FFXIV Moonfire Faire 2022 Průvodce – Fibrojedi, Moonfire Faire 2022 | Final Fantasy XIV, LODESTONE

FFXIV Moonfire Faire 2022

Zde jsou položky, které na mém mužském lalafellu vypadají jinak. Zahrnul jsem šátek, protože všechny mé miqo’te mají okraje, které většinu z toho pokrývají!

FFXIV Moonfire Faire 2022 Průvodce

FFXIV Moonfire Faire 2022 Průvodce

FFXIV Moonfire Faire 2022 je nyní naživo! To znamená, zda prší nebo svítí na Costa del Sol v Eorzea nebo ne, budeme slavit léto. A kurz skákání nebo překážky se vrátí – ale s některými dalšími „funkcemi“. Nyní jsem přidal odměny modelované jednou z mých žen miqo’te a mužského lalafell. A i když dávám krátký příběh „přehled“, je to bez spoileru. Pojďme se tedy dostat do Moonfire!

Hero Wars Keira Guide – týmy, Coun.

Povolte prosím JavaScript

Kdy je Moonfire Faire 2022?

Start:
Středa 10. srpna 2022 v 9:00 (čas Velké Británie), 1:00 (PDT)
Konce:
Pátek 26. srpna 2022 ve 15:59 (čas Velké Británie), 7:59 (PDT)

Kdo může hrát?

Postavy Úroveň 30 a výše.

Jak začít

Mayaru Moyaru je NPC Questgiver pro FFXIV Moonfire Faire 2022

Samozřejmě

Najdeš Mayaru Moyaru v limse lominsa na horních palubách (x: 11.5 let: 13.8) chytit úkol. Pro všechny nové hráče FFXIV je váš nejbližší aetheryte shard Aftcastle.

Úkol je volán Samozřejmě.

Moonfire Faire se vždy odehrává v Costa del Sol (východní La Noscea), ale nejprve tam nezamířte! Popadněte úkol v limse a vyzvedněte si příběh, než se vydáte na pláž.

The Moonfire Faire Challenge

Jak jsem měl a mnoho dalších podezřelých, v roce 2022 se v roce 2022 vrátí překážková dráha! Není to však stejný jeden! Přesněji řečeno, letošní verze má dvě trasy – absolvujte stejný kurz jako naposledy nebo novou trasu.

Jaký je v tom rozdíl? Bomby. Pomyslete na skákání na zlatý talíř – zejména ten na kulatém náměstí. Jedna bomba vás srazí – to je tady.

Musíte se dostat na vrchol?

Pro úkol: Ne.

Protože, protože Chat jen říkal „vychvalovací práva“, pak ano! Nespěchejte. Během všech událostí FFXIV je to zábava na pláži. Uvidíme, jestli to zvládnete, jen pro to sakra.

Rychlý tip

Nespěchejte. Kde jsou bomby, vždy budou bomby. Trik se dívá na časovač tření a exploze. Běžet kolem těch, které se právě vynořily. Vlastně jsem zjistil, že nový kurz je o něco jednodušší než čistý skákání, ale je to kvůli mému strašnému pocitu vzdálenosti a rovnováhy!

Překážková kurz 2022 Moonfire Faire Challenge má bomby!Jen buďte rádi, že

Jednou mě

Pokud jste na velké obrazovce, pak se na kartě „Story“ skrývají všechny úryvky příběhu. Ignorujte, že pokud chcete nulové spoilery – i když jsem se pokusil minimalizovat je! Pokud jste na menší obrazovce, můžete přeskočit na odměny v sekci „Začínáme“ níže na obtok spoilerů.

Začínáme

Nebudu dělat zápis do celého příběhu, protože by to zahrnovalo příliš mnoho spoilerů. Ale musíte dokončit Jednou mě získat odměny.

Jakmile dokončíte úvodní úkol, bude vám tento úkol udělen. To se provádí, jakmile dokončíte první část příběhu, která začíná Haermaga na ostrově těsně mimo pláž Costa del Sol.

Na Costa del Sol samozřejmě dokončete záležitost s Haermagou

Jednou mě

Poté, co vás představil do nově rozšířeného kurzu Challenge, Haermaga dále vyjadřuje své obavy o určitého dobrodruha. Pokud jste byli na Moonfire Fairs, pak jste se setkali s tímto. Skutečným příběhem je to, co se děje mezi ním a jeho spoluobčany, takže tady je procházka bez jádra.

Potkáte r

(Re) Seznamte se s R’fhul Tia

R’Fhul Tia je připraven vám sdělit, jaký úžasný dobrodruh se stal a že cestuje se dvěma učňováními. On i jeho dětská sestra R’Majha vás poznají, pokud jste tam byli v předchozích letech. R’fhul je připraven na novou překážkovou dráhu, ale jeho sestra si není tak jistá.

Když Fhul přijímá kurz komentátor a soudce - a sestru - sledujte dál

Sledujte R’Fhul dělat kurz

R’Fhul se touží ukázat své dovednosti a zamíří do Moonfire Challenge, zatímco Haermaga a Beaudefoin jednají jako komentátor a soudce. Příběh závisí na tom, jak se Fhul zabývá kurzem a dopadem na jeho sestru a učňů.

