Dva z velkých oprav Destiny 2 – tři mince a osudové engramy – nefungují | PCGamesn, Baldur S Gate 3 Mince Soul Coin a co dělají | PC hráč

Baldur S Gate 3 Mince Mince Mince a co dělají

V sídle Philgrave najdete minci Soul v Philgraveově sídle v blízkosti trasového bodu haldy, v dolním městě během 3. Toto umístění je vázáno na mystickou mršinu, abyste našli Thrumbo, ale můžete se dostat dovnitř zamknutím kamenných dveří na západní straně domu. Horní podlahy jsou plné ghoulů, takže dávejte pozor, ale pokud zamíříte na východní stranu domu do místnosti plné gore, v hromádce viscery je na stole mince duše.

Dvě z velkých oprav Destiny 2 – tři mince a osudové engramy – nefungují

Další týden, další problém s Destiny 2. Tentokrát existují problémy se dvěma novými položkami ve Shady Salesman Xur: spotřební, která by měla zvýšit vaši šanci na exotický pokles, to nedělá, a engram, který by měl zaručit novou exotiku pro vaši sbírku, zjevně klesá duplikáty.

Tři mince jsou spotřebním nedávno znovu zavedeným z původního osudu. Pro statné výdaje 31 legendárních střepů má zvýšit exotickou míru kapky. Potíže je, že to nedělá.

Problém byl poprvé vznesen na Reddit, kde původní plakát říká, že prošli čtyřmi trojicemi mincí (z nichž každá trvá čtyři hodiny) a pouzeKdyž byly spotřební materiály, dostali exotiku z hrdinských hrudníků neaktivní. Je neuvěřitelné, že šestnáct hodin hraní se třemi z mincí aktivních poskytovaných NeExotika. To je mnohem tvrdší sazba, než by se dalo očekávat i za normálních okolností. Tři z mincí mohou být obtěžovány, aby se sazba snížila na nulu, nebo Bungie ji mohla snížit v rámci normální hry, aby se kompenzovala skutečnost, že existují tři mince.

Bungie tento problém uznal v blogovém příspěvku, který objasňuje, že tři mince jsou předpokládanýzvýšit základní šanci na exotický engram po dokončení aktivity o 50% po dobu čtyř hodin.

Říká se: „Zjistili jsme, že hrdinské stávky v současné době neposkytují vyšší šance na exotiku při používání tří mincí spotřebního materiálu ve srovnání s Vanguard Strikes. Snažíme se to řešit s budoucí hotfix, který se očekává na začátku roku 2018.„Bungie je v současné době na prázdninové přestávce, a proto dlouhé čekání na tuto opravu.

Zajímavé je, že mnoho redditorů hlásí exotické kapky z misí hlídek – ty tupé práce na rušování, které si můžete vyzvednout z blikající zelených majáků na planetách. Možná jim vyzkoušejte, pokud chcete dokončit svou sbírku, protože tři mince budou zřejmě obtěžovány během Vánoc.

Osudované engramy – které stojí mnohem strmějších 97 legendárních střepů – jsou další novou položkou, která má zaručit exotiku, kterou již nemáte. Stejně jako vzorec pro Destiny 2, další redditor si stěžoval, že to také nefunguje, nefungoval duplicitní zařízení. V odpovědích je více takových anekdot a Bungie vyšetřují:

Vyšetřujeme zprávy, že někteří hráči obdrželi duplicitní exotické odměny z osudových engramů. Více informací bude poskytnuto po dostupnosti.

– Bungie Help (@bungiehelp) 18. prosince 2017

Tři z mincí a osudových engramů byly dvě z klíčových změn, které Bungie na konci minulého měsíce slíbily, aby se Destiny 2 cítil více odměňující. To, že oba spustili s problémy, nedělá moc pro rozptýlení rostoucího dojmu hry v krizi.

Richard Scott-Jones Rich nenávidí klišé, takže jeho oblíbená hra jsou přirozeně Dark Souls. Je to strategické hry, totální válečné hry a Warhammer Games Nerd. Zeptejte se ho na svůj osud 2 hrací čas.

