Diablo 4 Mustering Obols and Whispering Key Vysvětleno – Gamespot, Diablo 4 Murmuring Obols Guide: kde farmu tuto měnu | PC hráč

Diablo 4 zamumlal Obols a jak je získat

 • Všechny zbraně pro vaši třídu (E.G. Kouzelníci vidí pouze Focus, Wand, Staff)
 • Víčko
 • Tunika
 • Rukavice
 • Boty
 • Kalhoty
 • Šeptající klíč

Diablo 4 zamumlal Obols a Whispering Key vysvětlil

Mučení Obols je nová položka ve svatyni, která slouží velmi specifickému účelu.

8. června 2023 v 9:22 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Diablo veteráni nepochybně rozumí většině toho, co se kolem nich děje v Diablo 4. V Diablo 4 je však několik zbrusu nových mechaniků a funkcí. Jednou z těchto nových funkcí je položka nazvaná Zamumlající Obols. Hráči si mohli všimnout, že si vydělali část této záhadné měny, ale nemusí přesně pochopit, jak je dostali nebo na co je utratit. Osvětlíme tajemství kolem zamumulavacích obalů, aby hráči měli v svatyni o jednu méně věcí a vysvětlili, jak je lze utratit Šeptající klíče A jak ty fungují.

Kde používat zamumlávání Obols

V současné době existuje pouze jedno využití pro zamumlačování Obols. Hráči mohou navštívit prodejce kuriozity, který je poznamenán ikonou banky na vaší mapě, a utratit své zamumláky na některých záhadných položkách. Položky jsou rozděleny podle kategorie a kategorie jsou následující:

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Diablo IV všechno vědět

Novinář zvědavosti je váš jednorázový obchod pro utrácení zamumláním Obols

 • Všechny zbraně pro vaši třídu (E.G. Kouzelníci vidí pouze Focus, Wand, Staff)
 • Víčko
 • Tunika
 • Rukavice
 • Boty
 • Kalhoty
 • Šeptající klíč

Kromě šeptajícího klíče mohou hráči utratit různé množství zamumlazení Obols za šanci vydělat vzácnou položku v každé z konkrétních kategorií. Například, pokud potřebujete nový personál pro svou postavu kouzelníka, můžete utratit 75 zamumláním Obols v The Preveyor of Curiosits Shop. Poté budete mít šanci být odměněni vzácným personálem. Poznámka, To, že utratíte Obols, neznamená, že získáte vzácnou položku. Máte jen šanci být odměněni položkou této rarity. Pokud získáte nějakou smůlu, obdržíte pouze společnou položku, která pravděpodobně není lepší než to, co jste v současné době vybavili. Je to v podstatě hazard, styl Diablo 4.

Všechny kategorie mají různé ceny, přičemž kousky brnění stojí méně než zbraně. Obchod však bude mít pouze zbraně založené na vaší současné třídě, takže si nebudete moci například koupit personál nebo hůlka jako barbar, například. Pokud se však cítíte štěstí a jste na trhu s novou tunikou nebo melee zbraní, můžete své šance na dodavatel kuriozit.

Jak získat šeptací klíče a co otevírají

jako pro Šeptající klíč, Tato položka se používá pouze k otevření tichých hrudníků, které jsou na mapě jen málo a daleko. Ačkoli, pokud můžeme říct, prodejce kuriozity je jediným místem, které tyto klíče prodává. Každý z nich chodí na 20 obolů a máte ji zaručeno, že jeden obdrží, pokud se rozhodnete jej koupit.

Jak získat zamumlání Obols

Vaše Obols se zobrazí vedle vašeho zlata v nabídce znaků

Můžete přesně vidět, kolik zamumlacích Obolů máte ve svém inventáři otevřením nabídky postavy (C na klávesnici) a pohledem na samé spodní část okna. Napravo od místa, kde se zobrazí vaše zlato, bude tam pár fialových kruhů a číslo napravo od nich. Toto číslo je vaše aktuální množství Obols.

Pokud máte náladu v hazardu, ale nemáte dost zamumlávání Obols na zbraň, kterou chcete, můžete jít ven a pokusit se získat nějaké v Diablo 4. Zatím jediným způsobem, jak získat měnu, je prostřednictvím událostí ve hře.

