. | Fandom, Warframe Tennocon odhaluje expanzi Duviri Paradox, Wedwolf Frame & Veilbreaker Update – Dexerto

Warframe Tennocon odhaluje expanzi Duviri Paradox, aktualizace vlkodlaka a veilbreaker

. .

Warframe vlkodlak

Myšlenka se může zdát, že je jednoduchá, ale stále.. Už nějakou dobu hraji Warframe a všiml jsem si, že ačkoliv existují válečné rámy, které mají podpůrné dovednosti, neexistuje žádný válečný rám, který je 100% zaměřen na podporu. A tak tady je můj nápad: Furiox má být mužský, bestie poháněný válečným rámem, který by tvar byl velmi podobný tomuto: s vlčí hlavou a ocasem, extramně agilním a rychlým. .4 Vydržená: 100 nízkých zdraví a štítů jsou kompenzovány vyšší brnění a vysokou obratností, ale také tento válečný rám by měl zvláštní zabudovanou schopnost zvanou „ocasní přejetí“ a mé nápady pro jedinečné síly:
0. Ocasní přejetí – pasivní – cíl – pouze Furiox. .
1. Inspirace Howl – Target – Ally (1) může být obsazeno na několika značkách. Zvyšuje efektivitu, trvání nebo rozsah cíle další dovednosti. +10% na základní úrovni a další +10% pro každou upgrade. Snadnějšími slovy – tato dovednost obsazená na členovi týmu mu poskytne větší účinek na další dovednost – například Frost’s Snow Globe vydrží déle nebo zpomalí nepřátele více. Síla používaná k obsazení: 25
. . Všichni členové týmu běží rychleji a skočí výš. Trvá 8 sekund na základní úrovni (+2 za upgrade) a granty+15% na rychlost sprintu a výšku skoku (+10% na upgrade), který se používá k obsazení: 50
. Bestial Vigor – Target – celý tým. Členové týmu nepoužívají výdrž, ale mají sníženou zdraví, když účinky opotřebované obnovují zdraví v průběhu času na plnou úroveň (nebo pokud je k dispozici energie). Trvá po dobu 9 sekund (+3 za upgrade) snižuje zdraví o -30% (+5% na upgrade (-25% / -20% / -15%)). Síla používaná k obsazení: 50 + dalších 5 za obnovené 50 hp
. . . Poškození a brnění se zvýšily o+25% (+25% za upgrade – tak až na dvojí poškození a dvojité brnění) po dobu 10 sekund (+5 za upgrade).
Doufám, že se vám to líbí – prosím komentujte, takže vím, co si myslíte;)

(Editoval uživatel fandomu)

Nebudu pokračovat v tom, jak špatná jména zní. Místo toho řeknu, že to nezní, jako by tato myšlenka šla tak dobře s obecným tématem Warframe. . Žádný válečník nemá na svém osamělé schopnosti typu pasivní aury. Osobně si myslím, že válečnéframy by měly být schopny stát samy (sólové mise?) a měla by mít alespoň jednu schopnost, která ovlivňuje nepřítele. Schopnosti, které odebírají zdraví jiných válečných rámů, nemusí být tak vítány a vytrvalost není ve skutečnosti omezeným zdrojem, protože se dobije rychleji než štíty nebo energie, takže ne. 3 zní docela zbytečně. Většina válečných rámů má také brnění pod 100, takže zvýšení o 100% by nebylo moc. Dokonce i Valkyrova válečná válečka zvyšuje brnění pouze o 50% v Max Rank. . . Podle mého názoru nezní tak skvěle. Příliš vrhací a potřebuje alespoň jednu schopnost, díky níž je život pro nepřítele mizerný. Dokonce i Trinity, která je většinou považována za podporovou válečnou frame.


Nebudu pokračovat v tom, jak špatná jména zní. Místo toho řeknu, že to nezní, jako by tato myšlenka šla tak dobře s obecným tématem Warframe. Za prvé, ocelový náboj je existující aura mod, který zvyšuje poškození melee. Žádný válečník nemá na svém osamělé schopnosti typu pasivní aury. ?) a měla by mít alespoň jednu schopnost, která ovlivňuje nepřítele. . 3 zní docela zbytečně. Většina válečných rámů má také brnění pod 100, takže zvýšení o 100% by nebylo moc. Dokonce i Valkyrova válečná válečka zvyšuje brnění pouze o 50% v Max Rank. . 100 není tak vysoké hodnocení, jak to zní. . . Dokonce i Trinity, která je většinou považována za podporovou válečnou frame.

Jen vám řekni, že Zephyr má pasivní, skočí jako peklo. Zbytek věcí, ok, máte pravdu>.

(Editoval Sgtmoreno9)

^^Souhlasím s tím, že jména Abilites jsou příliš cheesy extrémně rychle. a Squishy. . To je ještě horší, že po nerfu mráz. Očividně očekáváte, že s tím lidé budou dělat sebevražedné mise. Abilites Comments 0. Ocas Swipes: (Nelogické, protože pokud nemáte ocas, nemůžete použít ocas xd). . . Takže pokud to dáte na Nekros, kteří dělají „Shadows of the Dead“, získáte více klonů. Takže je tu více nepřátel a zabírají více místa (protože klony mají hmotu) a způsobují více poškození. . . . . Vyšší skok, tím menší kontrola. (A jak vlci skočit?. . Sebevražedná mise. . Stejně jako #1 celkově se Abiliteti zdají na místě a nesouvisí s tradicí válečného rámce. . nepomůže. zvláště v koncové hře. .

(Editoval Idestroyyo)

To mi připomíná některé starší nápady Warframe Warframe Warframe, které byly opravdu skvělé! .

(Editoval uživatel fandomu)

Být bestií, myslím, že tento rámec by měl mít také svůj podíl na útocích. Vlci útočí na stvoření a spolupracují. .

(Editoval uživatel fandomu)

Prozkoumejte vlastnosti

Přehled

  • Komunita Central
  • Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje

Warframe Tennocon odhaluje expanzi Duviri Paradox, aktualizace vlkodlaka a veilbreaker

. Každoroční kongres hry, Tennocon, odhalil spoustu dalšího obsahu přicházejícího na titul Space Ninja – včetně nadcházející expanze The Duviri Paradox, která byla škádlena začátkem tohoto roku.

Článek pokračuje po reklamě

Warframe The Duviri Paradox Screenshot Filler a

.

Warframe odhaluje expanzi Duviri Paradox

Paradox Duviri bude spuštěn na všech platformách a obsahuje jak drifter, tak i teshin, aby unikli časové smyčce.

„Duviri Paradox“ je pro nás vítaným odchodem, “vysvětlila kreativní ředitelka Warframe Rebecca Ford.

Článek pokračuje po reklamě

.“

Článek pokračuje po reklamě

.

Článek pokračuje po reklamě

.

Příbuzný:

Článek pokračuje po reklamě

Nakonec vývojáři spolupracovali s umělcem komiksů Joe Mad, známým pro svou práci na podobných jako Darksiders, na vytvoření nového válečného rámu s tématem vlků.

Níže si můžete prohlédnout první koncepční umění:

Warframe Joe Mad Design

.

Digitální extrémy se musely předvádět na 7. výročním Tennoconu, s odhalením nového RPG, na kterém se pracuje po boku Airship Syndicate, vývojáři loňské vynikající League of Legends: zničený King.