Dopad Genshin: Sumeru / znaky – TV Tropes, seznam všech znaků Sumeru | Genshin Impact | Game8

Seznam všech znaků Sumeru

.

. .

. Kusanali zůstal po Rukkhadevatovi veřejně chybějící a mudrci Akademiya od té doby neustále vládli Sumeru. S dary bohů v jejich rukou, mudrci pronásledovali bohatství nekonečné moudrosti, neřízených a neopakovaných.

 • . . .
 • .
 • . Na rozdíl od achaemenidové říše ovládané perské, však je však ústřední institucionální, civilní a náboženské kultury v Sumeru primárně indické, se sekundárními perskými prvky posypaly dovnitř sekundární perské prvky. .
 • Fox Folk: Historicky existovala rasa liška podobných bytostí s názvem Valuka Shuna, která byla předměty krále Deshreta a posedala Fennec Fox Ears. V současné době jsou Tighnari a jeho otec jediné známé postavy, které jsou jejich potomky.
 • Genie v láhvi: Jinn, který existuje v prostředí a objevuje se příležitostně v Sumeruově tradici, žije v lahvích, předmětech a zbraních. Mezi jinni, se kterými se setkali hráči, patří Doriho nejmenovaného Jinniho a Liloupara, královna Jinni starověkého města Gurabad.
 • Hates Reading: V Sumeru City a jeho okolních oblastech, přehánění systému Akasha, který uživatelům poskytl informace, které potřebovali hned, tím, že je rozzářil do jejich mozku, vedl k tomu, že občané znehodnotili fyzické knihy do bodu, kdy je dokonce i jejich získání bylo obtížné.
 • Manželství pohodlí: Během události „dech Windblume“ vysvětluje Tighnari, že obyvatelé Sumeru budují sociální vztahy a rodiny, aby sledovali další studie, protože akademické zdroje jsou ekvivalentní sociálnímu kapitálu. .
 • Smysluplné jméno: Sumeru je pojmenován po posvátné hoře v kosmologii Hindu/Jain/Buddhist a je také jedním dopisem více než název starověké civilizace Sumeru, která byla umístěna v moderním Iráku. Eremity z Velkého červeného písku mohly být také pojmenovány po lidech Sumerova souseda Elama, který byl umístěn v moderním Íránu, a také s starověkým řeckým slovem, který znamená „poušť“.
 • .
 • Vrstvená metropole: Sumeru City je postaveno na jediném gigantickém stromu, s rezidencí Kusanali v jeho nejvyšším bodě a velkým bazarem postaveným v jeskyních pod kořeny stromu.
 • Naše genie jsou odlišné: Jinn byly výtvory bohyně květin. Historicky pomohli králi Deshretovi postavit a udržovat smrtelná království, jako je Gurabad, a byli schopni nabývat lidské podoby, dokonce i vztahy se skutečnými lidmi. Jak již bylo řečeno, zdá se, že v současnosti v Sumeru stále existuje mnoho, protože se nejen v příběhu neobjevují, ale ve skutečnosti se ve skutečnosti setkávají pouze tři, jmenovitě Dori’s Jinni, kterou uvězněla v lampě Někdy před Sumeru Archon Quest, Liloupar, předchůdce Jinniho a Ferigees. Popis měsíčního světla Xiphos také zmiňuje přítomnost jinna v něm, i když ztichl a nelze s ním interagovat.
 • Hrdá učeneccká rasa: Lidé z lesa Dharma jsou vedeni nejprestižnějším učebním ústavem Teyvat, Akademiya a jejich kultura vysoce oceňují shromažďování znalostí a učení do bodu, kdy nedostatek akademického výzkumu nebo úspěchů může být hlavní příčinou obav.
 • Hrdý váleční závod: Naopak, lidé velkého červeného písku, zejména Eremites, se pyšní jako peerless Warriors and Moldents ztuhli v jejich drsném prostředí.
 • Vědec vs. . .
 • . Sumeru City je zvláště známé jako město moudrosti kvůli poloze Akademiya tam.
 • Bojujeme spolu: Sumeru je domovem množství kultur a závodů a mezi většinou z nich existuje neustálé tření a napětí. . Mezi lidmi pouze mezi lidmi je velká roztržení mezi lidmi z Dharma Forest a velkým červeným pískem, a dokonce i na každé straně jsou skupiny jako, respektive, Akademiya a radikální eremity, kteří se šťastně uchýlí k spravedlivé a faul podobně k tomu, aby se dostali dopředu, dokonce i proti lidem na jejich boku zdi Salieta. Pak jsou tu fantastičtější závody, jako jsou Aranara, Jinn a Pari, jejichž postoj k lidskosti se může pohybovat kdekoli od podezření v nejlepším případě až po pohrdání v nejhorším případě. . Vztahy mohou být tak špatné, že cestovatel je úplným outsiderem je někdy považován za bod ve svůj prospěch, natolik, že několik NPC by s nimi raději pracovalo, než by mělo něco společného s místními z jiné rasy nebo frakce.
 • Špatná stránka skladeb: Západně od zdi Samiel má lidé velkého červeného písku výrazně těžší životy než ti z lesa Dharma. Nejen, že je životní prostředí tvrdší s písečnými bouřemi, většími nepřátelskými volně žijícími živočichy, jako jsou weby a obecný nedostatek vody, diskriminace Akademiya proti pouštním obyvatelům před Azarskou porážkou znamenají, že neustále zažívají vyšší úroveň chudoby, nemoc, nevědomost a nevědomost a nevědomost a nevědomost a neznalost a násilí. Situace je tak špatná, že výzkumník, který tam šel.

