Diablo 4 s mikrotransakční ceny byly odhaleny a nejsou levné – herní potci, Diablo 4 Price je tak vysoká, budeš plakat | PCGamesn

Cena Diablo 4 je tak vysoká, budeš plakat

Kliknutím k nimž je nevolán

Ceny mikrotrankce Diablo 4 byly odhaleny a nejsou levné

Úplná sada kosmetických brnění pro jednu třídu vypadá, že to bude stát kolem 28 USD.

31. května 2023 ve 16:25 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Obrázky kosmetického obchodu Diablo 4 ve hře odhalily některé statné cenovky a způsobuje to určité obavy mezi fanoušky Blizzardovy série ARPG.

Diablo IV obdržela nadšené recenze před zahájením předčasného přístupu 2. června, ale dosud nebylo oficiálně zveřejněno, kolik bude stát některé z mikrotrankcí hry. Fanoušci očekávající Diablo IV věděli již nějakou dobu, že nový ARPG Blizzardu bude zahrnovat obchod s mikrotransakcí, který Blizzard zdůraznil, bude pouze pro kosmetiku.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Recenze videa Diablo 4

Díky obrázkům obchodu Diablo IV ve hře Reddit mají fanoušci nyní lepší představu o tom, co od volitelné kosmetiky hry očekávat. Jeden obrázek ukazuje sadu brnění pro nekromancer prodávající se za přibližně 2 800 platinu, prémiovou měnu Diablo IV. Blizzard již dříve uvedl, že prémiový bitevní průsmyk hry bude prodávat za přibližně 1 000 Platinum, což je ekvivalent zhruba 10 $. To znamená, že kosmetické brnění nastavené v obrázku stojí kolem 28 $. Další obrázek ukazuje cenu ve hře Mount a Armor nastavenou na 1 600 platinu nebo 16 $.

Fanoušci poukazují na to, že je vzácné, že hráči si mohou koupit přesnou částku prémiové měny, kterou chtějí, což znamená, že hráči v Diablo IV budou pravděpodobně muset koupit platinu 30 $ nebo 20 $, aby si mohli koupit kosmetiku 28 USD nebo 16 $.

Diablo Subreddit se zdá být rozdělen na toto téma. Na jedné straně se fanoušci zdají v pořádku s myšlenkou na nějakou kosmetiku mikrotransakce, ale pocit, že ceny jsou příliš vysoké. Několik hráčů poznamenává, že ceny se ve srovnání s cenami prémiové kosmetiky na cestě k exilu nejsou tak odlišné 70 $.

Stojí za zmínku, že to není poprvé, kdy franšíza prodala bitevní průkazy a prémiovou kosmetiku. Diablo Immortal, Blizzardův bezplatný, mobilní vstup do franšízy, který vydal zhruba před rokem, prodává také prémiovou kosmetiku, také. Kosmetické brnění zasazené do Diablo Immortal prodává za 1 000 věčných koulí, přičemž 1 500 věčných koulí je za 25 $. Hráči nejsou schopni koupit přesně 1 000 věčných koule a místo toho si musí buď koupit balíček 25 $, dva balíčky 10 $ o 650 věčných koulí, nebo balíček 10 $, balíček 5 $ a dva balíčky 1 $, aby zasáhli potřebné 1 000 věčných koulí potřebných. Hráči se obávají, že Diablo IV může přijmout podobnou strategii.

Blizzard řekl, že obchod Diablo IV je „zamýšlen jako cesta sebevyjádření pro naše hráče, a mohou s ním komunikovat tolik nebo tak málo, jak si přejí během své doby v svatyni.„Na rozdíl od Battle Pass, která nabídne třídní agnostické odměny, bude obchod prodat kosmetiku přizpůsobenou„ třídě-specifickým fantaziím “, které se budou pravidelně otáčet dovnitř a ven.

