, neváhejte a použijte tuto sestavu, když pracujete na řádné stavění inna, ale jinak si vyberte tuto sestavu, pouze pokud máte rádi 7-stranárna.

Inarius bonestorm

Byla čas, kdy se sestavení BoneStorm hledalo být top necromancerovou sestavou a vyčistila Greater Rift 107s, než byl objeven silnější set. Stavba se dříve spoléhala na použití drahokamu Mirinae k udeření nepřátel, ale Nerf učinil drahokam již nejlepším výběrem pro sestavení a srazil ho asi 5-10 větších úrovní roztržení. Místo Inariusů ve úrovni F je v současné době konzervativním odhadem své moci – jsme méně než měsíc po propuštění nekromanceru a mám podezření, že ještě musíme vidět plnou sílu Necro Unleashed. Nepřekvapilo by mě, kdybych do konce sezóny vzrostl inarius, ale opravdu neexistuje žádná záruka – takže to zatím necháme na úrovni. Máme průvodce sestavením bonestorm, který si můžete prohlédnout, pokud se vám líbí Play Style – stačí vyměnit drahokam mirinae za gogok rychlosti.

Jade Doc

Jade se stále drží relevance, relikvie minulé éry pro lékaře čarodějnice. Dříve v úrovni d, zavedení mnohem silnějšího doktora čarodějnice postavené v polovině sezóny 10 nás nechává s malým důvodem hrát jinými Jades, než je používat k výstroji pro silnější sestavy. Přesto to není hrozná sada.

Nabití Barb

Jakmile nejlepší barbarská stavba, náboj Barb spadl z milosti, zůstal pozadu od té doby, co před několika změnami hustoty roztržení před několika záplatami umožnily další sestavy vstát, aby s ním konkurovaly. Dříve na úrovni d je náboj Barb naražen na úroveň f díky Necromancer Power Creep.

Helltooth Garg

Dříve na úrovni d, Helltooth Garg byl kdysi nejlepším sestavením WD. Nyní nejenže existuje silnější postavení Helltooth, dominantní sestavení lékaře čarodějnice je tak daleko za mocí této budovy, že jediným důvodem, proč tuto sestavu přijímat, je, pokud opravdu chcete hrát pasivní stavbu pro domácí mazlíčky. Pokud jste nespokojeni s sestaveními minionu nekromancerového.

Leapquake Barb

Poslední stavět úrovně. Tato sestava byla v našem předchozím seznamu úrovní, která byla horší než náboj, ale ve skutečnosti se mu podařilo svalovat jeho cestu nad nábojem Barb – ne dostatečně daleko, aby unikl úrovni F, nicméně, nicméně.

Diablo 3 ROS stavění

Oficiální web Rhykker

Otevřete nabídku Nabídka ZAVŘENO

Oficiální web Rhykker

Otevřete nabídku Nabídka ZAVŘENO

D3-Banner.png

Diablo 3 sezóna 29 průvodců pro všechny třídy

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku

Datum zahájení pro Diablo 3 Sezóna 29 je 15. září. Poznámky k opravám najdete zde.

Co je nového?

Podívejte se na toto video a zjistěte, jaké změny sezóna 29 přináší Diablo 3.

Diablo 3 Patch 2.7.6 zahrnuje přepracování a změny rovnováhy v řadě sestav a sezóna 29 představuje přepracování a čepice Paragon Point.