Disney Dreamlight Valley Guides Hub – Gamespot, The Ultimate Disney Dreamlight Valley Guide | PCGamesn

Průvodce Ultimate Disney Dreamlight Valley

Contents

Plodnějším způsobem, jak uvolnit prostor pro zásoby, je prodej vašeho zboží Goofy. Krátce poté, co se představíte Scrooge McDuckovi, můžete mu pomoci znovu vybudovat Goofyho stánek a doporučujeme vám to udělat co nejdříve. Nejenže prodává vaše předměty, aby se tyto vzácné sloty uvolnilo, ale platí vám, ale platí vám v hvězdných mincích, měně ve hře za upgrade budov a nákupu předmětů, užitečných i kosmetických. Ujistěte se, že najdete zdravou rovnováhu mezi prodejem všeho a udržováním některých zdrojů pro použití v budoucích výzvách.

Disney Dreamlight Valley Guides Hub

Najděte všechny naše příručky Disney Dreamlight Valley na jednom místě.

, a Veerendren Singh Jubbal

20. září 2023 v 10:05 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Disney Dreamlight Valley je v současné době k dispozici v raném přístupu a stejně jako mnoho jiných her v extrémně populárním útulném žánru, existuje spousta vzrušujících věcí, které můžete dělat při jednání s jeho magickým světem. Pokud jste odborníkem na farmářský život, který hledá vypracování zeleného palce, můžete zasadit a sklízet na obsah svého srdce! Pokud si pečlivě navrhujete své oblasti, je tu hojnost předmětů, které můžete přesně umístit, kam byste chtěli, aby si vytvořili perfektní údolí. Ať už jste jakýkoli typ hráče, máme pro vás jediné centrum, kde najdete všechny naše průvodce Disney Dreamlight Valley na jednom místě. Použijte níže uvedený obsah a zjistěte přesně to, co hledáte, včetně tipů na těžbu, zahradnictví, upgrade vašeho domu a mnohem více.

 • Tipy pro začátečníky
 • Cross-Save a Cross-Play
 • Upgradování domu
 • Seznam receptů
 • Ingredience
 • Rybolov
 • Pádení
 • Hornictví
 • Energie a výdrž
 • Odemkněte všechny znaky
 • Přátelství
 • Společníci
 • Hvězdná cesta
 • Goofy stánky
 • Citters
 • Říše
 • Tricky questy

Tipy pro začátečníky

Pokud právě začínáte, nekopejte jednu díru pro zahradu, aniž byste se nejprve přečetli na našich 20 tipech pro nové hráče. Procházíme všechno od toho, jak rychle vydělávat peníze nebo posílit vaše přátelství (a v důsledku toho sklízet lepší odměny) až po přehlížené prvky, jako je pravidelná kontrola pošty. Čas jsou peníze v Dreamlight Valley, konec konců, tak je utratit moudře tím. Jo, a nezapomeňte také každý týden skórovat bezplatné měsíční kameny!

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: 20 tipů pro začátečníky v Disney Dreamlight Valley

Cross-Save a Cross-Play

Město můžete vzít na platformy pomocí cloudových úspor. Zde je návod, jak to nastavit.

Upgradování domu

Upgradování vašeho domu ve hře, jako je tato, je jednou z nejzajímavějších částí hry. Zde je návod, jak to udělat v Disney Dreamlight Valley.

Seznam receptů

S více než 160 recepty můžete strávit hodiny prací v kuchyni. Zde je úplný seznam receptů. Máme dokonce několik konkrétních průvodců pro recepty, které budete potřebovat pro úkoly, jako je extra šumivé kořenové pivo a čaj Raspberry Boba.

Ingredience

Recepty vyžadují složky a ty se nacházejí několika různými způsoby. Ujistěte se, že víte, kde najít všechny ingredience pomocí našeho průvodce. Můžete také zkontrolovat, jak získat ovoce snů, pokud je to hlavní věc, která vám chybí.

Rybolov

Rybaření je samo o sobě snadné, ale vědět, kde je najít každou rybu. Podívejte se na našeho průvodce na všech místech ryb. Konkrétně hledáte obzvláště nepolapitelné blobfish? Pokud ano, tady je, jak chytit tu a tam ryby.

Pádení

Když potřebujete řemeslné prvky, jako je hlína, kámen nebo lano, můžete se ocitnout v hromadě zásob. Tady je to, co vědět o potravě v Disney Dreamlight Valley. Máme také průvodce o bohaté půdě a červené růže.

