Divize 2 se konečně spustí na Steam, ale na smíšené recenze – GameSpot, Tom Clancy S The Division 2 | Divize wiki | Fandom

Tom Clancy s divizí 2

Tom Clancy’s The Division 2 Divize 2) je taktická videohra na hraní rolí na přehrávání rolí vyvinuté společností Massive Entertainment jako pokračování Divize Tom Clancy.

Divize 2 se konečně spustí na Steam, ale na smíšené recenze

Hra z roku 2019 sedí ve smíchání ve Steam kvůli některým problémům.

Demi Williams 13. ledna 2023 v 7:26 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Tom Clancy’s The Division 2 oficiálně spustila na Steam, ale již získala značku smíšených hráčů kvůli některým problémům s výkonem.

. .

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

.
.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Divize plná prezentace | Ubisoft vpřed

. Z 262 recenzí hráčů, které jsou v současné době zaznamenány na stránce Steam, je 62% pozitivních.

. .

„Lidé se to pokusili opravit sami spolu s vývojáři Ubisoft, ale všechny opravy se zdály být pouze dočasné, pouhá aktualizace Windows nebo aktualizace hry by mohla problém znovu zavést, čímž se hra pro mnoho hráčů nestanoví, která není hratelná pro mnoho hráčů.”

Hráč pokračuje v seznamu pozitiv hry, ale uvádí mnoho negativních problémů, jako je problém bez úspěchu, výkon, skutečnost, že obsah koncového her je zamčen za DLC a že není kompatibilní s Steam Deck. Ubisoft tyto problémy ještě musí řešit.

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 (odkazováno jednoduše jako jako ) je taktická videohra na hraní rolí na přehrávání rolí vyvinuté společností Massive Entertainment jako pokračování Divize Tom Clancy.

Během odhalení E3 2018 byl vyhlášen nájezd na osmi hráčů a tři bezplatné příběhy řízené DLC.

Obsah

Přehled []

Tom Clancy’s The Division 2 se koná během léta ve Washingtonu, D.C., 7 měsíců po událostech dolarové chřipky, která se konala v zimě v New Yorku. .. . Chaos viru začal útoky na Pentagon, National Mall a další památky. O den poté následovaly nepokoje a byly zasaženy bezpečnostní síly, což je nutilo evakuovat kapitál. Hustá vlna vedla přidala k dalším problémům. Například přívodní vedení byly odříznuty; Po několika dnech přeživších rozvíjejících komunity a mnoho z nich bylo ozbrojeno, zatímco zločinci si vyvinuli své vlastní frakce a zaútočili na tyto komunity pro dodávku a kontrolu. .C. Tito militanti jsou vedeni bývalým důstojníkem JTF Antwon Ridgeway, který je spolu s těmi, kteří ho následují, síla, se kterou je třeba počítat. Z tohoto důvodu byla směrnice 51 aktivována ve Washingtonu, D.C. .C. .

.C. . Navzdory možné diskusi Ubisoft prohlásil, že výběr umístění není politikou, přestože vybraný umístění je hlavním městem národa. [1] Boj bude podobný původní hře, s několika novými funkcemi, které zahrnují nové dovednosti a nové zbraně. Hráči, kteří pomáhají občanům v D.C. .

Spiknutí [ ]

.. . .C. Agent se dozví, že velká část města je pod kontrolou tří hlavních nepřátelských frakcí: Hyenas, volně organizovaná skupina několika gangů, zločinců a anarchistů, kteří se snaží využít výhody chaosu, vyvrženci, vymyslela se fanatická skupina, fanatická skupina Ze přeživších zóny karanténní zóny Roosevelt Island, kteří se snaží pomstít těm, o nichž se domnívají, že jsou odpovědní za jejich uvěznění a případnou infekci, a skutečných synů, vysoce organizované a nemilosrdné skupiny bývalých společných pracovních pracovníků, paramilitarií a dalších zrádců kteří se snaží získat kontrolu nad celým kapitálem. . . Kelso se zdráhá ztrácet čas a zdroje na záchranu Ellise, ale Ortega poukazuje na to, že k přístupu k léku může být nutná jeho bezpečnostní prověrka.

. Ellis potvrzuje, že léčba nejen zeleného jed, ale všech virových infekcí existuje, ale má k němu přístup pouze se speciální kufříkem, který měl s sebou na Air Force One. Kruh je však v držení skutečných synů, kteří ji drží ve své hlavní základně ve Spojených státech Capitol. S Capitolem příliš opevněným na útok, agent pracuje na posílení sil divize a nadále oslabuje ostatní frakce. Nakonec je agent schopen obnovit síť SHD, spojovat všechny agenty divize na celostátní úrovni, obnovit moc a výhody divize strategické vlasti všem agentům po celých Spojených státech. S přílivem, který se proti nim otočil, různé frakce ustupují do svých konečných pevnosti – okresní aréna, Roosevelt Island a Spojené státy Capitol. Vítězství v každé pevnosti rozbije frakce nahoru a trvale odstraní své vedení, takže frakce jsou desorganizované a v nepořádku.

