Dishonored 2 Character Guide: Jak si vybrat mezi Emily a Corvo | PC hráč, měli byste hrát jako Corvo nebo Emily v Dishonored 2? Praktické srovnání | PCGamesn

Měli byste hrát jako Corvo nebo Emily v Dishonored 2? Praktické srovnání

Místo toho použijte postavy jako hlavní princip. Koho se chcete lépe poznat? Pokud se vám opravdu líbí Corvo a ještě nejste připraveni se s ním rozloučit, Dishonored 2 ho představuje v mluvící roli, který vyjádřil nikdo jiný než zlodějský Stephen Russell. A většina hry se odehrává v Serkonos, odkud je Corvo. Je to pro něj nečekaná strana návratu domů a prostřednictvím jeho vyprávění se o historii tohoto drsného vraha je hodně co dozvědět. Je také hezké vidět, odkud přišel a jak se občas tečky na jeho výchovu. Corvo také pil a tančil, víte.

Jak si vybrat mezi Emily a Corvo v Dishonored 2

Pomáháme si vybrat mezi hraním stinného věku s pavouk-ženou a věkem, zkušeným vrahem.

Pokud se chystáte hrát Dishonored 2, buďte upozorněni. Je to docela dobré (s výjimkou), ale vyvolá vám jedno hrozné rozhodnutí hned od pálky. Musíte si vybrat z jedné ze dvou různých postav, se kterými se můžete hrát po celou hru, Corvo nebo Emily. Děsivé, já vím. Pokud jste jako já a stěží si můžete vybrat, který zatraceně Burger si objednat z nabídky Stop Cafe Cafe, bude to jedno z nejobtížnějších rozhodnutí vašeho života. Žádné starosti, můžeme vám pomoci spáchat.

Obě postavy jsou schopné duchové celé hry nebo nemilosrdně zavraždit všechny na jejich cestě – není to jako Emily je tajný postava a Corvo je maniac. Jsou to jen dva různé tabulky nástrojů s několika neodmyslitelně různými způsoby, které vyjadřují agresivní nebo tiché hry. Pojďme to rozebrat.

Vzdálenost versus čas

Nejviditelnějším rozdílem mezi Corvo a Emily jsou jejich první krátké traverzální síly. Corvo’s Blink ho teleportuje na krátkou vzdálenost, zatímco tam ji Emily Far Reach founguje. Blink nelze zjistit mezi jeho původem a cílem, ale Far Reach je viditelný po celé své cestě, jen o něco obtížnější je vidět, než Emilyův výchozí stanický stav.

Rovněž stojí za zvážení, jak každá pohybová schopnost v průběhu času upgraduje. Far Reach se v podstatě stává gravitační středověkový bič, který může nejen prohrát Emily přes prostředí, ale také přitáhnout předměty a lidi k ní. Pokud jdete vysoký chaos, bičování stráže přímo do své čepele je docela rad. Blink je přesnější s upgrady, což umožňuje Corvo úplně zastavit čas, zatímco zamíří blikání, nebo okamžitě vytáhněte stráže s útokem Blink.

Vyberte Corvo, pokud Chcete si vzít čas vykreslování rychlého, přesného pohybu a nevadí vám omezený dosah blikání.

Vyberte si Emily, pokud Chcete se cítit trochu spíše jako heretický bůh fyziky Spider-Man s vyšší šancí na spatření.

Správa ostatních versus sebe sama

To je místo, kde se věci dostanou trochu techničtější. Dáváte přednost kladivu nebo nehtové pistoli? Schopnost Corvo’s Bend Time je užitečná pro odstraňování jednotlivých stráží kreativním způsobem – klasický čas zmrazení, když na vás stráž, vlastnit ho a přesunout ho před svou vlastní kulku, je dobrým příkladem – zatímco Emily’s Domino je efektivní metoda za útok na tunu stráží najednou. Může spojit hrst nepřátel s Domino a dusit jeden, aby je všechny dusil, nebo v chaotickém obratu, propojit několik stráží a poté jednu vytáhnout přes zeď světla, aby je všechny rozpustila.

Corvo se zaměřuje na správu svého postavení ve vztahu k hrozbám s menšími, přesnějšími pohybovými schopnostmi, zatímco Emily je o správě pozic hrozeb ve vztahu k ní – je v podstatě charakter AOE.

Vyberte Corvo, pokud chcete spravovat objekty a menší skupiny nepřátel s přesností.

Vyberte si Emily, pokud Chcete spravovat několik nepřátel najednou s vyšší šancí na chaos.