Diablo IV dorazí 2. června pro ty, kteří předobjednávají deluxe nebo konečnou vydání hry, nebo 6. června pro ty, kteří si koupí standardní vydání. Bude podporovat křížové hry a křížové pokroky mezi platformami. Recenze Diablo IV GameSpot vyhlásila nejnovější záznam v seriálu „s jistotou přináší hru, která byla přenášena a rafinována z Diablo II a III, a zároveň založila silný základ pro budoucnost franšízy.”

Cena Diablo 4 je tak vysoká, budeš plakat

Cena Diablo 4 je opravdu vysoká, a ačkoli problém není pro tuto hru jedinečný, je to součást znepokojivého trendu, takže možná budete chtít najít nějaké nabídky Diablo 4.

Diablo 4 Character Plačí, protože hra jsou tolik v nákladech

Publikováno: 2. června 2023

Diablo 4 Ceny v současné době sedí mezi 69 $.99 (59 liber.99) a 99 $.99 (89 GBP.99) a to je trochu moc. Ano, jsme nadšeni z hry a psali jsme o různých třídách Diablo 4 a hodnocení nejlepších sestavení Diablo 4, ale bože, tato vysoká cena dává na věci tlumič.

Diablo 4 je fantastický – sakra, v naší recenzi Diablo 4 jsme mu dali 10/10. Ale jeho vysoká cenovka odráží znepokojivý trend. Mnoho dnešních hráčů se dostalo na médium, když to byly děti, ale kolik z dnešních dětí bude schopno rozvětvit téměř 100 $, když vyjde nová hra? Časy jsou těžké a hry se pomalu stávají luxusními položkami. Kosmetika Diablo 4 tlačí také ceny.

Je zřejmé, že víme, že cílové publikum Diablo 4 není primárně navrženo s ohledem na děti (má nejvyšší hodnocení věku), ale kolik z nás hrálo hry s vyššími věky, když jsme byli teenageři? Mnoho z nás. Možná jsme jen znepokojiví, ale z dlouhodobého hlediska bude ceny rostoucí a rostou?

Diablo 4 obchody

Zejména se vracíme do Diablo 4, pokud chcete hru najít slevu, uvedeme zde na této stránce jakékoli nabídky, jakmile se objeví a kdy se objeví a kdy se objeví a kdy se objeví. Ještě není nic, ale hej, budeme na to první, kdo na to křičí, pokud něco uslyšíme. Můžete také zkontrolovat ceny konzoly Diablo 4 na Amazonu, protože jejich fyzická vydání by mohla zvýšit šance na jejich snížení (pokud se také stanete hráčem konzoly).

Pokud jste hráč PC, který ví, že se do svého rozpočtu v dohledné době nebudou moci ve svém rozpočtu ve svém rozpočtu, proč nečíst našeho průvodce o nejlepších hrách, jako je Diablo, pro některá dostupnější doporučení? Mezitím byste také měli chtít přemýšlet o vyzvednutí některých dřívějších her v seriálu, pokud potřebujete způsob, jak poškrábat tuto konkrétní svědění. Jsou docela levné, pokud je dostanete.

Pokud se chcete o této hře dozvědět více, než vyjde, přečtěte si náš průvodce Tipy a triky Diablo 4. Mohlo by to být cenný referenční bod, pokud je to poprvé se sérií.

Adam Randall Adam je seniorským spisovatelem elektronického obchodování v PCGamesnu s desetiletým zkušenostmi jako profesionální spisovatel a 26 let zkušeností jako vášnivý hráč. Odborník na rezidentní VPN, Adam udržuje všechny naše nákupní průvodce ve tvaru špičky. Když nepíše (v práci nebo doma), Adam má poměrně širokou škálu videoher, se zvláštním zájmem o malé nezávislé tituly (snáze se hodí do rušného dne) – Yooka -laylee, démon trávník, lopata, lopata, lopata, lopata, lopata a klobouk včas je několik oblíbených.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.