Doména dopadu Genshin Impact Lost Valley: Jak odemknout novou oblast, jak odemknout doménu ztraceného údolí v Genshin Impact – Polygon

Průvodce dopadem Genshin: Jak odemknout doménu Lost Valley

Vydejte se na cestu k kameni, nárokujte si poklad a plácněte ji mečem, abyste aktivovali jeho rezonanci. Hit by měl způsobit, že vlna geo energie rozbije otevření zapečetěných dveří do domény ztraceného údolí. Vstup by měl být stále zřejmý, díky kamenné tabletě před ním. Postupujte podle cesty uvnitř a přijdete ke dveřím červeně osvětlené a vstupte.

Jak odemknout doménu ztraceného údolí v Dopad Genshin

Propast propasti

Genshin Impact ‘S ztracené údolí Doména otáčí hlavy, i když jen proto, že není tak intuitivní najít, jak by se dalo očekávat. Na začátku hry je dost snadné, abyste se dostali na ikony modré domény na mapě a očekávali, že tam najdete dveře, které tam čekají. Stále více z nich však zahrnuje dokončení předpokladu nebo řešení hádanky. V případě Dopad Genshin verze 2.6, je to druhé. Nezapomeňte aktualizovat odpalovač, abyste mohli skočit do této nové oblasti se zbytkem Super fanoušků. Zde je návod, jak odemknout doménu Lost Valley Dopad Genshin.

Jaká je doména ztraceného údolí?

Ayato je vybaven jednou z nových sad artefaktů ve svém testovacím pokusu.

Ztracené údolí je nová doména, která obsahuje tyto dvě 5hvězdičkové sady artefaktů:

  • Ozvěny nabídky
  • Vermillion dále

The Dopad Genshin Komunita stále experimentuje s těmito sadami. V současné době se zdá, že se více starají o konkrétní postavy, než aby z nich měli dostatečně prospěch, aby přesunuli meta. Například, Xiao by mohl těžit z rodícího se světelného efektu, který nabízí čtyřdílný vermillion dále, protože ztratí HP po svém elementárním výbuchu. Zdá se však, že komunita obecně nemá silné doporučení o tom, kdo jiný by to mohl mít prospěch.

Další artefakty mohou také adekvátně podporovat Xiao a další postavy bez hráčů, kteří se musí dotknout domény Lost Valley. Přesto stojí za to odemknout pro změnu kapsy primo.

Kde je doména ztraceného údolí?

Doména ztraceného údolí je v levém dolním rohu liyue na povrchu propasti. Je označena modrou šipkou na mapě níže. Ještě nechoď.

Nejprve přidejte geo postavu schopnou vytvořit konstrukt do vašeho týmu. To znamená Geo Traveler, Zhongli nebo Ningguang. Potřebujete jejich elementární dovednost k vyřešení domény Lost Valley Geo Puzzle. Teleport k nejbližší soše sedmi v liyue pro případ, že musíte vyměnit prvky od Anemo nebo Electro pro Geo Traveler.

Poté, co máte způsobilou postavu geo, zamiřte směrem k modré šipce. Cesta do ztraceného údolí není tak jednoduchá jako spadnutí nad ikonou Blue Square. Musíte začít dál, protože většina cesty je skryta pod skály za kamennými dveřmi s geo ikonou.

Sledujte modrou šipku do vchodu do ztraceného údolí.

Když se přiblížíte k oblasti, Paimon se komentuje na velké geo skálu, která se vrhá zlatou energií. Oblast propasti zahrnuje mnoho geo hádanek, které vyžadují rozbití otevřených geo energetických konstruktů a plácnutí hornin s meči, aby je přiměly rezonovat mezi sebou. To je to, co musíme udělat pro ztracené údolí.

Dveře do domény ztraceného údolí mají na sobě oranžový elementární symbol a měly by být v oblasti označené modrou šipkou. Ve stejné oblasti jsou dva hilichurlové tančí kolem hrudníku. Porazit je, aby si nárokovali poklad a odstranili hruď a odhalili platformu. V případě, že jste tuto oblast již náhodně vyčistili, měly by obě pochodně také fungovat jako orientační bod.

Jak odemknout doménu Lost Valley

Tyto vzduchové kroužky by se měly objevit po aplikaci geo konstruktu na platformu puzzle.

Platforma se rozsvítí, když na ní někdo stojí a zastaví se, když vystoupí. Potřebujete, aby zůstal osvětlený, aby mohl rezonovat s geo rockem, kterou zmínil Paimon. Pokud narazíte na skálu tak, jak je, geo energie nebude cestovat dostatečně daleko, aby se dveře otevřela. To je místo, kde přicházejí geo konstrukty.

Před použitím elementární dovednosti postavte vpředu (ne na vrcholu) platformu, abyste na platformu upustili geo konstrukt. To by mělo udržet jej aktivováno dostatečně dlouho na odemčení domény Lost Valley. Za vámi by se měla objevit cesta vzduchových prstenů, která by vedla zpět k obřímu kameni, který rezonuje s ostatními kolem něj. Na horní části kamene by měla také čekat hrudník.

Podívejte se na malý modrý krystal poblíž kamenné tablety? Tam je vstup do ztraceného údolí.

Vydejte se na cestu k kameni, nárokujte si poklad a plácněte ji mečem, abyste aktivovali jeho rezonanci. Hit by měl způsobit, že vlna geo energie rozbije otevření zapečetěných dveří do domény ztraceného údolí. Vstup by měl být stále zřejmý, díky kamenné tabletě před ním. Postupujte podle cesty uvnitř a přijdete ke dveřím červeně osvětlené a vstupte.

