Diablo Immortal Nejlepší třída: Hodnocení všech 6 tříd., Diablo Immortal Best Class Tier List – Solo PVE, PVP a Dungeons hodnocené | Turtle Beach Blog

Diablo Immortal Best Class Tier List – Solo PVE, PVP a Dungeons

Bez ohledu na případ použití je křižák vhodný pro převzetí hráčů v PvP a zemědělství ve hře na hraní, aby se zvýšili a stali se více vyzdobeni než kdy jindy.

Diablo Immortal Nejlepší třída: Hodnocení všech 6 tříd

Naše nejlepší třída Diablo Immortal znamená vše, co potřebujete vědět o třídách a která má snadnější křivku učení než druhá.

Od Moiz Banaori. 22. června 2022 Poslední aktualizace: 20. září 2023

Společnost Blizzard Entertainment konečně vyšla s novou hrou Diablo se značkou po jejich počátečním oznámení nového projektu na konci roku 2018. Z způsobu, jakým to vidíme, je Diablo Immortal mobilním názvem s verzí PC doprovázející hru také. Není žádným překvapením, že se série vrátila se všemi svými charakteristickými rysy a lidé již žádají o Diablo nesmrtelná nejlepší třída.

 • Barbar: Skvělé pro sólovou hru a PvP s kontrolou davu a tanciness.
 • Křižák: Tankier s blokováním a neporazitelností, vyniká v PvP, ale vyžaduje více mistrovství.
 • Mnich: Poškozené dovednosti a přiměřená kontrola davu se zaměřují.
 • Necromancer: Generuje pasivní poškození, třídu střední třídy pro všestranný boj.
 • Lovec démonů: Na dálku Marchsman s vyhýbavými dovednostmi, vyniká v boji na dálku.
 • Kouzelník: Všestranné s možnostmi blízkých a vzdálených možností, lepší v efektů statusu, ale postrádá obranu.

Nejlepší třídy v Diablo nesmrtelné

Následuje naše kolo všech těch tříd, s nimiž se objeví jako nic, co by mělo vynikající. Nezapomeňte pochopit, co je nutí zářit v centru pozornosti pro lepší pochopení toho, jak je používat. Pojďme se ponořit přímo do prvního výběru bez dalšího povyku.

Statistiky pro nejlepší třídy v Diablo nesmrtelné:

Třída Styl Hlavní atributy Dovednosti Zbraně Brnění Drahokamy
Barbar Melee Fyzický Zuřivý poplatek
Vichřice
Skok
Pozemní stomp
Severní vítr
Sellenino železo
Vážené obočí
Ydama’s Cyclone
Divoký glae
Připoutaná smrt
Seledovo oslabení
Křižák Melee Hybridní Spřádací štít
Poplatek na štít
Zasvěcení
Konzumace světla
Svatý banner
Štětina
Neustálá kontrola
Mnoho očích aegis
Questor’s Mien
Questor’s Mien
Hungerfire Chiton
Pillager’s Greaves.
Bolest podrobení
Vzdorná duše
Seledova slabost
Připoutaná smrt
Mnich Melee Fyzický Mystic Strike
Sedmistranná stávka
Vnitřní svatyně
Explodující dlaň
Dračí rozhořčení
Dosažení pokárání
Dech kadidla
Ochromující vhled
Váha disciplíny
Krevně nasáklý nefrit
Unity Crystal
Necromancer Předvolání Magický Kostní hroty
Příkaz Golem
Exploze mrtvoly
Corpse Lance
Účtování slabosti
Baleful Trojice
Ošklivé úsvitu
Lone Preserver
Neustálé roucha
Připoutaná smrt
Zwensonova pronásledování
Bolest podrobení
Lovec démonů DPS Fyzický Knockback Shot
Odvážný houpačka
Multishot
Déšť pomsty
Hlad
Flamespite
Cowl soustředěné nenávisti
Bombardovací mýtné
Petahmův tajný arzenál
Berserkerovo oko
Power & Command
kouzelník DPS Ranged, Magical Magická raketa
Ray z Frosta
Sežehnout
Ice Crystal
Meteor
Síla Harakas
Azakalorův oheň
Paměť Xiaoyu
Angmarova odpudivá zátěž
Starcaller’s Trapery
Časově varná hadřík
Trickshot Gem
Horlivý Fang
Zwensonova pronásledování