Jak však agent a divize oslavují své vítězství, nová frakce, technologicky pokročilý dodavatel soukromého zabezpečení Black Tusk, napadne město. ..Landmarky jsou rychle zabaveny a Ellis zmizí a agenta nechává znovu vyrazit, aby odrazil černou invazi pro černou kloubu. . Podobně invaze způsobuje hromadný chaos v D.C., s dříve osvobozenými oblastmi se náhle stávají horkými zónami a osídlením se opět pod hrozbou. .C., . .

.C. napadením přílivové pánve a také obnovením antivirol. . Navzdory tomu, D.. .

 • . Na úrovni 30 budou hráči schopni odemknout Survivalist, demolitionist, Firewall, Technici, Gunner nebo Sharpshooter.
 • Aktualizace obsahu zdarma pro první rok (každé tři měsíce po spuštění), včetně nových režimů, nových příběhových misí a nových oblastí.
 • Nové vybavení, které bude zahrnovat sběratelské estetické sady, které pomohou vytvořit jedinečný vzhled postavy hráče.
 • Klany
 • PVP
 • Armor – Agenti mají nyní brnění, které bude muset být vyčerpáno, než budou schopni poškodit své zdraví.
 • . Několik hráčů požádalo, aby musela být možnost režimu fotografií Tom Clancy’s The Division 2.
 • Survivalist – Kontrola okolí pomocí pastí a stavových efektů. .
 • Demolicionista – agent chaosu, zaměření na narušení nepřátelských plánů a zakořeněné pozice. Jejich podpisová zbraň je granátová launcher.
 • Sharpshooter – taktický eliminátor taktického nepřítele dlouhého dosahu. Jejich podpisovou zbraní je odstřelovací puška.
 • Gunner – Tank odporující poškození. Jejich podpisová zbraň je přenosná minigun.
 • Technik – agent založený na technologii. Jejich podpisová zbraň je odpalovač rakety.
 • Firewall – přátelský hořák. Jejich podpisová zbraň je plamenomet.
 • .
 • Chem Launcher – střílí různé chemikálie, které se rozptýlí po dopadu. Jeho účinky se liší od výbušných par a korozivních kyselin po opravu nano robotů.
 • Úl – zatímco primárně obranný nástroj, útočná verze se nazývá „Wasp Hive“, kde jsou spuštěny malé drony, aby způsobily devastující účinky cílů v oblasti.
 • Firefly – „Papírové roviny“, jako je zařízení pro ruční stanovení cílů. Které mohou zničit nepřátelské slabé body, slepé nepřátele nebo na ně držet výbušniny.
 • Sniper Turret – Jednorázová věžička ručně sundal nepřátele.
 • Shock Trap – Elektrická past, která aplikuje efekt stavu šoku na nepřátelské hráče a NPCS.
 • Důl Seeker – Jakmile je aktivován, tento důl zamkne na nejbližší nepřátelský cíl v dosahu a valí se podél země ve svém směru, vybuchne, když se dostane dostatečně blízko.
 • Turret – Agent nasazuje miniaturní automatizovanou věžičku namontovanou na stativu, která se po krátkém zpoždění stane aktivním a stanoví výbuchy zbraní na nejbližší nepřátelský cíl v pohledu na dosah na dosah v dosahu. Klepnutím na tlačítko dovedností, jakmile umístí věžičku na nohy agenta nebo na zdroj krytu, který používají, a stisknutím a držením tlačítka dovedností umožňuje agentovi hodit věžičku na požadované místo.
 • Balistický štít – jsou tam tři různé štíty Divize 2. Dva z nich pouze absorbují poškození a poslední může přesměrovat kulky.
 • Pulse – vysílá skenování přes oblast nebo může být hozeno, aby odhalil a zvýraznil nepřátele. Lze také použít jako rušič.
 • Stipy Bomb Launcher – střílí výbušninu, která se drží stěn, NPC a hráčů. Nové varianty v jsou výbušným lepivým bombovým spouštěčem.

Frakce []

. Každá frakce má typy nepřátel. Každá frakce má své vlastní bojové styly.

Jiné frakce []

Tmavé zóny []

Tom Clancy’s The Division 2, Hráči mají schopnost vstoupit do jedné z několika tmavých zón. To jsou oblasti ve hře s nepřáteli na vyšší úrovni, nepoctiví agenti, ale lepší kořist než kdekoli jinde ve hře. Zatímco v temné zóně, může se hráč rozhodnout, že se z různých důvodů rozhodne, že se zmiňuje nepoctiví. To umožní boj PvP a nechá se zacílit na ostatní hráče.

