Divinity: Original Sin 3 se stane nakonec říká, že Larian Studios, Divinity Original Sin 3 je „rozhodně“ přichází po Baldurově bráně 3 | PCGamesn

Po Baldurově bráně 3 přichází „určitě“ původní sin 3

Je však hezké slyšet, že můžeme také očekávat více božství: původní hřích po linii. Je to pravděpodobně dlouho volno, ale až se toto další oznámení stane, můžete očekávat, že se o tom dozvíte zde v ShackNews.

Božství: Originální Sin 3 se stane nakonec říká Larian Studios

Divinity Original Sin 3 Sequel Larian Studios

Larian Studios má v současné době plné ruce s nadcházejícím spuštěním očekávaného RPG, Baldurova brána 3, Ačkoli vývojář zcela nevyloučil možnost nového Božství: Původní hřích pokračování. Studio to nedávno potvrdilo Divinity: Original Sin 3 se nakonec stane, i když jsou to všechno ruce na palubě Baldurova brána 3 momentálně.

V nedávném rozhovoru hovořila o IGN v nedávném rozhovoru, vedoucí Larian Studios Swen Vincke potvrdil, že vývojář bude přepracovat některé z dalších populárních franšíz, včetně Božství: Původní hřích V určitém okamžiku v budoucnu, i když tým plánuje přestávku po spuštění Baldurova brána 3 příští měsíc. To znamená, že fanoušci možná budou muset čekat mnohem déle, než dostanou pokračování Božství.

Přečtěte si více – prodej PS5 Hit 40 milionů – Sledování mírně za PS4

Vincke v rozhovoru uvedl, že práce je třeba dokončit Baldurova brána 3 První:

“Tohle dokončíme teď a pak si uděláme pauzu, protože se budeme muset kreativně také obnovit.”. Vidíte 400 vývojářů, kteří do toho vkládají srdce a duše. Do této hry získáváte to nejlepší z nich a jejich řemeslo. A tak vám mohu říct, je to docela věc.“

Během rozhovoru Vincke hovořil o jiném Božství pokračování a říká: „Je to náš vlastní vesmír, který jsme postavili, takže se tam určitě vrátíme. V určitém okamžiku se tam vrátíme.“

V souvisejících zprávách, Baldurova brána 3 dělá titulky v herním průmyslu kvůli jeho vyspělejším přístupům k sexu a nahoty ve hře. To zahrnuje použití koordinátorů intimity z hollywoodských filmů a televizních pořadů. V současné době se RPG spustí pouze na PC 3. srpna, po kterém následuje vydání PS5 dne 6. září. Larian Studios dříve uvedla, že má potíže s kooperativním kooperamentem na práci na Xbox Series S, což vysvětluje, proč verze Xbox ještě nebyla připnuta.

Zdroj: IGN

Po Baldurově bráně 3 přichází „určitě“ původní sin 3

Zakladatel Larian Swen Vincke říká, že se po své práci na Baldurově bráně 3 vrátí do své definující série.

Divinity Original Sin 3 - Elf přesune její oči ze slunečního světla v předchozí hře Larian Studios, než vytvoří Baldurovu bránu 3

Publikováno: 28. července 2023

S Baldurova brána 3 Zakladatel vývojářů Larian Studios se nyní v dotykové vzdálenosti angonizuálně v dotykové vzdálenosti říká. Úspěch božského originálního hříchu viděl, jak se Larian vybral k vybudování velmi očekávané Baldurovy brány 3 po populárním přijetí na své vynikající hry RPG, a Swen Vincke říká, že by se rád vrátil do Larianův samosprávného vesmíru-ale na chvíli ne ne na chvíli-ale ne na chvíli ne dosud.

Larian’s Divinity Series začala v roce 2002 vydáním božského božského. Profil Larian Studios však dramaticky zvýšil profil Larian Studios opravdu z roku 2014. Vincke mluví o možnosti IGN o možnosti pokračování v božství Original Sin 2, říká: „Je to náš vlastní vesmír, který jsme postavili, takže se tam určitě vrátíme.“

S tím, jak obrovská a hluboká je jeho nová hra, s Baldurovou bránou 3 délka řekl sám Vincke, aby vyšplhal až 200 hodin, pokud to uděláte absolutně všechno, byl to pro Larian Studios poněkud intenzivní projekt. Datum vydání Baldur’s Gate 3 přistane jen tři roky poté, co se hra poprvé spustila v Early Access, a Vincke poznamenává, že tým bude určitě vypadat, že si po svém spuštění bude mít nějaký dobře vydělaný volno.