Hornictví

Stejně jako rybolov a hledání potravy je těžba klíčovou součástí vašeho dne, ale není vždy jasné, co byste mohli těžit nebo kam jít, když potřebujete něco konkrétního. Tato příručka na místech GEM by měla věci objasnit.

Energie a výdrž

Dělat všechno, co těžební, rybaření a další vás rychle nosí, pokud si nebudete opatrní. Použijte našeho průvodce energií, abyste nejlépe pochopili, jak zachovat, doplnit a dokonce naplnit svou energii v Dreamlight Valley. Podívejte se také na to, jak využít svou energii k vznášení, abyste se mohli pohybovat po údolí mnohem rychleji.

Odemkněte všechny znaky

Existují spoustu přátelských tváří, které se mohou setkat v Dreamlight Valley, a většina z nich nebude předcházet vašemu příjezdu, což znamená, že je budete muset pozvat do vaší vesnice nebo je jinak objevit. Metody odemknutí všech postav v údolí Disney Dreamlight se trochu liší, takže použijte našeho průvodce, abyste věděli, jak přivést všechny do města. Jakmile jsou tam, použijte našeho průvodce plánem spánku, abyste věděli, kdy budou vzhůru, abyste mohli komunikovat, nebo se podívejte, jak vypadá každý z jejich domovů.

Přátelství

Proměnit sousedy na přátele je klíčovou součástí vaší cesty v Dreamlight Valley a váš čas by se měl dobře strávit, pokud se chcete stát nejlepšími kamarády s Mickeyem, Remy, Annou, Belle a všemi ostatními. Zde je návod, jak nejlépe zvýšit své přátelství.

Společníci

Ačkoli „společník“ je synonymum pro přítele, v Dreamlight Valley se slovo odkazuje výhradně na vaše neantropomorfizované zvířecí kamarády, jako je mnoho zvířat hry, stejně jako některé exkluzivní varianty. Náš průvodce krmením Critter je níže na této stránce, ale máme také seznam, jak vyměnit společníky, jak odemknout PUA jako společníka-Hind: Jsou to exkluzivní quest-a celý seznam doprovodů pro vás použít.

Nejvýznamnějším společníkem ve hře může být duhová liška, která vyžaduje nesmírné množství času a úsilí odemknout. Stojí to za námahu! Zde je návod, jak odemknout duhovou lišku.

Hvězdná cesta

Hvězdný cestou je systém Battle Pass Disney Dreamlight Valley. Poslední, na kterém můžete vzít. V dnešní době však tyto průchody obsahují některé poměrně složité povinnosti Dreamlight.

Každá postava by vás ráda byla zaneprázdněna několik hodin

Goofy stánky

Goofy je docela podnikatel v Dreamlight Valley a zřídí obchod v každém biome. Budete chtít vědět, co kupuje nebo prodává v každé z nich, takže tato příručka vysvětluje Goofy Stall Locations and Inventory.

Citters

Veverky, želvy a další zvířátka putují po městě a někdy si usilují o vaši pozornost. Zde je návod, jak s nimi nakrmit a komunikovat.

Říše

Realms jsou příběhové mise, které vás přepravují do vzdálených světu Disney založené na značkách jako Frozen, Moana a Wall-E. Zde je dosud seznam všech potvrzených (a říkaných) říší, včetně nejnovějšího přidání krásy a bestie.

Tricky questy

Ačkoli hra je pro všechny věkové kategorie docela přístupná, Disney Dreamlight Valley má několik úkolů, které by vás mohly pochlubit. Zde je několik užitečných průvodců úkolů a dobře skrytá místa.

 • Všechna mimozemská místa
 • Mezi skálou a tvrdým místem
 • Porušení kódu
 • Fungeons a Dungeons
 • Zábava připravená hráče
 • Mickeyova tajná poloha dveří
 • Temný hrad
 • Kouzlo ve všem

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Průvodce Ultimate Disney Dreamlight Valley

Průvodce začátečníky Disney Dreamlight Valley

Náš Disney Dreamlight Valley Guide Pomůže vám zasáhnout na zemi běh, když vyrazíte, abyste zachránili mnoho známých tváří tohoto magického světa, a to vše při rozmotání tajemství obklopující zapomnění.

