Diablo 4 Open Beta Start Time a fronty: Když můžete začít hrát – Gamespot, jak předběžně načíst Diablo IV před otevřeným verzí beta verze – Destructoid

Jak předběžné zatížení Diablo IV před otevřeným verzí beta

Doporučeno

Diablo 4 Otevřete čas začátku beta a fronty: Když můžete začít hrát

Než se hra v červnu oficiálně spustí v červnu, nebudete už dlouho čekat, až zažijete hrůzu hořících pekvin v Diablo IV.

24. března 2023 v 10:29 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Diablo IV je letos v červnu na konzole a PC, ale otevřená beta vám dává šanci vyzkoušet hru před tímto bodem. Na rozdíl od beta beta včasného přístupu je tento k dispozici všem začátkem pátek 24. března a má velký kus hry a také všech pět tříd. Je k dispozici na všech platformách a s odměnou dostupnou v závěrečné hře za dosažení určité úrovně, budete to chtít hrát. Zde je návod, jak hrát Diablo IV beta.

Stojí za zmínku, že pokrok z předčasného přístupu beta přenese na otevřený víkend, ale ne do plné hry, když se spustí později v roce, takže se nemusíte bát, že se příliš připojíte k vaší postavě. Pro všechno ostatní si můžete přečíst níže pro více informací o tom, co lze očekávat a kdy budete moci skočit dovnitř.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Hands-on náhled Diablo 4

Data Diablo IV beta

Víkend časného přístupu utekl 17.-19. března, s předobjednávkou je vstupní lístek do této první fáze. Toto období se ve skutečnosti rozšířilo do části do 20. března, přičemž problémy s připojením brání lidem v hraní několik hodin poté, co bylo zpočátku naživo. Pokud jste se nedostali dovnitř, otevřená beta beta běží 24.-26. března. Včasné stahování je nyní k dispozici pro otevřenou beta beta.

Otevřená beta verze bude zahájena v 9:00 PT / Noon ET a běží do data ukončení v poledne Pt / 3 PM ET.

Diablo IV beta fronty

Při pokusu o hraní otevřené beta verze mějte na paměti, že se můžete setkat s přihlašovací frontou. Blizzard na to již varoval hráče, protože beta je určena k stresování serverů v rámci přípravy na úplné spuštění. Časy fronty byly během prvního dne včasného přístupu beta velmi dlouhé, ale poté byly všechny eliminovány. Mohlo by tomu tak být opět, i když bude pravděpodobně mnohem více lidí, kteří se pokoušejí vstoupit do otevřené beta verze, než bylo přítomno po dobu předčasného přístupu.

Jak se dostat do beta beta

Otevřený beta víkend nevyžaduje žádný zvláštní pozvánku nebo přístupový kód. Brzy stahování začalo pro otevřenou beta verzi 22. března v 9:00 PT / Noon ET. Pokud již máte ke stažení klienta Beta Beta Beta, nemusíte jej stahovat znovu, i když je možné, že by mohla být další aktualizace.

Platformy Diablo IV Beta

Blizzard válí Diablo IV beta na širokou škálu platforem, protože budete moci hrát na PC, PS5, PS4, Xbox Series X | S a Xbox One.

Stahování beta beta pro období předčasného přístupu začíná 15. března v 9:00 PT / Noon ET na všech platformách. Open beta včasné stahování je současně 22. března, ale ti, kteří si již stáhli počátečního beta klienta.

Couch Co-op bude k dispozici také pro beta období, na platformách Xbox i PlayStation. Oba hráči musí používat vlastní bitvu.Čisté účty, které to povolí, a během beta období mohou mít až 10 znaků.

Specifikace beta PC

Byly odhaleny minimální i doporučené specifikace PC pro beta. Všimněte si, že se mohou změnit při spuštění celé hry.

Minimální

 • OS: 64bitové Windows 10
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 660 nebo AMD Radeon R9 280
 • CPU: Intel Core i5-2500L nebo AMD FX-8100
 • Paměť: 8 GB RAM
 • DirectX: verze 12
 • Úložiště: SSD s 45 GB zdarma
 • Internet: širokopásmové připojení

Doporučeno

 • OS: 64bitové Windows 10
 • GPU: Nvidia Geforce GTX 970 nebo AMD Radeon RX 370
 • CPU: Intel Core i5-4670K nebo AMD R3-1300X
 • Paměť: 16 GB RAM
 • DirectX: verze 12
 • Úložiště: SSD s 45 GB zdarma
 • Internet: širokopásmové připojení

Co lze očekávat od Diablo IV beta

Je možné přistupovat k všemu v prologu a Act 1 Diablo IV beta, včetně hlavních misí kampaně a dalších úkolů. Tento plátek hry vám umožní prozkoumat první zónu, zlomené vrcholy a budete moci dosáhnout úrovně 25 s vaší postavou. Blizzard říká, že beta umožní hráčům zažít základní hru, a zatímco se očekávat některé chyby, zpětná vazba z beta bude vyhodnocena před konečným vydáním Diablo IV.

