Diablo 4: Všechno, co víme o dalším pokračování ARPG | PC Gamer, Diablo 4: Datum začátku první sezóny, Battle Pass a další o tmavším dungeonu

Diablo 4: Datum začátku první sezóny, Battle Pass a další o tmavším dungeonu

V Diablo 4 je k dispozici pět tříd: Barbarian, Rogue, Sorcerer, Druid a Necromancer.

Diablo 4: Všechno, co víme

Všechny nejnovější třídy Diablo 4, hraní, křížová hra a další.

Lilith, neslavný démon, který

(Image Credit: Blizzard)

Jsme kolem beta playthests pro Diablo 4, což znamená. Naštěstí po letech čekání před i po odhalení na BlizzCon 2019 je několik zbývajících týdnů před Diablo 4 hity sotva čekání. Omezte tuto číslici levého kliknutí; Budete to potřebovat.

Už měsíce jsme hromadili pokladniční informace o informacích a vývojových informacích. Nicméně nashromáždíte démonské mrtvoly, máme všechny podrobnosti, které potřebujete pro váš další sestup do pekla. Zde je vše, co jsme se dozvěděli o třídách Diablo 4, otevřeném světě a nevyhnutelné koncové hře.

Jaké je datum vydání Diablo 4?

Diablo 4 vyjde 6. června 2023, s časným přístupem pro předobjednávku hráčů, kteří začínají před několika dny před 1. červnem.

Datum vydání následuje oznámení, že hra nebude uvolněna v roce 2022, a přerušila naděje těch, kteří byli vedeni poměrně renomovaným únikem, potvrzený podcastem Xbox ERA, že dojde k oznámení o vydání v dubnu 2023 datum.

Přívěsy Diablo 4

Zde je úvodní filmový film Diablo 4

Na IGN 2023 Fan Fest, odhaleno IGN 2023, je intro cutscene Diablo 4 stejně předvídá, jak byste doufali. To představuje postavu hráče, která putuje po zmrazeném horském lese – nicméně si přizpůsobíte své, objeví se zde – dokud neobjevují sochu s takovými žluklými vibracemi, že jejich kůň uprchl do tmy. Protože je to hra Diablo, poník se nepraví dobře. Postava hráče, která byla nucena hledat úkryt, se postava hráče zdřímne právě včas Tmavé a hrozné znamení.

Jaké další přívěsy Diablo 4 jsou venku?

Původní přívěs o odhalení byl jeden peklo způsobu, jak oznámit Diablo 4. Cinematic je nádherný a morbidní, přesně tak, jak by měl být Diablo. Představte si, jak mnohem lepší by byl ze světa bez lovců pokladů, kteří náhodou vzkříšili konečné zlo.

První oficiální trailer herní hry byl také skvělý tónový set, předváděl tři třídy postav v boji, procházel otevřeným světem na koni a trochu kooperace proti drsnému, velkému šéfovi stvoření.

Přívěs datum vydání poprvé zobrazený na herních cenách 2022 dokazuje, že filmové týmy Blizzardu stále střílejí na všechny válce. V čele s Rogue Angel Inarius, výprava křižáku do pekla dokazuje skrze příšernou grafiku, že andělské síly mohou být tak děsivé jako jejich démonické protějšky.

Diablo 4 třídy

Druid | Nejlepší druid sestavení
Jedna z prvních tříd oznámených pro Diablo 4, Druids jsou schopni využít magii Země a bouře. Pokud vám to nestačí, mohou se hladce přesunout do formy. Kde Druids věnoval transformační dovednosti v dřívějších hrách Diablo, transformace v Diablo 4 jsou dočasné státy poskytované příslušnými dovednostmi. Pokračujte v používání dovedností. Mají také nějaké možnosti Beast Companion v předvolatelných vlcích a Ravens..

Barbarian | Nejlepší barbarská stavba
Barbaři jsou zpět se svou masivní silou a hromady zbraní. Barbaři mají přístup k mechanikovi „arzenálu“, což jim umožňuje přiřadit své individuální dovednosti k používání konkrétních zbraní ze svých čtyř slotů pro melee zbraně. Kromě toho, že nabízíte granulární přizpůsobení dovedností, poskytuje systém Arsenalu také bonusy v závislosti na tom, kterou zbraň používáte, která se zvyšuje, protože váš barbar tráví více času pomocí tohoto typu zbraně.