Sachin: . ? . Konflikt nad zdroji vody, okrádání o obchodních karavanech, vykořisťování lidí. neúnavně, den co den. Za zeď Samiel položil úplně jiný svět než ten, který jsem věděl.

Dharma Forest

Collei

Collei

Vyjádřeno:
Představeno: .0 “Morna Tisíce růží přináší” [první polovina])

. . Teď jsem tě také potkal. Celkově vzato, myslím, že jsem měl opravdu štěstí.

4 ★
Narozeniny: 8. května
Živel:
Zbraň:Bowmanship žadatele
Elementární dovednost: Květinový kartáč
Elemental Burst:
Utility pasivní:
Přidružení:

. Tři roky před zahájením dobrodružství cestovatele byla Collei nemocnou mladou dívkou, kterou její matka svěřila Fatuimu, aby pomohla zacházet s její nemocí, jen aby byla experimentována a naplněna esencemi zesnulých bohů proti její vůli, nakonec unikla a téměř šla a téměř šla a téměř šla Na běsnění v Mondstadtu před uložením Amber a nakonec se vrátil do Sumeru. V dnešní době žije šťastně pod péčí o Tighnari, i když se stále zabývá svým minulým traumatem a oživujícím nemocí.

. Její elementární dovednost, Květinový kartáč, , Trump-karta Kitty, .

. Jakmile překoná svou tragickou minulost a bude povzbuzována, aby se těšila na budoucnost, Collei získá zvýšení jejího energetického dobití, zatímco je mimo pole; Květinový prsten bude nyní zaručeno, že spustí klíč, což je požadavek reakce nyní přenesen na požadavek na prodloužení trvání účinku; .