1. Barbar

Diablo nesmrtelná nejlepší třída PVP

Styl Hlavní atributy Primární dovednost Dovednosti Zbraně Brnění Drahokamy
Melee Fyzický Šílenství Zuřivý náboj, vichřice, skok, mleté ​​stomp Severní vítr a železo Sellena Vážené obočí, Ydamův cyklón, divoký glae a rockspike Připoutaná smrt a oslabení Seledu

Barbar v Diablo nesmrtelný stojí jako jednoznačná nejlepší třída. Vyniká v sólové hře, svítí v bitvách PvP a nabízí hojné schopnosti kontroly davu. Jeho agresivní přístup k melee je z něj oblíbený pro hráče, kteří hledají výkon s vysokým poškozením.

Barbaři navíc poskytují cenné skupinové nadšence a zvyšují celkový zážitek při hraní s týmem. Tito nadšenci se stávají rozhodujícími ve vyšších úrovních obtížnosti, díky čemuž je barbar cenným přínosem.

Pokud jde o trvanlivost, barbar slouží jako impozantní tank, který je schopen absorbovat podstatné poškození. Efektivní obrana je však nezbytná, zejména v 1v1 situacích a náročných bitvách šéfů. Zvládnutí defenzivní taktiky je zásadní pro uvolnění plného potenciálu barbarského.

Celkově jsou barbarské všestranné rysy z něj nejlepší volbou pro hráče, kteří hledají dynamickou a výkonnou třídu v Diablo nesmrtelné.

Musíte si vybrat jeden ze dvou typů primárních útoků na barbar.

 • Odřít: Všestranný barbarský útok, který způsobuje poškození a obnovuje zdraví barbarů.
 • Konečný tah: Konečný tah barbarského posouvání zvyšuje jeho primární útok s významným uzdravením a efektem knockback.
 • Šílenství: Barbarianův rychlý primární útok, s každým úspěšným zásahem zvyšujícím se rychlostí útoku, je stohovatelný až 5krát pro zvýšení rychlosti útoku 40% na Max.
 • Ultimate Frenzy: Konečný tah barbarského umožňuje útok při pohybu, uděluje imunitu omráčení útoků a udržuje konstantní maximální šílenství, zatímco je aktivní.

Vzhledem k popularitě třídy mnoho lidí skočí na barbar, jakmile dostanou ruce na hru. Ne všechny však budou tuto horu charakteru správně využívat. Podívejte se na naši hloubku Diablo Immortal Barbarian Sestava a naučte se za běhu a výstupy této robustní postavy.

2. Křižák

Nejlepší třída Diablo nesmrtelné

Styl Hlavní atributy Dovednosti Zbraně Brnění Drahokamy
Melee Hybridní Spinning Shield, Shield Charge, zasvěcení, zakrytí světla a svatý prapor Štětina a neustálá kontrola Mnoho očích Aegis, Questor’s Mien, Questor’s Mien, Hungerfire Chiton a Pillager’s Greaves Bolest podrobení, vzdorné duše, Seledova slabost a zřetězená smrt

Křižák v Diablo Immortal je impozantní třída, zejména oblíbenou mocenskými hráči. Vyniká v boji proti robustním obranným schopnostem, díky čemuž je ideální pro boje šéfů a bitvy PvP. Třída obsahuje dovednosti, které zvyšují blokování a poskytují dočasnou nezranitelnost, přidávají hloubku hraní a učiní z nich jednu z nejlepších tříd PvP.

