Druhá sestra (Zeffo) – průvodce – šéfy | Star Wars Jedi: Fallen Order | Gamer Guides®, Jedi Fallen Order: Jak porazit druhou sestru Trilla (Final Boss Battle)

Jedi Fallen Order: Jak porazit druhou sestru Trilla (Final Boss Battle)

Pokud máte nízký život a mimo stimulace, pak se dostaňte z dotazovací komory a Použijte meditační místo přímo před vchodem. Nebojte se, jakmile budete za dveřmi, zavřou a nenechají vás druhá sestra pronásledovat.

Druhá sestra (Zeffo)

Šéf: Druhá sestra (Zeffo)

Zde budete znovu bojovat s druhou sestrou, ale tentokrát je vaším cílem dostat ji dolů na polovinu zdraví. Pro tuto bitvu použije některé stejné útoky z předchozí bitvy, ale s několika doplňky. Tentokrát bude používat několik červených útoků, které musí být uhnutou, první bude zahrnovat její skákání do vzduchu a bodnutí světelného meče do země. Druhý bude zahrnovat její nabíjení na několik sekund a poté udělat silné přejetí.

Rychle se přesuňte z cesty, když druhá sestra vyskočí

Rychle se přesuňte z cesty, když druhá sestra vyskočí

a ustoupit, když účtuje útok na přejetí

(1 ze 2) Rychle se přesuňte z cesty, když druhá sestra vyskočí

Rychle se přesuňte z cesty, když druhá sestra vyskočí

a ustoupit, když účtuje útok na přejetí

Rychle se přesuňte z cesty, když druhá sestra vyskočí (vlevo), a postavte se, když účtuje útok na švihnutí. (že jo)

I když víte, jaké jsou nejnebezpečnější útoky, stále má normální útoky, o kterých si musíte být vědomi. Pokud stojíte na dálku, spustí se k vám a pokusí se vás bodnout světelným mečkou a druhým je, když stojíte blízko k ní ohromen do toho.

S pokrytými útoky budete muset vědět, jak způsobit nějaké vlastní poškození, abyste to mohli udělat zezadu nebo pokud se cítíte dostatečně stateční, můžete se ji pokusit odradit.

Kliknutím sem zveřejníte komentář

Komentáře

Přejděte dolů a pokračujte ve čtení

Průvodce informace

 • Vydavatel
  Elektronické umění
 • Platformy,
  PC, PS4, PS5, XB One
 • Žánr
  Akční adventura
 • Průvodce vydání
  3. ledna 2020
 • Naposledy aktualizováno
  27. ledna 2022
  Historie verzí
 • Průvodce autor
  Shane Williams

Sdílejte tento bezplatný průvodce:

Připojte se k Jedi Padawan Cal na dobrodružství přes galaxii a znovu vybudujte příkaz Jedi, aby čelil proti říši, zde budete čelit novým droidům a protivníkům a také budete moci sbírat ozdobné nové oblečení, různé přílohy světelného meče a na vrchol jej na vrchol Všichni můžete dát martis cool malířské práce.

Průvodce pro Star Wars Jedi: Fallen Order bude zahrnovat vše, co je třeba vidět a dělat, včetně průchodu, kde najít všechny truhly, Stimbaneters a Essence, aby se Cal posílil. Včetně hloubkového vedení, jak porazit každého šéfa a jak dobýt všechny hrobky.

Uvnitř verze 1.1

 • 100% průchod
 • Posouzení
 • Trophy Guide/Roadmap
 • Řešení puzzle
 • Odemknutí
 • Tajemství
 • Nejlepší dovednosti

Získejte hráč průvodce prémiovým účtem:

 • Odebrat reklamy
 • Vlastní oblíbené
 • Podporovat autory
 • A brzy přijde mnoho dalších speciálních funkcí.

Jedi Fallen Order: Jak porazit druhou sestru Trilla (Final Boss Battle)

Po mnohokrát po celou dobu Star Wars Jedi: Fallen Order příběh, Cal a druhá sestra přijdou tváří v tvář. Budou mít několik střetů světelných mečách, ale něco vždy rozbije a Cal se podaří dostat pryč. To znamená, až do konce, kdy má druhá sestra (TRILLA) sama holocron. Tady je Jak porazit druhou sestru v Jedi Fallen Order’s Poslední bitva šéfa.

Bití druhé sestry v Jedi Fallen Order

Trilla použije mnoho stejných pohybů a komba, jaké jste již viděli ve svých předchozích potyčkách.