Jak chcete čistit nepořádky

Zašroubování a upozornění více stráží k vaší přítomnosti, než jste schopni manipulovat, se stane. Když sračky zasáhnou fanoušci, jak využíváte své schopnosti k úniku z obtížné situace, je polovina zábavy a každá postava má jedinečné způsoby, jak se dostat ven Scot zdarma. Schopnost vlastnictví Corvo mu umožňuje naskočit do náhodné krysy nebo krvefly pro malý útěk a s upgradem držení mrtvoly můžete vykopat svůj materiál a pověsit se uvnitř mrtvého těla, dokud se scéna nevyčistí. Windblast je dobrý pro klepání skupin nepřátel na zem, zatímco jste také bliká nebo zašklíbli,. Pokud jste šílenec a potřebujete šikovnou plavidlo, se kterými se můžete ponořit, svolejte některé krysy s pohlcujícím rojem.

Kreativní výroba nepořádků je také možnost.

Emilyho silné schopnosti řetězení strážce se snáze pokazit-pokud upozorníte jednoho strážce, který je domino-ed, upozorní každého v tomto řetězci bez ohledu na to, kde jsou-ale také dělají chyby snadnější opravit. Pokud vás pronásleduje více stráží, řetězujte co nejvíce. Úplně to fascinuje nedaleké stráže a kohokoli, k čemu jsou připoutáni, účinně zamrzne místnost. Její schopnost Doppleganger také dělá skvělé rozptýlení. Vyhoďte dvojité a daleko odtud dostanete do pekla.

Vyberte Corvo, pokud Raději byste se skrývali v mrtvole, než vyčistit svůj pokoj.

Vyberte si Emily, pokud Upřednostňujete vakuum obchodu před prachovou pánev.

Koho chcete poznat?

Pamatujte, že obě postavy jsou schopné tajnosti a násilných her, takže to příliš nepotí, pokud rozdíly v jejich schopnostech pro vás zatím nevyznačují rozhodnutí. Chci na mém hamburgeru švýcarský sýr nebo čedar? Opravdu na tom záleží?

Místo toho použijte postavy jako hlavní princip. Koho se chcete lépe poznat? Pokud se vám opravdu líbí Corvo a ještě nejste připraveni se s ním rozloučit, Dishonored 2 ho představuje v mluvící roli, který vyjádřil nikdo jiný než zlodějský Stephen Russell. A většina hry se odehrává v Serkonos, odkud je Corvo. Je to pro něj nečekaná strana návratu domů a prostřednictvím jeho vyprávění se o historii tohoto drsného vraha je hodně co dozvědět. Je také hezké vidět, odkud přišel a jak se občas tečky na jeho výchovu. Corvo také pil a tančil, víte.

Na druhou stranu je fascinující zjistit, jak se Emily změnila ve svém hrbolatém pravidle Dunwall jako císařovny ostrovů. Využívá tunu vhledu do toho, kdo je Corvo ve svém nejzranitelnějším a slyšení podrobností o jejich vztahu, které se rozvíjejí novou perspektivou, je osvěžující. Není to drsný protagonista videoher, který vyšel jako v první hře. Emily je také jen zajímavá postava sama o sobě, zatvrzená v průběhu let obtížné vlády zatuchlé, roztrhané země a nucená vyrůst rychleji, než by měl kdokoli. Je to stejné části přísné a empatické a utváření ji jako pomstychtivý nebo milosrdný vrah je neustále poutavý oblouk.

Vyberte Corvo, pokud Chcete vidět, jak tichý protagonista vytvořil problémového, milujícího člověka.

Vyberte si Emily, pokud Chcete vidět, jak tragédie tvaruje mladý člověk a zažívá to, co je v podstatě zcela nová postava.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Měli byste hrát jako Corvo nebo Emily in Dishonored 2? Praktické srovnání

Dishonored 2 Který charakter?

Rychle se blížíme k zahájení Dishonored 2 – hra, kterou jsem se plížil podezřelý, že by mohla nabít hru roku Gong. (Slyšel jsi to nejprve, pokud mám pravdu. Pokud ne, jen předstírejte, že jsem se o tom nikdy nezmínil, jo?) Ale než se všichni dostaneme do unesení, existuje klíčová otázka, která zbývá: Jak odlišná je zážitek jako každý z těchto dvou hráčů?

Kreativní režisér hry Harvey Smith již řekl, že musíte hrát dvakrát Dishored 2, abyste tomu pochopili, což je trochu znepokojující pro ty z nás, kteří nemají čas dokončit, natož přehrávat, dokonce i ty nejúžasnější hry (Geralt (Geralt , Omlouvám se). Mnoho z nás bude hrát pouze prostřednictvím své 15 (Ish)-houbová kampaň, takže rozhodnutí, kdo si vybereme, je biggie.