Baldur’s Gate 3 Soul Coin Locations a co dělají

Baldur

The Baldurova brána 3 Duše jsou záhadné předměty, které najdete při zkoumání a dokončení úkolů po celém světě. Tato mírně trýznivá měna se používá v Avernus, v pekelném regionu, na kterou byste si mohli pamatovat, že na začátku hry procházíte na lodi Mindflayer. Popis také zní, že mohou napájet pekelné stroje, ale není okamžitě jasné, jak lze použít některá z těchto znalostí.

Odkládat jakékoli morální výhrady, které máte o koupi něčeho s doslovnou duší – tito ďáblové jistě vědí, jak na párty, hm – soul mince jsou nesmírně cenné předměty, které stojí za to držet. Zde vysvětlím všechny místo mincí duše, které jsem doposud našel, a to, co s nimi můžete vlastně dělat.

Baldur’s Gate 3 Soul Coin Locations

Dank Crypt

V oblasti krypty zarostlé zříceniny jsou tři mince duše, poblíž místa, kde se na pustošené pláži havaruje Nautiloid. Dostaňte se sem směřováním na východ z trasového bodu silnice Cliffs, pak můžete buď zamířit přes hlavní dveře, nebo střílet zavěšenou skálu ve vchodu do kaple a skočit dolů skrz díru, kterou dělá. Ať tak či onak, budete muset bojovat s některými bandity, ale pokud půjdete druhým způsobem, který jsem zmínil, můžete střílet výbušnou hlaveň dveřmi, které s nimi budou řešit všechny. Nyní aktivujte spínač na zdi v zadní části knihovny a zamířte do Dank Crypt.

Můžete se také vydat dále na východ za vchodem a zamknout se poklop, abyste se okamžitě dostali do Dank Crypt, ale má potíže s hodnocením 20, takže to je méně jisté věci. Ať tak či onak, jakmile je uvnitř, tady je místo, kde najít mince Soul:

  • První mince se nachází v místnosti s obřím sarkofágu na jižním konci dankové krypty, konkrétně v pravém sarkofágu na západní straně místnosti. Doporučil bych to chytit, než vyrazíte hlavní sarkofág a vyrazíte past na ohni.
  • Druhá mince se nachází v sarkofágu v boční místnosti na západ od oblasti s velkou sochou a entombed acolyte mrtvoly.
  • Třetí mince je uvnitř Sarcophagus Withera. Najdete to skryté v místnosti za velkou sochou, ale stisknutím tlačítka, které otevírá dveře, probudí akolyty. Poté, co jsou zbiti, probuď ho a potom si kořistí rakev. Nezapomeňte chytit amulet ztracených hlasů z nedaleké hrudi, protože vám umožní mluvit s mrtvými.

Nadira a Bugbear

Čtvrtou duši můžete získat zachráněním Nadiry z Assassin Bugbear. Jednou uvnitř Emerald Grove se vydejte na východ na vrchol malého skalnatého výchozu, kde můžete vidět taifling s dalekohledem. Jak se blížíte, objeví se vrah a boj začne. Není to tvrdý boj a teoreticky, pokud necháte Nadiru zemřít, měli byste být schopni vyloučit duši minci z její mrtvoly, nebo ji můžete potenciálně vyzvednout. Ať už si vyberete cokoli, pokud ji uložíte, můžete získat minci pomocí podvodu nebo předstírání nevědomosti před přesvědčováním nebo zastrašováním.

Lann Tarv, Moonrise Towers

Jakmile se dostanete do Moonrise Towers v Act 2, můžete získat tři mince duše za předpokladu, že máte na své párty Karlach a promluvte si s Bugbear, Lann Tarv. Dá vám mince, pokud posloucháte tři velmi smutné příběhy o duších obsažených v každém. Lann Tarv najdete v hlavní hale, kam vstoupíte, na levé straně.

Pertreeův domov, dolní město

V suterénu Peartreeho domu jsou v dolním městě dvě mince Soul, obsažené v rámci Strongboxu. Nemůžete se sem dostat až do Act 3, ale budete chtít teleportovat na haldu, jít nahoru po dvou po schodech, zamířit po ulici a rozbít desky ze dveří do domu. Sklepy se skrývá pod kufrem na pravé straně. Nyní zamířte do další místnosti a podívejte se za dveře, abyste viděli Strongbox.

