Druid sestavy | Diablo wiki | Fandom, Nejlepší třída Diablo 2 Druid sestavuje v žebříkové sezóně 5 | Ginx Esports TV

Nejlepší třída Diablo 2 Druid sestaví v žebříkové sezóně 5

Pokud hledáte nejlepší třídu, která by způsobila tuny poškození, se snadným stylem přehrávání a schopností poškodit řetězy, pak třída Druid je vaše nejlepší sázka na Diablo 2 Ressued Ladder Season 5. Stejně jako u většiny tříd však můžete získat to nejlepší z třídy Druid se správnou sestavou, a to je místo, kde přichází tato příručka.

Druid staví

Druid je jednou z potenciálních tříd hybridních znaků v Diablo II, v podstatě kombinací barbarů, čarodějců a nekromancerských tříd. S těmito přírodními kouzelníky lze použít fyzické útoky, elementární útoky na dálku a předvolání.

Běžné staví Druid []

 • Windy Druid: Používá hurikán k způsobení poškození elementárních
 • Fire Druid: Používá Armageddon a další dovednosti v oblasti ohně
 • Natural Summoner: Zaměřuje se na předvolání, abyste dělali špinavou práci a pomáhali druhým
 • BeastMaster: Sílou používá k boji se svými předvoláními
 • Hybridní vlkodlak: Shapeshifter, který využívá více než jednu dovednost útoku
 • Vzteklina vlkodlak: způsobuje masivní poškození jedem dovedností vztekliny
 • Fireclaws Waswolf: Používá ohnivé drápy pro fyzické a požární poškození
 • Maul Bear: Hersear, kterým jeho hlavním útokem je Maul
 • Fireclaws Wesbear: Stejně jako výše uvedená verze vlkodlaka, ale ve formě
 • Městská skládka Wesbear: Hybridní vyvolávač byl s použitím Maula jako hlavního útoku
 • Fury Waswolf: Bojuje s Fury, téměř se stává vlkodlak
 • Flamethrower s tankem: Bojuje s Firestorm a vyvolává grizzly
 • Fire Druid
 • Flamethrower s tankem
 • Vítr Druid
 • Beastmaster
 • Přirozený vyvolání
 • Hybridní vlkodlak
 • Vzteklina vlkodlak
 • Fireclaws Waswolf
 • Fury vlkodlak

Recenze expertů GameSpot

Nejlepší třída Diablo 2 Druid sestaví v žebříkové sezóně 5

Shane Moosa

EA FC24 Průvodce

Rain Down Fire on Your Nepřátele s naším průvodcem o vytvoření nejlepší Druid Build in Diablo 2 Resurred Ladder Season 5.

Nejlepší třída Diablo 2 Druid sestaví v žebříkové sezóně 5

Pokud hledáte nejlepší třídu, která by způsobila tuny poškození, se snadným stylem přehrávání a schopností poškodit řetězy, pak třída Druid je vaše nejlepší sázka na Diablo 2 Ressued Ladder Season 5. Stejně jako u většiny tříd však můžete získat to nejlepší z třídy Druid se správnou sestavou, a to je místo, kde přichází tato příručka.

Níže vás projdeme naším výběrem pro nejlepší třídu Druid v Diablo 2 Ressurection Ladder Season 5, The Pursure Druid. A také vás provést nejlepším vybavením k použití, dovednosti k zaměstnávání a mnohem více.

Aktualizace dne 21. září 2023: Aktualizovali jsme naši nejlepší třídu Druid v Diablo 2 se všemi nejnovějšími informacemi a změnami v žebříkové sezóně 5.

Je Druid dobrá třída v D2R Ladder Season 5?

Druid je vynikající třída, která se má zajmout do žebříku 4, protože sportuje vysokou škodu na jednotlivých cílech nebo skupinách nepřátel. Je také chváleno za to, že je snadnou třídou zvládnout a je společně zábavné a intuitivní. Má však některé nevýhody.

Nejlepší Diablo 2 Druid Build Ladder Season 3 je pro vás třída

Třída Druid má relativně nízkou mobilitu a její rychlý styl hry ve tváři vás může nechat otevřený, pokud si nejste opatrní. Jsou však k tomu řešení a to jsou to, co budeme používat v našem výběru pro nejlepší Druid sestavení níže, Fissure Druid.

Nejlepší Diablo 2 vzkříšená Druid Build: Fissure Druid

Truid trhlina bere poškození ohněm a kliky je až do 11, s jeho prasklinou a armaggedonskými schopnostmi, které způsobují tuny poškození za širokou Aoe (oblast efektu), která může snadno vyčistit smečku nepřátel. Její jediný cílový prodejce poškození, Firestorm, spárovaný se schopnostmi, jako je roztavený balvan a sopka.