Čarodějka | Nejlepší čarodějka sestaví
Pro tradiční elementární kouzelníky je tu třída čarodějců, která dokáže vrhnout blesky, led a oheň na nepřátele z dálky, s odpovídajícími možnostmi elementární specializace. Na rozdíl od průvodce Diablo 3 je čarodějka mnohem více zaměřena na elementární magii, takže očekávejte honosné displeje prvků a čistých tajemných shenaniganů. Nová čarodějka také využívá nový systém Enchantment, který jim umožňuje nejen využívat šest slotů dovedností, jako jsou všichni ostatní, ale tři kouzelné sloty, které mění dovednosti v jedinečné pasivy.

Rogue | Nejlepší Rogue Build
Na Blizzcon 2021 přidal Blizzard čtvrtou třídu do mixu, The Rogue, který se tímto jménem neobjevil od původního Diablo. Máme zde nějaké podrobnosti o schopnostech Rogue a můžete se spolehnout na špinavou práci na dosah s lukem, ale také zblízka s dýkacími a krátkými noži. Rogue pracuje s mechanikem „kombo body“, který vidí vaše schopnosti, aby vaše útoky stavěli, a také mají specializaci zvanou „Shadow Realm“, kde se můžete stát imunní a táhnout nepřátele do strašidelně vypadajícího šedi, kde získáte všechny druhy výkonných.

Necromancer | Nejlepší nekromancerská stavba
S strašidelným představením na vitríně Xbox & Bethesda 2022 odhalil Blizzard nekromancer jako pátou a finální třídu Diablo 4. Necromancer přinese jejich očekávanou družinu koster každé odrůdy a spousta kostí a krve magie kromě. Necromancer využívá mrtvoly jako zdroj spolu s mana podobnou podstatou. Dokonce víme, že vidíme návrat kostního vězení, pro případ, že byste chtěli zachytit své nepřátele na místě z nejrůznějších nebezpečných důvodů. Samozřejmě, pokud jde více o animující kosti, abyste byli vašimi kamarády, nová funkce „Book of the Dead“ vám umožní přizpůsobit své přisluhovače a vyvinout je v různé specializované kosterní kamarády, doufáme, že existuje bardická možnost.

Diablo 4 má skutečné přizpůsobení znaků

Systém přizpůsobení postav Diablo 4 umožní hráčům vybavit své postavy stovkami jedinečných kusů brnění a také podrobné vlastnosti obličeje a těla. Existuje mnoho barbarů, ale tohle je váš. Rozšířený barvinový systém také umožní hráčům přizpůsobit jednotlivé kousky brnění nebo celé oblečení, „v celé řadě barev, které se stále cítí uzemněné a realistické na světě, které stavíme.”

Není to jen brnění. Diablo 4 vám umožní změnit rysy obličeje vaší postavy, novou funkci pro sérii. Blizzard říká, že vaše postavy získají více času na detail než kdy předtím v sérii, v nabídkách a filmových sekvencích.

Zde jsou všechny podrobnosti zmínky Blizzard ve své aktualizaci vývoje z června 2021:

„Budete moci změnit tvář své postavy, účesu, vlasů obličeje (vousy a obočí) a přidat šperky (piercing nebo náušnice), make -up a značení těla, jako jsou tetování nebo karoserie. Budete také schopni změnit hodnoty barev kůže, očí, vlasů, vlasů a značek těla a obličeje. Některé prvky budou specifické pro třídu, aby podpořily jedinečné pozadí tříd, ale mnoho z nich bude sdíleno mezi třídami, které umožní více možností míchat a shodovat se.”

Diablo 4 hraní

Zde je přehlídka Diablo 4 v červnu 2022

I když je to nyní téměř rok staré, letos v červnu 2022 Diablo 4 Developer Gameplay Showcase zdůrazňuje, že systémy a mechaniky budou hráči interagovat v Diablo 4’s Open World, jako jsou veřejné akce, které vás zavádějí s bojem o masivní démonické nepřátele spolu s tím, co jsou v této oblasti, jsou ostatní hráči v této oblasti. Také se podívá na tvorbu postav a několik dalších kousků a bobů, jako je skutečnost, že můžete získat zpět oblasti pro NPC, aby se nastěhovali a založili obchod.

