Diablo 4: Jak najít a porazit řezníka – Charlie Intel, Butcher (Diablo IV) | Diablo wiki | Fandom

Řezník (Diablo IV)

V mém případě jsem byl mrtvý, než jsem si uvědomil, že tam byl, takže v podstatě odstranil jakoukoli skutečnou potřebu naučit se některý z jeho útoků. Pokud chcete být připraveni na to, kdy nebo pokud vám zaplatí překvapivou návštěvu, zde jsou tahy, na které musíte reagovat na:

Diablo 4: Jak najít a porazit řezníka

Diablo 4 Butcher

Vánice

Diablo 4 Surprise Boss The Butcher je obrovský démon, který se stal slavným pro zničení netušících hráčů. Naštěstí si YouTuber všiml záhadné výzvy, která pomáhá Wanderers všimnout si, když se objeví. Tady je vše, jak si všimnout řezníka v Diablo 4.

Diablo 4 má pro své hráče spoustu skrytých tajemství, které lze někdy objevit putováním kolem dungeonů nebo odemknutím oltářů Lilith. Existuje však jedno překvapení, které rozhodně vyděsilo většinu putujících: řezník.

Článek pokračuje po reklamě

Slavný démonský šéf se objevuje náhodně na mapě Sanctuary a je téměř nezastavitelný ve vyšších světových úrovních. YouTuber však zjistil užitečný způsob, jak ve hře spatřit řezníka, který může hráčům ušetřit spoustu problémů.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak spatřit řezníka a porazit ho v Diablo 4.

 • Kdo je řezník v Diablo 4?
 • Jak najít řezníka v Diablo 4?
 • Jak porazit řezníka v Diablo 4?

Kdo je řezník v Diablo 4?

Řezník je tajemný démonový šéf Kdo se náhodně vynoří v Diablo 4. Tento nepřítel se může objevit v jakémkoli žaláři svatyně, i když někteří lidé nikdy nedostanou šanci se s ním setkat.

Článek pokračuje po reklamě

Když se hráči náhodou setkávají s řezníkem, bude je šéf démona následovat zavrčející „čerstvé maso!“. Začne útočit na Wanderers nemilosrdně, když uslyší jeho zvláštní hudební téma.

Pokud řezník porazí hráče nebo pokud se jim podaří uniknout tím, že se dostane z jeho dosahu, střetává nože dohromady a teleportuje ven a zanechá na zemi kaluž krve. Nebude se znovu objevit na stejném místě.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Jak najít řezníka v Diablo 4?

Řezník je jediný démon v Diablo 4, který vás najde, protože je roamingovým šéfem s nízkou šancí na spuštění. Hráči si však všimli, že existuje vyšší šance na setkání s ním Když jsou dole na zdraví a léčení.

Článek pokračuje po reklamě

YouTuber Goinpostle2 si to také všiml a sdílel to Je tu jasná hudební narážka to hraje, když jste blízko řezníka, Což je rozhodně užitečné, protože hráči to nemohou vědět jistě, kdy se objeví. Zde je to, co zní to řezníkového hudebního narážky:

Diablo 4 Butcher

Pokud nechcete čelit řezníkovi v Diablo 4, budete se muset rychle dostat z jeho dosahu.

Abychom porazili řezníka v Diablo 4, měli by hráči udržovat bezpečnou vzdálenost od démona, aby se vyhnuli jeho dvojitému houpačce, ale ne tak daleko, že použije svůj srp chytání nebo hlavu hlavu. V případě, že tyto dovednosti využívá, lze jim zabránit, což ho nechá krátce zranitelné.

Nejlepší způsob, jak čelit řezníkovi v Diablo 4 při hraní sólo je Použijte terén jako překážku nebo rychlým běháním kolem něj a připevňováním ho útoky. Mějte na paměti, že řezník bude moci získat štít na vyšších světových úrovních.

Řezník (Diablo IV)

Butcher 4

Řezník je super jedinečná monstrum v Diablo IV, které se mohou náhodně vynořit uvnitř dungeonů a sklepů.

Jeho design je založen na jeho Diablo III‘je protějšek, ale s mnohem menším vzhledem a být menší velikostí (ale stále větší než postava hráče).

Hráč může získat řezník z řezníka z jeho zabití, i když to není exkluzivní pokles.

Ve hře [ ]

Řezník je mocný a brutální démon, který má malou šanci se objevit uvnitř jakékoli místnosti uvnitř dungeonů a sklepů. Jakmile si spatří hráče, zavrčí svůj podpis „Čerstvé maso!„A vytrvale je pronásleduje, dokud nebudou zabiti, nebo dokud nebude poražen. Kdykoli se hráč setká s řezníkem, jeho tematická píseň bude hrát.

