Elden Ring Best End Game sestavy a zbraně 1.08.1 – Top 3 pozdní hry pro bití šéfů rychle v Elden Ring 2023, Elden Ring Late Game Builds List | Nejlepší sestavy pozdních her k použití

Elden Ring Late Game Builds

  Mtmmo.Com prodává levné a bezpečné zvířecí křížení Zvony/předměty/nook mils vstupenky, D2R předměty, Diablo 4 zlaté/předměty, Elden Ring Runes/Icoves, NBA 2K MT, FC Coins a WOW Classic Gold. Naše cena je na trhu nejvýhodnější, takže zde musíte jen utratit méně peněz a transakce je zcela bezpečná a bezpečná. Zaručujeme rychlé doručení do 5-15 minut pro většinu objednávek.
  Rychle dominujte hru s výběrem našich spolehlivých zvonků/položek/NMT, položek D2R, Diablo 4 Gold, Wow Gold, FC Coins, NBA MT a Elden Ring Item Services!

Nejlepší koncová hra build elden ring

Elden Ring Best End Game sestavy a zbraně 1.08.1 – Top 3 sestavy pozdních her pro bití šéfů rychle v Elden Ring 2023

Dnes budeme představovat top 3 nejsilnější sestavy, které se použijeme, pokud jste uvízli na šéfovi v Elden Ring, to bude pro vaše šéfy pozdních her, nové hry Plus.

Elden Ring Best End Game Builds 1.08.1 – Top 3 sestavy pozdních her pro bití šéfů rychle v Elden Ring 2023

Na konci hry Elden Ring budete uvíznout na některých z nejsilnějších šéfů ve hře. Chcete -li tyto šéfy snadno a rychle projít, budete potřebovat nějaké silné sestavení. Ve hře je několik sestav postav, ale jaká je nejlepší koncová hra v Elden Ring Patch 1.08.1? Podívejte se na tuto příručku, uvádíme 3 z nejlepších pozdních her v Elden Ring 2023, které vám pomohou porazit nejtěžší šéfy bez velkých potíží. Patří sem vše, co můžete začít, například jaké statistiky na úrovni, vybavení, zbraně a předměty.

Pokud se uvíznete na šéfovi, jedná se o 3 fantastické stavby, které je sundá:

1. Vytváření zakřiveného meče

2. Power Lightning Build

3. Blasphemslous Blade Build

Top 3 End Game Build, aby se dostali přes šéfy nejrychlejší – vychytávací zakřivený meč krvácení build

Scavenger zakřivené meče jsou velmi rychlé a snadno použitelné. S skokovými útoky a takto, ale jakmile ji máte, si vezmou trochu křivky učení, ale jakmile ji máte, můžete snadno projít většinou šéfů v Elden Ring a protože je můžete dát na okultus Měřítko s Arcane můžete způsobit masivní poškození, aniž byste obětovali snížení a poškození, které dostanete za afinitu krve. Celkově vzato, je to krvácení číslo jedna ve hře a nejen je to směšné proti nepřátelům, kteří nejsou imunní vůči krvácení, ale pokud jsou imunní vůči krvácení, protože máte tu směšné poškození, které se staví okultní, můžete, můžete, můžete Dokonce i šéfové skartují jako Elden Beast. Scavenger zakřivené meče jsou naprosto vynikající ve všech směrech a formy, jsou fantastické použít pro většinu šéfů v Elden Ring. Rozhodně vyzkoušejte tuto nejlepší koncovou hru sestavení v Elden Ring 2023.

 • Zbraně: Okultní zakřivený meč Scavenger, Giant’s Seal
 • Helm: Bílá maska
 • Dovednosti: Seppuku
 • Kouzlo: Flame, Grant Me Síla
 • Talismans: Claw Talisman, shnilý okřídlený meč odznak, Millicent’s Prothesis, Lord of Blood’s Exultation
 • Statistiky: 50 vigor, 15 mysl, 21 vytrvalosti, 16 síla, 50 obratnost, 7 inteligence, 25 víra, 60 tajemství

Nejlepší 2 nejlepší Elden Ring 1.08.1 koncová hra build 2023 – Power Lightning Build

Ať už se chystáte na stavbu jednoho výstřelu nebo na sestavení Power Lightning, úder starověkého draka je neuvěřitelně silný a je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak se projít hrou velmi rychle. Někteří lidé s tím mají těžký čas, někteří lidé říkají, že je to hodně RNG, ale pravda je Elden Ring v tomto bodě nejméně sedmkrát s stavěním blesku a ani jednou potíže a to všechno bylo na maximálním škálování. Je to velmi specifické místo pro Beasts Radagon a Elden, budou rychle dolů pokaždé, když se o to pokusíte, poté se to opravdu snadnější a snazší. Získání jediného výstřelu na šéfy není tak těžké, jak to všichni dělají. Pokud uděláte správné buffy, můžete způsobit hodně škod, můžete si vzít většinu šéfů. Pokud nejste na jeden výstřel, pak je ještě snazší dva nebo tři obsazení s lehkostí s nikoho šéfa. Jakmile znáte všechny šéfy, jejich útoky, budete obsadit ve správný čas, budete způsobit masivní poškození. Poškození skutečně dělá zázraky, to je jedna z těch nejlepších pozdních her, kde jakmile si na to zvyknete, budete absolutně milovat sestavení blesku.

