FAQ | Multiversus, Multiversus: PC System požadavky |

Multivessus: PC PC System System požadavky multivessus průvodce, tipy

Contents

Battle Pass sezóna 2 bude prodloužena do 25. června 2023, což je, když je naplánována otevřená beta beta. Během této doby budou i nadále přidávány denní mise pro hráče, aby získali další body bitevních pass, dokud nebude hra odebrána offline 25. června. Týdenní sezónní milníky však již nebudou osvěženy k 31. březnu 2023.

Často kladené otázky

Multiversus je bezplatná videohry pro platformu s neustále se rozvíjejícím obsazením ikonických postav a legendárních vesmírů, různých online režimů včetně týmového 2 vs. 2 Formát a probíhající roční období naplněné obsahem.

Na jakých platformách je k dispozici víceverzní?

Multiversus je k dispozici pro konzoly PlayStation 5 a PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One Consoles a PC.

Na kterých počítačových platformách je k dispozici multivessus?

Multiversus je k dispozici na PC prostřednictvím Steam a Epic Games Store.

Které znaky jsou k dispozici v multivessus?

Multiversus obsahuje neustále se rozvíjející seznam ikonických postav, s nimiž se spojí nebo soutěžit, spolu s hvězdným obsazením talentu, kterým své hlasy půjčují do hry. Noví bojovníci budou neustále přidáni k multivessu v rámci sezónních aktualizací hry. Pro více informací o seznamu postav navštivte multivessus.com/seznam.

Jaký typ režimů má multivenissus?

Multiversus představuje týmové 2 vs. 2 Formát se silným důrazem na online spolupráci. Hra také nabízí 1 vs. 1 zápasy, 4-hráč zdarma pro všechny, co-op vs. A.I. Zápasy, režim hodnoceného, ​​hloupé fronty, arkádový režim, vlastní online lobby, laboratoř (režim cvičení), návody a místní zápasy podporující až čtyři konkurenty. Nové režimy budou neustále přidány k multivessu v rámci sezónních aktualizací hry.

Kolik stojí multivers?

Multiversus je hra zdarma s volitelným nákupem ve hře.

Má multiversus cross-play a křížové progrese?

Ano. Multiversus má úplnou podporu a meziprogresivní podpora napříč všemi platformami.

Má multivessus rentback netcode?

Ano. Multiversus má dedicitní server založený na rollback netcode pro podporu online hraní.

Kdo vyvíjí multiversus?

Player First Games vyvíjí multiversus.

Kdo publikuje multivessus?

Warner Bros. Hry publikují multiversus.

Jak je zlato vyděláno v multivessus? A k čemu se používá?

Zlato je typ měny ve hře v multivessu, který lze získat pouze hraním hry. Nelze jej zakoupit se skutečnými penězi. Zlato se používá k odemknutí různých typů obsahu ve hře, včetně znaků, výhod a toastů.

Jak je Gleamium získáno při multivessu? A k čemu se používá?

Gleamium je volitelným typem měny ve hře v multivessu, který lze zakoupit pouze se skutečnými penězi prostřednictvím online obchodů PlayStation, Xbox a PC (Steam and Epic). Gleamium lze použít k odemknutí různých typů volitelného obsahu ve hře, včetně znaků, variant znaků (kůže) a kosmetických předmětů. Nákup gleamia je volitelný a není vyžadován pro žádný aspekt hry.

Položky odemčené gleamiem dávají hráčům výhodu při multivessu?

Ne. Všechny položky odemčené gleamiem jsou volitelné. Neovlivňují progresi hry nebo her a neposkytují ve hře žádnou výhodu.

Dělají hráči si musí koupit Gleamium, aby odemkli postavy v multivessus?

Ne. Všechny postavy lze získat prostřednictvím hry.

Dělat hráči si musí zakoupit Gleamium, aby odemkli varianty postav (kůže) v multivessus?

Varianty některých postav lze odemknout pouze Gleamiem, které lze zakoupit se skutečnými penězi přes online obchody PlayStation, Xbox a PC (Steam and Epic Games).

Má multivessus bitevní průchod?

Ano. Multivessus bitevní průkazy umožňují hráčům dokončit výzvy a získat odměny ve hře. Pro všechny hráče existuje bezplatná možnost a o možnost prémiové vyžadující účast ve hře. Na začátku každé nové sezóny obsahu bude k dispozici nový bitevní průkaz.

Jsou položky získané z multiversus bitevního průsmy exkluzivní?

Položky získané z multivessuálního bitevního průsmyku nejsou exkluzivní. Mohou existovat příležitosti k vydělávání některých z těchto položek ve hře později.

Kdy se multiversus otevře beta beta?

Otevřená verze Multiversus Open uzavřená 25. června 2023 v 5 s.m. PDT / 8 P.m. EDT.