Neexistují žádná omezení na úrovni hráče, aby se řezník vynořil; Může se potenciálně objevit na jakékoli úrovni, ve které je postava hráče. V některých sklepech může být dokonce náhodným cílem, který bude dokončen, ať už ho hráč porazí nebo ne (i když ho zabije, vydělává mistrovství cíle). Může se také vynořit, zatímco hráč je na večírku, a může se také objevit uvnitř Nightmare Dungeons.

Řezník se nikdy nevynoří uvnitř dungeony související s kampaními nebo otevřenými světovými oblastmi. Také se nikdy nebude více než jednou vynořit ve stejném dungeonu. Jeho míra tření je náhodná a hráč nemá kontrolu nad tím, jak a kdy se může objevit.

Pokud řezník porazí hráče, střetává své zbraně dohromady a teleportuje ven a zanechá na zemi kaluž krve. Udělá to také, pokud se hráči podaří z něj uniknout tím, že vyšplháte žebříky a vystoupí z jeho dosahu, aniž by na něj na několik sekund zaútočil.

Recenze expertů GameSpot

29. září 2021

Útoky []

Řeznický útočný vzorec je velmi podobný jeho Diablo III protějšek, a zároveň si od něj půjčí některé rysy Hrdinové bouře inkarnace. Na vyšších světových úrovních také získá štít a po vyčerpání doplní několik sekund.

 • Double Swing: Řezník zuřivě houpá jeho srp a sekáčni a rychle způsobuje poškození. To je jeho primární prostředek k útoku, když je v těsné vzdálenosti.
 • Headbutt: Řezník se navíjí a dodává silnou hlavu proti postavě hráče a na několik sekund je ohromuje. Útok je relativně pomalý a telegrafní a lze se mu vyhnout.
 • Srp chych: Řezník hodí svého srpku, aby zavěsil vzdálenou postavu hráče a zatáhl je do dosahu melee, krátce je ohromuje. Tento útok je rychlý a pokrývá velmi dlouhý dosah, ale lze jej vyhnout.
 • Mighty Roar: Řezník vyvolává děsivý výkřik, který pokrývá obrovský poloměr, a zpomaluje všechny hráče v dosahu. To se často používá, když se hráč pokusí uprchnout z něj. Při vyšších potížích to také doplní jeho štít.
 • Nabít: Řezník se rychle rozpadne směrem k hráči s ramenním náčiním, tlačí je zpět a krátce je ohromí. Toto se často používá, když je hráč v polovině od něj.
 • Krvavé šílenství: Řezník bude chňapat a záře červeně na několik sekund. Zatímco v tomto stavu, jeho rychlost útoku se zvyšuje a on se při každém úspěšném útoku vydá ze svého cíle.

Strategie [ ]

Řezník se pohybuje a útočí rychle, s malými až žádnými pauzy, a ponechává pro hráče jen málo dýchacího prostoru. Upřednostňuje postavu hráče a bude obecně ignorovat společníky a přisluhovače.

V ideálním případě by se hráč měl pokusit odříznout bezpečnou vzdálenost od řezníka a pokusit se vyhnout zbytečnému poškození, i když hraní třídy orientované na melee a / nebo sestavení. Pozornost na jeho útočné vzorce je klíčové, protože je krátce zranitelný, pokud mu chybí hlavu a srp. Zatímco všechny jeho útoky lze vyhnout, jeho dvojitý houpačka je však velmi rychlá a těžko se vyhnout.

Mluchý řev řezníka je téměř nemožné se vyhnout i na střední vzdálenosti, protože kolem něj pokrývá masivní poloměr; Často bude navazovat s srpkovým chychem, aby vytáhl zpomaleného hráče. V ideálním případě by v těchto podmínkách měl hráč zachránit své dodge, když se řezník pokusí zavěsit postavu.

Setkání s řezníkem, zatímco čelí jiným soupeřům, je velmi nebezpečné, zejména pokud hráč postrádá správnou kontrolu davu. To však může být užitečné pro doplnění lektvarů, které vždy klesnou z elitních monster.

Boj s řezníkem na večírku je nejbezpečnějším způsobem, jak se s ním vypořádat, protože hráči mohou rozdělit jeho pozornost. Většinou bude upřednostňovat nejbližší postavu hráče, takže jeho AI může být podmíněna pronásledovat jednoho nebo druhého hráče.

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se vypořádat s řezníkem, zejména když čelí mu sólo, je použít terén jako překážku, aby ho efektivně „drako“. Svatyně jsou obzvláště užitečné, protože řezník se musí pohybovat kolem, aby se dostal k hráči, a pokud se od něj udržuje bezpečný, ale relativně těsná vzdálenost, nepoužívá svůj srp chytání, obvinění ani mocný řev. Pobíhat kolem toho v kruzích a otvat ho s útoky.