 • ..
 • Motivy zvířat: Kočky, i když ve srovnání s Dionou a Keqingem bagatelizací. . Prequel Webcomic také obsahuje malý odhozený roubík, který ji zobrazuje s kočičími rysy, které v té době doplní její pichlavější postoj.
 • .
 • Oblast účinku: Cullein-Anbar útočí na nepřátele ve velkém poloměru. Vzhledem k vysoce reaktivní povaze Dendra usnadňuje to spuštění různých elementárních reakcí. Colleiho čtvrté sestupné pasivní, , přidá jednu sekundu (na maximálně tři), kdykoli její spojenci spustí pálení, zrychlení, zhoršení, šíření, kvetoucí, hyperbloom nebo burgeony reakce.
 • Špatný lhář: Kaeya okamžitě odvozuje Collei za černým požárním útokem a její neschopnost přijít s přesvědčivou lež nepomáhá.
 • Badass rozkošný: Collei je delikátní a nemocná, přesto krásná mladá dáma, která má jednu peklo temné a problémové minulosti, ale učí se z toho přesunout. Je také nadaná několika průměrnými dovednostmi lukostřelby.
 • Bandage Mummy: Když byla poprvé představena v prequel webcomic, má obvazy, které ji pokrývají z obličeje dolů na kolena. .
  • .
  • . Její pasivní první sesavad, , , Přes kopec a copes, , Les padající šípy, .
  • . Oba měli neštěstí chytit dottorova zájmu a stát se jeho testovacími předměty, s jejich zkušenostmi s Fatui, který je naplňoval vztekem a nedůvěra proti ostatním lidem za jejich vnímanou zradu. Oba by skončili v cizím národě, kde způsobili velkou krizi a nakonec byli vzati pod křídlo pečujícího místního, nakonec jim dali šanci začít znovu a získat vizi.
  • Na sacharózu, která je také zmenšující se fialová zelená vlasy se středním ženským modelem studujícím pod mrtvým géniem Snarker se středním modelem těla, který drží vedoucí pozice ve svých příslušných organizacích. .. .
  • .
   • . Cyno’s a Tighnariho psí konstelace kontrastuje s kočičími dvojčaty a lukostřelce v páru tria je Colleiho mladší starší bratr vs Freminet nejstarší sourozenec.
   • . . Tragický rozdíl spočívá v tom, že se Collei podařilo uniknout její hrubé situaci a výrazně se zlepšila ve svém oblouku v oblasti zotavení v oblasti duševního zdraví (i když stále má přetrvávající trauma a dává se na veselé frontě), zatímco Freminet nikdy neodešel a zůstává pěšcem Fatui, což má za následek potíže s otevřením i jeho nejbližšímu příbuznému .
   • První upgrade Colleiho souhvězdí, Deepwood Patrol, .
   • , , Zvyšuje základní mistrovský stat jejích spojenců o 60 bodů po dobu dvanácti sekund, kdykoli spouští Trump-karta Kitty.

   Tighnari

   .
   24. srpna 2022 (v3.0 “Morna Tisíce růží přináší” [první polovina])

   „Někdy opravdu závidím těmto jednoduchým, kteří chodí dotýkat a jíst cokoli a všechno. V jejich myslích to musí mít pocit, že se zázraky dějí každý den.”

   Rarita: 5 ★
   29. prosince
   Živel:

   Modelka: Střední muž   Elementární dovednost: Důl Vijnana-Phala

   Utility pasivní: Encyklopedické znalosti (zobrazuje umístění zdrojů exkluzivních sumeru na minimapu)
   Přidružení: Gandharva Ville

   . .

   Tighnariho Akademiyya-honovaná moudrost a lesní chytré inteligence se odrážejí v jeho talentu pro kontrolu davu, zejména jeho schopnost dále nabít své výstřely do „věneckorů“, které se po připojení do čtyř „klastrů šipky“, které jsou doma v blízkých protivnících. Jeho elementární dovednost, , . , , .

   Použitím jeho moudrosti lesního a rostlinného života na jeho lukostřelbu získává věnec Arrows schopnost dočasně posílit Tighnariho elementární statist, tak jeho nabité útoky i jeho nabité útoky a . Jakmile Tighnari ukáže plný rozsah své moudrosti a mistrovství, má ráda kritickou míru svých obviněných útoků a také podporu jeho bonusu za poškození Dendro, zatímco v poli Vijnana-Khanda jsou nepřátelé; spouštění nyní může udělit dočasnou podporu stativům elementárního mistrovství blízkých spojenců, s dalším podporou, kdykoli to také spustí určité reakce související s Dendro; a věnec Arrows získává významnou zkrácení do doby nabíjení, kromě schopnosti vyrobit pátou šipku klastry s pevným poškozením na základě zlomku útoku Tighnariho útoku.