Posledně jmenované dvě schopnosti roztavené tulder a sopka lze dokonce použít proti imunitním nepřátelům ohněm díky jejich fyzickému poškození. Při použití s ​​mechanikem Charm SUNDER SUNDER k ještě více oslabují odpor nepřátele vůči vašemu poškození, můžete také neustále způsobit poškození poškození. A navíc to vše, existuje určité dovednosti a vybavení, které můžete použít k dalšímu sestavení, jak je uvedeno níže uvedené níže.

Fissure Druid Gear and Sockets

Slot položky Hlavní položka Slotní položky
Zbraň Srdce dubu Ko Rune, Vex Rune, Pul Rune, Thul Rune
Výměna zbraní Volání do zbraně Amn Rune, Ral Rune, Mal Rune, Ist Rune, Ohm Rune
Štít Pheonix Monarch Vex Rune, Lo Rune, Jah Rune
Brnění Deska Enigma Mage Jah Rune, Ith Rune, ber rune
Kormidlo Ravenlore Duhový aspektový klenot
Rukavice Magefist N/a
Boty Válečný cestovatel N/a
Pás Arachnid Mesh N/a
Ring 1 Jordánský kámen N/a
Prsten 2 Jordánský kámen N/a
Amulet Mark amulet smrt N/a
Kouzlo 1 Annihilus Small Charm N/a
Kouzlo 2 Flame Rift Grand Charm N/a
Kouzlo 3 Gheeds Fortune Grand Charm N/a
Kouzlo 4 dále Třpytí malé kouzlo hodně štěstí N/a

Purpure Druid dovednosti

Nejlepší Diablo 2 Druid Build Ladder Season 3 Pursure Druid dovednosti

Který žoldák použít s Diablo 2 Purpure Druid Build

Stejně jako u většiny sestav v Diablo 2 je žoldák výběru akt 2 pouštní žoldák, který lze najmout z Greiz. Schopnost aura může oslabit nepřátele imunní vůči vašemu zdroji poškození. A když vybaví svou zbraň nekonečno, její přesvědčení Aura může ještě více snížit nepřátelské odpory a případně narušit imunitu monster, včetně ohně.

Nejlepší Diablo 2 Druid Build Ladder Season 3 Mercenary

Alternativně se můžete rozhodnout vybavit svůj žoldák mýtném Reapers, které zvyšuje fyzické poškození roztaveného balvanu, sopky a Armageddonu. Věříme však, že nekonečno je nejlepší volbou, protože můžete důsledně způsobit více škod.

Alternativní Diablo 2 Druid sestavy v D2R Ladder Season 5

Jako vždy, existují některé alternativní sestavy, které si můžete vyzkoušet, pokud jste zvědaví, i když pro žebřík Diablo 2 Resurrection Season 4, stále navrhujeme trhlinu jako nejlepší sestavení. Pokud však stále máte zájem o experimentování, níže najdete několik skvělých alternativních Druidových sestav s laskavým svolením Fantastic Maxroll Web.

Nejlepší Diablo 2 Druid Build Ladder Season 3 Alternate Builds

 • Vzteklina Druid
 • Požární drápy Druid
 • Rázová vlna druid
 • Tornado Hurricane Druid

Podívejte se na naše video níže, diskutujte o příběhu Diabla Immortal a o tom, jak hra zapadá do franšízové ​​časové ose.

Více zprávy ve hře a ikonický ARPG franšíza, podívejte se na naše sekce věnované Diablo 3, Diablo nesmrtelný, a Diablo 4. Získejte nejnovější Průvodce a tutoriály pro vaši oblíbenou Diablo Název níže.

Shane Moosa

Napsal Shane Moosa

Shane zahájil svou kariéru jako spisovatel na volné noze a pracoval na plný úvazek jako softwarový vývojář. Shane často můžete najít jeho ruku při bez-zasažených hrách duší, jako je Elden Ring a Dark Souls 3 (a být docela neúspěšný). Aby se uvolnil, Shane často spustí relace Overwatch 2 nebo Hunt: Showdown, ale jeho zájmy jsou šířeny v různých hrách, od titulů AAA (miloval remake mrtvého prostoru a remake re4) až po Indii, jako je dutý rytíř, Celeste a Hades. Shane je však vždy ochoten vyzkoušet nové hry, takže neváhejte mu položit e -mail s tím, co si myslíte, že by se měl další podívat.