Diablo 4 Cross-Play, Cross-Progrese a Co-op Vysvětleno-GameSpot, jak Diablo 4 s křížové a křížové progresi funguje | Den geeka

Jak fungují křížové a křížové předváděcí systémy Diablo 4

To platí zejména pro Diablo 4, protože je to jedna z těch her, kde ztráta pokroku je stejně špatná jako spálení večerního jídla pro Cinders. Koneckonců, je to hra RPG, kde najdete legendární kořist a je to ten nejhorší pocit na světě, který si vzdychl o tom, co by mohlo být před tím, než ji necháte za sebou. Protože Diablo 3 měl křížovou progresi, můžete očekávat, že Diablo 4 Cross-Progression bude neochvějná, zejména proto, že existuje i crossplay Diablo 4 také. Ne každá hra však má tuto kombinaci funkcí, stejně tak existuje křížová progrese Diablo 4?

Diablo 4 Cross-Play, Cross-Progrese a Co-op vysvětleno

Diablo 4 přeměňuje umění démonu na společenskou akci.

1. června 2023 v 11:47 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Veškeré peklo se chystá uvolnit, když se spustí Diablo 4, a nemusíte čelit démonické hordě sami. Diablo 4 je velmi brzy a ještě dříve pro ty, kteří mají speciální vydání předobjednat. Můžete hrát s kýmkoli napříč PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S a Xbox One prostřednictvím Cross-Play.

Před debutem na více platformách si můžete přečíst o tom, jak funguje křížová hra, jaké možnosti kooperace budou k dispozici a jak bude fungovat křížové progrese.

Jak funguje křížová hra Diablo IV

Tyto oblasti PC a konzoly nebudou brány pro Diablo IV, protože se budete moci seskupit s hráči bez ohledu na platformu, na které hrají. Je to díky, že Diablo IV byl připojen do Blizzardovy bitvy.Čistý online systém, takže pokud ještě nemáte účet, budete chtít vytvořit jeden, abyste byli připraveni hrát, jakmile začnete hru. Hráči konzoly získávají jednu exkluzivní funkci, ke které hráči PC nebudou mít přístup, a to je co-op.

Jak funguje křížová progrese Diablo IV

Diablo IV Necromancers jsou stranou jednoho

Pokud plánujete udělat nějaké sólové dobrodružství na PC a poté naskočte na svou konzoli, abyste se připojili k příteli na výlet do hořících pekelných. Veškerý pokrok ve hře bude uložen do bitvy.Čisté servery, když používáte bitvu.Čistý účet, a pokud plánujete jít multiplatform s Diablo IV, budete se chtít ujistit, že na všech herních hardwarech použijete stejný účet. To znamená, že vaše ukládací hry budou také fungovat mezi konzolou a PC, což vám umožní pokračovat ve svém boji hned od místa, kde jste naposledy skončili.

Jak odemknout kooperaci v Diablo IV

Nejprve musíte dokončit prolog Diablo IV a dostat se do města Kyovashad ve zlomených vrcholcích, než začnete zabíjet démony se svými přáteli. Dobrou zprávou je, že to lze udělat rychle, takže nebudete muset čekat příliš dlouho, než vytvoří gang a vydejte se do nebezpečných zemí svatyně. Strany jsou omezeny na maximálně čtyři hráče a lze je snadno nastavit z nabídky Game Diablo IV. Alternativně můžete použít Blizzardovu bitvu.Čistý launcher pro přidání lidí do seznamu přátel a pozvěte je, aby se k vám připojili k úkolu.

Jak funguje Diablo IV co-op

Diablo IV Rogues jsou připraveni vám podat ruku, pokud je cena správná

Jakmile budete mít squad připraveni, Diablo IV se stane náročnější hrou, protože nepřátelé se začnou zvětšit v moci a zdraví. Skupiny hráčů budou stále schopny proniknout a procházet příšerami, ale budete chtít být opatrní, pokud se zabloudíte daleko od svých kamarádů. Pokud jsou vaši přátelé na vyšší úrovni než vy, nebojte se, protože každý nepřítel je na hráče upraven individuálně, takže pro každého je přítomna konzistentní výzva. Dokud má váš tým širokou škálu dovedností a tříd, které doplňují jejich spoluhráče, budete stále silou, se kterou je třeba počítat.