Co je v doméně ztraceného údolí?

Toto zřícenina monstrum může být tvrdá, ale jste tvrdší.

Doména Lost Valley má hlavně zřícenina, která způsobí další poškození, kdykoli postavy používají elementární dovednost. Na nejvyšší úrovni je umístěna silnější verze strážce zřícenina, která vypadá jako železná giganta, což je nejtěžší věc, kterou je třeba zabít ve srovnání s jeho Wimpy Side Bosses. Nezdá se, že by zde bylo příliš šílené zemědělství, ale je diskutabilní, jak to bude nutné.

Dopad Genshin je k dispozici pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, iOS a Android. Stále to zjevně přichází na Nintendo Switch.

Průvodce dopadem Genshin: Jak odemknout doménu Lost Valley

Zhongli stojí před vchodem domény Lost Valley

Julia Lee (ona/její) je producentka průvodců, píše průvodce pro hry jako The Legend of Zelda: Slzy království a Dopad Genshin. V roce 2016 pomohla zahájit Rift Herald.

Ztracené údolí je nejnovější doména, přidaná v Patch 2.6 z Dopad Genshin. Doména ztraceného údolí je v Propast, drsná a tajemná oblast v Liyue a hostí Ozvěny nabídky a Vermillion dále artefakty. Náš Dopad Genshin Průvodce odemknutí domény Lost Valley vysvětluje, jak najít novou doménu.

Abyste se dostali k propasti, musíte mít následující:

  • Adventure Rank 22 nebo vyšší
  • Dokončete úkol Archon „Prolog: Act 3 – Song of the Dragon and Freedom“

Pokud ve hře nejste tak daleko, nebudete moci zemědělci artefakty z Lost Valley.

Jak odemknout doménu Lost Valley

Než to začnete, doporučujeme odemknout sochu sedmi propasti, abyste viděli mapu. Jakmile to uděláte, vydejte se na Fuao Vale na místě označeném níže.

Rozdělená mapa ukazující Zhongli stojící před zablokovanou jeskyní s geo symbolem

Umístěte dva geo-rezonující objekty na níže uvedená místa. (Použili jsme sloupy Zhongli, ale koule Geo Traveler by měly také fungovat. Můžete také použít kombinaci bývalého s Ningguang’s Jade Screen a Arataki Itto Ushi, pokud opravdu chcete.)

Zhongli stojí před skalnatým cragem se dvěma jeho sloupy před sebou

Běh na vířící jedinečný skalní sloup označený níže a použijte na něm geo schopnost.

Rozdělená mapa ukazující Zhongli běžící směrem k velkému jedinečnému skalnímu sloupu

Tím se aktivují rázové vlny, které procházejí nedalekými skály a dále na umístěné geo konstrukty, které odložíte. Rozloží rázové vlny na výraznou zeď a rozbijí ji a odhalí ztracené údolí.

Jakmile budete komunikovat s doménou ztraceného údolí, můžete ji kdykoli teleportovat. Pozoruhodné je, že vermillion dále je skvělá pro Xiao, pokud ho máte.

Průvodce a průchody Genshin Impact

Jak odemknout doménu Lost Valley

Dopad Genshin

Ztracené údolí je doména v propasti. Byl přidán v Genshin Impact Update 2.6 v březnu 2022. Je domovem dvou nových sad artefaktů: Vermillion dále a ozvěny nabídky.

Tato příručka vás prochází tím, jak odemknout doménu Lost Valley v Genshin Impact s úplným průvodcem.

Jak odemknout doménu Lost Valley

Než začneš, Doporučuje se odemknout sochu propasti ze sedmi prvních Aby se mapa odemkne a můžete přesně vidět, kam vám řídíme.

Budete také potřebovat Geo postava. Traveler (Geo) funguje dobře, ale můžete také použít Zhongli, Albedo, Arataki Itto nebo Ningguang.

IMG 1259.JPG

Jakmile je mapa odemčena, uvidíte svolanou oblast Fuao Vale – Zde chcete jít, jižně od domény, konkrétně.

Když uvidíte, budete vědět, že jste ve správné oblasti Skupina Hilichurls stojící u zamčené hrudníku. Porazit je.

IMG 1260.jpg

Hned za hrudníkem je tlaková deska, starověká kamenná tableta a skála s oranžovým symbolem zvaným jedinečný skála.

IMG 1262.jpg

Umístěte geo konstrukt geo postavy na tlakovou desku Aby se za vámi objevila sada větrných prstenů.

IMG 1261.JPG

Létat větrnými prsteny Dokud kloužete nad obří, zářící geo skála. Pak Proveďte ponorný útok na to, aby poslal rázové vlny z sloupu. Budete vědět, že jste to udělali správně, pokud Paimon komentuje a říká, že se země třese.

IMG 1263.JPG

Létat zpět větrnými prsteny a vraťte se na tlakovou desku, aby se spustil cutscén, kde se rázové vlny rozbijí jedinečnou skálu a cesta do domény Lost Valley se otevře.

IMG 1265.JPG

Projděte tunelem a najděte dveře do domény.

IMG 1266.JPG

Nyní, když víte, jak odemknout doménu Lost Valley v Genshin Impact, podívejte se na náš průvodce podzemními doly, jak odemknout.