Expanze Sims 4: Generations vysvětlila, že Sims 4 získává novou expanzi podobnou generacím

Další aktualizace Big Sims 4 přichází a hraje se podobně jako expanze generací

V současné době existují dva expanzní balíčky Sims 4 na cestě podle EA a Maxis, a nyní si někteří fanoušci jedné z nejlepších životů myslí, že všechny tyto řeči o dětech by mohly ukázat na jakýsi „generace“ The Sims 4 Expansion Pack That zaměřuje se na rozvoj obsahu po celou řadu věků ve hře. Tyto dvě expanzní balíčky však ještě nejsou odhaleny, takže nezapomeňte, že vaše naděje nezískají příliš vysoko.

Expanze Sims 4: Generations vysvětlila

Expanze Sims 4: Generations vysvětlila

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 13. ledna 2023 11:28

 • Další oznámení Sims 4 naleznete v našem průvodci o všem, co víme o Sims 5: Project Rene zatím.

The Sims 4: Generations Expansion Teaser

Spolu s upoutávkou pro další expanzní balíček, příspěvek také zmiňuje nadcházející živý proud, dva Sims 4 soupravy a jedna velká aktualizace, pravděpodobně aktualizace kojenců, na které fanoušci dychtivě čekají od Summitu Sims. Pokud je to skutečně aktualizace dítěte, můžeme mít životní fázi nového dítěte již v únoru.

Spolu s ‘je to všechno relativní!„Štítky, přítomnost fotorámeček ve stromu vedla mnoho k navázání spojení mezi tímto a rodokmenem, což dále zdůrazňuje možnost rozšíření generací. Obrázek medvěda v jednom z rámců je také tvarován jako zub, což vede mnozí k přesvědčení, že můžeme dostávat hraní s The Tooth Fairy nebo jsme prodloužili hraní na péči o zubní dentální.

Generace jako balení by v podstatě přidaly hloubku a detaily do každé fáze života The Sims. To může být ve formě nových klubů, sociálních interakcí, dovedností nebo věkových závislých předmětů. Například, The Sims 3: Generations Balení představilo hole pro starší. Předchozí Sims 4 Oficiální upoutávka na Pastel Pop Kit také ukázal obrázek falešných zubů, což naznačuje, že pro starší můžeme očekávat více hraní, což je funkce, o kterou požádalo mnoho fanoušků Sims.

 • Další informace o fázi života kojeneckého života a kdy to můžeme očekávat, přečtěte si náš průvodce aktualizací Sims 4 Babies zde.

Jaké funkce budou v expanzi generací?

The Sims 3: Generations Raggy Imaginary Friend

Při diskusi o tom, co můžeme očekávat od balíčku generací, je užitečné zkontrolovat, co bylo dříve zahrnuto v The Sims 3. Byly přidány následující funkce:

 • Imaginární přátelé pro děti
 • Dovednosti chemie a výrobu lektvaru, tyto nové dovednosti byly použity k zahájení praktických vtipů a mohly by dokonce oživit imaginární přátele.
 • Profese pro péči o denní péči, ve které byli simíci placeni, aby se starali o jiné SIM děti
 • Více žertů pro děti a dospívající včetně polštářů.
 • Funkce tvorby vzpomínek, které umožnily Simsovi přijímat videa z života a zkontrolovat je v televizi.
 • Schopnost vyprávět příběhy duchů
 • Dávat dárky
 • Nové outdoorové aktivity pro děti
 • Děti by se mohly oblékat do kostýmů
 • Internátní školy
 • Školní aktivity pro děti a dospívající
 • Nová interakce ke čtení příběhu před spaním dětem
 • Dospívající se mohli naučit řídit a jít na data
 • Prom a promoce pro dospívající
 • Mladí dospělí by mohli mít krizi v polovině života
 • Dospívající mohli házet večírky, když byli jejich rodiče pryč. Byly tam nové interakce, pokud se to chytilo.
 • Bakalářské a bakalářské večírky s tanečníky, které si najmou jako zábava.

Sims 4 Z předchozích balíčků, jmenovitě ples, promoce, dávání dárků, dat, žerty, kluby a outdoorové aktivity pro děti. Ze seznamu je dospívající, kteří se učí řídí, samozřejmě nepravděpodobné, protože ve hře nemáme auta, přestože je to jedna z nejžádanějších funkcí od hráčů.

Kromě možnosti mít krizi v polovině života, přírůstkem hry, který má většina fanoušků divoce se spekulací, je schopnost dětí mít imaginární přátele. To byl zábavný aspekt The Sims 3: Generations, s Raggy Doll se stala něčím Sims Ikona franšízy.

Rozšířené interakce a hraní pro děti a dospívající by se dokonale doplňovaly The Sims 4: Roky středních škol expanze, s tím už máme schopnost proslát se z domu. Schopnost také házet dospívající večírky je klasickou funkcí nadcházejícího věku, kterou hráči Sims mohli prozkoumat, než poslali své dospělé dospívající na univerzitě.

Zatím musíme spekulovat, protože toto je jediný upoutávka, kterou máme, určitě během dosud objevíme více Sims Livestream 31. ledna.

 • Další zprávy a tipy Sims 4, podívejte se na náš průvodce, zda bude Sims 5 otevřený svět nebo ne.