“Nejprve to dokončíme a pak si uděláme pauzu, protože se budeme muset kreativně osvěžit,” poznamenává Vincke. “Vidíte 400 vývojářů, kteří do toho vkládají své srdce a duše – v této hře získáváte to nejlepší z nich a jejich řemeslo.”. Mohu ti říct, je to docela věc.„Neočekávejte, že už nějakou dobu slyšíte nic o božském originálním hříchu 3.

Thumbnail YouTube

Přesto jsem určitě potěšen, když jsem slyšel, že tým v Larianu se touží vrátit se do svého vlastního vesmíru – bylo to tak skvělé vidět, jak si vzali plášť D&D a rozvíjeli všechny závody Baldur’s Gate 3 a také zlověstně vylepšili, zlověstně Postavy velikosti obrazovky, jako je nedávno odhalená Orin The Red, vyjádřená Maggie Robertson (sláva Lady Dimitrescu).

Hry božství jsou však to, co Larian na mapě umístilo, a to z dobrého důvodu – pokud otočíte všemi místy a úkoly Baldur’s Gate 3 a stále chcete ještě více této roleplající dobroty, nemůžu doporučit prohlédnout si božství Originální hry Sin dost.

Pokud jste v pokušení, nezapomeňte se podívat na nejlepší sestavy božského originálního sin 2, abyste mohli začít. Alternativně se hodte pro nejlepší DND hry na PC a pokaždé zaručujeme kritický úspěch.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Larian Studios se vrátí do série Divinity po Baldurově bráně 3, ale ne před přestávkou

Larian Studios se po Balduru vrátí do série Divinity

Larian Studios vede Swen Vincke řekl, že božství: Original Sin pokračování je jistota, ale ne dříve, než tým dostane nějaký dobře vydělaný odpočinek po Baldurově bráně 3.

Obrázek přes Larian Studios

Je bezpečné říci, že Baldurova brána 3 je nejambicióznější projekt Larian Studios, jaký kdy převzal. S vestavěnou fanbase v průběhu desetiletí muselo studio dát vše, aby se ujistilo, že všechno vyjde tak, jak to hráči chtějí a další. To znamená, že Larian nezapomněl, odkud to přišlo a chce se vrátit k franšíze, která se stala jeho jméno. Božství: Původní hřích je prozatím na backburner, ale nedávno Larian Boss Swen Vincke potvrdil. Larian musí dokončit Baldurovu bránu 3 a nejprve si udělat dobře vydělanou přestávku.

Vincke sdílel výše uvedené city v nedávném rozhovoru se IGN a podíval se na dokončení doteků Baldurovy brány 3 a přemýšlel o budoucnosti Lariana. V rozhovoru, když se Vincke zeptal na osud série božství, uvedl, že jeho původní IP je stále velmi naživu, ale také uvedl.

Badur

“[Divinity: Original Sin je] náš vlastní vesmír, který jsme postavili, takže se tam určitě v určitém okamžiku vrátíme,” řekl Vincke. “V určitém okamžiku se tam vrátíme.”. Nyní nejprve dokončíme [Baldurova brána 3] a pak si uděláme pauzu, protože se budeme muset kreativně obnovují. Vidíte 400 vývojářů, kteří do toho vkládají srdce a duše. Do této hry získáváte to nejlepší z nich a jejich řemeslo. A tak vám mohu říct, je to docela věc.“

To dává smysl. Baldur’s Gate 3 byla pro rok 2023 vysoce očekávanou vydáním s roky vývoje včasného přístupu a zpětnou vazbou komunity a roky vývoje uzavřených dveří ještě předtím, než byla oznámena v roce 2019. Vzhledem k tomu, že příběh trvá kolem 75 až 100 hodin pro standardní přehrávání a asi 17 000 variací na konci budeme pravděpodobně trávit dlouhodobě Baldurovu bránu 3.

Je však hezké slyšet, že můžeme také očekávat více božství: původní hřích po linii. Je to pravděpodobně dlouho volno, ale až se toto další oznámení stane, můžete očekávat, že se o tom dozvíte zde v ShackNews.

TJ Denzer je hráč a spisovatel s vášní pro hry, která dominovala na celý život. Koncem roku 2019 našel cestu do seznamu ShackNews a od té doby se vydal do seniorského editora. Mezi zpravodajským pokrytím také pomáhá také v projektech živých přechodů, jako je nezávislá hra zaměřená na hru, ShackNews Stimulus Games a The ShackNews skládky. Můžete se k němu dostat na [email protected] a také ho najděte na Twitteru @johnnychugs.

  • Série božství
  • Larian Studios
  • Baldur’s Gate Series
  • Zprávy
  • Božství: Původní hřích
  • Baldurova brána 3