Diablo 4 chybový kód 30008: Jak opravit, Diablo 4 chybový kód 300008 Vysvětleno | PCGamesn

Kód chyby Diablo 4 300008 Vysvětleno

Publikováno: 17. června 2023

Chybový kód Diablo 4 30008: Jak opravit

Chybový kód Diablo 4 je obvykle způsoben vašimi dočasnými síťovými soubory.

Pokoušet se přihlásit opakovaně nebo vyčistit mezipaměť DNS obvykle problém vyřeší.

Kód chyby 30008 Diablo 4 se vyskytuje v důsledku problémů s připojením, ale je snadno opravitelný. Někteří hráči narazí na chybový kód, když se snaží přihlásit se svou postavou. Jakmile kliknete na tlačítko Start Game, hra vám brání v načítání do vašeho světa. Pokud jste tímto problémem znepokojeni, můžete vyřešit chybový kód Diablo 4 30008.

Jak opravit chybový kód Diablo 4 30008

Než vyzkoušíte jiné opravy, navštivte účet Twitter a zkontrolujte, zda existují nějaké probíhající problémy se serverem. Je možné, že servery Diablo 4 by mohly být přetíženy kvůli tomu, že se nemůžete dostat dovnitř. Pokoušejte se několikrát vstoupit do hry a pokud se stále nedokážete načíst do svého světa, musíte své DNS spláchnout.

Pro mnoho hráčů je to dočasné síťové soubory (mezipaměť DNS), které způsobují problémy. Můžete odstranit dočasné soubory a měl by problém vyřešit.

 1. Stiskněte klávesu Windows
 2. Zadejte „příkazový řádek“ a vznášejte se na prvním výsledku aplikace
 3. Klikněte na spuštění jako správce
 4. Pokud se zeptá, zda umožnit příkazovým řádům provést změny v počítači, vyberte ANO.
 5. Nyní byste měli získat nové okno s černou obrazovkou.
 6. Zadejte “ipconfig /flushdns” a stiskněte klávesu Enter.
 7. Zadejte „ipconfig /registrdns“ a stiskněte klávesu Enter.
 8. Zadejte „ipconfig /release“ a stiskněte klávesu Enter.
 9. Zadejte „ipconfig /renew“ a stiskněte klávesu Enter.
 10. Zadejte “Netsh Winsock Reset” a stiskněte klávesu Enter.
 11. Restartovat váš počítač.

Po spláchnutí DNS byste neměli čelit chybovému kódu 30008. Je možné, že čelíte problémům DNS kvůli vašemu poskytovateli internetových služeb (ISP) a můžete zvážit vyhledávání pomoci od poskytovatele internetu. Alternativně můžete dočasně použít virtuální soukromou síť (VPN), dokud nebudou vyřešeny problémy vašeho poskytovatele internetových služeb.

Pro více obsahu Diablo 4 zvažte zkontrolování našeho pokrytí televizní show Diablo. Máme také průvodce, jak získat Diablo 4 Twitch Drops, který bude k dispozici po spuštění hry.

Kód chyby Diablo 4 300008 Vysvětleno

Zjistěte, co znamená kód chyby Diablo 4 30008, proč váš požadavek vypršel a jak jej opravit, abyste se mohli dostat rovnou zpět k démonu v svatyni.

Diablo 4 chybový kód 300008: Lilith, hlavní antagonista Diablo 4, povídá na diváka, její modré oči zářící ve tmě

Publikováno: 17. června 2023

Jak opravíte chybový kód Diablo 4 300008? Existuje celá řada chybových kódů, s nimiž byste se mohli setkat při pokusu o připojení k vždy na ARPG, ale chybový kód Diablo 4 300008 přichází s poněkud neužitečnou zprávou: ‘Váš požadavek vypršel vypršen. Prosím zkuste to znovu’. Ve skutečnosti existuje mnoho příčin této konkrétní chyby, takže jsme tu, abychom vám pomohli prozkoumat nejpravděpodobnější a jak to opravit.

Diablo 4 bohužel nepřichází s režimem offline, takže je poněkud nevyhnutelné, že se při zkoumání svatyně setkáte s problémy s připojením. Doporučujeme ponechat náš kompletní seznam chybových kódů Diablo 4 po ruce, abyste mohli rychle identifikovat a vyřešit problémy, kdykoli se ocitnete uzamčeni z nejlepších tříd. Zde je návod, jak opravit chybový kód Diablo 4 300008.

Co znamená chybový kód Diablo 4 300008?

Chybový kód Diablo 4 300008 obsahuje stručné vysvětlení, že „váš požadavek vypršel“, který s největší pravděpodobností poukazuje na problém se servery Diablo 4.

Nejlepší způsob, jak identifikovat rozšířené problémy se servery Diablo 4, je právě tady na PCGamesn, kde se neustále datujeme se současným stavem serveru. Můžete také chtít konzultovat bitvu.Čistá stránka podpory pro Diablo 4, stejně jako účet Blizzard CS Twitter pro plánované problémy s údržbou nebo trendem.

Popis Identifikující chybový kód Diablo 4 300008, přičemž Lilith stojí na pozadí

Jak opravit chybový kód Diablo 4 300008?

Můžete opravit chybový kód Diablo 4 300008 několika způsoby v závislosti na kořenové příčině, ale vzhledem k tomu, že problém je s největší pravděpodobností na straně serveru, nejlepším postupem je jednoduše počkat, až se problém vyřeší sám.

Pokud však všechny výše uvedené zdroje ukazují na stabilní servery, doporučujeme následující kroky:

 • Nejprve spusťte webový prohlížeč nebo jinou online aplikaci, abyste zjistili, zda jsou vaše problémy s připojením izolovány na Diablo 4. Pokud také nefungují, chyba téměř jistě leží na vašem připojení k internetu. Doporučujeme zajistit, abyste byli připojeni k internetu prostřednictvím kabelu Ethernet, abyste vyloučili jakékoli problémy, které mohou ovlivnit vaše WiFi. Stojí také za restartování počítače a router pro vyčištění paměťové mezipaměti na obou systémech.
 • Pokud problém je Izolované na Diablo 4, ale neexistují žádné zprávy o problémech jinde, zkontrolujte se svými přáteli, abyste zjistili, zda také problém zažívají, nebo zda chyba ovlivňuje konkrétní platformu v Diablo 4 Crossplay.
 • Nakonec se ujistěte, že Diablo 4 je aktuální spuštěním bitvy.Síť a navigace na správnou kartu z vaší knihovny her.

Nyní, když víte, jak opravit chybový kód Diablo 4 300008, nezapomeňte se podívat na nejlepší sestavy vybrané samotnými Devs, stejně jako několik našich vlastních výběrů. Doporučujeme také prohlédnout si pevnosti a šéfy světových šéf. Naše recenze Diablo 4 vám také pomůže zabít nějaký čas, než se servery vrátí online s různými anekdoty z našeho času v Sanctuary.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.