Dokážu věřit, že Starfield, série Space Exploration Xbox z Bethesda, je skutečná, Starfield: Všechny zprávy o masivním kosmickém RPG Bethesdě – The Verge

Starfield: Všechny zprávy o masivním kosmickém RPG z Bethesdy

Bethesda musela být nadšená, aby ukázala, jak se vložili Apex legendy-Esque First Oson Střelba do své hry-protože to téměř odstartovalo jejich prezentaci a přicházelo přímo na tříminutovou značku. Asi 25 minut, představili některé hvězdné bojovníky. Při cestování mezi planetami můžete vystřelit další loď z oběžné dráhy – nebo dokonce nastoupit na ni. Sakra, můžete tam dokonce jen pověsit. Každá planeta má také svou vlastní jedinečnou gravitaci, což znamená, že někdy můžete skočit výše nebo získat více knockback.

Starfield: Všechno, co víme

V neděli na přehlídce Xbox Games představila Bethesda Game Studios masivní prezentaci, která obsahovala jejich novou videohru pro průzkum vesmíru, Starfield. Po dobu 45 minut, vývojáři za sebou Skyrim a Vypadnout Procházeli diváky vesmírem planet, měsíců, sběratelských předmětů, kosmických bitev, craftingu a dokonce i vícevrstvého příběhu RPG. Určitě se ptáte: To je vše v jedné hře?! Slyším tě – nezdá se to možné.

Jen před několika týdny byli hráči zamícháni tím, jak dobře Legenda Zeldy: Slzy královstvíGargantuanský svět hrál na Switch Nintendo. Nyní mi říkáte, že Bethesda se nějak kombinuje Nebyla žádná mužská obloha s Smrtící smrt? Budu tomu věřit, až bude v mé ruce – a hladce běžím v mé televizi. Do té doby pojďme rozebrat všechny prvky Starfield plány na představení. Pokud to funguje, Starfield prostě by mohla být nejpůsobivější videohra, jakou kdy byla vyrobena.

Bethesda Game Studios

„Je tu něco o tom, jak vidět věž v dálce a jít,

Začněme příběhem

Kromě průzkumu zdarma – o tom brzy – je zde zastřešující spiknutí, které sleduje skupinu známou jako souhvězdí. Uvnitř toho? Desítky postav, misí do usazených systémů a více světových cest. V prezentaci Bethesda odhalila New Atlantis, nádherné osídlení, které obsahuje ještě více frakcí a skupin, aby se svlékaly.

Mimochodem ne každý je přátelský. Na základě toho, jaké vlastnosti vyberete při vytváření postav, budou mít NPC také různé úkoly, které jsou pro vás přizpůsobeny vašim konkrétním silným a slabým stránkám. Tak, Starfield je Vnější světy také? Ano. Starfield Granty zkušenosti s body za to, že někoho vyhodíte, nebo dokonce za úspěšné mluvení ze situace. Jo, a existuje také pět různých stromů dovedností, které vám nakonec udělí zvláštní schopnosti. (Ovládání mysli, kdokoli?)

Více než tisíc světů

Ve hrách jako otevřený svět jako Zelda a Elden Ring, Je úžasné, že každé jezero, hory a jeskyně – bez ohledu na to, jak daleko se může zdát – je přístupné. Plavat, stoupat a podle libosti prozkoumat. Starfield slibuje stejný dosah, ale šíří se přes tisíc světů. Naším posláním bylo zprostředkovat zázrak a Veličenstvo průzkumu vesmíru, aby evokovala romantiku zlatého věku raného kosmického letu, “řekl Istvan Poly, umělecký ředitel hry. „Tímto přístupem jsme hovořili jako„ NASA punk.’“

Boj!

Bethesda musela být nadšená, aby ukázala, jak se vložili Apex legendy-Esque First Oson Střelba do své hry-protože to téměř odstartovalo jejich prezentaci a přicházelo přímo na tříminutovou značku. Asi 25 minut, představili některé hvězdné bojovníky. Při cestování mezi planetami můžete vystřelit další loď z oběžné dráhy – nebo dokonce nastoupit na ni. Sakra, můžete tam dokonce jen pověsit. Každá planeta má také svou vlastní jedinečnou gravitaci, což znamená, že někdy můžete skočit výše nebo získat více knockback.