 • Zbraně: Zlatý řádný pečeť, zvětralý krev rovný meč, štít medúzy
 • Helms: Houba koruna, černý knedlík
 • Dovednost: nakažlivá zuřivost
 • Kouzla: Blesk starověké draka, vytí Shabriri, Golden slib
 • Talismans: Lightning Scorpion Charm, Godfrey Icon, Red-Pečené pobočky, Kindred of Rot’s Exultation
 • Statistiky: 45 Vigor, 40 mysl, 24 vytrvalosti, 20 síla, 42 obratnost, 99 inteligence, 99 víra, 14 tajemného

Top 1 Elden Ring Ring Best Late Game Build to používat – rouhačská čepel

To je zdaleka nejjednodušší použít na seznamu a pravděpodobně jeden z nejzřetelnějších v rouhačské čepeli. Rouhačská čepel je naprosto směšná, to dělá šílené úrovně poškození ohněm může být ifalizováno jako blázen a zavádět, uzdravíte se pokaždé, když používáte válečný popel, takže je směšné používat většinu šéfů v Elden Ring. Většina polobohů má nulu nad odolností proti požáru, alespoň mnoho z nich to dělá, to je další výhoda pro to, co je již přemoženou a fantastickou zbraní. Toto je opravdu oblíbená zbraň pro většinu uživatelů víry v Elden Ring a je to opravdu jedna z těch věcí, kde jakmile použijete tuto zbraň. Téměř to bylo jako číslo jedna nejpohodlnější a nejúčinnější stavět na Elden Ring Late Game Builds List 2023.

Blasphemous Blade je jednou z nejjednodušších sestav v Elden Ring 1.08.1, velmi uživatelsky přívětivý, extrémně silný, vás může provést ve hře, až do maximálního škálování, je to neuvěřitelné proti šéfům. Takže pokud jste uvízli, musíte vyzkoušet rouhačskou čepel, protože to bude váš život mnohem jednodušší pomocí této zbraně a je to něco, kde se také neustále uzdravujete, což je také ještě lepší. Je to neuvěřitelně silné, získáte to z remomirtů záznamů, je to určitě zbraň, kterou byste měli mít v pozdní hře Elden Ring.

 • Zbraně: Blasphemous Blade, meč Miloš, štěrkový kamenný pečeť
 • Helm: Jar
 • Dovednosti: Plameny Takera, výkřik Miloše
 • Kouzla: Zlatý slib, vytí Shabriri, Flame, Grant Me Síla
 • Talismans: Shard of Alexander, rituální meč Talisman, Fire Scorpion Charm, Dragoncrest Shield Talisman
 • Statistiky: 50 vigor, 24 mysl, 30 vytrvalosti, 23 síla, 19 obratnost, 7 inteligence, 65 víra, 11 tajemství

Způsob platby

Upozornění: Použití nelegálního vyrovnávání a zlaté služby by mohlo účet ukončit

  Mtmmo.Com prodává levné a bezpečné zvířecí křížení Zvony/předměty/nook mils vstupenky, D2R předměty, Diablo 4 zlaté/předměty, Elden Ring Runes/Icoves, NBA 2K MT, FC Coins a WOW Classic Gold. Naše cena je na trhu nejvýhodnější, takže zde musíte jen utratit méně peněz a transakce je zcela bezpečná a bezpečná. Zaručujeme rychlé doručení do 5-15 minut pro většinu objednávek.
  Rychle dominujte hru s výběrem našich spolehlivých zvonků/položek/NMT, položek D2R, Diablo 4 Gold, Wow Gold, FC Coins, NBA MT a Elden Ring Item Services!

Elden Ring Late Game Builds

Seznam zbraní

Seznam brnění

Umístění

Sestavy

Úkoly

Položky

Šéfové

Všechny sestavení pozdních her

Seznam všech našich pozdních her, bude to zahrnovat vše, co můžete začít, například jaké statistiky na úroveň, vybavení, zbraně a předměty k použití.

Elden Ring Best Late Game sestaví

Seznam našich sestav Elden Ring Late Game, který bude zahrnovat jejich hodnocení mezi všechny pozdní hry. Tato stránka bude aktualizována o více sestavení, jakmile bude k dispozici více informací.