DLC pro sledování paprsků Portálu vyjde 8. prosince – Verge, portál s RTX, který bude vydán 8. prosince, GeForce RTX 4080 doporučuje pro 4k 60 FPS.

Portál s RTX, který má být vydán 8. prosince, Geforce RTX 4080 doporučil pro 4k 60 fps

NVIDIA dnes potvrzuje datum vydání pro portál s RTX, remasterovanou verzí velmi populární hry od Valve. Tento titul byl silně propagován společností na trhu série Geforce RTX 40 v září.

DLC pro sledování paprsků Portálu vyjde 8. prosince

Puzzler z první osoby z roku 2007 získává facelift RTX.

Jon Porter, reportér s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími vydání spotřebitelských technologií, technologické politiky EU, online platformy a mechanických klávesnic.

29. listopadu 2022, 14:37 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Pokud si něco koupíte z odkazu Vox, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Portál, Hra z první osoby, která vyvolala tisíc memů, získává 8. prosince záře, s laskavým svolením kusu DLC zdarma. Portál s RTX byl původně vyhlášen spolu s novými grafickými kartami RTX 4080 a 4090 společnosti NVIDIA a přidává podporu pro sledování paprsků spolu s předěláním textur a modelů předělávky do hry. Výsledkem je mnohem realističtější osvětlení a odrazy, takže patnáctiletý titul vypadá téměř zcela nový.

NVIDIA říká, že DLC byl vytvořen s RTX Remix, jeho novou platformou Modding, která je navržena tak, aby usnadnila přidání podpory moderních technologií, jako je trasování paprsků, vylepšené materiály a DLSS na klasické tituly. Portál s RTX Podporuje DLSS 3, nejnovější verzi technologie UPScaling AI NVIDIA, která je navržena tak, aby zvýšila rozlišení a snímkovou frekvenci, pokud se používá s nejnovější generací grafických karet NVIDIA.

Portál s požadavky systému RTX. Obrázek: Nvidia

DLSS 3 je exkluzivní pro GPU 40 řady NVIDIA, zatímco ty se staršími grafickými kartami NVIDIA jsou omezeny na o něco méně pokročilé DLSS 2. Úplný seznam doporučených specifikací lze nalézt na výše uvedeném obrázku, ale očekávejte, že bude potřebovat alespoň RTX 3060 pro spuštění hry na 30fps v 1080p s DLSS 2, stoupající na RTX 4080 za 60 sps 4k s DLSS 3.

Pokud si chcete dát ruce na DLC, přejděte na její parní stránku a stáhněte si ji 8. prosince. Bude to zcela zdarma, pokud vlastníte originál Portál. Pokud hledáte další mody sledování paprsků pro klasické hry, podívejte se na tuto verzi RTX Zemětřesení II. Pro něco trochu modernějšího, tady je Minecraft, s podobně bohatým osvětlením.

Portál s RTX, který má být vydán 8. prosince, Geforce RTX 4080 doporučil pro 4k 60 fps

NVIDIA dnes potvrzuje datum vydání pro portál s RTX, remasterovanou verzí velmi populární hry od Valve. Tento titul byl silně propagován společností na trhu série Geforce RTX 40 v září.

Portál RTX je založen na nejnovějším DLSS 3.0 Technologie, která je plně podporována NVIDIA RTX 40 GPU. Hra také podporuje DLSS 2.0 pro všechny majitele RTX.

Portál s RTX, Zdroj: Nvidia

Jak název napovídá, portál s RTX je silně upravená verze s plnou podporou sledování paprsků a upgradovanou grafikou pro 4k zážitek. Pro toto usnesení společnost NVIDIA doporučuje jeho vydané GPU GeForce RTX 4080, zatímco rozlišení 1080p by mělo být plně hratelné při 60 fps s řadou RTX 3080. GPU střední třídy RTX 3060 s podporou DLSS2 by měly podle NVIDIA poskytnout nejméně 30 FPS.

Portál s doporučenými specifikacemi RTX, Zdroj: NVIDIA

Společnost požaduje až 2.8x výkonnost se zvyšuje díky DLSS3, ve srovnání s nativním rozlišením.

[Nvidia Geforce] Portál s RTX | 4K NVIDIA DLSS 3 Srovnávací video (218 777 zhlédnutí)

NVIDIA uspořádá 6. prosince živý proud na Twitch, YouTube a Steam, se zaměřením na vzhled a výrobu portálu s RTX. Společnost slibuje překvapení a dárky portálových kódů. Ve skutečnosti diváci dokonce dostanou šanci vyhrát GPU RTX 4090 a RTX 4080.

Portál s RTX bude vydán 8. prosince. Již si můžete sestavit hru na své páře, což je samozřejmě jediné místo, kde to můžete udělat. Tato aktualizace bude zdarma pro všechny majitele původní hry.