Pokud byste se také přáli nedávný pohled na Raw Combat, toto video VFX z blogu Blizzard Quarterly Update předvádí některé kořeněné vizuální efekty, protože různé třídy sekají hordy démonů.

Náš náhled Diablo 4 Playtime nás nechali s vysokým nadějí.

Jak je napsáno v našem náhledu Diablo 4, náš vlastní Tyler Colp měl spoustu pozitivity, který se mohl podělit po hraní na konci roku 2022 Demo Build of Diablo 4, se zvláštní chválou za bezprostřední a poutavé možnosti přizpůsobení charakterizace volby. „Diablo 4 mi připomíná, proč to pro mě jiné akce Action-RPG nedělají. Trvá to buď příliš dlouho, než si vyděláme dostatek schopností, aby vytvořili plán, nebo na vás upustí tolik, že je to ohromující, “napsal Tyler. „Blizzard přesně ví, jak rychle vyplnit svůj kouzelník a kdy představit novou vrásku, aby vás přemýšlel.”

. a naše beta dojmy je zmírnily

Beta víkendy Diablo 4 v březnu 2023 a jeho následující „Server Slam“ v květnu rozhodně nemělo potíže s přitahováním hord dychtivých démonů Slayers. Ne všichni z nás však nechali zlomené vrcholy s nadšením, ale. Někteří personál hráčů PC odešel se silným smyslem, že Blizzardovy designové kotlety ARPG stagnovaly v Diablo 4, pokud nebyly upraveny. Prostřednictvím May’s Server Slam, nekonzistentní rovnováhy třídy beta, dlouhé schopnosti cooldowns, stékání bojových generování zdrojů a restriktivní možnosti herního stylu pro některé silné obavy z toho, jak zábavná některá z tříd Diablo 4 bude v dlouhodobém horizontu – a tak blízko k uvolnění, To, co jsme viděli ve beta beta, je pravděpodobně to, co dostaneme, kromě číselných vylepšení.

Diablo 4 zdůrazňuje výběr třídy a identitu

V listopadu 2022 se herní režisér Diablo 4 Joe Shely a generální ředitel Diablo Rod Fergusson posadili, aby si promluvili o tom, jak navrhli hru třídy Diablo 4, a měli několik zajímavých věcí, které se zaměřily na to, jak chtějí i dva hráče stejná třída nebo podtřída, aby mohla být jedinečná:

„Začali jsme s několika třídami a měli jsme několik opravdu skvělých nápadů pro mechaniku třídy, které by byly specifické pro tyto třídy. Ukázalo se, že je to velmi přesvědčivé nejen z hlediska hraní třídy, ale také, pokud hrajete barbar, a možná jste seskupeni s čarodějkou a čarodějka používá její třídní mechanik, vypadáte na to a jdi ‘Je tu spousta zajímavých hraní, které si mohu zkontrolovat.„Opravdu jsme chtěli, aby třídy zářily svým vlastním způsobem.”

Mimo jiné potvrdili, že budete moci znovu zakázat svůj bod stromu dovedností, i když to bude mít náklady na zlato, které se stávají stále dražšími, jakmile se dostanete hlouběji do hry, takže to tak „tyto volby mají význam.„Zpočátku to bylo popsáno jako dost drahé, že byste nakonec měli být lepší dělat novou postavu, ale Diablo generální ředitel Rod Fergusson nedávno šel zpět na Twitter.

Diablo 4 provádí velké změny položek

Blizzard říká, že jeho ideály, pokud jde o položku, posilují identitu třídy, podporují hlubší přizpůsobení a dávají hráčům úroveň hloubky, která sedí někde mezi Diablo 2 a 3. „Naším cílem je poskytnout roky věcí k objevování a nespočet způsobů, jak vybudovat třídu,“ napsal bývalý režisér Luis Barriga v aktualizaci vývoje.

Mezi specifické změny patří přidání rychlosti zbraně a další inherentní fyzikální vlastnosti, které najdete ve všech typech položek. Například každý štít bude mít atribut bloku na vrcholu jakýchkoli jiných vlastností, které mají.

