Dělají lidé stále hrají sims 4?, Statistiky a fakta SIMS SIMS 2023 | Levvvel

Statistiky a fakta SIMS SIRES 2023

Contents

The Sims 4 je hra simulace života vyvinutá společností Maxis a publikovaná společností Electronic Arts, vydaná v září 2014. Čtvrtá splátka uznávané série, The Sims 4 umožňuje hráčům vytvářet a ovládat digitální avatary zvané „Sims“, a řídit je různými aspekty života, jako jsou kariéra, vztahy a koníčky. Hráči si mohou přizpůsobit vystoupení, osobnosti a dovednosti svých Simsů při budování a vybavení svých domů snů. S neustále rostoucí knihovnou expanzních balíčků, balíčků věcí a herních balíčků nabízí The Sims 4 bohatý herní zážitek, plný příležitostí pro kreativitu, vyprávění a nekonečná virtuální dobrodružství.

Dělají lidé stále hrají sims 4?

Ačkoli je tato hra již osm let od roku 2022, Stále má masivní fanouškovskou základnu. Ve skutečnosti EA v roce 2019 zahodila příjmy od Sims 4 ve více než 1 miliardě dolarů a do roku 2021 získala přes 36 milionů hráčů více než 36 milionů hráčů.

Jsou Sims 4 stále populární?

Navzdory tomu, jak starý je, hra zůstala neuvěřitelně populární a její hráčská základna zjevně utratila kolektivní 1.4 miliardy hodin na tom. Ne celkově, ale jen v roce 2022. Kromě toho EA říká, že 18.5% více znaků SIMS bylo vytvořeno letos ve srovnání s rokem 2021.

Kolik lidí stále hraje sims 4?

46 811 hráčů online. Zobrazíte se na hraní hráčů Live Sims 4 na PlayerCounter.

Vychází Sims 5?

Zatímco projekt Rene byl oficiálně odhalen, vydání páté hry Sims je stále ještě jednou, možná až někdy v roce 2025.

Je Sims 5 zrušen?

Po spoustě zvěsti a spekulací je Sims 5 oficiální. Vyvíjí se v rámci Codename „Project Rene“ a stále je nějakým způsobem od vydání, ale tým za ním potvrdil některé podrobnosti během Summitu SIMS, který vysílal online dne 18. října 2022.

Proč stále hraji Sims 2 (a ne Sims 4)

Mohou se Sims opilý?

Pití příliš mnoho Kombucha má za následek, že simulová se omámena. Sims si mohou koupit domácí bar a mohou se naučit mixologickou dovednost. Ačkoli lahve nejsou konkrétně podrobné, lze předpokládat, že jsou alkoholické. Sims se mohou dostat omámené (což je ekvivalent opilce) příliš mnoho nápojů a kávy.

Proč jsou Sims $ 5?

Sims oznámil zlevněnou cenu pro Sims 4 začátkem tohoto týdne, přičemž na Twitter odhalil, že jeho jarní prodej začal „trochu na začátku tohoto roku.„Mnoho lidí věří, že body s nízkými cenami jsou v reakci na vypuknutí koronaviru, což nás samozřejmě nechává spolupracovat doma.

Will Sims 4 bude znovu zdarma?

Sims 4 půjde zdarma k hraní 18. října 2022, EA potvrdila. (Samozřejmě, že všechna jeho mnoho expanzí se bude i nadále prodávat samostatně).

Mohou starší Sims těhotné sims 4?

Protože však dospívající nemohou získat přístup k interakci „zkuste pro dítě“, jejich možnosti těhotenství jsou pasivní, dokud stárnou až do mladé dospělosti; zatímco v praxi starší nemohou otěhotnět, i když mají schopnost „otěhotnět“.

Will Sims někdy bude multiplayer?

Jak jsem slíbil, EA škádlí podrobnosti pro svou hru sims nové generace, Codenamed Project Rene. Během dnešního živého proudu EA potvrdila, že multiplayer bude hlavní součástí zážitku-i když ne na úkor tradičního pro jednoho hráče, díky kterému byl sérii takový trhák série.

Jaký je průměrný věk hráčů Sims?

Seznam zaměstnání v Maxis pro práci na Sims 4 je zvláštní poznamenat, že komunita hry je tvořena většinou mladých žen.

Jaké procento hráčů Sims jsou ženy?