Bethesda Game Studios

„Vaše loď je skoro jako mít jinou postavu nebo domov, který si můžete vyrobit vše,“ oznámil v prezentaci Ryan Sears, hlavní umělec lodí pro Starfield.

Přizpůsobení lodi

„Vaše loď je skoro jako mít jinou postavu nebo domov, který si můžete vyrobit vše,“ Ryan Sears, umělec Starfield‘parní, oznámeno v prezentaci. Jakákoli loď, kterou zakoupete, může být upgradována tak, aby zahrnovala halu, skladování zbraní, držení nákladu, obytné místnosti, kontrolní místnosti a další. Můžete také změnit vnější stranu tak, aby vypadalo jako cokoli z masivního mechanického pavouka na plně funkční gundum. Posádka NPC může být dokonce najata, aby udržovala loď a připojila se k vám na vašich úkolech. Tito společníci mají také vlastní jedinečný soubor dovedností a můžete se s nimi spojit, aby navázali vztahy a možná i romantiku.

Takže ano, hráči – dostavte přípravu na 6. září. Starfield je každá hra v jednom a je to jen pár měsíců od zasažení xboxu ve vašem.

Související příběhy

Josh Rosenberg je asistentem editora v Esquire a udržuje stabilní stravu jednoho filmu denně. Jeho minulá práce najdete na Spin, CBR a na jeho osobním blogu na Roseandblog.com.

Starfield: Všechny zprávy o masivním kosmickém RPG z Bethesdy

Jay Peters, editor zpravodajství, který píše o technologii, videohrách a virtuálních světech. Předložil několik přijatých návrhů emodži konsorciu Unicode.

Sdílejte tento příběh

Starfield, nový vesmírný RPG z Skyrim Maker Bethesda Game Studios, je konečně tady. Už je to dlouho – hra byla oficiálně vyhlášena v roce 2018 a později odložena z původního data vydání 2022 – ale nyní Starfield byl vydán na Xbox Series X / S a PC od 6. září. (Mohli byste to začít hrát před několika dny, pokud jste si předem uspořádali správné vydání.)

Bethesda a Microsoft vysílaly v červnu 45minutovou prezentaci o hře, nabité podrobnostmi o StarfieldVesmír, nástroje pro vytváření postav a mnoho různých systémů, s nimiž se budete moci pohrávat. Nyní hráči zkoumají více než 1 000 planet hry a očekává se, že v roce 2024 bude spuštěna správná podpora mod.

Přečtěte si veškeré naše pokrytí Starfield.

Nejdůležitější

  • Starfield je „bizarně horší zkušenost“ na Nvidia a Intel, říká Digital Foundry
  • Jak dobře běží Starfield na PC?
  • Je to rok velké hry a to je dobrá věc
  • Starfield má několik velmi zábavných falešných značek.

Starfield je hvězdné sci-fi obnovení vzorce Bethesda RPG

I jako někdo, kdo miluje Vypadnout Hry, musím přiznat, že utrácení desítek hodin v ozářené pustině plné ghoulů a lupičů může být trochu, dobře, depresivní. Není to druh světa, který evokuje pocit dobrodružství. To je to, co vytvořilo potenciál Starfield Tak vzrušující: Tady byla Bethesda aplikovat svůj vzorec pro RPG s otevřeným světem na obří vesmír s planetami, které objevují a kosmická tajemství na Upearth. Je to v podstatě Staré svitky prostřednictvím her Hello; říkat tomu Skyrim žádný muž.

V mnoha ohledech, Starfield žije k tomuto potenciálu. Je to opravdu obrovské a jeho hlavní příběh je hlavně o vzrušení z dobrodružství a objevu. Zjistil jsem, že jsem prosazoval nejvzdálenější dosah prostoru, chodím na podivná a nebezpečná nová místa na snaze hledat původ vesmíru a lidstva v něm v něm. Je to také hra, která se poměrně úzce drží k Blueprint Bethesda. Váš hledání může být mnohem větší v měřítku, ale to, co děláte na okamžik na okamžik, se tolik nezměnilo. Toto je také nejvíce vyleštěné a solidní uvolnění z Bethesdy na technické úrovni.