Jádrem toho je Dreamlight Valley sim životem z House of Mouse, vezme všechny nejlepší věci z útulných her, jako je Animal Crossing a Stardew Valley, a přidat své oblíbené postavy Disney a Pixar. Vzhledem k tomu, že hry Disney vidí oživení díky podobným jako Speedstorm a Mirrorverse, fanoušci staří a noví mají spoustu kopat, ale existuje několik věcí, které byste měli vědět, než se přesunete do údolí, takže náš průvodce Disney Dreamlight Valley Top Tipy dostane vás na cestu.

Disney Dreamlight Valley Goofy

Sbírejte vše, protože všechny položky mají účel

Stejně jako u jakéhokoli zemědělského sim, jeden z vašich hlavních denních úkolů v Disney Dreamlight Valley shromažďuje zdroje. Zpočátku to může vypadat jako grind, ale víte, že se tyto položky v budoucnu hodí. A pokud si myslíte, že to tak neučiní, tak to, tak nezapomeňte shromáždit vše, co můžete.

Lámání skalních míst, ničení nočních trnů a shromažďování ovoce dává cenné kořist – a čím dříve je sklízíte, tím dříve se regenerují, připraveni znovu sklidit. Pokud pro to všechno nemáte prostor, jednoduše ho nechte na zemi, protože tam zůstává. Nemusí to vypadat moc hezky, ale je to určitě lepší než zběsile hledat věci dále do hry, když začnete tvorbu nábytku a dokončení složitějších úkolů.

Disney Dreamlight Valley Night Thorns

Zničte všechny noční trny, abyste získali více kořistí

Pravděpodobně spadnete do jednoho ze dvou táborů, pokud jde o noční trny: chcete je všechny zničit, aby uklidili vaše údolí, nebo chtěli některé opustit, ze strachu, že je potřebujete později. Pokud jste v druhém, nebojte se, noční trny se regenerují, tak jděte do toho a zničte je všechny co nejdříve. Tyto tmavé rostliny upouštějí řadu kořistí, od snových střepů po semena a dokonce i hvězdné mince, takže čím více zničíte, tím více vyděláváte.

Jak jsme již zmínili výše, může to být problematické, když vám dojde prostor pro inventář, ale vaše předměty od času nezmizí, takže je můžete nechat na zemi, pokud budete potřebovat.

Zářící plodiny dávají bonusové produkty

Při sklizni plodin, občas uvidíte zlatou záři. Jakmile to uvidíte, rychle reagujte, protože poskytuje násobky všeho, co sklízíte. Nebude to fungovat přidržením tlačítka sklizně, ale musíte jej v krátkém časovém rámci neustále stisknout, takže se ujistěte, že jste na to připraveni.

Při osprchování ve více zdrojích je uchopte, než zmizí

Podobně jako výše uvedený bod, můžete získat další překvapení při úklidu za zdroje. Skály, stromy a noční trny mohou při zničení rozptýlit kolem vás několik položek a uslyšíte rychle se rozvíjející zvuk, který je vaším narážkou, jak je rychle shromažďovat. Na rozdíl od jiných zdrojů, tyto zmizí po několika sekundách, takže spěchejte, abyste je všechny shromáždili. Pokud tak učiníte, objeví se bonus, což by mohl být další zdroj nebo hrudník mincí.

Disney Dreamlight Valley Resources

Upgradujte prostor pro zásoby pro ukládání více zdrojů

Se všemi výše uvedenými je nevyhnutelné, že vám nakonec dojde úložný prostor. Když začnete hrát, můžete na svou osobu nosit 21 hromádek předmětů a osm ve vašem domě. Zatímco 29 slotů se může zdát jako hodně, plní se rychle. Nejenže rychle shromažďujete suroviny a ingredience, ale začnete do seznamu přidávat jídlo a položky hledání a vaše kapsy brzy prasknou ve švech.

Jak je uvedeno výše, můžete nechat předměty ležet kolem údolí, ale nevypadá to velmi pěkně, takže musíte vědět, jak upgradovat svůj dům v údolí Disney Dreamlight. Bohužel je to poměrně drahé. Nejlevnější způsob, jak zvýšit svou úložnou kapacitu brzy ve hře, je modernizace úložiště vašeho domu jednou, přidání osmi domácích slotů a poté odemknutím dalších sedmi slotů pro osobu za 5 000 hvězdičkami mincí. Odtud jsou oba dražší, s dalším upgradem domu stojí masivní 20 000 hvězdných mincí.