Dishonored 2 Character Guide

Na jedné straně je důvěryhodný starý Corvo – muž v železné masce, který nás představil radosti blikání (teleporting, pro vás Philistiny, kteří nehráli první hru) a držení krysí. Pak je tu Emily, mladá císařovna z původního zneuctění, která se nyní rozrostla do smrtícího vraha s vlastním souborem jedinečných dovedností. Koho chodíš?

Hrál jsem přes jedinou misi jako Corvo i Emily, takže nemusíte (ne že byste nechtěli), a můžete potvrdit, že tyto dva jsou zcela jiné. To jsou moje myšlenky na ně, mechanicky i narativně. Může vás to vést k výběru postavy, která je pro vás pravá ..

Vyberte Corvo pro klasický zážitek, nebo Emily pro rozvod všech nových dovedností

Původní zneuctění vytáhl akt vyvážení jemného vyvážení v nabídce přitažlivých způsobů, jak hrát agresivně a tajně. Corvoův pytel jedinečných magických triků, spolu s pevným a uspokojujícím bojovým systémem melee na to. Ale s novými schopnostmi, které Emily Kaldwin v Dishonoredu 2 nabízejí, mi rychle vyšlo najevo, že je ona mírně tajnější, kreativní charakter, díky čemuž Corvo ve srovnání vypadá trochu brutálně (i když všechny jeho klasické pohyby jsou stále neporušené).

Hraji přes hodinovou sídlo, čtvrtá mise ve hře obsahující krásný parní punkový deathtrap plný pokojů, které se transformují a posunují kolem domu prostřednictvím obřích ozubených kog. Vypadá to neuvěřitelně. Tři schopnosti Corvo pro tuto úroveň jsou Windblast, Blink a Bend Time. Blink je samozřejmě klasickým teleportačním trikem, který je skvělý pro matoucí a lemující nepřátele, i když se zdá, že AI tentokrát ostražitá a ostražitá ohledně triku.

Dishonored 2 Character Guide

Vytáhnutí úspěšného blikajícího středního boje je tvrdší a já se dozvídám, že se spoléhám na ohýbání v čase, abych si dal výhodu, a mír s realitou, že bojuji své nepřátele tváří v tvář mnohem více než dříve. Možná jsem jen z praxe, nebo možná patnáctiletá strava Corvo s pečivem a hagfish kaviárem (nebo cokoli, co sociální elita Dunwall Eat).

Emily je půvabnější, ale definovat ji jako „tajnou“ postavu nedělá spravedlnost své vynalézavé řadě mocností, které jsou stejně hravé jako smrtelné. Její tři schopnosti pro stejnou misi jsou Shadow Walk, Far Reach a Domino. Prvním z nich je tajný a proměňuje vás ve stínový tvorba, která se po zemi vynoří jako mimozemšťan (jako v mimozemšťanu Ridleyho Scotta). Nepomůže vám to uniknout v boji, ale pokud se chcete rychle obejít, zatímco zůstanete nezjištěni, nebo se blíží k nevědomému nepříteli, než je vykucháte, je to způsob, jak to udělat.

Nejprve hraji jako Corvo jako Emily a skutečná zábava napříč svými hrami začíná, když začnu pořádat s Emily’s Far Reach a Domino schopnostmi, které předvádějí nové výšky vražedné kreativity, které máte k dispozici v Dishonored 2. Far Reach je podobný Blink, ale pokud jej použijete k zacílení na nepřítele, hodí je do vzduchu a navíjí je směrem k vám.

Domino vám umožní označit nepřátele tak, že pokud jednoho z nich zabijete, všichni zemřou stejným způsobem. Rychle jsem se upravil, když jsem viděl, kolik nepřátel jsem domino domino dohromady, než jsem se pokusil nakrájet jednu z nich na polovinu a sledovat, jak se všichni setkají se stejným komicky příšerným osudem (spravuji čtyři), nebo házením nepřítele do vzduchu s vzdáleným dosahem a Když padá.

Corvo’s Moveset o tom nemá nic a pro mě se cítí trochu vrzající, trochu staromódní ve srovnání s čerstvými, honosnými pohyby Emily. Ale možná to všechno je záměr vývojáře, protože Dishonored 2 má vzduch „projíždějící pochodně“ z postavy, která nastavila sérii na toho, kdo vstal ze symbolu nevinnosti na chladného, ​​přesvědčivého protagonisty, kterého umírám vědět více o.

