Diablo 4 Battle Pass: Odměny, jak dlouho k dokončení, cena, více – Charlie Intel, Diablo 4 Datum vydání Battle Pass, cena a odměny vysvětlené | PCGamesn

Diablo 4 Datum vydání Battle Pass, cena a odměny vysvětleny

Datum vydání Battle Pass v sezóně 1 se očekává v červenci a přináší 90 úrovní odměn a kosmetiky, s 63 k dispozici pouze za cenu.

Diablo 4 Battle Pass: odměny, jak dlouho na dokončení, cena, více

Lillith in Diablo 4

Blizzard Entertainment

Sezóna 1 Diablo 4 je nyní živá a je k dispozici také vůbec první bitevní průsmyk s franšízou. Hráči nyní mohou odemknout vzrušující odměny od přenosu po emoce. Zde je vše, co je třeba vědět o kosmetických odměnách, ceně, délce a odemknutí požadavků na Battle Pass Diablo 4.

Diablo 4 byl propuštěn s několika novými funkcemi, jako jsou hory, oltáře Lilith, pevnosti a nelineární kampaň. Není divu, že hra má také nový model sezónní hry, který obsahuje prvky, jako je Battle Pass.

Článek pokračuje po reklamě

Vývojáři Diablo 4 již ujistili hráče, že bitevní průkaz sezóny 1 nebude platit, ale komunita je zvědavá na mnohem víc než to. Existují tři různé typy bitevních průchodů, jeden zdarma a dva placené, každá s jedinečným souborem odměn.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li vyčistit všechny své pochybnosti, je třeba vědět o bitevním průchodu Diablo 4 Season 1.

 • Co je to Battle Pass Diablo 4?
 • Kolik stojí bitevní průchod Diablo 4?
  • Volný, uvolnit
  • Pojistné
  • Zrychlený
  • Zdarma odměny za bitevní pass
  • Premium & Accelerated Battle Pass Rewards

  Sezónní znaky v Diablo 4

  Sezónní postavy nefungují jako váš hlavní charakter kampaně.

  Co je to Battle Pass Diablo 4?

  Battle Pass in Diablo 4 je a Tříměsíční systém progrese To vám uděluje kosmetické odměny a prémiovou měnu za hraní hry a dokončení předem určených výzev sezóny.

  Článek pokračuje po reklamě

  Kolik stojí bitva Diablo 4?

  Battle Pass Diablo 4 bude k dispozici ve třech možnostech nákupu:

  Battle Pass Free

  Bezplatná bitevní průchod v Diablo 4 bude mít 27 úrovní a nejlepší odměny, které z toho můžete získat, zahrnují doutnající popel a kosmetiku. Zajímavé je, že doutnající popel není k dispozici v placené bitevním průsmy.

  Článek pokračuje po reklamě

  Sloupné popel v Diablo 4 lze vyměnit za XP, Gold, Obols a další cenné zdroje.

  Článek pokračuje po reklamě

  Premium Battle Pass

  Premium Battle Pass in Diablo 4 stojí 10 $. Má 63 úrovní a nabízí některé prémiové odměny, jako je sada brnění ColdIron a zbraň.

  Zrychlený bitevní průsmyk

  Zrychlený bitevní průkaz v Diablo 4 stojí 25 $ a nabízí vše, co Premium Battle Pass dělá. Navíc okamžitě odemknete 20 úrovní a emote na válce.

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  Odměny za sezónu 1 Battle Pass

  Nyní, když začala sezóna 1 Diablo 4 s názvem „Sezóna maligního“, vytvořili jsme seznam každé známé odměny, v jaké úrovni bitev jsou a jaké třídy je mohou mít:

  Článek pokračuje po reklamě

  Zdarma odměny za bitevní průsmyk:

  Zde jsou všechny odměny, které se hráči dostanou do Diablo 4 Season 1 Free Battle Pass:

  Článek pokračuje po reklamě

  Banner maligní Mount Trophy Tier 45 Odměna v Diablo 4 Season 1 Battle Pass

  V Battle Pass Diablo 4 Season 1 je 90 úrovní.

  Premium & Accelerated Battle Pass Rewards:

  Zde jsou všechny odměny, které se hráči dostanou do Diablo 4 Season 1 Premium a zrychlit Battle Pass:

  Kosmetika v Battle Pass Diablo 4

  Diablo 4 nebude mít žádné funkce výplaty.

  Potřebujete novou postavu pro pokrok v průchodu Diablo 4 Battle Pass?

