Diablo 4 World Boss Times and Locations | PC Gamer, Diablo 4 World Boss Times and Spawn Místa | PCGamesn

Diablo 4 World Boss Times and Spawn Locations

Světové šéfové mohou také odměnit rozptýlené hranoly, vyhledávaný zdroj, který je nezbytný pro přidání zásuvek do vybavení.

Diablo 4 World Boss Times and Locations

Diablo 4 Beta World Boss - skupina hráčů Diablo 4 v boji s Ashavou, světovým šéfem

The Diablo 4 Světový šéf časů jsou složitým pohyblivým cílem, protože velké šéfy pekla se objevují ve vzoru, který není pro váš průměrný hráč nejjasnější. Kromě toho jsou světoví šéfové jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat legendární a jedinečné předměty při jejich řešení na vyšších světových úrovních, protože pravděpodobně nebudete sami při porážce.

Vzhledem k tomu, že světové šéfy jsou obtížnější předvídat než poměrně jednoduchý vzorec Helltide, navzdory době, kdy se mezi světovým šéfem pocházejí docela konzistentní, menší variace vytvářejí frustrující téměř misses pro ty, kteří mají omezené přehrávání nebo plány.

Vzhledem k tomu, že se světové šéfy třpytí vícekrát každý den a zabírají podstatně méně času na vyražení než průměrná noční můra dungeon nebo legendární grinding alternativa, jsou to populární a rychlý způsob, jak získat kořist, zvláště když se procházíte k šéfovi a je tam a je tam a je tam a je tam a je tam a je tam a je tam a je tam a již na hostině připravují balíček úrovně 100 hráčů. Je také důležité si toho poznamenat Nemusíte dokončit kampaň, abyste bojovali proti světovému šéfovi, Ale bude mnohem tvrdší je najít je, protože na mapě nebude odpočítávat časovač rozdávání jejich umístění.

Diablo 4 World Boss Spawn Time

I když to není přesné, Světové šéfové se vynoří přibližně každých šest hodin v Diablo 4. Načasování se mírně liší, což je velmi obtížné předvídat přesný čas, kdy šéf klesne. Jakmile však kampaň dokončíte a odemknete šeptání mrtvých – zvláštní časované aktivity, které můžete udělat pro odměny – dostanete na mapě 30 minut před tření. Podobně jako u událostí Gathering Legion, bar se pomalu staví pod ním, což naznačuje, jak dlouho, dokud se objeví šéf.

Naštěstí existuje několik možností, pokud chcete přesné časy předem. Pro živý časovač webových stránek si můžete prohlédnout D4armory nebo Španělský web, Diablo Next, který uvádí počítání šéfa pod Jefe de Mundo. Pokud byste upřednostňovali Twitter, pak tracker Game 8 Diablo 4 Boss předpovídá specifické načasování a příspěvky před každým šéfem. Pokud chcete místo toho, můžete se také připojit k souvisejícímu serveru Discord.

Ten, který jsem nejvíce použil, je Diablo Next a vždy to pro mě bylo přesné. Dobrá věc je, že opravdu potřebujete jen přibližný čas, protože značka ukazuje na mapě před 30 minutami, pokud se nepokoušíte porazit šéfa světa před dokončením kampaně, to je.

Místa Diablo 4 World Boss

V současné době existuje pět míst World Boss Spawn napříč svatyni, s jedním světovým šéfovým umístěním pro každý hlavní region:

 • Kelímky, zlomené vrcholy
 • Caen Adar, Scosglen
 • Saraan Caldera, suché stepi
 • Opečená povodí, Khejistán
 • Pole znesvěcení, Hawezar

Pokud můžeme říct, neexistuje žádné konzistentní jediné místo pro každý ze tří šéfů, které by se mohly vynořit, takže je to na štěstí, komu skončíte čelit, když se kolem šestihodinového značky převadí kolem. Na MapGenie najdete všech pět míst Spawn Interaktivní mapa Diablo 4. Zde jsou tři šéfové, s nimiž můžete právě teď bojovat:

Jak porazit Diablo 4 World Bosses

Obtížnost World Boss se může lišit v závislosti na vaší současné světové úrovni a vybavení. To znamená, že nejlepší rada, kterou může poskytnout, jak bojovat proti Diablo 4 World Bosses, je soustředit se na uhýbání. Každý šéf má obrovské, těžké útoky na AO. Protože budete bojovat spolu s ostatními hráči, zůstat naživu je důležitější než způsobit neustálé poškození. Nemůžete dělat DPS, když jste mrtví, a být naživu znamená, že můžete pomoci oživit své spojence, pokud se oříznou. Jakmile boj začne, máte 15 minut na to, abyste odložili světového šéfa – pokud ho nezabijete, než je časovač nahoru, šéf zmizí.