Proč je multivessus otevřená beta beta uzavírání?

Otevřená beta multivessus byla důležitou příležitostí k učení a odrazovým můstkem do další fáze hry. Stále je třeba udělat spoustu práce a máme jasnější pohled na to, kde se musíme soustředit, konkrétně na obsahovou kadenci nových postav, map a režimů, abychom poskytli více způsobů, jak si hru užívat, spolu s vylepšením Netcode a Matchaking. Budeme také přepracovat systém progrese a podívat se na nové způsoby, jak se hráči spojit s přáteli ve hře. Abychom to udělali správným způsobem, uzavřeme 25. června 2023 otevřenou beta verzi Multiversus Open Beta. V rámci tohoto procesu se zastavíme aktualizace a vezmeme hru offline, když se připravujeme na spuštění multivessus, na které se zaměřujeme na začátek roku 2024.

Kdy bude spuštěn multivessus?

Zaměřujeme se na začátku roku 2024 pro spuštění multivessus.

Bude multiversus stále k dispozici ke stažení?

Multiversus byl dočasně odstraněn z digitálních výkladů 4. dubna 2023 a nyní není k dispozici ke stažení, když se připravujeme na spuštění hry, na kterou se zaměřujeme na začátek roku 2024.

Bude Gleamium stále k dispozici ke koupi?

Gleamium bylo dočasně odstraněno z digitálních výkladů 4. dubna 2023 a nyní není k dispozici k nákupu, když se připravujeme na spuštění hry, na kterou se zaměřujeme na začátek roku 2024.

Bude multivessus k dispozici mezi nyní do 25. června 2023?

Pro ty, kteří si hru stáhli před 4. dubnem 2023, bude multiversus plně k dispozici, dokud se otevřená beta beta nezavřou 25. června 2023.

Bude Battle Pass Multiversus Season 2 prodloužen o 31. března 2023?

Battle Pass sezóna 2 bude prodloužena do 25. června 2023, což je, když je naplánována otevřená beta beta. Během této doby budou i nadále přidávány denní mise pro hráče, aby získali další body bitevních pass, dokud nebude hra odebrána offline 25. června. Týdenní sezónní milníky však již nebudou osvěženy k 31. březnu 2023.

Bude Battle Pass Multiversus Season 2 k dispozici po 25. červnu 2023?

Battle Pass sezóna 2 skončí 25. června 2023 ve spojení s otevřeným uzavřením beta beta.

Pokud hráči smaže multiversus, budou moci hru znovu nainstalovat po 4. dubnu 2023?

Pro hráče, kteří si hru stáhli před 4. dubnem 2023, budou moci znovu opětovně nahradit multivessus ze svého systému poté, co bude hra odstraněna z digitálních výkladů 4. dubna a poté, co bude hra odebrána 25. června 2023.

Pokud mají hráči nainstalovány multiversus, budou k dispozici nějaké režimy ve hře po 25. červnu 2023?

Ti, kteří si stáhli multivessus před 4. dubnem 2023, budou mít omezený offline přístup do výcvikové místnosti (známé jako laboratoř) a místní zápasy, poté, co bude hra odebrána offline 25. června 2023. Navíc všechny postavy a kosmetické předměty budou dočasně odemčeny poté, co se hráči zavřou, aby si hráči mohli užít offline. Vezměte prosím na vědomí, že všechny online režimy a funkce nebudou během tohoto prostoje nedostupné, dokud se hra nevrátí příští rok.

Budou k dispozici nějaké další aktualizace ve hře s multivessus po 25. červnu 2023?

Všechny aktualizace multivessus byly pozastaveny 4. dubna 2023 a my vezmeme hru offline 25. června 2023, když se připravujeme na spuštění, na které se zaměřujeme na začátek 2024.

Co se stane s dříve vydělaným nebo zakoupeným obsahem ve hře po uzavření otevřené beta verze?

Veškerý pokrok a obsah získaný nebo zakoupený před 25. červnem 2023 se přenese, když se multiversus vrátí na začátku roku 2024. To zahrnuje nepoužité lesklé, bitevní průchody, lístky na postavy a jakékoli další předměty ve hře.

Bude pokrok a obsah získaný po 25. červnu 2023 přenést na spuštění multivessus?

Pokrok a obsah získaný po 25. červnu 2023 se nepřenášejí ke spuštění. Během prostojů mezi otevřeným uzavřením beta beta 25. června a spuštěním multivessu na začátku roku 2024 bude hra offline a všechny online režimy a funkce nebudou k dispozici. Hráči však budou mít omezený offline přístup do výcvikové místnosti (známé jako laboratoř) a místní zápasy a všechny postavy a kosmetické předměty budou dočasně odemčeny pro hráče, aby si během tohoto okna užili offline.