  Battle Pass Diablo 4 bude vyžadovat hráče Vytvořte nový sezónní charakter Protože jejich charakter ve věčné říši nemůže postupovat v sezónním obsahu. Jakmile sezóna skončí, pokrok, který jste dosáhli se sezónními postavami, přenášející se na postavy ve věčné říši.

  Článek pokračuje po reklamě

  Podle generálního ředitele společnosti Diablo na Blizzard navíc hraní kampaně s vaší sezónní postavou také postupuje v Battle Pass a Season Journey.

  Článek pokračuje po reklamě

  Ahoj Paule, ano, zúčastnit se sezónního questline, mechaniky, sezónní cesty a bitevního průsmyku, budete muset vytvořit novou sezónní charakter. Hraní kampaň se sezónní postavou (pokud si to přejete nebo potřebujete dokončit) postupuje také pro sezónu a bitevní průchod.

  – Rod Fergusson (@rodfergusson) 19. června 2023

  Jak dlouho dokončit Battle Pass Diablo 4

  Při rozhovoru s PC Gamer, přidruženým ředitelem pro Diablo 4, Joe Piepiora odhalil, že Battle Pass bude dokončit téměř 80 hodin. Dodal, že pokud je vaším cílem vyrovnat sezónní postavu na úroveň 100, může být tento proces dlouhý.

  To bylo všechno, co můžete očekávat od Diablo 4 Battle Pass. Chcete -li se dozvědět více o hře, můžete se podívat:

  Diablo 4 Datum vydání Battle Pass, cena a odměny vysvětleny

  Datum vydání Battle Pass v sezóně 1 se očekává v červenci a přináší 90 úrovní odměn a kosmetiky, s 63 k dispozici pouze za cenu.

  Diablo 4 Battle Pass Cricing, odměny a další: kosmetická sada od Diablo 4

  Publikováno: 3. srpna 2023

  Kdy je datum vydání Battle Pass Diablo 4? Diablo 4 Season 1 Battle Pass a „Season Journey“, je systém odměn ve hře, který spustí sezónu D4 na maligní. Poprvé jsme se o tom dozvěděli během živého přenosu vývojáře, ve kterém Blizzard sdílel to, co hráči mohli očekávat pro bitevní průkazy v každé sezóně.

  Jak jsme nyní očekávali od většiny herních her, Diablo 4 obsahuje systém bitevních průchodů s každou z období D4, včetně různých úrovní, kosmetiky pro všechny třídy Diablo 4, příležitostí pro placený postup a další. Máme vše, co potřebujete vědět o Diablo 4 Battle Pass V sezóně 1 níže, ale možná budete chtít podívat se na naši recenzi Diablo 4, abyste viděli, jak dobrý je první.

  Datum vydání Diablo 4 Battle Pass

  Datum vydání Battle Pass Diablo 4 je 20. července 2023, spuštění spolu s začátkem sezóny maligního. Poté můžeme očekávat nová roční období v čtvrtletním rozvrhu.

  Thumbnail YouTube

  Kolik bude stát Battle Pass Diablo 4?

  Battle Pass Diablo 4 bude mít bezplatnou a placenou stopu 27 a 63 úrovní. Můžete očekávat, že za přístup k Premium Battle Pass zaplatíte 10 $ (8 GBP).

  Existuje možnost zakoupit přeskočení úrovně za dodatečné náklady s zrychlenou úrovní, cena za 25 $ (21 GBP), což vás také odměňuje další kosmetikou. Každá úroveň stojí 200 platinu na přeskočení. Hráči očekávají, že Battle Pass dokončí tři měsíce před každou sezónou.

  Prvních několik úrovní bitevního vstupenky Diablo 4 Season 1 je zobrazeno na obrázku spolu s novou sezónou a sezónní požehnání

  Diablo 4 Battle Pass Rewards

  Dosud potvrzeny odměny za bitvu Diablo 4 jsou:

  Musíte si vydělat laskavost pro úroveň bitevního průsmyku a získat tyto odměny. V Diablo 4 můžete získat laskavost:

  Vývojový tým Diablo 4 chce, abyste věděli: „Nemůžete platit za moc v Diablo 4.„Vývojáři to několikrát zopakovali během živého proudu, zatímco extrapolovali na mechanika, který lidem zabrání tomu, aby mohli během hry platit na úrovni svých postav. Hráči mohou očekávat, že budou hrát asi 80 hodin, aby se plně vyrovnali.

