Dělají stromy zpět v synech lesa?, Synové lesa: Vysvětlení mechaniku stromů – GameSinny

Z tohoto důvodu můžete sklízet veškeré řezivo, které potřebujete, aniž byste se starali o ztrátu zdrojů, pokud se nezbavíte pařezu.

Dělají stromy zpět v synech lesa?

Rostou stromy zpět v synech lesa?

Dřevo je tak cenným zdrojem, takže byste doufali, že stromy rostou zpět Synové lesa. Vytváříte táborák, vytváříte nové zdroje se dřevem a oštěstí mezi mnoha dalšími použitími.

Zde je přesně to, jak stromový systém pracuje A zda byste se měli obávat odlesňování v krajině vaší hry.

Budou stromy růst zpět v synech lesa?

Dorůstají stromy synů lesa

Naštěstí všechny stromy porostou zpět v Synové lesa. Sazenice ze stromu opěrají na alternativním místě, odkud byl originál. Bude to však nějakou dobu trvat, Chcete -li vidět nový strom, zaujal místo staršího. Budete muset počkat několik denních a nočních cyklů, aby se stromy vyrůstaly zpět Synové lesa.

Pokud chcete zlepšit proces choppingu dřeva, měli byste upgradovat na moderní sekeru, pokud máte stále standardní, který vám dává na začátku hry. Najdete to poblíž jeskyně na jih od nejbližší fialové GPS bod na místo havárie.

Co můžete udělat se dřevem?

Existují všechny typy zdrojů, které můžete vyrobit se dřevem. . Můžete také vytvořit táborák, kde můžete uložit svůj pokrok Synové lesa. Vzhledem k tomu, že tato hra přežití bude tak smrtící, určitě budete chtít ušetřit často. Během zkoumání a shromažďování dřeva byste měli také pokusit najít zimní bundu ve hře.

Chris je spisovatel na volné noze pro více prodejen, včetně Destructoid! Miluje narativní hry jako Kingdom Hearts, Life Is Strange a Beyond Good & Evil. . Ultimate čas od času.

Synové lesa: Vysvětlil mechanik růstu stromů

Stromy jsou užitečné pro stavět základny v synech lesa, takže může být užitečné vědět, jak mechanik stromu opětovně funguje.

.

Mechanik opětovného opětovného stromu Synové lesa je možná jedním z nejdůležitějších systémů ve hře. Stromy jsou velmi užitečné pro stavbu útulků, základů a obrany na ostrově a jak stromy dorůstají poměrně jednoduché, pokud občas trochu matoucí. Zde je to, jak věci fungují v současné budování hry ve hře od 17. března 2023.

Synové lesa mohlo by se změnit jako více hotfixů, oprav a aktualizací se přidává do hry během vývoje. .

Jak stromy dorůstají v synech lesa

Už víme, že omezení stromů má za následek protokoly, které lze použít v řadě receptů a plánů. Ale kdy stromy rostou zpět o více zdrojů?

Dokud zbývá pařez pro strom, .

Z tohoto důvodu můžete sklízet veškeré řezivo, které potřebujete, aniž byste se starali o ztrátu zdrojů, pokud se nezbavíte pařezu.

Přirozeně budete pravděpodobně chtít vyčistit oblast pro stavbu základny a to může vést k odstranění pařezů, protože stromy jsou na většině míst relativně husté.

. Jen se ujistěte, že neskončíte snižováním příliš mnoho stromů a uděláte cestu, abyste se v budoucnu dostali.

Multiplayer, Mechanik opětovného růstu stromů ve skutečnosti příliš nezáleží. To je Protože Pomocí těchto metod můžete narušit nekonečný počet protokolů.

V současné době takto pracují mechanik synů lesního stromu v současné verzi hry. Více obsahu najdete v našem Synové lesa Vedení Hub, včetně témat, jako je to, jak získat zásadní Lopata nebo Pistole umístění.

Hlavní obrázek od GameSkinny.

O autorovi

Melissa Sarnowski

Melissa Sarnowski změnila své koníčky hraní a psaní v práci prostřednictvím volného toho s pomocí anglického titulu. Pokud pro ně nehraje hry a psaní průvodců, tráví čas se svou rodinou nebo se svým psem.