Které kosmetické položky budou k dispozici po uzavření otevřené beta verze 25. června 2023?

Všechny postavy, varianty postav a ringouts budou odemčeny a k dispozici pro hráče, které si mohou užívat během období offline mezi otevřeným uzavřením beta beta 25. června a spuštěním multivessus na začátku roku 2024. Vezměte prosím na vědomí, že ikony a odznaky profilu nebudou během této doby k dispozici.

Vrátí vrácení peněz pro dříve zakoupený obsah?

Oznámení o uzavření Beta Beta Multiversus Open nezmění žádné současné zásady nebo podmínky vrácení peněz nabízených průčelími, ze kterých byly zakoupeny balení zakladatele nebo balíčky Gleaum. Pro více informací navštivte stránky zákaznické podpory pro hry PlayStation, Xbox, Steam a Epic. Navíc náhrady nejsou k dispozici v důsledku uzavření otevřeného beta. Veškerý pokrok a obsah získaný nebo zakoupený před uzavřením otevřené beta verze 25. června 2023 se však přenese, když se příští rok vrátí Multiversus.

Jaké změny budou implementovány jako součást spuštění multivessus?

Plánujeme se zaměřit na několik oblastí, včetně obsahové kadence nových postav, map a režimů; Netcode a vylepšení dohazování; Aktualizace systému progrese; a mnohem víc. Až se přiblížíme ke spuštění, budeme mít další podrobnosti.

Budou nové postavy a režimy přidány k multivessus v rámci spuštění?

Hráči mohou očekávat řadu nového obsahu, funkcí, režimů a dalších aktualizací. Budeme mít více podrobností, které se můžeme podělit o spuštění.

Jak mohou hráči zůstat informováni o aktualizacích multivessus?

Chcete -li aktualizovat, sledujte multivessus sociální a komunitní kanály, včetně Twitteru (@multiverssus), Instagramu (MultiversusGame) Discord (Multiversus) a Facebook (Multiversus), jakož i na multivessus.Com web. Pro dotazy na zákaznickou podporu naleznete na adrese WBGameSupport.com.

Stále hledám pomoc?

Návrat na začátku roku 2024

 • První hry hráče

Multiversus © 2023 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyvinul hráč první hry. Všechny znaky a související prvky DC jsou ochranné známky DC © 2021. Adventure Time, Steven Universe, Rick a Morty a všechny související postavy a prvky © & ™ Cartoon Network. Tom a Jerry, Scooby-Doo a všechny související postavy a prvky © & ™ Turner Entertainment Co. a Warner Bros. Entertainment Inc. Hra o trůny a všechny související postavy a prvky © & ™ Home Box Office, Inc. Gremlins, Looney Tunes, Space Jam: Nový odkaz, železý gigant a všechny související postavy a prvky © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc.

Warner Bros. Logo Games, WB Shield: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (S23)

 • Neprodávejte mé informace
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Podmínky použití
 • Volby reklamy

Multivessus: PC PC System System požadavky multivessus průvodce, tipy

Multiversus není jednou z hardwarových her, přesto stojí za to zkontrolovat, zda se s nimi setká s hardwarem. Náš průvodce zahrnuje minimální a doporučené systémové požadavky hry.

Poslední aktualizace: 4. srpna 2022

Multiversus může běžet i na PC, které je několik let. Je to proto, že systémové požadavky hry nejsou příliš vysoké. Zde najdete mimo jiné informace o minimálních a doporučených systémových požadavcích.

Multivessus: Minimální požadavky systému PC

 1. Operační systém: Windows 10 64 bitů
 2. Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 3. Grafická karta: 1 GB GeForce GTX 550 Ti/Radeon HD 7770 nebo lepší
 4. RAM: 4 GB
 5. Místo na disku: asi 50 GB

Multivessus: Doporučené požadavky systému PC

 1. Operační systém: Windows 10 64 bitů
 2. Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 3. Grafická karta: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 270 nebo lepší
 4. RAM: 8 GB
 5. Místo na disku: asi 50 GB

Připojte se k herní komunitě

Připojte se k herní komunitě

Získejte verzi této příručky e-knihy:

Herní průvodce a průchody

Mobilní aplikace zdarma pro vás.

Pro iPhone a iPad

Z této stránky nemáte povoleno zkopírovat žádný obrázek, text nebo informace.

Tento web není spojen s a/nebo schválenými Warner Bros. Interaktivní zábava nebo hráč první hry. Všechna loga a obrázky jsou chráněny jejich příslušnými majiteli.

Copyright © 2000 – 2023 Gry -Online S.A. pro Gamepressure.com, neoficiální průvodce her, průchody, tajemství, herní tipy, mapy a strategie pro špičkové hry.