 • Nakreslete a čtvrť„Dovednost této třídy znaků je účinný v hledání nastavení. Když to úspěšně zahájíte, Crusader předvolá koně a umožní vám zapojit se do boje pro koni. To trvá někde kolem šesti sekund, což vám umožní houpat kolosální meč a přetáhnout na 8 nepřátel spolu s vámi.

Podobně jako barbar, Crusader se může pochlubit znatelnými nadšenci týmu, kteří přepracovávají zbytek schopností vaší skupiny. Kromě toho se něco nazývá Aoe ve hrách RPG.

Každý nepřítel chycený v této konkrétní oblasti bude zasažen a možná bude doručen předurčenou smrt. Proto je tento způsob kontroly davu také efektivně zprostředkován křižákem, takže tuto třídu můžete vzít na obtížné záchvaty a vyjít na vrchol téměř pokaždé.

Primární útok Crusadera, potrestán, uděluje „tvrzené smysly“, což zvyšuje šance bloku o 30% po dobu dvou sekund, což zvyšuje přežití. Jeho konečný tah zahajuje řadu stávek, způsobuje zvýšené poškození nepřátel v okolí, další šance na posílení bloků a vytváření absorpčního štítku pro přidanou obranu.

Bez ohledu na případ použití je křižák vhodný pro převzetí hráčů v PvP a zemědělství ve hře na hraní, aby se zvýšili a stali se více vyzdobeni než kdy jindy.

3. Mnich

Nejlepší třída v Diablo nesmrtelné

Styl Hlavní atributy Dovednosti Zbraně Brnění Drahokamy
Melee Fyzický Mystic Strike, sedmistranný úder, vnitřní svatyně a explodující dlaň Dračí rozhořčení, dosažení pokárání a dech kadidla Hmotnost zmrzačení a disciplíny Krvavě nasáklý nefrit a krystal jednoty

Mnich se řadí na třetí místo mezi Diablo Immortal Class a nabízí bojový bojový s vysokým poškozením a vynikajícími schopnostmi kontroly davu. Cyclone Strike Monk’s Cyclone Skill může přitáhnout více nepřátel a nastavit silné útoky v oblasti efektu. Její všestranné bojové dovednosti činí vhodný pro scénáře PVP i PVE. Navíc může mnich poskytovat buffy pro vaše skupiny a chránit spoluhráče.

Ve srovnání s některými jinými třídami však může být mnich náročnější zvládnout kvůli své složité rotaci dovedností. Chyby vám mohou nechat zranitelné, zejména při setkáních PVP. Nicméně kratší čas mnicha z kratších časů pro dovednosti pomáhají to kompenzovat. Primární dovednost, Smrtící dosah, je jedním z pozoruhodných pohybů třídy postavy.

 • V smrtícím dosahu mnich čerpá několik útočných linek a zaměřuje se na více nepřátel najednou. Je to docela efektivní v situacích, kdy jste obklopeni hromadami baddies a chcete se s nimi jen rychle vypořádat. Navíc konečný krok spojený se smrtelným dosahem není o nic méně než doozy.
 • Pokud jde o další hlavní typ útoku mnicha, máme Pěst hromu Chcete -li upravit neskutečné poškození. Tento útok uvolní celou řadu úderů tvrdého zasažení při teleportování postavy nepříteli. Kromě toho, jakmile přistanete třetí zásah dovedností, můžete znovu teleportovat.
  • Tímto jedinečným způsobem můžete zacílit na různé nepřátele a přitom udržovat poškození spojené s jediným nepřítelem najednou. Konečný pohyb pěstu Thunder, na druhé straně, vám umožní klouzat na nepřátele na každém jednotlivém zásahu spíše než třetí zásah.