Vyberte si Emily pro hlavní roli v příběhu nebo Corvo pro podpůrnou zatáčku

Všechno o Dishonoredu 2 to představuje jako „The Emily Show“. Od nejranějších přívěsů předvádějících její zlověstné schopnosti, až po spiknutí, prostřednictvím své skutečné hry je reflektor pevně na Assassin Empress. Mezitím Corvo pokračuje v tom, co umí nejlépe, slouží svému pánovi a číhající ve stínu (stejně se o reflektor nikdy moc nestaral)).

Desetiletá pohoda Emily byla ústředním bodem zneuctění; Její čmáranice – což by bylo slunečné, sladké nebo tmavé a násilné v závislosti na tom, jak jste hráli – uvízli se mnou jako poignant, živý ukazatel silného vlivu Corvo na mladou císařovnu. Jako vracející se hráčka chci strávit nějaký čas ve své mysli, učit se o ní prostřednictvím jejích vnitřních monologů a malých stran, abych se pokusil získat představu o tom, jak se ukázala, což zase dá stopy, jak Corvo šlo po Události první hry kanonicky.

O Emilyině psychice v mém přehrávání není moc rozdáno, i když její komentář na začátku mise – kde obdivuje krásu sídla hodinek a doufá, že dokáže vypořádat se svým cílem jiným způsobem, než ho zabít – naznačuje to – to naznačuje pod tím ledovým exteriérem je nějaký soucit.

Dishonored 2 Character Guide

Nevyhnutelně bude pouze jedna ze dvou paralelních kampaní kanonická a na základě téměř všeho, co jsem viděl, to bude pravděpodobně Emily’s. Arkane to může vyřešit tím, že zmenšíte dvě postavy pro zásadní okamžiky příběhu, i když by to podkopalo všechny sólové akce a atentáty, které mezi nimi budete hrát. Arkane se však rozhodne vyřešit toto narativní hlavolam, nemělo by to lépe neskončit dva příběhy existující souběžně v kvantové fyzice-vždy existuje dívka. Vždy existuje móda majáku – stále se zotavujeme z naposledy, kdy to hra udělala ..

To neznamená, že příběh Corvo bude triviální. Koneckonců existuje 15 let jeho a Emilyho života. Během mého přehrávání byly náznaky, že se vyplníme na vnitřních fungováních obou postav malými interakcemi s prostředím. Prod například na psací stroj jako Corvo a on bude mít o psaní svých pamětí; Udělejte to jako Emily a ona bude toužebně bemoan. Určitě malé poznatky, ale škádlí možnost, že Dishonored 2 je stejně o učení jako minulost postav, jako o jejich nastavení do budoucnosti.

Verdikt

Jako někdo, kdo je stále plný lásky k původnímu zneuctění, jsem byl připraven stát u mého chlapce Corvo, když jsem poprvé slyšel o této charakterové volbě Malarkey. Ale na základě mého hraní se Corvo cítí jako starý pes se starým repertoárem triků-tlapa, kůra, skok-zatímco Emily je působivé nové rodokmenové štěně schopné odtáhnout backflip Fire-Hoops.

Dishonored 2 Character Guide

Psí analogie se vztahuje na samotný příběh, pokud mi dovolíte, abych jej tak daleko protáhl. Zdá se, že Corvo bude pravděpodobně pokračovat ve své roli loajálního a podřízeného gardového psa své dceři a císařovně; Po mnoha hodinách, které jsem strávil ochranou a pečováním Emily v první hře, jsem nyní připraven odměnit se tím, že jsem tímto člověkem, kterému se Corvo zcela vzdal. Je to skoro jako by hraní Emily dělá spravedlnost Corvoovým úsilím v první hře, protože nyní obdivujete jeho potomstvo zadku.

K Corvo je stále drsné kouzlo, jehož pohyby-které se v roce 2012 tak upadaly do čelisti-nyní se cítí jako taktika drsné a namočení staré školy vedle Emily Slick New Skillsset. Jeho srovnávací ztuhlost z něj dělá větší výzvu a pravděpodobně budou lidé ve starém strážci, kteří budou stát u něj. Ale s vědomím, že jsem typ chlapa „jediný herní“, jsem zasazen do Emily Come D-Day (11. listopadu) a rád si myslím, že pokud Corvo stál přes rameno, když jsem ji vybral, on by schválil.

Koho si vyberete? Dejte nám vědět níže.

Robert Zak Pravidelný spisovatel na volné noze, který pokrývá hry Skyrim, Fallout a Survival, jako je Stalker. Jeho práci najdete také mimo jiné v Kotaku, Shotgun a PC Shotgun a PC.