Hra je již nejoblíbenější osobní počítačová hra po celém světě, s verzemi ve 22 jazycích dostupných v 60 zemích. Ale na rozdíl od jiných populárních videí a počítačových her je téměř 60% lidí hrajících na Sims ženy.

Je Sims 4 zdarma navždy?

Správně, Sims 4 se stane svobodným pro každého, kdo to chce vyzkoušet a získat to. A až to dostaneme, bude to samozřejmě navždy. I když je to pouze a výhradně základní hra (bez jakéhokoli expanze nebo obsahu ke stažení), volný kůň.

Na jakou věkovou skupinu jsou Sims 4 zaměřeny na?

Ok po dobu 13 a starších

A i když pro woo-hoo nepoužívají slova, je to stále opravdu sugestivní slovo. Nezobrazují Sims “woo-hooing”, ale klesají pod kryty a srdce se objevují představující milování. Tato hra tedy není pro mladší děti nejlepší, ale může být zábava pro starší děti.

Statistiky a fakta SIMS SIRES 2023

Odhalení čísel za simulační hrou populárního života.

The Sims je nejslavnější série života simulátoru na planetě. Maxis, původně známý pro simulační hry jako SimCity a méně úspěšné tituly jako Simearth a Simant, získal společnost Electronic Arts (EA) v roce 1997. Jejich spolupráci vedl k zahájení „The Sims“ 4. února 2000 pod vedením Will Wright. Série SIMS nyní překlenují čtyři hlavní vydání, umožňuje hráčům navrhovat domy, rozvíjet vztahy a řídit každodenní činnosti svých „Sims“. Stojí jako jeden z nejvyšších franšíz videoher vůbec. Podívejme se na nejúžasnější Statistiky SIMS a fakta. Také, pokud vás zajímat statistiky a fakta v odvětví videoher, klikněte na odkaz a naučte se nějaké úžasné a nové.

FRANCHISE SIMS FRANCHISE PRODEJ A STATS

Franšíza Sims má od roku 2019 celkový zisk 5 miliard dolarů.

 • To dává série Sims série a krk do Halo, což má také celkový příjem 5 miliard dolarů.
 • Série je také úspěšnější než některé super populární franšízy videoher.
 • Hry Sims prodaly 200 milionů kopií na různých herních platformách. Ne příliš ošuntělý.

Nejoblíbenější série videoher vůbec je Super Mario, s více než 750 miliony jednotek prodaných. To znamená, že celkem vyšlo asi 200 her Mario. Série Sims je úspěšnější než Final Fantasy (159 milionů jednotek), Assassin’s Creed (155 milionů jednotek), Resident Evil (117 milionů jednotek), Legenda Zeldy (118 milionů jednotek) a mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších, mnoho dalších.

Roční výdělky Sims 4 jsou 457 milionů dolarů.

 • Rozšíření Sims 4 byly v průběhu let staženy 30 milionůkrát.
 • Do roku 2019 výdělky Sims 4 překročily 1 miliardu dolarů.
 • To je vyšší než Destiny 2 za 374 milionů USD a Hearthstone za 414 milionů dolarů ročně.

EA nesdílela přesné údaje o prodeji pro Sims 4. Při pohledu na výdělky však vidíme, že hra se daří dobře. S téměř 500 miliony dolarů v ročních ziskuch as jedním z největších titulů dostupných na EA Play, domníváme se, že Sims 4 a jeho expanze budou v nadcházejících letech nadále zvyšovat masivní příjmy pro EA. Franšíza Sims znovu ukázala svou úžasnou schopnost přizpůsobit se neustále se měnícímu trhu videoher. Tentokrát se zabýval trhem GaaS (Games-As-A-Service) a vyšel vítězně.

The Sims je 9. nejprodávanější PC hra všech dob.

(Zdroj: Guinness World Records)

 • Do února 2005 bylo odesláno 16 milionů kopií jednotek Sims.

Celkově byla první hra pro EA obrovským úspěchem. Dobře se prodával a stal se jednou z kulturních ikon počátku 21. století. Dále, zatímco jeho primární platforma byla PC, masivní úspěch hry způsobil, že EA přinesl sérii na konzoly. Nakonec se hra prodala lépe než Diablo II, The Legend of Zelda: Majora’s Mask a Counter-Strike (vše vydáno ve stejném roce). Jinými slovy, Sims byl zdaleka největší hrou roku 2000.

Sims 2 prodal 1 milion kopií v prvních 10 dnech vydání.

