Dvouhlavé brutální | Protokol Callisto Wiki | Fandom, jak porazit dvě hlavy v protokolu Callisto – Prima Games

Jak porazit dvě hlavy v protokolu Callisto

Chcete-li žít, abyste vyprávěli příběh o boji se dvěma hlavami, musíte se vyhnout houpačkám monster ve střídavých směrech vlevo a doprava (Nezáleží na tom, kterým směrem si nejprve vyberete, jen se ujistěte, že se střídá dodge pokyny). Neopatření dvou hlavy, Jak budete okamžitě ošetřeni brutální, krvavou animací smrti a musíte restartovat boj. Také se ujistěte, že se nikdy otočíte zády k dvěma hlavě, protože se musíte neustále vyhýbat jeho agresivním útokům.

Dvouhlavý brutální

The Dvouhlavý brutální nebo běžně označované jako Dvě hlava, je mocný biofág Protokol Callisto. Poprvé se setkává během níže na přepravní platformě.

Obsah

Přehled []

Tato část vyžaduje expanzi. TIKI CALLISTO protokolu můžete pomoci tím, že jej rozšíříte.

Bojová strategie []

 • Dvě-hlava je jedním z nejsilnějších nepřátel ve hře a má velmi málo slabých stránek, ale střílením na Dvouhlavé brutální Ruce způsobí, že jeho ruce budou zničeny a způsobí masivní poškození.
 • The Dvouhlavý brutální nelze zabít utajení ani ho nelze popadnout pomocí GRP; Podobně, i když je vstávání, je velmi obtížné je je zablížit. To znamená, že nejlepší metodou hráče, aby se zvršil hrubě, je používat jejich střelné zbraně a jakákoli environmentální rizika.
 • The Dvouhlavý brutální útoky s jedním dlouhým, mocným úderem najednou. To znamená, že hráč nebude muset řetězec vyhýbat se, ale brutální útoky však dostatečně rychle, aby pokus o zásah na melee vyústil v to, že hráč způsobí masivní poškození.
 • Po Dvouhlavý brutální způsobí dostatečné poškození, klečí, a umožní hráči, aby to bezpečně kombinoval.
 • Poprvé Dvouhlavý brutální Při klečení způsobí dostatečné poškození, postaví se to a vytrhne jednu z jeho hlav. Hráč se bude muset vrátit k boji proti tomu s zbraněmi na dálku.
 • Podruhé Dvouhlavý brutální Při klečení je dostatečné poškození, když je skutečně poražen. Zemře a hráč může dupat tělo pro kořist.
 • V režimu hardcore, Dvouhlavý brutální Zabijte dvakrát tak dlouho. Takže zbraň s vysokým poškozením, jako je nepokoje nebo skunková zbraň, je silnou volbou oslabit brutální.
 • Headshots jsou účinnou taktikou proti Dvouhlavý brutální, Jak dostatek záběrů na jednu z hlav by je mohlo zničit a oslabit hrubě mnohem rychleji než obvykle.
 • Během druhého setkání je méně prostoru, jak se vyhnout Dvouhlavé brutální útoky, proto se doporučuje, pokud jste poblíž zdi nebo kontejnerů. Během boje navíc zavrčení také pomůže dvouhlavému brutálnímu.
 • Když dosáhnete třetího setkání, prostor k manévru je mnohem kondenzán. Buďte opatrní, abyste se vyhnuli připnutí na zeď při boji s dvouhlavým brutálním. Nechte hrubě zničit většinu překážek kolem místnosti, aby se usnadnilo vyhýbání se příchozích útoků.
 • Dvouhlavý brutát se objevuje pouze jako halucinace v protokolu Callisto: konečný přenos.

Scény smrti []

 • Brute bodne Jacoba za zády a zvedne ho přes hlavu, než ho zabouchne na zem. Stompy to dusí na obou pažích a rozbije je na kousky, než doručí třetí stomp, který zničí jeho hlavu.
 • Brute zaklepe Jacoba na zem a dupne mu na hrudi. Jak se Jacob svíjejí v bolesti, brutální kladiva oběma pěstmi, první frakturující Jacobs lebka a druhá je plně.
 • Brute udeří Jacoba a srazil ho na kolena. Když se Jacob pokouší dostat zpět, Brute přináší rozbití dolů s jednou pěstí a vyhladí jeho lebku. Pak to backhands Jacobovy bezhlavé mrtvoly pryč a pustí řev triumfu.

Trivia []

 • Tento biofág se poprvé setká na konci níže, slouží jako šéf kapitoly.
 • Během hry se setkal s dvěma hlavy celkem 4krát.
 • Tiskárna CPU je kořist, která je dána po porážce tohoto nepřítele při 4 různých příležitostech.
 • Objeví se dvě hlavy Protokol Callisto: Konečný přenos, Ale jako halucinace.