   • Achillova pata: I když naštěstí není ve hře běžné, bojuje v oblastech s velmi nízkými stropy výrazně snižuje užitečnost a šipky klastru, protože šipky letí a rozpadnou se proti stropu, než budou mít šanci zasáhnout žádné nepřátele.
   • .
   • .
   • . .
   • .
   • .
   • Oblast účinku: ..
   • Badass Bookworm: Je lesní strážce a je známý pro své akademické znalosti. .
   • . . Jeho moment jeho zavedení charakteru ho slyšitelně stěžuje na někoho, kdo to dělá navzdory předchozí zkušenosti, a jeho pozdrav hlasové linie přiměl ho dát cestujícímu knihu o rozlišování mezi jedlými a jedovatými houbami, což naznačuje, že je to zachránit budoucí bolesti hlavy. Dokonce i jedna z jeho citací, když se na to připojil k tomu, se na to zmiňuje, s ním se zeptá, jestli někdo snědl jedovaté houby v jasně otráveném tónu.
   • Nejlepší přítel: Je to Cyno a Cyno mu uděluje tu čest vidět ho debutovat s limitovanou edicí holografickou TCG kartou, kterou koupil od Kaveh po 3.6 Interdarshan Championship.
   • .
   • .
   • Nudné, ale praktické: jako první postava hry DPS DPS, Tighnari je vhodně nejjednodušší ve srovnání s jeho nástupci; Alhaitham vyžaduje dobrý pocit načasování toho, kdy použít jeho dovednost a prasknutí, aby s jeho normálními útoky trvale vypořádal s jeho normálními útoky, a Kaveh se spoléhá na rychlé vytváření Dendroa jádra, aby před matorovým odpálením pro poškození a přežití díky svému prvnímu pasivnímu. .
   • . Oba jsou Collei’s Cool Big Bro, je vůdcem jejich příslušných skupin, má motivy zvířat spolu s velkými zvířecími ušima, vyrostly v rodině vědců a mají pouštní předky, ale v současné době patří do deštného pralesa. . . .
   • Nabitý útok: Pokud jsou Tighnariho výstřely nabité po delší dobu, mohou tyto šipky následně vytvořit šipky věnce, které po nárazu vygenerují čtyři šipky ClusterbBloom, které způsobují zvláštní poškození.
   • Připojeno po celou dobu: Zatímco on a Cyno jsou ustanoveni jako přátelé brzy v Sumeru Archon Quest, jeho poslední třetina to dále zdůrazňuje odhalením, že Cyno začal vyšetřování Akademiya na Tighnariho žádost Odeslal Naphis, jeho bývalý mentor a mudrc z Amurty Darshana, obával se, že jeho silné principy ho mohly způsobit, že běžel po svých vrstevnících. . K tomu došlo před příjezdem cestovatele do Sumeru, a tak vrhá světlo na Tighnariho vzdor vůči mudrcům a také to, jak Cyno přišel objevit skutečnou povahu Azarův plán. Z tohoto důvodu je Tighnari pomáhá Dehya a cestovateli, když ho hledají za informace, přestože neodhalují úplné podrobnosti s výjimkou spolupráce s Cyno – Tighnari cítil, že je zodpovědný za to, že se Cyno v tomto nepořádku chytil v prvním místo, a jak slíbil, nabídne podporu co nejvíce .
   • Cool Big Bro: Ačkoli s ní není biologicky příbuzný, vnímal Collei jako mladší sestru a často se stará o její blahobyt.
   • Cooldown Manipulation: Varianta. , Propůjčuje vijnana zasažení Tighnari, která zkrátí dobu nabíjení jeho příštích tří věneckových šípů o 2.. Jeho upgrade šestého souhvězdí, Karma odsouzená z olova ovoce, holení 0..
   • YAE MIKO Běh za její peníze!