Ty jsou označeny velkými červenými kruhy na vaší mini mapě a obvykle zahrnují zabíjení nepřátel po stanovenou dobu. Během naší doby jsme se setkali s několika událostmi, přičemž jeden z nich požadoval, abychom nepřátelé odložili, abychom zachránili ženu, která se skrývá pod vozíkem, a další zabíjející démony, abychom zastavili démonický rituál. Po dokončení akce se uprostřed oblasti události vynoří truhla s pokladem. Otevřete hrudník a solidní počet zamumlaných oblů se objeví jako kořist.

Příklad akce ve hře, která se děje v Diablo 4. | Poskytuje Blizzard

Obvyklou odměnou je asi 20 mumlání Obols spolu se zlatem a dalšími kusy a zbraněmi. Samotné události netrvají déle než pár minut, takže určitě stojí za dokončení, pokud je najdete. Pro více informací o nové Action-RPG si nenechte ujít náš průvodce třídy Diablo 4.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Diablo 4 zamumlal Obols a jak je získat

Diablo 4 Inarius

Diablo 4 Zamumlající Obols Měna je na začátku docela důležitá, pokud chcete chytit legendární vybavení, aniž byste to museli udělat sami prostřednictvím tvorby a používání aspektů. Tyto záhadné modré mince lze přivést k jednomu z dodavatelů dodavatelů kuriozit roztroušených po mapě a vyměněny za šanci získat vzácnou položku.

Zamumlá Obols lze také použít k nákupu šeptajících klíčů, které odemknou tiché truhly, na kterých se můžete stát při zkoumání svatyně. Kromě dokončení dungeonů to dělá utrácení vašich Obols jedním z nejlepších způsobů, jak získat nové legendární položky a jejich aspekty na začátku hry. S ohledem na to je návod, jak zamumlat Obols v Diablo 4.

Jak získat zamumlání Obols v Diablo 4

Brzy ve hře je nejkonzistentnějším způsobem, jak vydělat zamumláním Obols Události. Mohou se vynořit po celé mapě a mohou být dokončeny sólo, i když jsou se skupinou mnohem jednodušší. Každá událost má volitelný požadavek na mistrovství a pokud ji dokončíte, budete čistit další Obols, což znamená, že můžete získat maximum 35 zamumlávání Obols pro každou událost. Budete také odměněni Zamumláky mezi mezipaměti—S spotřební položka, která vám dává 50 zamumlatelných oblů – když dokončíte určité úkoly.

Tato měna nechodí do vašich tašek, takže se tam neobtěžujte hledat. Místo toho musíte otevřít svůj znakový list (stiskněte C nebo I) a kliknout na tlačítko „Materiály a statistiky“ vpravo od okna vašeho znaku. Vyskočí úzké okno a zde můžete vidět svou měnu. Všimnete si čepice, kolik zamumulujete Obols, ale můžete to zvýšit prostřednictvím proslulé a nalezením oltářů Lilith.

Diablo 4 zamumlácí Obols: Co si koupit s touto měnou

Najdete Dodavatel kuriozit V mnoha městech ve svatyni a uvidíte, že prodávají náhodné kousky vybavení a záhadný Šeptající klíč položka. Jediná věc, kterou si vyberete na kupujícím vybavení, je slot, ve kterém může být vybaven – zbytek je ponechán náhodou.

Pokud dodavatel zvědavosti sleduje stejnou mechaniku jako Kadala z Diablo 3, existuje 10% šance, že položka, kterou si koupíte, bude legendární kvality. Vzhledem k tomu, že je měna, která je koupit, má čepici, neztrácíte nic tím zachránit Jakékoli vybavení, které chcete pro vytvoření zdrojů.

Jakmile se dostanete na světovou úroveň noční můry a trápení, máte také šanci získat posvátné předměty prostřednictvím dodavatele. Stačí hledat zářící sekci nad ikonou položky otazníku, abyste věděli, které kategorie mají šanci vás odměnit posvátnou položkou.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.