Galerie []

Jacob se chystá poprvé zapojit dvouhlavý brutát

Jacob se chystá poprvé zapojit dvouhlavý brutát

Jak porazit dvě hlavy v protokolu Callisto

Kapitola 6 protokolu Callisto obsahuje jednu z nejtěžších obtíží hry ve své náročné sekci Platform Ride. Chcete -li postupovat v příběhu, musíte přežít sestup na matně osvětleném nákladním výtahu plného mutujícího biofágy a vířících trosek. I když se vám podaří přežít mnoho biofágů, aby se věci ještě zhoršily, objeví se děsivé stvoření se dvěma hlavami a tělo s ostrými zuby. Toto je dvě hlavy, první šéf protokolu Callisto a jeden z nejsmrtelnějších nepřátel hry. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak porazit dvě hlavy, a vydělat „dvě hlavy jsou lepší než jeden“ trofej/úspěch.

Načítání pro boj s dvou hlavami v protokolu Callisto

Zatímco můžete bojovat s dvěma hlavami s jakoukoli kombinací zbraně, důrazně se navrhuje, abyste použili nepokoje a skladovali svůj inventář se spoustou munice. To znamená, že se musíte ujistit, že jste v předchozí části Platform Ride nepoužili příliš mnoho vzpour. Pro tento boj nejsou potřeba zdravotní injektory, protože jeden zásah z dvou hlavy vede k okamžité smrti.

Bojová strategie dvou hlav v protokolu Callisto

Chcete-li žít, abyste vyprávěli příběh o boji se dvěma hlavami, musíte se vyhnout houpačkám monster ve střídavých směrech vlevo a doprava (Nezáleží na tom, kterým směrem si nejprve vyberete, jen se ujistěte, že se střídá dodge pokyny). Neopatření dvou hlavy, Jak budete okamžitě ošetřeni brutální, krvavou animací smrti a musíte restartovat boj. Také se ujistěte, že se nikdy otočíte zády k dvěma hlavě, protože se musíte neustále vyhýbat jeho agresivním útokům.

Když jste se úspěšně vyhnuli nápormu dvou head, použijte svou nepokoje, abyste vyskočili jeden nebo dva výstřely a připravte se na vyhýbání se dalším následným útokům. Pokračujte v procesu vyhýbání se úderům a pořizování několika záběrů.

Když jste dostatečně daleko zachránili zdraví dvou hlavy, Titanic Biophage klesne na kolena a otevírá monstrum na útok z Jacobova omráčení obušek. Toto je jediný čas, kdy můžete použít melee proti dvou hlavě. Jacob pak dekapituje hlavu dvou hlavy na pravé straně, takže z ní bude více hlavy. Boj však pokračuje.

Bývalá dvě hlava bude pokračovat v pronásledování Jacoba, přesně stejným způsobem jako v první fázi. Jednoduše vyhýbejte se úderů jedné hlavy, vystřelte některá kola nepokojů, když se tato příležitost představí, a počkejte, až se opět rozloží monstrum.

Biofág opět klesne na kolena, což Jacobovi umožní vydat se ze zbývající hlavy fatálním závanem obušků. Gratulujeme, porazili jste dvou hlavu!

Pro vaše potíže vám bude uděleno, že „dvě hlavy jsou lepší než jeden“ trofej/úspěch. Nezapomeňte také vyloučit tělo dvou hlavy (dupáním na něm), protože obdržíte tiskárnu CPU, kterou lze prodat na stanici Reforge. Toto však není poslední, co v protokolu Callisto uvidíte, protože za každým rohem vězení Black Iron je spousta více vysoce vyvinutých biofágů číhajících. Naštěstí budete připraveni a můžete použít stejnou přesnou strategii proti dvou heads v konečné kapitole protokolu Callisto protokolu.

o autorovi

Grant testa

Grant Testa je spisovatel společnosti Prima Games, který se specializuje na lov a hororové hry. Je také vášnivým čtenářem/sběratelem komiksů, fantasy fotbalisty a fanatikem rockové hudby. Tisíce lidí, kteří byli poraženi Grantem v online hrách pro více hráčů?! Proč nemohu být herní poloboh jako on?„Pravděpodobně by byli překvapeni, když zjistili, že Grant ve skutečnosti zdědil své elitní herní schopnosti od své matky Joann Hansen, jednoho z nejrychlejších stenografů/pimářů v národě (a pravděpodobně svět). Zábavný fakt: Je také synem prvního „Let’s Player“ a Comedy Legend, Tim Testa.