Diablo 4 ‘Server Slam Beta Beta Start-Time, End-Date, odměny a jak hrát, Diablo 4 Beta Datum začátku a co je zahrnuto

Datum zahájení beta Diablo 4 ‘a co je zahrnuto

Tyto položky vám budou k dispozici, když Diablo 4 Zahájí se v červnu. Pokud jste je již vydělali v předchozích obdobích beta, nebudete je muset zde znovu odemknout.

Server „Diablo 4“ Slam Beta Beta začátek, konečný data, odměny a jak hrát

Diablo IV Hráči dychtiví po posledním dungeonu ponořte se do hry před jeho 6. června, mají ještě jednu šanci hrát tento nadcházející víkend. Je to rušný víkend pro hráče s vysoce očekávaným spuštěním The Legend of Zelda: Slzy království děje se současně. Tolik možností! Jsme zkaženi na výběr.

V každém případě je zde vše, co potřebujete vědět o Diablo IV “Server Slam “beta.

Beta Start and End-Times

The Diablo IV Server Slam Beta začíná tento pátek 12. května v následujících dobách v závislosti na vašem regionu:

 • 12:00 PDT (West Coast NA)
 • 15:00 EDT (East Coast NA)
 • 20:00 BST (UK)
 • 21:00 CEST (západní Evropa)
 • 4am JST v sobotu 13. května (Japonsko)

Toto je krátká beta verze, která končí v neděli 14. května ve stejnou dobu. To znamená, že to bude běžet jen 48 hodin. Plánujte podle toho.

Kdo může hrát?

Toto je otevřená beta beta, takže si hru nemusíte předobjednat. Budete se však muset přihlásit bitvou.Čistý účet, takže máte připravené přihlašovací údaje, nebo se zaregistrujte na účet, pokud již tak neučiníte.

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Co je to „server Slam“?

Toto je v podstatě stresový test. Blizzard chce vidět, jak odolné nastavení jejich serveru je jen několik týdnů před spuštěním. Jinými slovy, buďte připraveni na dlouhé přihlašovací fronty, havárie, celý shebang. Nejedná se o demo, je to vánice, která hraje hru přes rukavici, takže spuštění není totální shluk-co víte-co.

Jaký obsah můžeme zažít během beta beta?

Server Slam Beta je zhruba stejná jako otevřená beta – i když existují některé aktualizace, které dostaneme níže. Dlouhá a krátká je, že budete moci:

 • Zahrajte si prolog a akt I hry a prozkoumejte zónu zlomených vrcholů.
 • Hrajte všech pět tříd: The Rogue, Barbarian, Sorcerer, Necromancer a Druid.
 • Bitt the World Boss, Ashava.
 • Hrajte 2-hráč na gauč kooperaci nebo až 4-hráč online co-op.
 • Počkejte v nekonečných frontách serveru!

Co je nového od poslední beta?

Existuje několik aktualizací, vylepšení a oprav, které Blizzard implementoval od poslední beta beta. Mezi tímto serverem Slam Beta a spuštění bude více, ale tato verze bude mnohem blíže k „konečnému“ produktu (je to hra s živým servisem, která je skutečně skutečně konečným produktem, i když je skutečně konečný produkt, ale?)

Některé z velkých změn zahrnují:

 • Přepracované dungeony, které byly optimalizovány, aby hráči nemuseli tolik ustoupit. Méně opakující se hraní.
 • Změny na úrovni obtížnosti šéfů a míry událostí dungeonu.
 • Mnoho změn ve třídách. Patří mezi ně buffy na dovednosti barbarského vířivého víru, nadšenci Druid Powers, některé Nerfs do přemožené třídy Necromancer, Buffs to The Rogue a mnoho vylepšení k kouzelníkovi. Viz. níže:

Diablo 4 beta třídy

Server Slam Beta Rewards

 • Počáteční název oběti: Oslovte Kyovashad s jednou postavou.
 • Titul časného voyageru: Dosáhnout úrovně 20 na jedné postavě.
 • Kosmetická položka Beta Wolf Pack: Dosáhnout úrovně 20 na jedné postavě.
 • Cry of Ashava Mount Trophy: Porazit Ashavu s charakterem úrovně 20.