Další velká aktualizace „Sims 4“ přichází a hraje se podobně jako expanze „generací“

V nedávné aktualizaci EA oficiálně potvrdila generační expanzní balíček pro ‘The Sims 4.„Tady je to, co víme o balení.

Feb. 2 2023, aktualizováno 6:07 str.m. ET

Děti v 'The Sims 4'

Nyní, když populární hra Life-SIM Sims 4 je zdarma, hráči noví a staří mají tolik prozkoumat v populárním názvu. Ačkoli to EA již odhalila Sims 5 je v dílech, vývojáři stále vydávají nové balíčky obsahu pro aktuální hru.

Dříve EA potvrdila, že na cestě po další aktualizaci velkého obsahu je další balíček rozšiřování. Pro veteránské hráče se nová expanze hraje velmi podobně jako expanze „generací“ z předchozích her.

Článek pokračuje pod reklamou

Je expanzní balíček generací přichází na „The Sims 4“?

Přichází nová expanze s názvem „Roste společně“ Sims 4. V předchozím komunitním proudu tým DEV upustil spoustu rad, které naznačují, že nejnovější expanzní balíček bude orientován na rodinu. Teaser představoval snímky s plenkami a zuby (dětské zuby a protézy), což ještě dále naznačovalo více obsahu pro Sims všech věkových skupin.

Michaelsons v 'The Sims 4'

Článek pokračuje pod reklamou

Na únor. 2, EA konečně zrušila další podrobnosti o novém expanzním balíčku ve formě nového přívěsu. Hráči mohou nyní začít novým Sims rodiny ve městě San Sequoia. Vaši simíci se budou moci účastnit nejrůznějších relativních milníků, jako například nechat se vaše rodiče nastěhovat s vámi, navigovat v krizi v polovině života nebo dokonce setkat se s novými lidmi a mít s nimi argumenty!

. V oficiálním přívěsu lze Michaelsonovi vidět, jak se účastní nejrůznějších známých životních událostí, včetně ztráty prvního zubu a zuřící nad ztrátou deskové hry.

Článek pokračuje pod reklamou

A pokud to nebylo dost nového Sims Obsah pro vás, proud také odhalil, že do hry přicházejí děti, což potvrzuje mnoho spekulací fanoušků!

Již brzy, Sims 4 Hráči si budou moci vytvořit vlastní děti ve hře. Budete je moci oblékat, hrát roztomilé hry a dokonce je kojit pro plnohodnotný zážitek.

Roste společně se připraví na Mar. 16 v 10 a.m. Pt. Předobjednávání hry nebo nákupu do 27. dubna vám poskytne venkovní balíček digitálního obsahu venkovního času!

Sims 4 je zdarma na hraní PC, Mac, Xbox One a Series X/S a PlayStation 4 a 5.

SIMS 4 „Generations“ Expansion Pack může být další hra života

Sims 4 „Generations“ Expansion Pack je to, co si někteří fanoušci myslí, že je další: Bearded Sim s zakřiveným okrajem klobouku

V současné době existují dva expanzní balíčky Sims 4 na cestě podle EA a Maxis, a nyní si někteří fanoušci jedné z nejlepších životů myslí, že všechny tyto řeči o dětech by mohly ukázat na jakýsi „generace“ The Sims 4 Expansion Pack That zaměřuje se na rozvoj obsahu po celou řadu věků ve hře. Tyto dvě expanzní balíčky však ještě nejsou odhaleny, takže nezapomeňte, že vaše naděje nezískají příliš vysoko.

Přestože neexistují žádné oficiální slovo o tom, jaké další budou rozšiřující balíčky Sims 4, mohou být velmi dobré stopy směřující k balení „generace“. Samozřejmě to všechno vezměte se zrnkem soli, ale někdy je to zábavné spekulovat, ne?

Poté, co byl na fórech SIMS navržen balíček „generací“, uživatel FreezerbunnyCowPlant dodává, že „z konceptu umění můžeme vidět falešné zuby ve sklenici, což by mohlo znamenat, že pro starších také získáme více věcí. (Chůdní hole? Důchodové domy?) To by mohlo znamenat, že dostaneme generace EP, které se zaměřuje na celou rodinu, nejen na děti..

Jiní naznačují, že by to mohlo být podobné generace a možná se jen zaměřit na seniory, jako je to, jak se střední školy zaměřují na dospívající. „Obrázek s štětcem a příslušenstvím pro mě ukazuje balíček módy a kosmeti. Ale to se cítí spíš jako herní balíček než expanzní balíček, “dodává stejný uživatel.

Doposud můžete vidět všechny informace a škádlení dvou nových expanzních balíčků Sims 4, které byly nastíněny hráči na stránce komunity, spolu s diskusí o potenciálním tématu pro rozšiřující balíček Sims 4 na fórech také.

Nyní, když je Sims 4 zdarma, představujeme si, že do hry bude do hry poprvé spousta nových hráčů, proto jsme sestavili seznam nejlepších sims 3 cc tvůrců, spolu s nejlepšími nejlepšími SIMS 4 MODS a seznam všech podvodníků Sims 4, takže byste měli být zakrytí, abyste mohli začít s nejlepším možným zážitkem.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.