  Pro všechno, co je mnich schopný, doporučujeme vám dát šanci a rozhodnout se sami, zda je tato třída melee pro vás tahle. Obecně řečeno, dotyčná postava není tak snadná jako například řekněme, například barbarský, ale jakmile začnete dostávat Hang of Monka, máte skutečnou léčbu.

  4. Necromancer

  Diablo nesmrtelná nejlepší třída

  Styl Hlavní atributy Dovednosti Zbraně Brnění Drahokamy
  Předvolání Magický Kostní hroty, příkazový golem, explozi mrtvoly a mrtvola kopí Účtování slabosti a balelné Trojice Školící úsvitně osamělý preserver, neustále svižný roucha a Rozhinovo Keening Připoutaná smrt, Zwensonova pronásledování a bolest podrobení

  Další třídou Diablo Immortal je Necromancer, specializující se na tmavší magii známou jako Necromancy, která zahrnuje komunikaci s mrtvými. Tato třída vyniká v různých scénářích, včetně situací PVP, PVE a AOE, a může způsobit pasivní poškození nepřátel oživením mrtvol.

  Jednou z dovedností Necromancer, exploze mrtvoly, je mocná oblast účinku (AOE) s podstatným poškozením. Můžete také nasměrovat své kostry, aby se zaměřily na konkrétní typy nepřátel, takže je efektivní proti šéfům z bezpečné vzdálenosti. Tato třída střední třídy se může přizpůsobit široké škále situací, což z ní činí všestrannou volbu pro hráče, kteří ovládají své schopnosti.

  Třída Necromancer v Diablo Immortal se může pochlubit silnou schopností kontroly davu zvanou Bonewall, která ovlivňuje nepřátele v určené zóně. Vyniká v poskytování podpory vaší skupině a manipulaci s velkými skupinami nepřátel.

  Schopnost této třídy svolat kostry pro obranu vytváří ochrannou bariéru, což vám umožní absorbovat škody určené pro vás. Navíc Bone Armor poskytuje silné obranné statistiky, které vám pomohou přežít těžké situace.

  Necromancer však má určitá omezení, včetně pomalé mobility a spoléhání se na mrtvoly k provedení mnoha svých dovedností. Navzdory těmto nevýhodám je Necromancer nejlepší třídou pro sólovou hru a nabízí všestrannou sadu schopností vhodných pro hraní pro jednoho hráče i online.

  5. Lovec démonů

  Lovec démona

  Styl Hlavní atributy Dovednosti Zbraně Brnění Drahokamy
  DPS Rozsah a fyzický Knockback Shot, Daring Swing, Multishot a Rain of Vengeance Hunger a Flamespite Cowl soustředěné nenávisti, mýtného bombardování a Petahmova tajného arzenálu Berserker’s Eye and Power & Command

  Třída Demon Hunter v Diablo Immortal Excels jako střelec s dlouhým doletem, který je schopen způsobit škodu z bezpečné vzdálenosti. Dokáže efektivně zvládnout bojové i těsné čtvrtiny.

  Tato třída nabízí velkou flexibilitu, což vám umožňuje vyhnout nepřátelským útokům a zároveň důsledně způsobovat poškození. Je známý pro svůj konstantní a vysoký výstup poškození s jedním cílem, což z něj činí jednu z nejlepších pro tuto roli.

  Schopnost démona Huntera se vyhnout nepřátelským útokům při zachování tlaku na nepřátele ji odlišuje od ostatních tříd. Díky tomu je přesvědčivou volbou pro 1 vs 1 a bojové scénáře Boss.

  Třída však má nižší obranné schopnosti a může být zranitelná, když je ohromena. Vyžaduje to dovednost a správné umístění, což z něj dělá náročnou volbu pro nováčky k RPGS. Rozmanitost budovy démona lovce je omezená kvůli svému včasnému přístupu k silné dovednosti „Multishot“.