Philgrave’s Mansion, Lower City

V sídle Philgrave najdete minci Soul v Philgraveově sídle v blízkosti trasového bodu haldy, v dolním městě během 3. Toto umístění je vázáno na mystickou mršinu, abyste našli Thrumbo, ale můžete se dostat dovnitř zamknutím kamenných dveří na západní straně domu. Horní podlahy jsou plné ghoulů, takže dávejte pozor, ale pokud zamíříte na východní stranu domu do místnosti plné gore, v hromádce viscery je na stole mince duše.

Raphael je bezpečný, dům naděje

V rámci Raphaelovy ložnice je v domě naděje v Act 3 neuvěřitelných pět mincí duší obsažených v rámci Raphaelovy ložnice. Budete muset vyzvednout archiváře v archivech, abyste získali pozvání ložnice, která vám umožní skrz bariéru, a pak se vplížit po levé straně místnosti a vyhnout se Haarlepově linii z dohledu z postele. Odzbrojte zachycený obraz a poté stiskněte tlačítko níže, abyste odhalili trezor za ním. Vyberte bezpečný zámek a můžete si nárokovat mince Soul.

Bungie známky Out Destiny’s Three of Coins Exotic Engram Exploit

Bungie oslovila osudové vykořisťování, které umožňuje hráčům snadno hospodařit s exotickými engramy.

Minulý týden, s vydáním expanze Taket King, Bungie představil novou položku do střelce první osoby: tři mince. Tato položka, kterou si hráči mohli koupit v hromádek po pěti od dodavatele Xur výměnou za podivné mince, dramaticky zvýšila šanci na exotickou kapku Engram z poraženého šéfa postavy. Exotické engramy jsou přeměněny na nejmocnější zbraně a brnění Destiny.

Netrvalo dlouho po příchodu Xura do věže minulý pátek, že hráči dobře využili tři mince. V The Easy Mission Scourge of Winter má poslední bojový boj s třením těsně před jeho trůnskou místnost. Hráči by tedy popřeli tři mince a posílili šanci na exotický engramový pokles a poté zabili šéfa raketou z raketového odpalovače, který by také zabil hráče, čímž by spustil kořist a zásadně respawing hráče jen respawing the hráče jen mimo trůnní místnost.

To umožnilo hráčům rychle zabít šéfa znovu a znovu, pokaždé pomocí tří mincí, aby posílili šanci na exotický kapku Engram. Konsenzus po slavnosti minulého víkendu spočíval v tom, že míra poklesu byla kolem jednoho exotického engramu na pět tří mincí, což z něj činí neuvěřitelně silný vykořisťování.

Jak byste očekávali, Bungie má tento týden – a před příchodem Xur do věže dnes ráno – podnikl kroky. Pro mnoho hráčů Destiny je součástí motivace pokračovat ve hře „Gotta Catch ‘Em All“ Aspect of Exotic Icove. Exotika je však obvykle obtížné získat. Tři z mincí vykořisťovali je nic jiného než.

Včera v noci Bungie vydala hotfix, která mimo jiné podniká kroky proti třem mincím vykořisťování. Nyní jsou tři mince, které Xur prodává.

Každá tři mince nyní poskytuje menší nárůst exotické šance na kapku Engram, když se používá v rychlém sledu, což by mělo vyrazit na metru zimy jako možnost zemědělství.

Když se však tři mince používají s více času mezi zabití, například na stávkové šéfy, zůstávají stejně efektivní jako dříve.

Vidíme tedy, že Bungieho záměrem se třemi mincemi bylo povzbudit hráče, aby hráli seznamy skladeb a pop položku těsně před bojem šéfa o zvýšení rychlosti exotické kapky. Ale hraní těchto úderů vyžaduje čas – na hrdinské potíže mohou trvat docela hodně času. Stručně řečeno: Strana skončila. Ale teď, alespoň tři mince by měly fungovat tak, jak bylo zamýšleno.

Úplné poznámky o patch jsou u konce v Bungie.síť.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!