Řezník je mnohem těžší nepřítel na vyšších úrovních světových kvůli jeho schopnosti získat štít.

Kde najít řezníka v Diablo 4

Čerstvé maso je zpět v nabídce a jste hlavní chod.

Diablo 4 Butcher

(Image Credit: Blizzard)

Pokud jste narazili Řezník v Diablo 4, Pak je pravděpodobné, že jste nepřežili, abyste vyprávěli příběh. Je to známá tvář, pokud jste hráli dřívější hry Diablo, a přestože v tomto není hlavním šéfem, může se ukázat v téměř kdykoli, aby vám dal včasnou připomínku, že běh je také životaschopnou taktikou. Pohybuje se rychle, tvrdě zasáhne a nebojí se s vámi vypínat podlahu, ale pokud stále chcete najít řezníka Diablo 4 a pokusit se ho sundat, tady jsou některé ukazatele.

Butcher Diablo 4: Jak ho najít

Řezník se neobjevuje na žádném místě v Diablo 4. Místo toho je to jedinečný šéf, který se objevuje náhodně, když zkoumáte některý z dungeonů rozřezaných přes svatyni. Osobně jsem se s ním setkal jen jednou, když jsem se vyrovnal, ačkoli náš další spisovatel průvodců, Sean, na něj narazil dvakrát při hospodaření s krátkým dungeonem, tvrzení Aniky. PC Gamer Global Eic Evan Lahti se s ním setkal v prvních čtyřech hodinách Co-op Diablo 4 a nemohl ho svrhnout s týmem tří.

Zdá se, že řezník se neobjeví v otevřeném světě, takže vaše nejlepší sázka, pokud se do něj chcete narazit – nebo aby se do vás narazil, sekera nejprve – je trávit tolik času, kolik můžete uvnitř dungeonů. Samozřejmě se stále musíte spoléhat na RNG, aby se ukázal, ale budete mít větší šanci, že se to stane, na rozdíl od někoho, kdo tráví většinu času v otevřeném světě.

Jak porazit řezníka

Skutečnost, že řezník je jednou z nejtěžších hrozeb, které jsme našli v Diablo 4. Pokud se s ním setkáte při vyrovnávání, je velmi nepravděpodobné, že přežijete setkání. Pokud hrajete čaroděje jako já, budete se chtít odtamtud dostat tak rychle, jak to vaše teleporta a/nebo vyhýbá se.

V mém případě jsem byl mrtvý, než jsem si uvědomil, že tam byl, takže v podstatě odstranil jakoukoli skutečnou potřebu naučit se některý z jeho útoků. Pokud chcete být připraveni na to, kdy nebo pokud vám zaplatí překvapivou návštěvu, zde jsou tahy, na které musíte reagovat na:

 • Základní útok: Řezník bude houpat svého sekáčka a srp při zametacím útoku na blízko. Toto je jediný útok, který vás neohrožuje.
 • Háček: Pokud se pokusíte vytvořit nějaký prostor mezi vámi, řezník se vás pokusí přitáhnout zpět na jeho polohu s jeho háčkem. To vás také krátce omráčí, takže pravděpodobně nebudete vyhnout jakýkoli následný útok.
 • Řev: Tento útok AOE vás také může omráčit, takže se vydejte z cesty tak rychle, jak jen můžete.
 • Headbutt: Další útok a omráčení kombo, aby se vyhnul. Zvedne levou nohu těsně předtím, než to udělá, ale je to rychlé, takže buďte opatrní.
 • Nabít: Řezník vás bude účtovat, pokud se pokusíte utéct, způsobíte masivní poškození a ohromí vás.

Pokud jste odhodláni postavit se na zem, nejlepší je pokusit se zůstat za ním, tak kromě řevu, většina jeho útoků by měla chybět. To znamená, že má docela působivou rychlost útoku, takže budete potřebovat rychlé reakce, abyste se dostali z cesty některých jeho rychlejších útoků. Pokud potřebujete uniknout z jakéhokoli důvodu, podívejte se na jeho obvinění a háček, které vám mohou vyhláskovat smrt, pokud nejste připraveni vyhnout se z cesty. Pokud se vám to podaří zabít, budete mít šanci získat Řeznický sekáč Unikátní zbraň, která má šanci strach a zpomalit nepřátele na zásahu. I když podobně jako jeho míra tření, tento pokles je na štěstí.

Pokud vás řezník zabije, zoufalství a budete se muset modlit k bohům RNG, pokud chcete další šanci bojovat s ním. Stejně tak, pokud ho zabijete příliš dlouho, je tu také šance, že zmizí – řezník je o jeho soupeře vybíravý.