  Celkově, pokud si užíváte hraní jako postava na dálku, která dává přednost tomu, aby udržovala bezpečná vzdálenost od nepřátel, je Demon Hunter vynikající volbou, zejména pro zkušené hráče RPG, kteří jsou obeznámeni se sérií Diablo.

  6. kouzelník

  Čaroděj

  Styl Hlavní atributy Dovednosti Zbraně Brnění Drahokamy
  Kontrola a DPS Na dálku a magické Magická raketa, paprsek Frost, Scorch, Ice Crystal a Meteor Síla Harakas a Azakalorova oheň Vzpomínka na Xiaoyu, Angmarova odpudivá zátěž, Starcallerova závěsová a časově varná látka Trickshot Gem, Fervent Fang a Zwenson’s Haunting

  Třída čaroděje v Diablo Immortal vyniká jako nejvšestrannější a nabízí hybrid blízkých čtvrtí a bojové možnosti na dálku. Vyniká v obou scénářích a poskytuje různé varianty útoku.

  Na rozdíl od jiných tříd má kouzelník několik dovedností v oblasti účinku (AOE), které mohou způsobit poškození více nepřátelům současně. Mezi tyto dovednosti patří ohromující, zmrazení a možnosti chlazení, což je efektivní pro kontrolu davu a konzistentní výstup poškození.

  V PVP může čaroděj zaměnit a bránit lidským hráčům, buď zmrazením nebo ohrožením, nebo je nutit, aby se vyhýbali, takže je zranitelní vůči útokům.

  Dovednosti čaroděje jsou synergické, jako je „ledový krystal“, který, když je zasažen konkrétními schopnostmi, rozdělí oheň a poškozuje více nepřátel více nepřátel.

  Čaroděj však má vysokou dovednost, delší cooldowny a nižší vytrvalost, takže je náchylný k rychlé porážce, pokud nebude hraný defenzivně. Je vhodné přijmout defenzivní strategii a být opatrný v PvP, podobně jako na to, jak byste hráli The Demon Hunter.

  Celkově je všestrannost kouzelníka a silné dovednosti AOE z něj přesvědčivou volbou pro hráče, kteří si užívají jak blízký, tak na dálku.

  Byl tento článek užitečný?

  dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

  Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

  Diablo Immortal Best Class Tier List – Solo PVE, PVP a Dungeons

  Diablo Immortal Best Class Tier List - Solo PVE, PVP a Dungeons

  Kterou třídu byste si měli vybrat v Diablo Immortal? To je konečná otázka pro fanoušky, kteří nejprve skočili do nové mobilní hry Blizzarda, ale pokud chcete udělat trochu čtení, než začnete přehrávat tento seznam úrovní, by měl pomoci třídit flopy f úrovně od Spasitelů S Tier Saviors.

  Při spuštění nabízí Diablo Immortal hráčům šest různých tříd, z nichž si můžete vybrat, s příslibem dalších tříd, které se v budoucnu připojí k hře. Před spuštěním se PCGamesn zeptal Diablo Immortal Game Director Wyatt Cheng o možných nových třídách postav přicházejících do Diablo Immortal, na které režisér hrdě potvrdil: „Dostali jsme plány“. Jeden je pravděpodobně dříve uniklá třída Blood Knight, ale vsadíme se, že také přichází více.

  Tento seznam úrovní se tedy pravděpodobně v budoucnu změní, ale prozatím je to naše definitivní hodnocení pro sólový obsah PVE a PvP

  Diablo Immortal Best Class Video Guide

  Pokud se chcete opravdu dostat do hloubky, doporučujeme si dát hodinky níže uvedeného průvodce od Diablo Expert Rhykker v jeho průvodci Diablo Immortal Class. Je to užitečná recenze rozkladu pro začátečníky o tom, jak si vybrat, jakou třídu hraje. Pokud musíte ušetřit 20 minut, určitě doporučujeme, aby si to hodily. Užívat si!