Dárky Disney Dreamlight Valley

Dejte dárky na spřátelení – a vyprázdněte své kapsy

Pokud stále bojujete s příliš mnoha předměty, dejte něco pryč! Tato známá jména Disney jsou samozřejmě laskavá a sladká, takže berou cokoli, co jim dáte s úsměvem a děkuji-dokonce i kámen nebo hrst písku. Zatímco samozřejmě dáváte dary kvůli tomu, že jste laskaví, je tu něco pro vás. Nejenže to uvolní toto skladování, ale také zvyšuje vaši úroveň přátelství s touto postavou, odemkne nové úkoly a schopnosti po cestě.

Goofy Stall Disney Dreamlight Valley

Prodávejte s Goofy ASAP, abyste si vybudovali své bohatství

Plodnějším způsobem, jak uvolnit prostor pro zásoby, je prodej vašeho zboží Goofy. Krátce poté, co se představíte Scrooge McDuckovi, můžete mu pomoci znovu vybudovat Goofyho stánek a doporučujeme vám to udělat co nejdříve. Nejenže prodává vaše předměty, aby se tyto vzácné sloty uvolnilo, ale platí vám, ale platí vám v hvězdných mincích, měně ve hře za upgrade budov a nákupu předmětů, užitečných i kosmetických. Ujistěte se, že najdete zdravou rovnováhu mezi prodejem všeho a udržováním některých zdrojů pro použití v budoucích výzvách.

Rychlý tip na prodej je, pokud máte nedostatek hotovosti, prodávejte předměty, které rychle doplňují, jako jsou kámen, jablka a maliny. Vzácnější ingredience a předměty, jako je tvrdé dřevo a železná ruda, nelze najít tak snadno, takže se s nimi nezbavte. Drahokamy jsou jednou z nejlepších předmětů, které prodávají, protože získávají nejvyšší výplatu, ale jsou také potřebné v některých úkolech a mohou být nadané přátelům.

Mass Farm, aby vydělala rychlé peníze

Čím více biomů odemknete, tím více semen budete moci najít a koupit. Některé jsou tyto, jako okra a zejména dýně, jsou plodnější než jiné. Postavte se s velkou farmou, získejte výsadbu a sklizejte je pro neomezené hvězdné mince. Semena jsou na prvním místě trochu nákladná, ale jakmile to půjde. Chcete -li ještě lépe využít svou farmu.

Využijte všechny bonusy na hangoutu a rychleji se zvýší přátelství

Když už mluvíme o bonusech pro hangout, měli byste je všechny použít. Zpočátku si možná myslíte, že například uděláte více rybolovu než těžba a nastavíte všechny bonusy pro hangout, aby odpovídaly. Jakmile si však vyberete zábavu, s níž vám přátelé pomůže, nemůžete ji změnit, a protože se můžete povinout pouze s jedním přítelem najednou, budete mít prospěch z toho, že budete mít co nejlépe využití.

Pak je nezapomeňte je využít – například si vezmete rybářský kamarád s bonusem pro rybářský hangout, zvýší vaše kvetoucí přátelství s touto postavou mnohem rychleji.

Znát své různé drahokamy

Zatímco některé drahokamy jsou potřebné v úkolech, je důležité vědět, že existují dva typy každého drahokamu: normální a lesklý. Ve vašem inventáři a na zemi se lesklé drahokamy zdají být větší, takže lze snadno rozlišit. Ty se prodávají za mnohem více než normální drahokamy, ale nelze použít v úkolech, Pokud se tedy snažíte například odemknout tajné dveře Dreamlight Valley s lesklým citrinem, možná vás zajímá, proč to nefunguje. Místo toho jděte hledat normální citrin a jděte prodat ten lesklý pro některé hvězdné mince.

Využijte nabídku sběru a rychleji postupujte

Kromě Mickeyho a Moana je nabídka sbírek vaším nejlepším přítelem v údolí Disney Dreamlight Valley. Ano, ukazuje vám to, co jste shromáždili z hrudníků a vzpomínek, stejně jako recepty, které jste odemkli, ale to není důležitá část – budete chtít dávat pozor na postavy, potravy a přísady karty , mezi ostatními.

Nabídka Disney Dreamlight Valley Collection

Navázat přátele

Jedním z nejlepších využití nabídky sběru je trochu skrytý mechanik v seznamu postav, který vám pomůže rychleji vyrovnat vaše přátelství. Zvýšení úrovně přátelství je také součástí úkolu v rané hře, takže je klíčové vědět, jak to rychle udělat.