Herní vydání []

Hráči, kteří si předobjednali jakoukoli vydání, získali přístup do soukromé beta beta, stejně jako balíček Capitol Defender Pack. Balíček Capitol Defender zahrnuje dvě předměty ve hře, „Lullaby“ A exotická brokovnice SPAS-12 a Hazmat 2.0 oblečení. Úplný obsah pro každé vydání zahrnuje:

 • Gold Edition: Zahrnuje základní hru, s třídenním předčasným přístupem ke hře od 12. března 2019 a rokem One Pass, který zahrnuje 7denní časný přístup ke všem epizodám prvního roku, exkluzivním přizpůsobení, další aktivity a další.
 • Digital Ultimate Edition: Zahrnuje základní hru, s třídenním předčasným přístupem ke hře od 12. března 2019, rokem One Pass a 3 další digitální balení (Elite Agent Pack, Battleworn Secret Service Pack, první respondent).
 • Edice sběratelů temné zóny zahrnuje:
  • .
  • Specializovaná agenta s vysokou 30 cm vysoký 30 cm [Stav agenta Flare (11 palců)] Heather Ward, agent z divize 2. (Lze jej sestavit s 25 cm vysokou divizí 2 – Brian Johnson Figure)
  • Další špičkové fyzické předměty včetně knihy litografií, vybraného herního soundtracku a Washingtonu, D.C. Mapa zabalená úplně v prémiovém krabici.
  • .
  • Ubicollectibles © High-End šesté stupnice kloubová figurka Briana Johnsona, agentka v aktivní službě s vybavením a vybavením.
  • Další špičkové fyzické předměty včetně Steelbook © Metal Case (Ubisoft Store Exkluzivní), kniha litografií, vybraného zvukového doprovodu a Washington, D.C. mapa.

  Aktualizace/dlcs []

  Sezónní průsmyk poskytne přístup ke třem příběhovým DLC a osmi nájezdům na hráče.

  Expanze []

  Epizody []

  • Epizoda 1 – D..

  • Aktualizace titulu 1
  • Aktualizace titulu 2
  • Aktualizace titulu 3
  • Aktualizace titulu 4
  • Aktualizace titulu 5
  • Aktualizace názvu 6
  • Aktualizace názvu 6.
  • Aktualizace názvu 7
  • Aktualizace názvu 8
  • .4
  • Aktualizace názvu 8.5
  • Aktualizace titulu 9
  • Aktualizace názvu 10
  • .
  • Aktualizace titulu 11
  • Aktualizace titulu 11.1
  • Aktualizace názvu 12
  • Aktualizace názvu 12.
  • Aktualizace titulu 14
  • Aktualizace názvu 15.1
  • Aktualizace názvu 15.3
  • Aktualizace názvu 15.4
  • Aktualizace názvu 16
  • .

  Soundtrack []

  Soundtrack je složen společností Ola Strandh. Další zvukové doprovodné dotazy, které složil, jsou Svět v konfliktu, Kontrola pozemních 1 a Kontrola pozemních 2 a Divize Tom Clancy.

  Galerie []

  Christmas Concept Art - Divize 2

  Koncepční umění - divize 2

  Koncepční umění v centru města - divize 2

  Division-2-Concept-Art

  1098EEE87352F8A396F8443DAE20A

  Division-2-2

  082532

  TheDivision2 Concept1 1920

  TCTD2 Koncepce umění federální stanice GC 180821 930 AM CET 1534860182-678X277

  Div2 DZ Body4 Rogue

  Div2 dz body1 nás

  Záhlaví div2 dz

  2A47CA72570757.5BEBFA7167BC2

  600x300

  Division-2-1

  Tapeta TCTD2 1920x1080 epizoda3

  Tapeta TCTD2 1920x1080 epizoda2

  Tapeta TCTD2 1920x1080 epizoda1

  E3 2018

  Předobjednávka bonusů

  Zlatá edice

  Sběratel temné zóny

  Socha agenta Heather Ward

  Edice sběratele Phoenix Shield

  Socha agenta Brian Johnson

  Divize 2

  Ambush - divize 2

  Interiér - divize 2

  Moment filmu - divize 2

  Octagonská noc - divize 2

  Zarostlý autobus - divize 2

  Park - divize 2

  Park Fight - divize 2

  Bílý dům - divize 2

  Division-2-1024x576-D90CD111240FFB9E

  TCTD2 Capitol Ubisoft Screenshot 6.12TBC

  Obrázek Tom Clancy S The Division 2-38412-4034 0003-1024X576

  Divize2thumb2-1534870529015 1280W

  050003

  The-Division-2-E3 BE5

  Division2Feath-747x309

  Div21

  Ambush.Division 2

  136944

  Trivia []

  1. Divize Tom Clancy .
  2. Tom Clancy’s The Division 2 . Místo toho lze hru zakoupit prostřednictvím obchodu Epic Games. Ubisoft nemá v plánu prodat hru na Steam.
  3. M pro zralé “kvůli intenzivnímu násilí. . . Ve hře se objeví fiktivní droga zvaná „Spice“.
  4. Píseň použitá v Tom Clancy’s The Division 2 E3 2018 Gameplay Trailer je ďábel je v pořádku.

  1. https: // www..?
  2. .Youtube.com/hodinky?v = Sli7abx2Bek
  3. https: // TomClancy-Thedivision.Ubisoft.com/hra/en-us/novinky-updates/327953/the-division-2-and-the-road-aead
  4. https: // www.Youtube.?
  5. .Ubisoft.
  6. ..
  7. https: // www..com/2019/1/13/18181219/Tom-Ccyss-the-Division-2-beta-release-epic-hry-brameplay-plats-ps4-xbox-one-pc
  8. https: // www..?