Stojí za zmínku, že pokud hráči nejsou ve stejném kroku úkolu, pokrok a odměny nebudou stejné pro celou skupinu. Například, pokud hráč pořádá relaci a připojíte se k nim na úkol, získají lví podíl na odměnách jako „vlastník“ této relace. Jednou z lepších možností je buď mít hráče s nejmenším množstvím pokroku hostování relace, aby mohl určit úkol nebo vytvořit postavu, kterou používáte pouze pro kooperaci.

Jak funguje PVP Diablo IV

Na malou přátelskou soutěž? Diablo IV bude mít několik oblastí zón nenávisti z nenávisti, ve kterých hráči mohou sbírat střepy nenávisti a očistit je, aby vydělali měnu, kterou lze utratit za nějakou skvělou kořist. V těchto zónách však budete chtít být opatrní, protože na vás mohou ostatní hráči zaútočit a nárokovat si čištěné střepy.

Úlovek je, že když hráč zabíjí ostatní hráče a sbírá střepy, nakonec aktivují kletbu mefisto a stanou se lodí nenávisti. Každý hráč v širokém okruhu bude upozorněn na umístění lodi nenávisti a zabití, že jim proklíná hráč získá bonusové odměny. Pokud plavidlo může zůstat naživu, dokud událost ukončí, dostanou místo toho velký bonus.

Pro více informací o návratu Blizzardu do Sanctuary si můžete prohlédnout vše, co víme o Diablo IV, nejlepším průvodci Necromancer Builds a naší recenzi Diablo IV.

Jak fungují křížové a křížové předváděcí systémy Diablo 4

Diablo 4 podporuje některé docela velkorysé možnosti křížové hry a křížového projevu, ale existuje několik pravidel a omezení, o kterých byste měli vědět.

Aaron Greenbaum | 1. června 2023 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Diablo 4 Crossplay

The Diablo Franšíza začala svůj život na PC. Brzy pokusy o přestaň série na konzole byly… smíšené. nicméně, Diablo 3 a remake Diablo 2 ukázal, že Diablo může skutečně pracovat na ovladačích a konzolech. Teď tohle Diablo Na konzolách je zavedená norma, Diablo 4 Vydává se na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One. Ale může každý herní ekosystém spojovat s ostatními a mohou hráči dvojnásobně (nebo trojitý) ponořit bez ztráty pokroku? No, „Ano“ a „Ano“, ale existuje několik věcí, které potřebujete vědět o systémech křížové hry a křížové progrese hry.

Stejně jako u otevřené beta beta, Diablo 4 bude podporovat křížové hry a křížové projevy při spuštění. První z nich vám umožní spojit se s hráči na jiných platformách, zatímco druhý vám umožní vyměnit mezi PC a konzolovou verzí a udržet si svou postavu a kořist.

Chcete-li se účastnit křížové hry, nemusíte dělat nic zvláštního. Stačí pozvat další hráče ze svého seznamu přátel nebo klanu do vaší skupiny jako normální a hladce se připojí k vašemu týmu. Pravděpodobně nebudete moci říct jejich herní platformu původu, pokud nevypadáte opravdu pečlivě.

Mezitím vyžaduje křížové pokroky trochu více práce v závislosti na tom, jak máte v úmyslu hrát. Povolit křížovou progresi v Diablo 4, Stačí propojit svoji konzolu volby s vaší bitvou.Čistý účet. Jakmile jsou všechny vaše účty synchronizovány, budete moci naskočit mezi různými verzemi hry a zachovat svůj pokrok. Vaše postava, kořist a všechny další relevantní informace budou vázány na váš účet.

AD – obsah pokračuje níže

Kde se věci stanou opravdu zajímavé, je, když začnete zkoumat své kooperační možnosti. Například si můžete vždy koupit Diablo 4 na více platformách a odrazení mezi konzolami a PC, jak si přejete. To je samozřejmě docela drahá volba. Naštěstí to není jediná možnost pro ty, kteří chtějí občas hrát na jiné platformě s přáteli.

