Dva nejlepší přátelé hrají / slz Jerker – TV Tropes, Super Best Friends Play skončí, když tvůrci jdou své samostatné způsoby | PCGamesn

Hra super nejlepších přátel končí, když tvůrci jdou své samostatné způsoby

Zjistit více: Nejlepší hororové hry na PC

Slza blbec / Hrají dva nejlepší přátelé

Dokonce si myslel, že Zaibatsu má své vtipné okamžiky, pod povrchem leží vždy smutné okamžiky.

 • Pat, Jerkassared Onihot-Blooded Pat, je slyšet otevřeně plačící na pozadí Během The Walking Dead (Telltale)konec. Je schopen zastavit, když mu Matt vypráví o jeho osobním slzném Jerkeru s filmem Ratatouille.
  • V epizodě 3, poté, co se Carley zastřelí do hlavy Lilly, začíná vypuštěná Pat vysvětlující věci o události a pokáral Lilly, než řekl: „Jen dělám vtipy, protože jsem legitimní, že jsem se zde super emocionální.”
  • Navíc v 400 dní, . Zejména Pat je spíše zděšený a zlomený srdce.

  Pat: NOO-HOOOOOOOO! Ach!
  Matt: Pocity.
  Pat: To není to, co jsem chtěl!
  Matt: Pocity.

  • V poslední části/epizodě, Matt a Pat vyšilovat v důsledku toho, že celá sezóna 2 byla sen. Prakticky zasténají a křičí, když čekají na Clementine, aby se probudil. Sám Pat zní smutně, když zmiňuje, že nic by nebylo tak špatné, kdyby Lee byl stále naživu.
  • Woolie vs Reboot všude kolem je napůl vtipný napůl smutný, jak moc je o hře, důvodem, proč je nahrál svůj čas, je to, že to bude sebe destruktivní, pokud ne, což není tak příliš přehnané Protože polovina jeho videí ho nechala pít sama při hraní hry, aby prošel.
  • To, co je obzvláště smutné, je to, že to není jen on, který hraje velmi špatnou reprezentaci jedné z jeho oblíbených franšíz, ale je to také jeho debutové sólové LP.
  • Podcast odhaluje, že mor konkrétně způsobil, že intro hraní na Mattově skutečném životě strach z izolace horší.

  zmáčkni Start

  Woolie: Na mladého ptáka, který narazil na chodník, než se naučil létat, zapadá na mladého ptáka, který zasáhl chodník. Pes, neplaví neznělo z důvodů, kterým plně nerozumí, když je přiveden do hrobu svého majitele. Žena středního věku se dívá z okna kanceláře a uvědomuje si, že její děti s ní už roky nemluvily; Protože se stala přesně jako její matka. Starý muž s hodinami zbývajícími na život, cítí se hluboký strach; Jak si uvědomí, že zapomněl na jméno své zesnulé manželky. Dveře se zavírají a pohlcují poslední kousek světla v místnosti. Jak novorozenec v Cradle utrácí svou první noc sám a pochopí; ta hluboká osamělost je způsob, jak věci. Reboot: The Guardian Code má premiéru 30. března na Netflixu!

  Woolie: Nic jsme neočekávali a vy jste všechno dodali, takže děkuji. Jako, díky každému z vás za změnu našich životů.

  • Co by mohlo být nejhorší částí toho všeho, je vysvětlení toho, proč se blíží ke konci. Neexistovaly žádné problémy ohledně peněz, nebo kdo provozoval web nebo dokonce problémy nad tvůrčí kontrolou (pokud víme stejně). Woolie právě přímo nahoru vysvětluje na začátku videa, že Matt a Pat už prostě nejsou přátelé. , opravdu bolí.
  • Woolie by se později zeptal na Stream, zda by někdy existoval speciální setkání. V podstatě říká, že každý se v podstatě posunul dál a pokračoval ve své vlastní věci, a co je důležitější, také šťastný. Zatímco „nikdy neříkej nikdy“ by se mohlo objevit, není to něco, co se stane v blízké budoucnosti.

  Hra super nejlepších přátel končí, když tvůrci jdou své samostatné způsoby

  Kanadští YouTubers to nazvali ukončením a uvedli, že jejich přátelství se rozpustilo.

  Publikováno: 16. prosince 2018

  Po devíti letech vytváření videí zany YouTube, podcastů a dalších her souvisejících s hrami, se tvůrci herního týmu Super Best Friends rozdělili, ukončili své partnerství a zavřeli značku.

  . Matthew Kowalewski, Patrick Boivin a Woolie Madden každý zaznamenal segmenty videa, které vysvětlily rozhodnutí ukončit své dlouhodobé partnerství a poskytnout některé podrobnosti o tom, co budou dělat vpřed.

  . .“

  .

  “Nezmizíme z internetu nebo něco podobného,” řekl Kowalewski. „Hlavní kanál Super Best Friends bude stále zachován online.“

  .

  Zde je závěrečné video na jejich hlavním kanálu, Thesw1tcher, který od svého spuštění shromáždil více než 750 000 sledujících.

  Zjistit více:

  Kowalewski a Boivin (kteří se setkali díky jejich vzájemnému přátelství s Maddenem) začali jako přispěvatelé do Machinima, který hostil jejich dva nejlepší přátele, kteří je začali na jejich vzestupu k popularitě. Rychle se rozvětvili a začali vytvářet dlouhodobější sérii Let’s Play, a zatímco se pár zaměřil především na konzolové hry, PC hry se do své stravy také těžce objevily-zejména v říjnu, kdy se zaznamenávají a hrají jinou hororovou hru každý den v úvodu na Halloween.

  Nyní, když se rozloučili, každý bude produkovat obsah sám. .”Bude také streamovat na svém škubnutí dvakrát týdně. Také spustil nový podcast s názvem Woolie Will To přijde.

  .„Pracuje také na arkádovém rytmu, který se nazývá převzetí, který je v současné době v raném přístupu na Steam.

  Boivin plánuje zaměřit se na svůj kanál Twitch, kde streamuje hry se svou přítelkyní Paige a jejich kočkou, Elmo.

  Super nejlepší přátelé zanechávají za sebou obrovskou cestu videí a podcastů, stejně jako nesčetné memy. Těšíme se, až uvidíme, co všichni dělají dál.

  Nejlepší kredit na obrázku: Super Best Friends hrají

  Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.