Jeden z mých miqote, který se chystá udělat výzvu Moonfire

Ukažte mu, jak se to dělá

Jako obvykle, je to vy, drahý válečník světla, ukázat hlavní postavu příběhu, jak se to dělá. Vezměte na výzvu Moonfire, vyberte si trasu a jděte! Existují dva kontrolní body, jedna polovina a druhá na „konci“ (jak je příběh klasifikován). Půjdete skákat nebo bombardovat?

Moonfire Faire Rewards

Zde jsou obrázky z oficiálního oznámení

. Nyní jsem přidal kouzelné předměty, které nosí jedna z mých žen miqo’te a v současné době běžím Moonfire na svém mužském lalafell. Musel být přesvědčen, aby vyšel z úkrytu.

Jak získat Glamours

Položky Glamour vám poskytují po dokončení fhul mě jednou. První části výzvy překážky jsou součástí tohoto příběhu. Pokud se chcete pokusit dostat na vrchol, pak je to jen pro smích!

FFXIV Moonfire 2022 Poskytnuto dokončením Fhul ME Ona Quest

Glamours

FFXIV Summer Sunset Attire Glamours - Moonfire Faire 2022 Odměna

Summer Sunset oblečení:

(Bohužel to znamená, že ženské postavy nemohou znovu získat šortky.)

→ Žena miqo’te

FFXIV Summer Sunset Bandana GlamourFFXIV Summer Sunset Beach Cover -Up - Žena MiqoZakrytí pláže (zezadu)FFXIV Summer Sunset Bottoms - Žena MiqoFFXIV Summer Sunset zápěstí - Moonfire FaireFFXIV Summer Sunset sandály (nosí ženy Miqo

→ Samec lalafell

Zde jsou položky, které na mém mužském lalafellu vypadají jinak. Zahrnul jsem šátek, protože všechny mé miqo’te mají okraje, které většinu z toho pokrývají!

Summer Sunset Bandana (Male Lalafell)Summer Sunset Beach Cover-Up (Male Lalafell)Letní bodové body západ slunce (mužský lalafell)

Dekorace

Summer Bonfire - Dekorace na bydlení

Letní oheň
(Outdoor Furnishing, pro případ, že by to bylo pro vás Pyromaniacs!)

Kde získat letní oheň

Kupte si dekoraci letního ohně od tohoto dodavatele

Tuto dekoraci si můžete koupit za 5 000 od chudých, bezejmenných „Moonfire Faire dodavatele“ za barem:

Slevy internetového obchodu

Pokud jste zmeškali loňský moonfire, pak jsou Glamours z toho v současné době v prodeji. Více informací zde →

Více!

Jakmile se akce zahájí a já jsem měl šanci si ji užít, aktualizuji to jako úplný průvodce a zahrnuji také lepší snímky obrazovky také. Je zřejmé, že pokud je záhadná „překážková dráha“ něco úplně jiného, ​​rychle to také odstraním. Sneste se mnou – a užijte si společně FFXIV Moonfire Faire. Uvidíme se brzy a také zkontrolujte oficiální stránku

Nakloňte mi kávu, prosím

Veškerý můj obsah bude vždy dostupný volně. Pokud však chcete podporovat sebe a moji rodinu, zvažte prosím nákup virtuální kávy. Ať tak či onak, děkuji za návštěvu, vážím si toho!

Moonfire Faire Připravte se na potápění!

Sezónní událost

Od středy 10. srpna 2022 v 1:00 a.m.
do pátku 26. srpna 2022 v 7:59 a.m. (PDT)

Samozřejmě

Mayaru Moyaru je posazen na svém obvyklém místě v Aftcastlu a chvěl se vzrušením, aby vám řekl všechno o letošních slavnostech.

Požadavky

Limsa Lominsa, Horní paluby x: 11,5 y: 13,8 Mayaru Moyaru

Položky události

Oblečení
* Stejné položky používané mužskými a ženskými postavami.

Položky

* Některé položky dostupné během předchozích iterací akce lze zakoupit prostřednictvím dodavatelů Moonfire Faire.

Vezměte prosím na vědomí, že sezónní úkoly nelze dokončit po ukončení akce.

© 2023 Sony Interactive Entertainment LLC.„PlayStation Family Mark“, „PlayStation“, „Logo PS5“, „PS5“, „Logo PS4“ a „PS4“ jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.
Ikona ESRB a hodnocení ESRB jsou registrovanými ochrannými známkami Asociace softwaru pro zábavu.
Mac je ochranná známka společnosti Apple Inc., Registrováno v U.S. a další země.
Windows je buď registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a/nebo jiných zemích.
Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem svých příslušných majitelů.
© 2023 Valve Corporation. Logo Steam a Steam jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti Valve Corporation v U.S. a/nebo jiné země.

© Square Enix
Square Enix, Inc., 999 n. Pacific Coast Highway, El Segundo, Kalifornie 90245
Ilustrace loga: © Yoshitaka Amano