Řekněme, že vlastníte PC verzi Diablo 4 a přítel vlastní port PlayStation 5. Můžete se připojit k dobrodružstvím druhého na dálku prostřednictvím Cross-Play, ale pokud jdete navštívit dům svého přítele, můžete se také přihlásit do své bitvy.Čistý účet z jejich PS5 a pokračujte společně, odkud jste skončili. Je to jeden z mnoha způsobů Diablo 4 Nabízí překvapivě velkorysé možnosti multiplayeru. Jen vím, že hra v tuto chvíli podporuje pouze dvou hráči.

Bohužel, křížová a křížová progrese přicházejí za poněkud statnou cenu Diablo 4. Veškerý pokrok hráče je uložen na serveru, což znamená, že hra je v podstatě MMO. Pokud nemáte připojení k internetu (nebo ještě horší, když server klesne), nebudete moci hrát Diablo 4 Bez ohledu na to, jakou platformu používáte. Diablo 3Zaměření na vždy na internetu bylo hlavním zdrojem kontroverze, který byl napraven v port Switch Nintendo, ale ale ale Diablo 4 se vrátil k této volbě designu. Je to nepříjemné, i když tyto stejné systémy umožňují, aby byly nejprve povoleny velkorysé možnosti křížového hraní a křížového projevu.

Jen si pamatujte, že nebudete moci přenést pokrok, kterého jste dosáhli v Diablo 4 betas do jakékoli verze maloobchodní hry. Ani ti, kteří hráli recenzi sestavení maloobchodní verze hry, si nemohli udržet pokrok, kterého dosáhli. Každý začne od nuly, když Diablo 4 startuje, i když si budou moci udržet a přenést pokrok, kterého odtud dosáhnou.

Diablo 4 Cross-Progrese vysvětleno

Dozvíte se, zda existuje křížová pokrok Diablo 4, a pokud ano, jak to funguje a co můžete přenést mezi různými verzemi.

Diablo 4 Cross -Progrese - Inarius a Lilith se drží za ruce

Publikováno: 30. června 2023

Je tam Diablo 4 Cross-Progression? Moderní hry se staly více propojenými než kdykoli předtím, s cloudovou technologií umožňující hráčům zahájit hru na svém vysoce specifickém PC a pokračovat v hraní na PlayStation, kterou koupili, zatímco jejich počítač opravil. Křížová progrese má mnoho šikovných použití, jako je toto, takže je to naprosto masivní obchod, když hry zahrnují tuto tolik oceňovanou funkci.

To platí zejména pro Diablo 4, protože je to jedna z těch her, kde ztráta pokroku je stejně špatná jako spálení večerního jídla pro Cinders. Koneckonců, je to hra RPG, kde najdete legendární kořist a je to ten nejhorší pocit na světě, který si vzdychl o tom, co by mohlo být před tím, než ji necháte za sebou. Protože Diablo 3 měl křížovou progresi, můžete očekávat, že Diablo 4 Cross-Progression bude neochvějná, zejména proto, že existuje i crossplay Diablo 4 také. Ne každá hra však má tuto kombinaci funkcí, stejně tak existuje křížová progrese Diablo 4?

Diablo 4 Cross-Progrese-Inarius a Lilith vytvářejí Nephalimové, lidské stvoření, která byla v přírodě Angel a démon

Má Diablo 4 křížové progresi?

Ano, Diablo 4 má úplné křížové pokroky na všech platformách, kde je hra k dispozici. Všechny vaše úspory budou fungovat, bez ohledu na to, jakou verzi hry hrajete, včetně kompatibility s bonusy předobjednávky mezi různými verzemi, protože vše je svázáno se stejným účtem Battle Net.

V ještě lepších zprávách, zatímco verze PC nemá kooperaci Diablo 4 Couch, váš pokrok se přenese. Teoreticky byste tedy mohli skočit z vašeho PC Save, na konzoli, mít absolutní výbuch se svými přáteli a poté ho přejít zpět do pevnosti samoty s veškerým kořistí, kterou jste vydělali. Když už mluvíme o kořisti, máme kus vysvětlující předky Diablo 4, a proč se podívat na nejsilnější meč Diablo 4, který konečně odkryl oddaný hráč – alespoň na něco, na co se zaměřujete, alespoň?

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.