  Thumbnail YouTube

  Tým poté vysvětlil, že budou existovat dvě úrovně bitevních průchodů: bezplatný, který se skládá z 27 úrovní, a prémiové bitevní průsmyk, který se skládá z 63 úrovní. To činí 90 úrovní a hráči budou mít asi tři měsíce na dokončení bitevního průchodu. Systém progrese je vizualizován ve spodní části obrázku níže.

  Diablo 4 Battle Pass Cricing, odměny a další: Obrázek ukazující, jak bude bitva Pass fungovat v Diablo 4

  Volná úroveň je otevřena všem hráčům, kteří hru vlastní, a po dosažení určitých úrovní mohou získat odměny. Placená úroveň obsahuje pouze kosmetiku, která zahrnuje dvě plné sady brnění, sezónní horu a brnění Mount. Pokud hrajete hru a rozhodnete se zakoupit Battle Pass později v sezóně, váš pokrok směrem k placené úrovni Battle Pass je retroaktivní, což znamená, že můžete získat všechny odměny, které byste dříve vydělali.

  Hráči budou mít stále možnost zakoupit úrovně Battle Pass v rámci zrychlené možnosti. Obecně budou postupovat k bitevnímu průchodu tím, že vytvoří laskavost, kterou získají prováděním aktivit po celém herním světě v rámci sezóny cesty. Svázaná na sezónním obsahu hry, sezóna je navržena tak, aby pomohla hráčům vyrovnat se jejich bitevní průkazy, bez ohledu na to, zda jsou na volné nebo placené trati Battle Pass.

  Sezónní požehnání

  Jednou z výše uvedených odměn, které lze získat přes trať Battle Pass Free Battle Pass, je doutnající popel, který se zase používá k získání sezónních požehnání. Můžete si vybrat, která z pěti sezónních požehnání si přejete nejprve vyrovnat a každá může být zvýšena na úroveň čtyři, jejich výhody se pokaždé zvyšují. Sezónní požehnání sezóny 1 jsou:

  • Urn agrese: Boost XP z Monster Kills.
  • URN vyjednávání: Zvyšte zlato vydělané z prodeje prodejců.
  • Urn rekultivace: Zvyšte šanci vydělat vzácné materiály ze záchrany Diablo 4.
  • Urn prodloužení: Zvýšení trvání elixírů.
  • Urn malignance: Zvyšte šanci zhoubných nepřátel upustit z maligních srdcí.

  Detaily sezóny Diablo 4 sezóny

  Pokrok přes bitevní průchod Diablo 4 dokončením cílů a kapitol, propracováním vaší sezóny, abyste získali laskavost, legendární aspekty a další odměny. Některé výzvy odměňují více laskavosti než jiné a zahrnují takové úkoly, jako je dokončení jednoho z mnoha dungeonů Diablo 4, shromažďování zdrojů a shromažďování předmětů exkluzivních sezon.

  Sezónní cesta se skládá ze sedmi kapitol a musíte dokončit stanovený počet cílů, abyste mohli postupovat do další kapitoly. Zatímco každý cíl vás odměňuje s laskavostí, abyste vás přesunuli podél vašich úrovní bitevních průchodů, dokončení kapitoly přichází s vlastními jedinečnými odměnami, včetně zcela nových legendárních aspektů.

  Formát Battle Pass Diablo 4

  Diablo 4 bude pokračovat v sezónním formátu série, který probíhá v Diablo 2 a Diablo 3. Vývojáři však byli jasní, že sezónní obsah prozkoumá a otevře nové příběhy a úkoly, které se odchýlí od obsahu hlavní kampaně. Hráči by měli myslet na sezónní obsah jako na samostatné zážitky od kampaně a mohou být dokončeni pouze novou postavou v „sezónní říši“. Zatímco Battle Pass mohou být zpracováni noví nebo staří hráči provádějící kampaň, vydělávat laskavost prostřednictvím zabití a úkolů, nemůžete zažít mechaniku exkluzivní sezóny-v tomto případě zhoubné nepřátele-až po dokončení kampaně.

  Diablo 4 Battle Pass Cricing, odměny a další: Zobrazení ukazující odměny sezóny versus shop castmetics

  To je všechno, co víme o bitevním průchodu Diablo 4, přicházející do hry na patách hry. Pokud chcete vědět, které stavby jsou nejmocnější, podívejte se na naše nejlepší rogue, barbar a Druid staví zde, nebo prostě jděte rovnou ke zdroji a najděte nejlepší sestavy Diablo 4 podle Blizzard (a nás).

  Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.