I když tyto odměny budete udržovat v hlavní hře, žádný pokrok z beta beta se přenese na spuštění. Na začátku začnete čerstvé s zcela novými postavami.

„Diablo 4“ datum začátku beta a co je zahrnuto

Diablo 4. Kredit: Blizzard Entertainment

Diablo 4 vyjde koncem tohoto roku a bude mít konečné otevřené období beta před zahájením spuštění. Tato otevřená beta verze dá všem hráčům další šanci vyzkoušet prolog a kapitoly Act 1 a nabídne statný kus hry. Doufejme, že vám to umožní vymyslet si, zda se chystáte vyzvednout Diablo 4 v červnu.

 • Přečtěte si více: „Hitman Freelancer“ je „Hitman“ v tom nejlepším

Nadcházející Diablo 4 Otevřená beta je podobná těm, které v dubnu běžely zpět, což hráčům umožňuje vyrovnat postavu na úrovni 20. Za účast získáte několik exkluzivních odměn, ale stojí za zmínku, že pokrok se nepřenáší do hlavní hry.

Tady je, když Diablo 4 Otevřená beta je k dispozici a jaká jsou data pro otevřené zkušební období. Budeme také podrobně popsat, co je k dispozici ve beta verzi, a některé z odměn, které se tentokrát chystají chytit.

Diablo 4 Open Beta Start Dates

Diablo 4. Kredit: Blizzard Entertainment

Diablo 4 Konečné období beta začne 12. května (12:00 BST BST) a proběhne až do 14. května (12:00 PDT/20pm BST).

The Diablo 4 Beta (Server Slam) bude k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC.

Co je zahrnuto v Diablo 4 beta?

Diablo 4

The Diablo 4 Otevřená beta umožní hráčům zažít prolog a sekce Act 1. To zahrnuje celou řadu hlavních misí a bočního obsahu, až na úroveň postavy 20. Pokrok se nebude přenášet do plné hry, ale i tak je to skvělý způsob, jak vyzkoušet první kus kusu Diablo 4 před tím, než se spustí 6. června 2023.

Navíc váš pokrok z předchozích zkušebních období a betas zde nebude přenést. Sazby legendární kořisti byly upraveny tak, aby odrážely sazby nalezené v plném spuštění, a některé opravy a aktualizace chyb budou k dispozici od doby, kdy se hra naposledy stala živě.

Ti, kteří chtějí získat nějaké exkluzivní odměny, mohou dokončit následující úkoly:

 • Porazte Ashavu jednou postavou úrovně 20 – Cry of Ashava Mount Trophy
 • Oslovte Kyovashad s jednou postavou – Počáteční název oběti
 • Dosáhnout úrovně 20 na jedné postavě – Brzy Voyager titul
 • Dosáhnout úrovně 20 na jedné postavě – Kosmetická položka Beta Wolf Pack

Tyto položky vám budou k dispozici, když Diablo 4 Zahájí se v červnu. Pokud jste je již vydělali v předchozích obdobích beta, nebudete je muset zde znovu odemknout.

Jak stáhnout beta serveru Diablo 4 Server

Finále Diablo 4 Beta bude k dispozici pro všechny ke stažení. Stačí se vydat do obchodu na platformě, na které hrajete, a hledejte Diablo 4 – Server Slam. Toto stahování bude k dispozici 10. května ve 12:00 PDT. Toto je otevřená beta verze, takže nebudete potřebovat přístupový kód. Abyste se připojili, nebudete také potřebovat předplatné PS Plus nebo Xbox.

Takže to máte, všechno, o čem potřebujete vědět Diablo 4 Nadcházející otevřená beta. Pro více informací o hře nezapomeňte se podívat na naše Diablo 4 Datum vydání a průvodce nejnovějšími zprávami.