Nejlepší způsob, jak jsme zjistili, že zahájíme tento boj a dáme si rychlou horní ruku, je použít svou sílu pomalu co nejdříve. Rychle se vyhýbá po boku druhé sestry a poté použijte své duální osvětlení (LB + X/ L1 + Square), abyste se vydali na dobrý kus poškození. Force Slow je neuvěřitelně užitečná v boji s šéfem druhé sestry, ale více o tom později.

Star Wars Jedi Fallen Order Druhá sestra, Star Wars Jedi Fallen Order trilla

Druhá sestra hlavní útok se pokusí stáhnout jeho masivní kombo. Stačí to zablokovat nebo vyhnout se a počkat, až ji září červeně a vytáhne odblokovatelný útok.

To jsou okamžiky, na které čekáte na útok. Jakmile dokončí jeden z těchto pohybů, vyhýbejte se jí a rychle na ni získejte dva až tři světelný meč.

Alternativně použijte Force Slow znovu k přistání úderu (y/ trojúhelník) nebo znovu použijte útok s dvojím světlem. Mějte však na paměti, že Trilla se bude vyhnout, jakmile byla zasažena jednou během síly pomalu, takže se nezkoušejte získat další hity dovnitř.

Star Wars Fallen Order Druhá sestra trilla fáze druhá

Poté, co jste štípali trillu dolů na polovinu zdraví, přidá do své rotace několik nových útoků. Prvním je útok Aoe Shockwave. Trilla udělá na místě backflip, než zabouchne ruku do země.

Star Wars Jedi Fallen Order Final Boss boj

Budete se muset naučit, jak to pro tento krok vyprávět, protože jinak to způsobí spoustu poškození, a srazí vás zpět, abyste se seděli kachnou pro kombo.

Je tu šance, že Trilla může také svolat droida sondy, který vás prostě pinguje s Blaster Fire. Pokud to udělá, ignorujte droida z velké části a soustřeďte se jen na blokování útoků druhé sestry. Pokud se pokusíte postarat o droida, druhá sestra se přiblíží a způsobí spoustu poškození.

Nejlepší způsob, jak se s tím skutečně vypořádat, je použít Force Pull on the Probe Droid a poté nutí tlačit, aby jej poslal zpět k trille. To způsobí dobrý kus poškození.

Nejničivějším útokem, který druhá sestra použije v této druhé fázi, je však její odtok síly. Budete vědět, kdy se na to připraví, protože odloží svůj světelný meč a záře červeně pro odblokovatelný útok.

Nevyhýbej se teď, počkejte, až se k vám nabije. Udělejte to příliš brzy a Trilla se k vám stále ponoří a začne vypouštět vaše zdraví, než vás odhodí zpět a způsobíte ještě větší poškození.

Star Wars Jedi Fallen Order Trilla Final Boss boj

Až budete mít Trilla na třetinu svého zdraví, budete muset dokončit rychlou událost, když ona a Cal Clash Lightsabers.

Mimo to není mnoho jiného, ​​co byste potřebovali vědět, abyste se sundali Trilla v finální bitvě Fallen Order Final Boss. Udělejte si čas, vyberte si své okamžiky, abyste dostali útoky, až bude zranitelná po velkém kombo nebo odblonatelném útoku a ujistěte se, že sledujete svůj zdravotní bar.

Jedi Master a Grand Master Obtížnost exkluzivní kroky je třeba dávat pozor

Pokud hrajete Star Wars Jedi: Fallen Order na obtížnosti Jediho Master nebo Jedi Grand Master, stojí za to zdůraznit, že Trilla na vás několikrát hodí světelný meč.

Budete muset být připraveni několikrát v řadě, jinak vypustí váš rozchod s výdrží, nebo co je horší, poškodit poškození.

Nakonec dostanete poslední ránu na Trilla a bude hrát cutscene. Gratuluji, porazil jsi posledního šéfa a nyní prostě musíte uniknout do Mantis.

To je vše, co potřebujete vědět Jak porazit druhou sestru v pořadí Jedi Fallen. Vydejte se k našemu průvodci wiki, kde najdete další tipy, vyhledejte Twinfinite nebo podívejte se na další z našich průvodců níže.