    „Jaká škoda, specializoval jsem se na botaniku a .

    ?„Co, takže tato věc teď potřebuje oficiální dokumentaci? . No, předejte svůj osvědčení o přátelství..

    • Tighnari se to nelíbí, když lidé ztrácejí čas. . . . .
    • .
    • . Alhaitham považuje Tighnariho za dobrého člověka, na rozdíl od běžného úsudku o něm mají lidé tendenci mít lidé. . .
    • .
    • . .
    • Albedo a Tighnari jsou oba genializové Snarker Snarker se středním mužským tělem, které zastávají vedoucí postavení ve svých příslušných organizacích, které jsou mentory introvertní zeleně vlasy. Není divu, že se dobře vycházejí, když se setkávají v 3.5 událost. Přestože oba páry hlavního studenta mají někoho, kdo je trochu bestie, je to pán, který má ve vztahu Tighnariho a Colleiho lišky uši.
    • , Nadšený zrak, , Vědecká čepel, zvyšuje poškození jeho nabitých útoků a o 0.06% za každý bod elementárního mistrovství, které má (na maximum na 60%, což odpovídá nejméně 1 000 bodům).
    • , Origins známý z stonku, Zvyšuje bonus za poškození Dendro o 20%, zatímco uvnitř pole Vijnana-Khanda je alespoň jeden nepřítel a po tom, co se pole rozptýlí.
    • Jeho čtvrtá konstatelační upgrade, , Tanglevine šachta módy, .
    • Tighnariho první upgrade souhvězdí, Začátky určené u kořenů, .
    • , a Porozumění uprostřed květin, zvýšit úroveň talentů, respektive, Tanglevine šachta módy o tři.
    • Tignari je dost starý na to, aby mentoroval a spoluvlastníkem Collei, dospívající dívku, ale stále je považován spíše za svého staršího bratra než za správnou rodičovskou postavu, přestože pro ni plnil tuto roli, což dále naznačuje, že je na mladší straně.
    • Na rozdíl od Kaveha a Alhaithamu, kteří byli absolventy Akademiya již několik let v době, kdy se v příběhu setkali, je to silně naznačeno textem a dialogem, který Tighnari promoval před Akademiya poměrně nedávno všiml Aby obnovil lesní strážce jako čerstvý absolvent Akademiya a jeho fotografie z jeho Akademiya dnů ukazují, že vypadal stejně jako on, až na nošení stejného oblečení. Zdá se, že to všechno poukazuje na to, že Tighnari je v jeho počátku 20. let v nejmladších.

    Alyasa, Ashera a Izebel

    • Rodiče jako lidé: Ilyasovi rodiče se o něj velmi starají, protože jeho sestra Izebal ujišťuje, ale obávali se o důsledky Whistleblowingu Ilyase, než to dokonce udělal, a poradil proti tomu tím, že mu řekl, aby „nebyl hrdinou“ a v Zdá se, že se na něj pokouší tlačit, aby vypadl z Akademiya, aby unikl šikaně, a hrozby, které on a zbytek rodiny dostávají. To bohužel přispělo k Ilyasovým nejistotám a jeho rozhodnutí stát se součástí Sirajovy úlu.

    Aranara

    Rasa drobných, rostlinných vír roztroušených po celém lese Dharma. Až na několik výjimek, do značné míry žijí odděleně od lidí a ve snující verzi Vanarany, na severní části lesa.

    Seznam všech znaků Sumeru

    Podívejte se na seznam všech znaků Sumeru dopadu Genshin! .