Zde je přehled každého šéfa světa a co očekávat:

 • Putování smrt, smrt vzhledem k životu: Toto je pravděpodobně nejjednodušší ze tří; Obří kostra, jehož dva paprsky světla jsou jediným útokem, na který opravdu musíte mít na paměti, protože vás během několika sekund roztaví.
 • Avarice, zlaté prokleté: Tento démon používá pokladnici jako kladivo, které se houpe na řetězu, takže nezapomeňte dávat pozor na spřádací útoky a navíc, když zmizí v portálu a znovu se objevuje, aby někoho zabil. Bonus s tímto šéfem je, že na konci bitvy můžete rozbít jeho pokladní hruď jako piñata za další odměny. Také si dávejte pozor na podivný poklad, který někdy vynoří v polovině boje.
 • Ashava, The Pestilent: Vzhledem k tomu, že tento šéf byl ve verzi beta a vy jí doslova musíte během kampaně bojovat, jsem si jistý, že jste všichni velmi dobře známí. Pokud ne, musíte si dávat pozor na její útoky na oblouky, skoky a jedovatý dech.

Diablo 4 World Boss Rewards

Váš první světový šéf Kill každý týden vám udělí týdenní bonusovou hruď, která má vysokou šanci obsahovat legendární (a jedinečné, pokud jste na světové úrovni noční můry). Světoví šéfové stále stojí za to bojovat, jakmile máte týdenní hruď, protože vždy budou mít vyšší míru vzácnější kořisti než vaši generičtí nepřátelé a šéfové.

Světové šéfové mohou také odměnit rozptýlené hranoly, vyhledávaný zdroj, který je nezbytný pro přidání zásuvek do vybavení.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Diablo 4 World Boss Times and Spawn Locations

Světové šéfové D4 se mohou vynořit na více místech ve zdánlivě náhodných dobách, ale přišli jsme na to, kdy a kde je najdete, aby získali statné odměny.

Světové šéfové Diablo 4 budou obtížné, ale ne nemožné, ovládat

Publikováno: 12. září 2023

Kdy se vynoří World Boss Diablo 4? Světoví šéfové různých obtíží se pravidelně vynořují po celém otevřeném světě svatyně a odměňují každého hráče dostatečně statečného, ​​aby je porazil. V Diablo 4 jsme prozkoumali jsme každou pevěle roztrhanou zónu a region, abychom zjistili, kde a kdy je všechny najít, spolu s několika tipy, jak porazit tyto hrůzostrašné šéfy světa.

Můžeme vám pomoci vystopovat všechny světové šéfy Diablo 4 přes mapu, aniž bychom se potýkali s potem. Světoví šéfové se mohou potíže s obtížemi díky svým drasticky odlišným sadám pohybu, ale také jsme zahrnuli několik užitečných tipů, které vám pomohou porazit je všechny v jedné z nejlepších PC her v tomto roce – jen se podívejte na naši recenzi Diablo 4, pokud potřebujete jakékoli přesvědčivé.

Thumbnail YouTube

Umístění Diablo 4 World Boss

Šéf Diablo 4 World se vynoří přibližně každých šest hodin, pro celkem čtyři možné světové šéfy, kteří se objeví denně.

Místa Diablo 4 World Boss jsou také poněkud randomizované, přičemž každý šéf má šanci se rozvinout ve více oblastech. Můžeme však tyto umístění SPAWN zúžit dolů na hrst šéfů, abyste mohli být připraveni vylézt na palubu Mount Diablo 4 nebo rychlé cestování na jakékoli místo v okamžiku.