 • Jak získat dvojitý světelný meč (světelný meč personálu)
 • Jak získat více stimulovacích kanystrů (uzdravení)
 • Jak jezdit po linkách zipu

O autorovi

Chris Jecks

Chris je vedoucím editora Twinfinite. Chris je s webem a pokrývá herní průmysl osm let. Obvykle pokrývá nová vydání, FIFA, Fortnite a všechny dobré střelce pro web a nemiluje nic jiného než dobré pro kluby s kluby s chlapci. Chris má titul historie na University of Central Lancashire. Tráví své dny dychtivě čeká na vydání Bioshock 4.

Star Wars Jedi: Fallen Order – Průvodce druhé sesterské šéfy

Jedi: Boj druhé sesterské šéfy Fallen Order může být tvrdý. Tento průvodce tipy nastiňuje její útoky a nejlepší síly, které je třeba používat během bitvy.

Jedi: Boj druhé sesterské šéfy Fallen Order může být tvrdý. Tento průvodce tipy nastiňuje její útoky a nejlepší síly, které je třeba používat během bitvy.

Star Wars Jedi: Fallen OrderDruhá sestra může být těžké porazit. Ukázalo se, že musíte porazit tohoto šéfa několikrát během hry. Každý z bojů šéfů je podobný, i když tato inkvizitorka má na rukávu několik triků, aby ji porazila tvrdým samostatně.

První setkání s druhou sestrou se děje hned na začátku hry. Druhá bitva s ní se odehrává během návratu na planetu Zeffo. V žádném z těchto bojů šéfů však nikdy nikdy neporazíte. Tak to byl zamýšlen vývojářem.

*VAROVÁNÍ: SPOITORY SPOILERS pro Star Wars Jedi: Fallen Order níže*

Po tomto druhém boji se s ní však setkáte třetí a poslední čas v vyšetřovací komoře na pevnosti Inkvisitorius. Toto poslední setkání s druhou sestrou je to, kde ji můžete skutečně porazit.

Níže najdete několik důležitých tipů, jak to porazit Fallen Order šéf.

Jak porazit druhou sestru Star Wars Jedi: Fallen Order

Během svého druhého setkání druhá sestra odhaluje její identitu jako Trilla Suduri, inkvizitor pod velením nikoho jiného než Darth Vader. Pokud jste sledovali některý z nových Hvězdné války Canon Under Disney, Vader část je malé překvapení.

To však znamená, že tento šéf je nesmírně rychlý a obratný. Zdá se, že je samotný Darth Vader sám.

Nejenže je v boji silná, ale její pohyby z ní také dělají sílu, se kterou je třeba počítat. Trilla může pokrýt obrovské oblasti bojové arény v mrknutí oka, takže musíte spoléhat se na následující dvě schopnosti Aby tento boj usnadnil:

Kterákoli z těchto síly sil způsobí, že se druhá sestra na chvíli narazí, což vám dá otevřené okno útoku. V ideálním případě je to vzorec, který chcete přijmout při boji proti tomuto inkvizitorovi:

 • Přiblížit se k trille
 • Použijte Force Push/Force pomalu
 • Zaútočit, jakmile se přestane pohybovat

Okno příležitosti je krátké – jen několik sekund – ale stačí k tomu, aby jí způsobilo dobré kousky poškození.

Protože sama Trilla používá a dvojitě čerpací světelný meč, což je nesmírně účinné, Bylo by skvělé, kdybyste také mohli použít. Jeden můžete získat brzy ve hře následováním Tento dvojitý průvodce světelným mečkou. Světelný meč s dvojitou listou umožňuje blokovat více.

Dejte si pozor TRILLY Energetická vlna Poté, co snížíte její život celkem o 50%. Funguje to jako útok AOE, podobně jako útok na strážce hrobky, kterému čelíte na Zeffo. Jediným způsobem, jak se tento útok vyhnout, je dodge nebo roll.

Pokud máte nízký život a mimo stimulace, pak se dostaňte z dotazovací komory a Použijte meditační místo přímo před vchodem. Nebojte se, jakmile budete za dveřmi, zavřou a nenechají vás druhá sestra pronásledovat.

Když se vrátíte do plného života, můžete se vrátit do komory a dokončit ji.

To je o tom, jak porazit druhé sestry Imperial Inquisitor Star Wars Jedi: Fallen Order. Nezapomeňte se brzy vrátit Fallen Order průvodci.

O autorovi

Serhii Patskan

Sergey je na volné noze v průmyslu videoher více než pět let a píše pro různé publikace po celém světě. Jeho oblíbené hry jsou MTG, Dark Souls, Diablo a Divinity: Original Sin.