Sims 2 pokračoval v jezdech na vlně úspěchu svého předchůdce. Prodejní čísla byla vysoká a hra byla ještě lepší, pokud jde o hraní. To znamená, že triumf nad svými vrstevníky se neopakoval.

Sims 3 byl nejprodávanějším titulem PC #1 pro rok 2009 v Severní Americe a Evropě.

 • 1.4 miliony kopií Sims 3 byly prodány v prvním týdnu-
 • Celkem 3.7 milionů kopií Sims 3 bylo prodáno rok, kdy byl vydán.
 • Do září 2011 EA zaznamenala prodej 10 milionů kopií.

Sims 3 udržoval svůj status kritiky miláčku, ale prodej se trochu zpomalil. Sims 3 přesto byl jednou z nejpopulárnějších videoher roku. Bojoval proti online blockbusterům, jako je moderní Warfare 2 a nechal 4 Dead 2 ve světě, který se pomalu posunul směrem k online přítomnosti a streamování videoher a udržoval si půdu.

Na rozdíl od Pokemon Go nebyl Sims Mobile hit.

Mobil Sims byl vydán v roce 2018. V okamžiku psaní byla hra stažena více než 50 milionůkrát na Android. Během prvních šesti měsíců po jeho vydání se mu podařilo získat příjmy ve výši 25 milionů USD. V dnešní době není hra zdaleka mocným výrobcem peněz. Předpokládané měsíční příjmy hry v září 2021 je jen asi 700 000 $.

To neznamená, že EA nehraje v hotovosti s divizí mobilních her. Během posledního fiskálního roku činil příjmy EA Mobile Division 781 milionů USD. Z těchto peněz pocházelo z mobilu Sims. Přesto, když víme, že se EA pokusí získat nejsilnější možný plátek chutného mobilního herního dortu, počítáme v tom, že společnost má ve svých plánech další mobilní projekt Sims.

V celé řadě her Sims je celkem 37 expanzí.

Je známo, že Maxis uvolňuje více expanzí pro každou z her SIMS, které vydali. Každá rozšíření přináší nový obsah a značné změny hry. K dnešnímu dni bylo dosud uvolněno 37 rozšíření.

Statistiky hráče Sims

Více než 36 milionů jedinečných hráčů hrálo Sims 4.

(Zdroj: Elektronické umění zprávy Q4 a FY21 Finanční výsledky)

 • Existuje více než 10 milionů hráčů Aktivních hráčů Sims 4.
 • Typický týden v Sims 4 zahrnuje více než 3 miliony woohoos, 370k manželství, více než 120k úmrtí, 16.Přestávky 6 milionů koupelny a 1.Jedli 2 miliony grilovaných sýrových sendvičů.
 • To je v Ballpark of Counter-Strike: Global Offensive na 46 milionů hráčů a populárnější než taktika týmového souboje u 33 milionů měsíčních hráčů.

Být součástí EA Play je ideální pro hru jako The Sims 4. Umožňuje hráčům hrát to za malý měsíční poplatek při přístupu k četným rozšířením hry, aniž by platil navíc. Na druhé straně to také umožňuje EA pokračovat v uvolňování nových rozšíření. To zvyšuje dlouhodobé angažovanost, a tím se zvyšuje čísla předplatného přehrávání EA.

The Sims je jednou z nejpopulárnějších sérií videoher s 80 miliony aktivních hráčů napříč PC, konzolami a mobilními zařízeními.

 • Oficiálně, nejoblíbenějším příspěvkem v seriálu byla krátkodobá hra na Facebooku, The Sims Social, se 100 miliony registrovaných hráčů.
 • Počet hráčů Sims Social Peak je vyšší než Farmville, který v roce 2009 dosáhl vrcholu 83 milionů.

Většina hráčů Sims jsou ženy ve věku 18–24 let.

 • Průměrný věk hráče Sims je v souladu s globálními trendy, což většinu hráčů (38%) v kategorii 18-34 let uvádí.
 • Na druhou stranu, hráči, kteří si užívají Sims, vzdorují trendům, protože rozdělení pohlaví je v USA 59% až 41% ve prospěch mužských hráčů.

Od roku 2000 vytvořili hráči více než 1 miliardu Sims.

(Zdroj: Zábava s infographic)

 • Od roku 2018 bylo v The Sims 4 vytvořeno více než 32 milionů Sims.
 • Z 32 milionů Sims začalo 21 milionů kariéru.
 • Sims vytvořil 20. výročí série: 1.6 miliard Sims.
 • Pro srovnání je současná světová populace na 7. místě.9 miliard lidí.
 • Zpět v jeho rozkvětu hráli hráči 3 53 milionů hodin měsíčně.
 • V The Sims 4, 68% hráčů vytváří SIM ve svém vlastním obrázku.