    Seznam obsahu

    Seznam všech znaků Sumeru

    Hratelné postavy Sumeru

    Anemo
    Cyno Polearm
    Traveler (Dendro) Dendro meč
    Tighnari
    Collei
    Dori
    5 ★ meč
    Claymore
    Nilou 5 ★ meč
    Nahida 5 ★ Dendro Katalyzátor
    Candace Hydro Polearm
    Kaveh 4 ★ Claymore
    Layla Kryo
    Faruzan Luk

    Příručky související s dopadem Genshin

    Seznam všech znaků

    Znaky podle prvku
    Elektro Hydro
    Dendro Geo Kryo

    Hratelné postavy

    Nadcházející postavy

    Seznamy znaků

    Znaky od vzácnosti
    5hvězdičkové znaky 4hvězdičkové znaky
    Použité postavy od zbraně
    Uživatelé meče
    Uživatelé luku
    Uživatelé katalyzátoru
    Znaky podle role
    Hlavní znaky DPS Znaky sub dps
    Léčitelé
    Znaky štítů Buff Poskytovatelé
    Nejlepší pro průzkum Místní speciální pasives
    Pasives s dvojitou odměnou
    Mužské postavy Ženské postavy
    Střední ženské postavy
    Vysoké ženské postavy
    Krátké postavy Střední znaky
    Vysoké postavy

    Komentář

    Autor

    Genshin Impact Walkhrough Team
    .
    Názory na článek nebo příspěvek jděte sem.
    Názory na článek nebo příspěvek

    My na game8 děkuji za vaši podporu.

    Abychom mohli udělat co nejlepší články, podělte se o své opravy, názory a myšlenky s námi!

    Při hlášení problému buďte co nejkonkrétnější při poskytování podrobností, jako například v jakých podmínkách se problém objevil a jaké účinky to mělo.

    ?

    Poukazujte na chyby a odešlete zpětnou vazbu
    • Genshin Impact Walkhrough & Guides wiki
    • Postavy
    • Seznam všech znaků Sumeru

    Postavy Genshin Impact Sumeru oficiálně odhalené ve 3.0 Teaser

    Genshin Impact Dehya - dáma v červených a černých zábalách s vlasy na špičce a vlčí uši

    .0 Vydání. Zatímco několik z těchto postav se dříve říkalo nebo bylo vidět v některých nedávných dopadech Genshin 3.0 Úniky, nyní máme oficiální potvrzení jejich existence a vzhledu.

    . I když tento upoutávka obecně poskytuje přehled o kultuře a civilizaci nového národního sumeru, pro většinu hráčů bude pravděpodobně nejzajímavější odhalení rychlého ohně, což nám dává správný pohled na několik nových postav Genshin Impact, které jsou pravděpodobně se připojí k hratelnému seznamu.

    .0 postava, o které jsme již viděli nejvíce. Dále se podíváme na stříbrné vlasy Alhaitham, který je ze Sumeru Akademiya a setkává se s cestovatelem v Port Ormos. Dále se objeví pouštní žoldák dehya, oblečený v černém a červeném zábalu a sportovních vlasech zlaté a vlčí uši.

    . Mladistvá Nahida sedí na vrcholu velkého kufru stromu v bílém oblečení s zářícími treen vzory, které odpovídají přírodním tématům Sumeru. Konečně, Cyno-popsaný v Teaseru jako generál Mahamtra-je vidět, jak sedí na vrcholu skalnatého útesu s výhledem na osadu, oblečený v černém a zlatém oblečení se psí helmou, která vyvolává egyptského boha anubis.

    Genshin Impact Cyno: Muž v černém a zlatém oblečení inspirovaný Anubisem

    Jinde v přívěsu, Genshin Impact Scriptwriter Yogurt hovoří více o důležitosti znalostí jako zdroje v oblasti Sumeru a hovoří o odkazu, který zanechal předchozí Dendro Archon, větší lord Rukkhadevata. .

    . .

    Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Impact Edition

    Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Impact Edition Razer 139 $..

    .8 Fáze 2 začíná 2. srpna. .

    . .