Kvality a přípony položek byly také na nitkových křídlech. Blizzard říká, že chce poskytnout hráčům větší flexibilitu a nechce, aby se cítili, jako by měli jen ignorovat vše, co není položkou legendárního stupně. „Zvyšujeme potenciální sílu jednotlivých přípojů na magické předměty,“ řekla Barriga. „Zvyšujeme maximální počet přípon na vzácné a lepší předměty v koncové hře. Legendární přístavy se nyní náhodně válí (ano, opravdu!) na legendárních položkách. A jedinečné předměty nahradí mýty.”

Rozloučte se s inventářem tetris

Jo, slyšel jsi správně. Už žádné zamíchání různých tvarů kolem vašeho omezeného prostoru zásob se snaží přivést zpět jen jeden další kousek kořisti. Blizzard říká, že se chce „vyhnout přerušení hraní s kapsami správy zásob.„Spravedlivé.

Místo toho každý jednotlivý kus loupatelného vybavení v Diablo 4 zabírá stejné množství prostoru. Stále budete muset občas portál do města, abyste vyprázdnili svůj pytel pokladů, ale nebudete konat kolem prstenů, abyste předem optimalizovali hromadu.

Každá třída Diablo 4 má strom dovedností

Vyrovnávání v Diablo 4 získává body schopností, které lze utratit za strom dovedností pro třídu vaší postavy, odemknout aktivní a pasivní schopnosti, jak to děláte. Schopnosti jsou seskupeny na stromu dovedností podle kategorie; Zpočátku budete utrácet body za primární dovednosti – vaše levé útoky na tlačítko myši, které nevyžadují utrácení žádné many nebo energie. Upuštění dostatečného množství bodů ve stromu vám nakonec umožní utratit body za základní dovednosti-vaše vysílání na chleba a máslo-až do obranných dovedností atd.

Po odemknutí schopnosti jediným bodem můžete utratit další body za upgrade a vybrat mezi párovými modifikátory. Například po upgradu barbarského šílenství se můžete rozhodnout buď získat buď buff s redukcí škody, když jej používáte, nebo místo toho udělíte své další dovednosti zvýšení rychlosti útoku.

Blizzard říká, že v současné době je zaměřen na hráče odemknout kolem 30-40% uzlů na stromu dovedností koncovou hrou, což znamená, že hráči budou mít zcela odlišné sestavy i ve stejné třídě.

Diablo 4 je otevřený svět

Open World Diablo 4 obsahuje pět regionů k prozkoumání. „Každý region je plný nebezpečí svého druhu,“ řekl umělec o hlavním prostředí Matt McDaid v prvním čtvrtletním aktualizaci 2022. „Mnoho tras a skryté rohy odhalit. Jak jste se rozhodli projít tímto obrovským světem, je na vás. Umělecké a designérské týmy postavily sousední svět, kde se můžete potulovat z pobřeží k pobřeží nebo vysoko do ledovcových hřebenů. Pro umělecký tým pro životní prostředí chceme zajistit, aby každé ručně vyráběné umístění bylo zřetelné a pohlcující.”

Tým Environments Team Over At Blizzard, který je užitečný, vytvořil šest videí, aby vám začal dávat předčasný pohled na to, co najdete v regionech Diablo 4, které můžete vidět níže:

Dostanete koně v Diablo 4

Naštěstí nebudete muset pěšky překročit celý otevřený svět Diablo 4. Úkol během hlavního příběhu odemkne jízdní horu, kterou můžete zavolat kdykoli při dobrodružství v Overworld.

Váš kůň bude modifikovatelný s nejrůznějšími odemykatelnou kosmetikou. Diablo 4 se může konat v dour, démonově zpustošeném světě, ale to neznamená, že váš 7-stopový vysoký barbar nemůže ztělesnit jejich vnitřní koně dívku.