Od roku 2000 a prvního titulu Sims vytvořili hráči dost simusů, aby odpovídali 20% současné světové populace. Ve všech hrách Sims, hráči také vytvořili 6.9 milionů znaků upírů. Vydělali také 1 milion znaků mořské panny a 217 000 mimozemských znaků. Vytváření batolat není příliš populární: dosud bylo vytvořeno pouze 173 000.

Za posledních 20 let bylo v sérii Sims 37 milionů svatby, docela úzce k USA.

(Zdroj: Zábava s infographic)

 • Od doby, kdy dorazila první hra, svět (s) Sims viděl 37 milionů svateb.
 • Počet svateb v USA v roce 2019 byl o něco přes 2 miliony.
 • Podle těchto údajů počet celkových svateb ve hrách Sims (37 milionů) za posledních 20 let sleduje reálná čísla poměrně úzce, alespoň v USA.

Prameny

 • „Franšíza Sims slaví své páté výročí a pokračuje v porušování záznamů“. GamesSundustry.Biz, 2021, https: // www.GamesSundustry.Biz/články/-sims-franšízové ​​celebraty-its-páté výroby a kontinue-k-break-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-ac
 • „The Sims 3 prodal 3.7 milionů “. Gamereactor, 2021, https: // www.Gamereactor.EU/The-SIMS-3-SOLD-37-Million/
 • “The Sims žije život naplno v EA’s The Sims 3 Generations Expansion Pack”. IGN, 2021, https: // www.IGN.com/články/2011/04/06/The-Sims-Live-Life-to-the-nejjemnější
 • “The Sims 3”. Metacritic, 2021, https: // www.Metacritic.com/hra/pc/the-sims-3
 • “Diváky Sims 4 rostly meziročně o 35%”. VentureBeat, 2019, https: // VentureBeat.com/2019/05/07/the-SIMS-4-Audience-35-in-the-rok rok
 • “The Sims 4 se stal úspěchem miliardy dolarů pro EA”. PCGamesinsider.Biz, 2021, https: // www.PCGamesinsider.Biz/News/68479/the-SIMS-4-Has-Become-A-miliardy v dolarech-utrpení-pro-ea
 • Minotti, Mike. „Superdata: Hearthstone vládne předpovězeným 1 $.5 miliard trhu s digitálními karetními hrami “. VentureBeat, 2018, https: // VentureBeat.com/2018/08/02/superdata-hearthstone-reigns-over za předpokladu-1-5 miliard digitální karet-hra na trhu
 • „Top 50 franšíz s nejvyšším grossingem“, https: // www.TITLEMAX.com/objev-cent/životní styl/thep-50 nejvyšší grossing-video-franchises/
 • “EA doposud viděla 25 milionů dolarů v mobilních příjmech Sims.”. Sensor Tower, 2018, https: // sensortor.com/blog/the-SIMS-Mobile-Revenue-25-milion
 • „Mobile Sims ™ – přehled – Apple App Store – US“. Senzorová věž, 2021, https: // aplikace.Sensortower.com/ios/us/elektronic arts/app/the-sims-mobile/1144258115/přehled
 • “Mobilní příjmy EA 2021 činily 781 milionů dolarů”. Pocketgamer.Biz, 2021, https: // www.Pocketgamer.Biz/News/76537/EA-2021-Mobile-Revenue-781-000-000-Dollars
 • „The Sims 4 Records dosáhne vrcholu 10 milionů měsíčních aktivních uživatelů“. Vývojář her, 2020, https: // www.vývojář hry.com/business/-i-i-sims-4-i-records-peak-z-10-milion měsíců-aktivní uživatelů
 • „Úniky ventilu se počítá s parní hrami; Máme čísla “. ARS Technica, 2018, https: // arstechnica.Com/Gaming/2018/07/parní-data-úniku-reveals-precise-hráč-počítač pro tisíce her
 • “Taktika Team Fight zasáhne 33 milionů měsíčních hráčů, což je šťastné hry Riot.”. VentureBeat, 2019, https: // VentureBeat.com/2019/09/25/Teamfight-Taktics-hits-33-milion měsíců-hráč-hráč-nepokoj-nepokoj-hapnace
 • “EA’s The Sims Social ukradl miliony hráčů z Zyngy”. VentureBeat, 2011, https: // VentureBeat.com/2011/10/12/eas-the-sims-isocial-ho-a-lot-of-hráče-od-Zynga
 • “U.”.S. Průměrný věk video hráčů 2021 “. Statista, 2021, https: // www.Statista.com/statistics/189582/Age-of-US-Video-Game-Players/
 • „Tyto ohromující statistiky„ The Sims “, od celkových woohoos po oblíbené aspirace, jsou všechno“. Bustle, 2015, https: // www.shon.com/články/68976-ty zavádějící-the-sims-stats-from-total-woohoos-to-favorite-aspiration-ere-everything
 • “Franšíza Sims sdílí ohromující herní statistiky hry na 20. narozeniny”. Dualshockers, 2021, https: // www.Dualshockers.com/the-SIMS-20th-Anniversary-item-and-statistics
 • “U.”.S.: Počet domácností 1960-2019 “. Statista, 2021, https: // www.Statista.com/statistics/183635/počet domácností v USA
 • “Franšíza Sims sdílí ohromující herní statistiky hry na 20. narozeniny”. Dualshockers, 2021, https: // www.Dualshockers.com/the-SIMS-20th-Anniversary-item-and-statistics
 • „FastStats“. CDC.Gov, 2021, https: // www.CDC.Gov/NCHS/FASTATS/DIVORCE.htm
 • “Jak často mají páry sex.”?“. Hims, 2021, https: // www.Forhims.com/blog/jak od-do-do-coples-sex
 • “Co ovlivňuje rozvodovost v U.”.S.?“. Wilkinson & Finkbeiner, LLP, 2021, https: // www.WF-Lawyers.com/rozvod-statistika
 • „GamesPy: Will Wright mluví Simlish“. GameSpy, 2021, http: // PC.GamesPy.com/pc/the-sims-2/591767p2.html
 • „Čína zakazuje Sims“. Registr, 2021, https: // www.registrace.com/2005/01/26/China_game_ban
 • „Sims zakázali v Číně a na Středním východě„ vztahy stejného pohlaví ““ “. Metro, 2018, https: // metro.CO.UK/2018/06/25/SIMS-BANSENT-CHINA-Middle-East-Sex-Relationships-7659405