Když se umístíte na myši nad postavou v seznamu, budete moci vidět tři položky v pravém dolním rohu. To jsou oblíbené položky této postavy pro tento den a mohou zahrnovat plně vařená jídla, ingredience, drahokamy nebo jiné vychytávané předměty. Zatímco nadává cokoli obyvatelům údolí, zvyšuje vaši úroveň přátelství, darování těchto konkrétních položek tak činí rychleji. Každá položka můžete dát pouze jednou denně, ale všechny, které jste dali, jsou nahrazeny něčím novým následujícím dnem.

Najít položky

Dalším nejvyšším použitím seznamu sbírek je lokalizace těžko dostupných položek. Jak je uvedeno výše, potřebujete spoustu zdrojů pro různé úkoly a většina z nich se nachází pouze v určitých vesnicích. Použijte ryby, potravy, ingredience a karet kolekce GEMS, abyste zjistili, kde lze nalézt určité položky.

Dreamlight Valley Realms

Vyberte své oblíbené postavy jako první a odemkněte říše v jakémkoli pořadí

Krátce do hry, Merlin vám pomůže opustit hrad z obřích nočních trnů. Jakmile jsou uvnitř, přivítáte řady a řady dveří, které vás nakonec zavede na více než 20 Disney a Pixar Character Realms – i když ne všechny jsou ve hře zatím ve hře.

Vaše první volba je mezi Wall-E, Moana a Ratatouille Realms. Můžete si vybrat kterýkoli z nich, protože to nezmění pokrok vašeho údolí. Například nebudete muset přivést Remyho zpět do vesnice, než začnete vařit jídlo – ale budete muset znát jeho recept na ratatouille, když to uděláte. Stojí za to vědět, že Moana Realm vám umožňuje pozvat Moana i Maui, takže to je ten, který si vyberete, pokud prostě chcete více obyvatel údolí.

Jakmile odemknete svou první oblast, můžete dokonce přeskočit další dvě zcela, pokud je pro vás postava v dalším patře nahoru lákavá. V době psaní je Frozen jedinou možností obsahující Elsu i Annu, ale další světy a postavy budou bezpochyby přidány, jak vývoj v raném přístupu pokračuje, s aktualizací příběhů Dreamlight Valley Toy příští další. S ohledem na to všechno ..

Disney Dreamlight Valley Biome Night Thorns

Biomy obsahují důležité zdroje pro říše, takže je nejprve odemkněte

Možná byste raději vydrželi odemknutí říší úplně a upřednostňovali vesnice – další jméno pro různé biomy na mapě. Realms i vesnice stojí otevření Dreamlight, takže pokud se rozhodnete ji utratit za říši, budete muset ušetřit, než odemknete další vesnici. To je důležité kvůli tomu, kde najdete určité položky, jako je Dreamlight Valley Clay, Iron a Pebbles.

Například, když zde mluvíte ze zkušeností, pokud utratíte všechny své vysněné odemknutí zmrazené říše, musíte dokončit úkol, než budete moci pozvat Annu zpět do údolí s sebou. K dokončení tohoto úkolu však potřebujete železnou rudu, kterou najdete pouze ve čtvrté vesnici. Pokud v tomto okamžiku nemáte na Dreamlight, budete uvízli v trochu mletí, než budete moci pokračovat. Výsledkem je, že je pravděpodobně nejlepší upřednostňovat odemknutí plné mapy Dreamlight Valley.

Odemkněte všechny říše pro základní upgrady nástrojů

I když jsme zmínili výše, že můžete odemknout říše v libovolném pořadí preference a upřednostňovat odemknutí biomů, stále chcete odemknout každou říši, protože některé tajné bonusy jsou odkryty uvnitř. Jsme si jisti, že milujete každou z postav Dreamlight Valley, ale pokud existují nějaké, nejste fanouškem, aby se jim nevyhýbali, protože úkoly se prolínají a budete muset v určitých bodech zapojit všechny zapojení. A co víc, některé klíčové upgrady nástrojů lze získat pouze z úkolů, které hrají jako Maui, a určité zdroje budou objeveny až po interakcích s postavami říše. Přestavba údolí je rozhodně skupinové úsilí.