Diablo 4 bude podporovat řadiče pro PC

Blizzard hovořil ve své první čtvrtletní aktualizaci o tom, jak navrhuje uživatelské rozhraní se spoustou typů hráčů na mysli. Zde je několik věcí specifických pro dané uživatelské rozhraní/ovladače, které můžete udělat v Diablo 4 podle hlavního designéra UI Angela del Priore:

 • Přepněte mezi myší/klávesnicí a ovladačem bez „házení lidí zcela z kilter“
 • Zvolte, aby byl akční lišta ve středním středu nebo vlevo dole na obrazovce
 • Otevřete se obrazovky UI nezávisle v režimu Couch Co-op
 • Zobrazit svůj primární útok na něco jiného než levé kliknutí myši

V současné době nejsou plány na překrytí mapy v Diablo 4

Hráči Diablo 4 Beta byli překvapeni, když zjistili, že hra neměla to, co se stalo ve hrách ARPG: Transparentní překrytí mapy. Místo toho se navigace spoléhala na neúplný pohled poskytnutý minimapem ve hře. V opačném případě kontrola vaší polohy znamená vytáhnout plně opakovou mapu světa na celé obrazovce, zastavit pohyb a nechat vás vystavit újmu.

Reagoval na otázky o tom, zda existovaly nějaké plány na nakonec jeden, generální ředitel Diablo Rod Fergusson na Twitteru řekl, že neexistují žádné současné záměry zahrnout transparentní překrytí mapy.

Diablo 4: Datum začátku první sezóny, Battle Pass a další o tmavším dungeonu

Zde je to, co byste měli vědět o nejnovější položce v sérii Diablo.

Reportér zaměstnanců Oscara Gonzaleze

Oscar Gonzalez je rodák z Texasu, který pokrývá videohry, konspirační teorie, dezinformace a kryptoměnu.

Odborné znalosti videohry, dezinformace, konspirační teorie, kryptoměna, NFT, filmy, televize, ekonomika, akcie

7. července 2023 2:11 str.m. Pt

Inarius z Diablo 4

Diablo 4, nejnovější splátka populárního prolézacího věštce, vyšla minulý měsíc a chystá se zahájit svou první sezónu.

Diablo 4 staví hráče zpět do bezútěšného světa svatyně, kde síly z nebe a pekla manipulují s lidmi, aby dělali své nabídky. Matka svatyně, Lilith, se vrátila a má v úmyslu šířit své zlo po celém světě. Je na hráčích, aby vzali své síly a zastavili ji, než bude příliš pozdě.

Později tento měsíc začne první sezóna Diablo 4 dávat hráčům více obsahu, funkcí a co je důležitější, nový kořist.

Kdy vyšel Diablo 4?

Hra byla vydána v úterý 6. června. Ti, kteří předobjednali deluxe nebo konečnou vydání hry, měli od 1. června včasný přístup ke hře.

Jaké systémy jsou k dispozici Diablo 4?

Diablo 4 je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X a S za 70 $.

Jak fungují Diablo 4 roční období?

Roční období se budou konat čtvrtletně. Každá sezóna bude mít svůj vlastní jedinečný děj, který hráči budou muset propracovat buď s postavou, kterou již vytvořili, nebo začnou od nuly s novou třídou. Během sezóny budou také k dispozici nové funkce a vybavení.

Kdy začíná sezóna maligního?

První sezóna Diablo 4 začne 20. července v 10 a.m. Pt (1 str.m. ET). Tématem sezóny jsou maligní příšery, hrozby, které zbyly Lilith, které útočí na nevinné lidi napříč svatyni. Hráči se budou muset naučit původ těchto příšer a zároveň používat své zhoubné srdce, aby poskytovali jedinečné bonusy svému charakteru.

Jak funguje bitva Diablo 4?

Také přichází s sezónou maligního je Diablo 4 Battle Pass. Existují dvě úrovně – zdarma a prémiové – a oba budou mít odměnitelné odměny pro hráče. Premium bude stát 1 000 Platinum, měny ve hře, kterou lze zakoupit se skutečnými penězi, což odpovídá 10 $. Placení peněz navíc odemkne více odměn než volné úrovně, včetně více platiny. K dispozici je také zrychlený bitevní průsmyk za 2 800 platinu, neboli přibližně 25 $, které budou mít již odemčené 20 úrovní odměn.

Jaké jsou požadavky PC pro Diablo 4?

Minimální požadavky jsou:

 • Operační systém: 64bitové Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5-2500K nebo AMD FX-8350
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 660 nebo AMD Radeon R9 280
 • Úložný prostor: Drive s pevným státem s dostupným prostorem 90 GB

Vydavatel Blizzard doporučuje následující specifikace:

 • Operační systém: 64bitové Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5-4670K nebo AMD R3-1300X
 • Paměť: 16 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 970 nebo AMD Radeon RX 470
 • Úložný prostor: SSD s dostupným prostorem 90 GB

Jaké třídy jsou k dispozici v Diablo 4?