  Diablo Immortal Best Class Tier Seznam pro sólo PVE

  „>Úrovně „>Třída
  “> S úroveň „>

  Jaká je nejlepší třída Diablo nesmrtelné? To je docela široká otázka, ale pokud ji zúžíme, abychom se podívali na jen sólovou hru, která zahrnuje zemědělství herních odměn, starších trhlin, lairs a bočních úkolů, pak je to mnohem jednodušší. Tyto sólové aktivity budou tvořit většinu času hraní hry a být schopni dokončit následující denní aktivity v možném půstu, pomůže vám rychle a efektivně se zvýšit zvýšení a efektivně.

  Obecně řečeno, v Diablo nesmrtelné není žádná „špatná“ třída, takový je způsob, jakým byla hra postavena. Je to jen to, že některé třídy jsou účinnější než jiné. Začínáme, nejlepší rychlostní chov sólo PVE je Lovec démonů, Barbaři a Křižáci. V závislosti na tom, jaký styl hry dáváte přednost (Melee vs Ranged), se pravděpodobně rozhodne, které z těchto tří cest se rozhodnete jít dolů.

  Lovci démonů jsou archetypální skleněnou kánon, útočník se silnou útočnou silou, ale slabých obranných schopností. Zatímco barbaři a křižáci jsou lépe vhodné pro zblízka a osobní boje na blízko, ale oba trpí nízkým poškozením jediného cíle (špatné pro šéfy) a závislost čekat na cooldownech na základní dovednosti. Bez ohledu na to však všechny tři vrcholy žebříčku při spuštění.

  Těsně pod nimi máme nekromancer a čaroděj, který, jak říkáme, nejsou špatní, prostě nedosahují schopností ostatních tří tříd. Konečně je tu mnich, který je obecně obtížnější hrát a cítit se lépe jako podpůrná třída vzhledem k jeho dovedností. Naštěstí se to hodí v dungeonech a PvP, ale pro sólo PVE (zejména proti šéfům) to může být složitější a méně efektivnější ve srovnání s jinými třídami.

  Diablo Immortal Best Class Tier Seznam pro PVP

  „>Seznam úrovně PVP „>Třída
  “> S úroveň „>

  Battlegrounds jsou novým typem režimu pro fanoušky Diablo, které si mohou užívat, slibující masité 8 vs 8 PVP (hráč versus hráč), které jsou k dispozici každý den po dobu 2 hodin v 8:00, 12:00, 18:00 a 10: Čas serveru 00 PM. Nepochybně se režim ukáže populární u fanoušků, kteří hledají něco nového, ale musíte být úrovní 55, než se budete moci zúčastnit.

  Až budete připraveni, budete pravděpodobně přemýšlet o tom, jakou třídu a sestavení používat v PVP, abyste pomohli zlepšit váš MMR. Odborníci na Maxroll.GG provedly řadu sestav přes jejich tempo a to jsou třídy a sestavy, které doporučují pro konkurenční PVP hraní.

  Obecně řečeno, však křižáky a barbarské stavby jsou v PVP nejhorší díky jejich neúprosnému boji proti melee. Zdá se, že mniši plní dobrou roli podpory, zvláště užitečnou pro kontrolu davu, kteří vaše nepřátele pro zbytek týmu srazili. Podobně nekromanceři jsou nemrtví králi kontroly davu, kteří se takticky mohou hodit v PvP. Lovci démonů a čarodějové, když jsou správně použity, mohou být v PVP dobří, ale jsou to také taktičtější třídy, které vyžadují více úsilí, aby uspěly, a přestože to není špatné, doporučujeme jiné třídy a stavíme nad nimi.

  To je vše, co potřebujete vědět o nejlepších třídách v Diablo nesmrtelné pro sólo PVE a PVP v sezóně 1. Ale pokud hledáte více Diablo nesmrtelných průvodců, sestavení a tipů, najdete na níže uvedených odkazech spoustu pomoci.