Zde jsou všechna místa Diablo 4 World Boss:

 • Ashava The Pestilent – kelímek ve zlomených vrcholech, Caen Adar ve Scosglenu, Saraan Caldera v suchých stepích, nebo pole znesvěcení v Hawezar.
 • Avarice, Zlatá prokleté – SEARED BUSIN v Kehjistánu, Caen Adar ve Scosglen, Saraan Caldera v suchých stepích nebo v polí znesvěcení v Hawezar.
 • Putování smrt, smrt, smrt vzhledem k životu – kelímek ve zlomených vrcholcích, Caen Adar ve Scosglenu, Sarran Caldera v suchých stepích nebo znesvěcení v Hawezar.

Diablo 4 World Boss Spawn Times

Z naší zkušenosti se světoví šéfové Diablo 4 nevytvářejí na rotaci, což znamená, že existuje stejná šance, že by se některá z nich v přidělených časech vytvořila. Zdá se, že se vynoří v nastaveném okně, zhruba každých 6 hodin.

Zde jsou časy Diablo 4 World Boss Spawn:

 • PST: 5-7:00 / 11:00-1pm / 5-7pm / 11 PM-1AM
 • EST: 2-4am / 8-10am / 2-4pm / 8-10pm
 • BST: 1-3am / 7-9am / 1-3pm / 7-9pm
 • Aest: 4-6:00 / 10:00-12:00 / 4-6pm / 10 PM-12:00

Uvědomte si, že výše uvedené časy tření jsou blízkou aproximací a stále se mohou měnit, protože se nadále setkáváme s světovými šéfy, takže doporučujeme přihlásit se 30 minut před získáním úplného potvrzení prostřednictvím oznámení o hře.

Ashava ,, jeden z světových šéfů Diablo 4, mořský démon, který připomíná draka s morem, zvrací jedovou kyselinu z jeho otevřené maw

Jak odemknout šéfa World World Diablo 4

Světové šéfy Diablo 4 se vynoří pro všechny na serveru, ale odemknete oznámení, že se světoví šéfové Diablo 4 chystají se po dokončení hlavní kampaně vynořit.

Poté, co to provedete skrz všechny ACTS Diablo 4, můžete očekávat, že budou oznámeni přesně, kdy a kde se světové šéfové vynoří asi 20 minut před časem, kdy se mají objevit.

Diablo 4 je však hra s otevřeným světem, což znamená. To znamená, že to nedoporučujeme – s největší pravděpodobností trávíte většinu času umíráním, což ztěžuje úspěch skupiny. Místo toho se zaměřte na vyrovnávání a chov nejlepšího vybavení na vysoké úrovni vzácnosti, abyste se mohli zúčastnit, jak je zamýšleno.

Jak porazit šéfy World Diablo 4

Samozřejmě vědět jak Porazit Diablo 4 World Bosses je polovina bitvy. Bojové boje se skládají z více fází a každý šéf má úroveň monstrum diktující obtížnost, která se při procházce postupuje ve stádiích boje. Světoví šéfové mají také své vlastní slabosti a úroveň štítu, což vás může vyzvat k přepnutí vašich sestav.

Pokud chcete zničit šéfa Diablo 4 World a přežít, chcete přistupovat k boji se svými nejlepšími dovednostmi a zbraněmi dostupnými pro každou z tříd Diablo 4. Také velmi doporučujeme přivést tolik lektvarů a elixírů, aby zvýšili váš odpor proti všemu, co tito šéfové na vás mohou hodit. A konečně, Diablo 4 oltáře Lilith může poskytnout spoustu užitečných buffů, které vám mohou dát výhodu v bitvě, takže je nezapomeňte všechny sledovat při zkoumání svatyně.

S týmem přátel v závěsu jste s velkou šancí porazit některého z Diablo 4 World Bosses, takže se natáhněte na Diablo 4 Crossplay, aby se provazovali ve svých kamarádech na různých platformách. Než skočíte přímo do pekla, zkontrolujte systémové požadavky proti nastavení a nezapomeňte ponechat náš seznam chybových kódů Diablo 4 na ruce – pokud máte potíže, možná budete chtít zkontrolovat také stav serveru, také.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.