Režim nábytku Disney Dreamlight Valley

Udělejte nějaké terénní úpravy, aby se vaše údolí stalo vlastním

Otevření obrazovky nábytku venku (klíč f na PC) vám umožní pohybovat se nejrůznějšími věcmi, od laviček a mříží po stromy a skály. To jednoduše znamená, že můžete zcela přizpůsobit své údolí, aby vám to vyhovovalo. Jediné, co se nemůžete pohybovat, jsou rybníky a domy, jakmile jsou již v.

Další záludný malý nápověda o této funkci je to, že vám umožňuje podvádět cestu několika questy Scrooge McDucka. Jakmile dosáhnete jeho výzev „přestavění údolí“, budete muset do každého údolí vložit nějaké nábytkové předměty. Místo využití cenných zdrojů však můžete dostat pryč s jednoduše pohybem deseti stromů kolem. Vždy se k tomu můžete vrátit později, jakmile odemknete více receptů na tvorbu nábytku.

Disney Dreamlight Valley si přeje dobře cestovat

Použijte mince a terénní úpravy, abyste se dostali do nepřístupných oblastí

Tenhle je možná podvádět, takže ať už to chcete udělat, záleží na tom, jak chcete hrát. Může však být velmi užitečný a pouze využívá existující mechaniku ve hře.

O čem zde mluvíme, jsou oblasti mapy, které jsou blokovány za velkým mozkovým korálem, pařezy stromů nebo jinými překážkami, obvykle na druhé straně biomových mostů. Tyto oblasti jsou přístupné později ve hře, ale jak jsme již zmínili výše, trvá to chvíli, než získáte nástroje potřebné ke zničení bariér.

Pokud se za nimi chcete mezitím dostat, jednoduše zaplaťte Scrooge, abyste odemkli přání Wells – dobré využití hvězdných mincí v obou směrech – a poté je použijte k přesunu přes blokádu. Nyní můžete použít rychlé cestování, abyste se dostali dovnitř a ven z těchto nepřístupných spotů – ideální pro dosažení jakýchkoli volichů, hrudníků nebo řemeslných materiálů Wiley Dreamlight Valley.

Disney Dreamlight Valley Umisťování domů

Umístěte oceánské domy vedle pobřeží, nebo se k nim nemusíte dostat

Odemknutí většiny postav vyžaduje, abyste umístili své domy někde do údolí. Domy Maui a Ursula jsou však na vodě. Když umístíte jednu z jejich domů, máte možnost je umístit od pobřeží – ale ne. Zatímco malý most přes vodu mohl vypadat hezky, neexistuje, takže musíte být schopni jít nahoru k okraji webu, abyste je dostali, abyste je postavili, a nebudete schopni, pokud oni ‘Out Out na moři. Pokud staveniště umístíte omylem příliš daleko, můžete jej použít k přesunu nábytku a přitáhnout jej blíže.

Recepty na vaření Disney Dreamlight Valley

Nepotřebujete recept k vaření, takže experimentujte s náhodnými složkami

Jakmile máte přístup ke sporáku, můžete pro vás a vaše přátele vařit širokou škálu chutných jídel. Některé recepty Disney Dreamlight Valley se nacházejí skryté kolem údolí, zatímco jiné – jako jsou hrubé a rybí sendviče – mohou být získány z úkolů, ale na ně se neomezujete. Pokud se trochu nudíte ze stejných starých jídel, nemusíte čekat, až najdete recepty – místo toho je můžete vymyslet. Trochu. Jen pop ingredience do hrnce na vaření a podívejte se, co vyjde. V důsledku toho dokonce odemknete nový recept a později vám ušetříte potíže s lovem.

Vyzkoušejte jen jednu ingredienci najednou, abyste mohli začít: Just Eggs vám dává recept na vařená vejce, zatímco jakákoli zelenina má za následek grilovanou zeleninu. Posuňte se v kulinářském světě hádáním nebo pomocí toho, co víte. Máslo a pšenice v receptu produkují koláč, takže tyto znalosti kombinujte s masem, rybami, zeleninou nebo ovocem a vytvořte řadu lahodných pečiv. Jinými slovy, nenechte se omezit tím, co jste napsali.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer $ 180 View Network N vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je jen několik základních věcí, které si přejeme, abychom věděli v prvních několika hodinách roztomilé a útulné sim. Přečtěte si náš náhled Disney Dreamlight Valley a zjistěte, jak jsme se dostali bez průvodce, který nám pomohl, a získejte nějakou pomoc při dokončení mystických jeskynních hádanek na oslnivé pláži nebo se naučte recept na Bouillabaisse pro Goofy.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.