Pokrok nebude přenést do plné hry, ale ti, kteří dosáhnou úrovně 20 ve verzi beta, získají Beta Wolf Pack, kosmetickou odměnu, která na záda dává rozkošné žáky. Odemkne se na úrovni 20 také titul prvního voyageru, zatímco návštěva umístění Kyovashad odemkne počáteční název oběti. Ti, kteří dosáhnou úrovně 25, budou mít také šanci na to, aby se zvěstvali v La Chapelle des Jesuites jako součást obřího freska Diablo.

Budete si moci vyzkoušet některé z hlavních úkolů, které se zaměřují na váš konflikt s Lilith, a ve beta beta budou k dispozici také boční úkoly. Na mapě budou k dispozici také speciální oltáře Lilith, které vám po dokončení poskytne trvalé zvýšení statistiky.

Během beta období bude také k dispozici světový šéf, Ashava. Vytvoří to čtyřikrát-jakmile v sobotu-bude mít ty, kteří jsou v obou beta obdobích, šanci na to bojovat. K dispozici budou také menší světové události a velké legie, z nichž druhé mají být dokončeny s ostatními hráči.

Které třídy jsou zahrnuty?

Během období včasného přístupu byly na výběr tři třídy, a to se rozšířilo na všech pět tříd Diablo IV pro otevřenou beta beta. Otevřená beta zahrnuje:

Pro více informací o hře si můžete prohlédnout vše, co víme o Diablo IV.

Jak předběžné zatížení Diablo IV před otevřeným verzí beta

Diablo 4 Datum vydání může být ještě pár měsíců pryč, ale fanoušci mají alespoň otevřenou beta verzi, na kterou se těší. Pokud jste zmeškali uzavřenou beta včasný přístup, ale přesto chcete šanci podniknout nejnovější dobrodružství v ďábelském světě svatyně na zkušební běh, nezapomeňte si načíst Diablo 4 otevřená beta.

Jak předběžně načíst Diablo 4 otevřená beta

Během víkendu 17.-20. března měli hráči s předčasným přístupovým kódem šanci být mezi prvními na světě, aby vyzkoušeli Diablo 4 a podívejte se, proč je to tak podobné legendárnímu Diablo 2. Ne každý však byl schopen získat kód, nebo byl ochoten předobjednat vysoce očekávaný RPG, aniž by to nejprve vyzkoušel.

Naštěstí Diablo 4 Open Beta se blíží brzy, kde všichni na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC budou mít šanci vyzkoušet hru – potýkat se s jakýmikoli hlavními chybami. Zatímco beta se děje tento víkend, čas je vzácný a někteří hráči mohou chtít dostat nohu při stahování hry.

Naštěstí existuje způsob, jak předběžně načíst Diablo 4 Otevřete beta beta, abyste mohli okamžitě hrát. Předložení beta je k dispozici na všech platformách. Pro PC hráče se ujistěte, že máte bitvu.staženo čisté. Odtud vyberte Diablo 4 a uvidíte možnost stáhnout beta beta.

Na konzole budete muset projít obchodem s příslušnou platformou. Hráči Xbox budou muset vyhledat otevřenou verzi Beta prostřednictvím konzole Microsoft Store. Na druhou stranu budou hráči PlayStation chtít udělat totéž v obchodě PlayStation.

Měli byste vědět, že předběžné zatížení pro otevřený beta víkend bude žít před zahájením víkendu. Předběžné zatížení je v současné době naplánováno na 9 a.m. PT (12 str.m. ET) ve středu 22. března.

Pokud dříve vyhledáte beta beta, nebudete ji moci najít. Toto okno času je pěkné, protože otevřená beta je kolem 82 GB na PC a přibližně 75 GB na konzolech. Naštěstí, pokud jste se zúčastnili Beta Weekend Early Access, nebudete muset hru přepracovat.

Otevřený plán beta, vysvětlil

Pro ty skákání do Diablo 4 Otevřená beta, budete mít asi tři dny na hraní hry. Začíná to v pátek 24. března kolem 9 a.m. PT (12 str.m. Et) a končí v pondělí 27. března přibližně při přibližně 12 p.m. Pt (3 str.m. ET).

Hráči mají šanci vyzkoušet celou hru až do konce aktů 1. Všech pět tříd hry bude také k dispozici až do úrovně 25 během Beta Weekend.

Spisovatel na volné noze – Cody je velkým fanouškem Destructoidu déle než deset let a také spisovatel na volné noze pro různé publikace. Nyní pracuje pro Destructoid, má šanci sdílet svou vášeň pro Final Fantasy XIV, Pokemon, Call of Duty a mnoho dalších her.