Disney Dreamlight Valley: Mystical Cave Location, Magic Gate Puzzle Solution | Gameluster, Mystical Cave – Dreamlight Valley Wiki

Mystická jeskyně

Po vaření získáte tříhvězdičkové vegetariánské těstoviny. Jezte vegetariánské těstoviny, abyste odemkli třetí a poslední magickou bránu do mystické jeskyně.

Disney Dreamlight Valley: Mystical Cave Location, Magic Gate Puzzle Solution

Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley je naplněno mnoha zajímavými úkoly, které musí hráči dokončit, aby mohli postupovat ve hře. Jedním z nich je s velkým úkolem. V tomto úkolu jsou hráči pověřeni návštěvou mystické jeskyně a shromažďováním koule moci, aby osvobodili Ursulu z temné magické bariéry.

Abyste získali koule síly v mystické jeskyni, budete muset vyřešit obtížné hádanky. Máme mnoho hráčů, kteří chtějí vědět, jak vyřešit hádanku a získat ve hře koule síly. Když jsme to viděli, připravili jsme šikovného průvodce, kde najdete mystickou jeskyni, jak vyřešit hádanky a získat koule nebo sílu Disney Dreamlight Valley.

Kde najít mystickou jeskyni

Mystickou jeskyni najdete na Bezzle Beach.

Po opuštění jeskyně Ursula jděte zpět na pláž a sledujte palmy na pravé straně, dokud neuvidíte sloup. Jděte za sloup a najdete mystický vstup do jeskyně. V blízkosti vchodu uvidíte starověké zařízení. Interagujte se zařízením a umístěte krystal obdržel Ursula, aby otevřel dveře do mystické jeskyně.

Jak odemknout magické brány

V mystické jeskyni jsou tři magické brány, které musíte otevřít řešením hádanek, abyste mohli postupovat další. Níže jsme sdíleli řešení, jak odemknout každou magickou bránu v mystické jeskyni.

První magická brána

V první magické bráně najdete tři různé barevné sochy. Barva soch se podobá drahokamům, které potřebujete k vyřešení hádanky a otevřete první magickou bránu. Zde jsou drahokamy, které budete muset vyřešit tuto hádanku:

 • Zelená socha : Peridot (těženo z minerálních žil v mírové louce a oslnivé plážové biome).
 • Modrá socha : Aquamarine (těženo z minerálních žil v oslnivé pláži a les valor biome).
 • Červená socha : Granet (těžený z minerálních žil na náměstí a mírumilovný meadow biome).

Tyto drahokamy najdete ve výše uvedených biomech. Rozbijte skály v údolí s pickaxe, abyste získali tyto drahokamy. Jakmile shromáždíte všechny potřebné drahokamy, vraťte se do soch, komunikujte s nimi a vložte je do ruky, aby otevřeli první magickou bránu v mystické jeskyni.

Druhá magická brána

Ve druhé magické bráně uvidíte další trio soch. Jakmile se přiblížíte ke stolu, obdržíte na obrazovce kryptický popis „D IsCover Trash Crops Aby Grow a níže. Jeden je pod zemí, druhý zlatý a hnědý. Zbývá zbývá červená a kulatá .„To znamená, že budete potřebovat nějaké semeno mrkve, semeno pšenice a rajčatové semeno.

Existují dva způsoby, jak se tato semena dostat dovnitř Disney Dreamlight Valley . První je přes noční trny kapky a druhá je přes Goofyho stánek. Protože šance na jejich získání z noci jsou velmi nízké, doporučujeme je koupit ze stánku Goofy v mírové louce.

Jakmile získáte všechna požadovaná semena, vraťte se zpět do mystické jeskyně, zasadíte semena plodin před sochami a pravidelně je zalévejte. Můžete buď počkat, až budou růst nebo se zapojit do jiného úkolu, protože na farmě trvá čas. Jakmile jsou připraveni, sklizejte je, aby otevřeli druhou magickou bránu mystické jeskyně.

Třetí magická brána

Ve třetí magické bráně budete požádáni, abyste „vařili a jedli“, co jste vyrostli. Chcete -li tak učinit, komunikujte s hrncem na vaření na pravou stranu kouzelné brány, umístěte mrkev, pšenici a rajče, které jste vyrostli do hrnce, a začněte vařit. Budete potřebovat uhlí na vaření. Pokud jej nemáte, zničte skály za sebou, abyste získali jeden.

Po vaření získáte tříhvězdičkové vegetariánské těstoviny. Jezte vegetariánské těstoviny, abyste odemkli třetí a poslední magickou bránu do mystické jeskyně.

Jak získat Orb moci v údolí Disney Dreamlight

Po úspěšném odemknutí každé magické brány a konzumaci vegetariánských těstovin, pokračujte a uvidíte koule síly v malém rybníku. Chcete -li získat koule moci, vrhněte rybářský prut do rybníka stejně jako vy pro pravidelný rybolov. Můžete čelit místu utrpení zavěšení položky, ale po několika pokusech získáte koule síly.

Doufáme, že vám tato příručka pomohla ve vašem Disney Dreamlight Valley hledání. Nějaké otázky? Komentář níže!

Mystická jeskyně

Mystical Cave vstup.png

The Mystická jeskyně je místo. Je to tmavá, tajemná jeskyně, která má 4 úrovně sestupující na Zemi, s kaluží vody a zlomenými sloupy na nejnižší úrovni. Bude již umístěna při zahájení nové hry a nachází se na východním pobřeží oslnivé pláže. Nelze to přesunout.

Obsah

Plán

Hlavní článek: Čas.

Čas Umístění
Celý den Otevřené a dostupné. Na tomto místě nesliší žádné postavy.

Položky prostředí

Úkoly

Toto umístění je zapojeno do následujících úkolů:

Úkoly příběhu

 • S velkou silou.

Úkoly přátelství

 • Remy’s Recept Book
 • Svítit světlo
 • Stitchův koníček
 • Starověké dveře
 • Rituál
 • Fungeons and Dragons

Skryté úkoly

Vzpomínky

Následující vzpomínky odkazují na toto umístění:

Rušič vztlaku
Paměť Dreamlight Valley 11

Položky

Následující položky lze shromáždit na tomto místě:

 • Žlutá hrudník odměny obsahující:
 • Hvězdné mince
 • Mrkev (3)
 • Kniha receptů obsahující vegetariánské těstoviny
 • Oděv obsahující bílou mickey-myší-kabel Jean bunda

Galerie

Mystická úroveň jeskyně 1.png Mystická úroveň jeskyně 2.png Mystická úroveň jeskyně 3.png Mystická úroveň jeskyně 4.png Mystická úroveň jeskyně 5.png Mystická jeskyně jezero jezera.png

Dějiny