Počet hráčů Sims 4 2023

The Sims 4 je hra simulace života vyvinutá společností Maxis a publikovaná společností Electronic Arts, vydaná v září 2014. Čtvrtá splátka uznávané série, The Sims 4 umožňuje hráčům vytvářet a ovládat digitální avatary zvané „Sims“, a řídit je různými aspekty života, jako jsou kariéra, vztahy a koníčky. Hráči si mohou přizpůsobit vystoupení, osobnosti a dovednosti svých Simsů při budování a vybavení svých domů snů. S neustále rostoucí knihovnou expanzních balíčků, balíčků věcí a herních balíčků nabízí The Sims 4 bohatý herní zážitek, plný příležitostí pro kreativitu, vyprávění a nekonečná virtuální dobrodružství.

Informace o hře

PC, PS5 / PS4, Xbox One

SIMS 4 Steam Graf – The Sims 4 Concurrent Player Počet

Od 23. září 2023 byl počet hráčů sims 4 na Steam 36 570 . Ve srovnání s předchozím dnem měl 23.18 % nárůst . Za posledních 24 hodin se počet hráčů denně pohyboval od 22 509 do 38 216 . Vrchol za posledních 24 hodin byl 38 216 .

36 570 23. září 2023
Ve srovnání s předchozím dnem

Všechna data jsou napájena párou. Není žádným způsobem přidružen k ventilu. Všechny ochranné známky jsou majetkem svých příslušných majitelů v USA a dalších zemích.

Počet hráčů Sims 4 (odhadoval) – popularita hry na základě trendů Google

Náš nástroj pro počet hráčů používá trendy Google jako zdroj dat. Google Trends je nástroj, který analyzuje dotazy vyhledávání na Googlu a porovnává objemu vyhledávání v průběhu času. Toto není přesná postava, ale je užitečné určit množství pozornosti, kterou hra v průběhu času dostává. Pokud jde o Sims 4, od 23. září 2023 byl počet hráčů 42 367 . Ve srovnání s předchozím dnem měl -3.3 % pokles . Za posledních 7 dní se počet hráčů Sims 4 vrcholil na 45 315 a dosáhl své podlahy na 42 367 .