V Diablo 4 je k dispozici pět tříd: Barbarian, Rogue, Sorcerer, Druid a Necromancer.

Jaký je příběh v Diablo 4?

Diablo 4 je nejnovější záznam v legendární akci pronásledování dungeonů RPG. Hráči budou bojovat proti hordě monstra ovládané Lilith, dcerou Mephisto, jedno z velkých zlých, a nazývají „matku“ svatyně, svět, ve kterém se koná série Diablo.

Will Diablo 4 má mikrotrankce?

Ano, bude to, i když Blizzard říká, že budou použity pouze pro kosmetické účely.

Existují plány na rozšíření Diablo 4?

Generální ředitel Diablo Rod Fergusson v rozhovoru s trochu vtipnými hrami řekl, že jeho tým pracuje na dvou expanzích pro hru. Neposkytl časový rámec, kdy bude vydána první expanze.

Jak je to?

Diablo 4 je větší a tmavší než předchozí hry, což je tolik potřebný upgrade na svůj vzorec Dungeon-proclawler.

Svatyně je rozdělena do velkých regionů, které jsou poté rozděleny do menších zón. Zóny mají obecně otevřené plochy plné příšer, stejně jako různá města a tábořice, kde hráči mohou komunikovat s obchodníky nebo najít boční úkoly.

Úkoly ve hře jsou hojné a pošle vás na daleký dosah svatyně. Někteří budou vyžadovat zabití řady nepřátel ve volné přírodě, zatímco jiní jsou zaměřeni na snižování šéfů nalezených v dungeonech.

Dungeoni jsou rozptýleni po celé oblasti, z nichž některé trvají několik minut, zatímco jiné mohou trvat až 15 nebo více minut. Existují také orientační body, které objevují a objeví se události, které vám posílají vlny strašidelných nepřátel.

Diablo 4 není jen větší, má také mnohem tmavší pocit než předchozí hry v seriálu. Znovu a znovu jsem byl plížit událostmi, které se odehrávaly ve hře. Blizzard tlačil obálku ve Villainy představením Lilith, která láká jednotlivce, aby vypustili svůj vnitřní démon a dělali hrozné věci. Vizuály v Diablo 4 pomáhají zvyšovat tmavší tón s filmovými sekvencemi přibližujícími se postavami, aby se dalo detailnímu pohledu na hrůzu spíše než na vzdálené pohledy používané v celé hře.

Jak pozoruhodné je, jak je Diablo 4, recenze, kterou jsem zažil, měla nějaké problémy, které by mohly frustrovat hráče. Během svého času jsem použil nekromancer. Bylo skvělé mít na mém becku gang koster a volání, ale měli tendenci útočit na cíle, které nepředstavovaly žádnou újmu, jako destrutibilní zeď, zatímco ignoroval šéfa, kterého jsem bojoval. Cílení samo o sobě může být trochu těžkopádné, zejména z dálky, protože automatické cílení si ne vždy vybere ideálního nepřítele k útoku. Někteří z mých přisluhovačů by tam také místo útoku stáli, ale to byl vzácný případ.

Pravděpodobně nejvíce frustrujícím aspektem hraní hry byl nedostatek základního tlačítka útoku. Z nějakého důvodu Blizzard cítil, že by bylo lepší, kdyby hráči použili dovednost jako výchozí útok. To znamená, že pokud mám fantastický meč nebo obří kosu – přece jen hraji nekromancer – výchozí útok by byl jakoukoli počáteční dovednost, kterou jsem si vybral, místo toho, abych houpal svou zbraň, kterou jsem vybavil. To způsobilo, že s chladnou zbraní poněkud zbytečnou, což je téměř svátostné pro hru jako Diablo, kde konečným cílem je mít nejlépe vybavenou charakter.

Diablo 4 dělá mnoho věcí správně na zvýšení série. Nabízí hodně obsahu, aby hráči udržovali obsazeny po dlouhou dobu, ale nečiní to bez smyslu. Hra se také vrací k temnému tónu původní hry, ale zesiluje ji pro moderní publikum.