Dělají stromy opětovné růst bez přihlášení ze synů lesa?

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, zda stromy dělají nebo se neregistrují, aniž by se odhlásily ze synů lesa (a jak rostou)

Jedna z věcí, ve kterých budete trávit spoustu času Synové lesa Z her Endnight Games je ironicky sekání poloviny lesa, aby se stavěl skvělé věci. Pokud jste vy a váš Kelvin na dřevově poháněném běsnění, abyste postavili svou základnu, možná vás zajímá, zda by některá z těch stromů, které jste právě masakrovali, doroste zpět. Přečtěte si dále a zjistěte, zda stromy dělají nebo se neregistrují, aniž by se odhlásily .

Když nastavíte základní tábor, ze kterého budete pracovat, pravděpodobně budete obklopeni stromy, což je vynikající pro odrazení než nežádoucí návštěvníky, ale také pro pomoc při poskytování jednoho z nejkritičtějších zdrojů ve hře: protokoly. Bez protokolů je jen velmi málo, co můžete postavit a kdo nechce cool Treehouse? Pokud se obáváte, že omezení všech stromů poblíž vaší základny povede k pusté pustině kolem vás, nedělejte si starosti, protože stromy dorůstají Synové lesa – Prostě ne tak, jak si myslíte.

Když nasekáte strom, zanechává to pařez; To by mohlo být místo, odkud byste očekávali, že se strom opěrá. Stromy z těchto pařezů ve skutečnosti vůbec neregistrují. Místo toho rostou z sazenic, které se náhodně vynoří v prostoru, který stromy obvykle zabírají, což znamená, že pokud nasekáte tunu stromů poblíž vaší základny, budou tyto stromy doplněny někde v oblasti, jen pravděpodobně ne z přesného místa, které jste je nasekali dolů zpočátku.

To znamená, že vám pravděpodobně nedojde stromy ke sklizni tím, že je brzy odříznete poblíž vaší základny. Trvá nějakou dobu, než se opěrají z sazenic, ale když prozkoumáte a odpočíváte a procházíte přes své denní cykly, stromy budou kolem vás postupně doplňovány.

Mějte na paměti, že při řezání stromů je lepší se také zbavit pařezů, které zanechávají, pokud máte prostředky k tomu. Díky tomu bude pravděpodobnější, že nové sazenice budou moci růst na těchto místech a poskytne vám pohodlnější dodávku protokolu. Chcete -li skutečně nasekat pařezy, budete potřebovat moderní sekeru.

Moderní sekera je velmi snadné získat Synové lesa. Jen to leží kolem na otevřeném na světě a čeká na potenciálního pařezu, který zařídí hrdina. Použijte svůj GPS a jednoduše se pokuste navigovat na toto místo a získat jej:

Moderní umístění sekery / Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, zda stromy dělají nebo se neregistrují, aniž by se odhlásily ze synů lesa (a jak rostou)

To pokrývá vše, co je třeba vědět o tom, jak se stromy dostávají Synové lesa A jak je můžete nejlépe spravovat, abyste zajistili, že máte hromádky protokolů, kdykoli je potřebujete!

O autorovi

Alex Berry

Alex Berry je na volné noze u Escapista. Alex píše o hrách méně než rok, ale důkladně si to užívá. Poté, co pracoval v marketingu jako jeho hlavní role, není cizí kreativně psaní. Jeho pokrytí sahá od vtipných přebírá nejnovější hry až po spoustu obsahu průvodce. Alex je jack všech obchodů, pokud jde o hry, hraje téměř každý nový titul, který ukazuje slib. Od RPG až po střelce, až po sportovní hry, hraje to všechno, i když má měkké místo pro tahové RPG, které začaly svou herní cestu s kopií Pokémona Red na původním Game Boy. Alex má magisterský titul v oboru podnikání a je fascinován online herní ekonomikami, často tráví spoustu času hledáním způsobů, jak maximalizovat bohatství v těchto hrách (ale místo toho by to měl opravdu dělat v reálném životě).