FFXIV Patch 6.25 Shrnutí živých dopisů, datum vydání, změny zaměstnání, fan fest a další, Final Fantasy XIV Online Patch 6.25 představuje nový bitevní obsah s varianty a kritériem Dungeons – Square Enix North America Press Hub

Final Fantasy XIV Online Patch 6.25 představuje nový bitevní obsah s variantou a kritériem Dungeons

Nová datová centra a servery pro Severní Ameriku jsou na chvíli v dílech a musely být na chvíli zpožděny. Ale konečně se to děje a má potvrzené datum: 1. listopadu. Bude tam Nové datové centrum s názvem Dynamis A bude to doma Čtyři nové servery: Halicarnassus, Maduin, Marilith a Seraph. Yoshida zmínila, že může být nutné 24hodinové období údržby (od 31. října).

FFXIV Patch 6.25 shrnutí živých dopisů, datum vydání, změny práce, fanoušci a další

V rámci své 14hodinové extravaganzy živého proudu jsme měli nejnovější živý dopis od producenta, který pokrývá to, co je nového pro Final Fantasy XIV. Režisér a producent Naoki Yoshida ho hostil spolu s komunitním ředitelem Toshio Murouchi Cosplayingem jako LoPorrit, plný make -up a všechno. Živý dopis začal tím, že Yoshida přezkoumala zpětnou vazbu na Patch 6.2 obsah a shrnutí nadcházejícího obsahu pro Ffxiv Patch 6.25, nastaveno na vydání 18. října.

Zde jsme shrnuli vše, co se týkalo živého dopisu, včetně segmentu vývoje příběhu a procesu psaní pro Ffxiv a podrobnosti o návratu Fan Fest. Vzhledem k tomu, že proud byl pouze pro Japonec, spoléhali jsme se na živé překlady Ffxiv Reddit Discord Channel.

Recenze Yoshida Ffxiv Patch 6.2

První polovina živého dopisu přiměla Yoshidu projít celou záplatou 6.2 Obsah a vysvětlení některých rozhodnutí o návrhu a zpětné vazby hráče. Od týdenního vyrovnávacího paměti pro úroveň Savage Raid po jejich vizi pro budoucí změny zaměstnání, trochu odloupl oponu, aby poskytl nějaký vývojářský pohled.

Storm’s Crown Barbariccia soud

FFXIV Storm's Crown Barbariccia

 • Identita byla udržována před uvolněním, aby se zachovala tajemství a stále hraje hádání, kdo by se ukázal, pokud jde o odkazy Final Fantasy IV.
 • Stormova koruna byla navržena tak, aby byla z hlediska mechaniky rychle se rozvíjející a vysoká teplota. Nedávné boje byly navrženy jako hádanky k vyřešení, takže Barbariccia byla změna tempa.

Pandaemonium Abyssos RAIDS

 • Měl prozkoumat Lahabrea, protože měl předčasný odchod Ffxiv a nebyl prozkoumán Endwalker MSQ.
 • Yoshida byla překvapená, že postava měla v boji hlasové linie a nevěděla, dokud netestoval nájezdy.
 • Přestože běží na přísném rozpočtu, nedávný úspěch Ffxiv Nechte je přidat další věci jako extra hlasové linie.

Savage Raid týdenní vyrovnávací paměť

 • Zpětná vazba byla velmi pozitivní, pokud jde o zadržení při uvolňování divokých verzí nájezdů až do týdne po vydání záplaty.
 • Obavy z vytvořeného vybavení, které se tolik neprodává, ale existovaly případy, kdy některé servery prodávaly mnohem více než předchozí divoké vydání.
 • Stále kontrolují zpětnou vazbu a data hráče, ale tým se v budoucnu přikláně.

FFXIV P6S Savage Text Guide

Zpětná vazba změn práce

 • Yoshida a tým se dívali na veškerou zpětnou vazbu a budou i nadále vysvětlovat svůj proces navrhování a zdůvodnění budoucích změn práce.
 • Yoshida cítí, že některé z jejich důvodů byly vyřazeny z kontextu, takže v budoucnu nabídne více podrobností.
 • Existují obavy, že tým Dev a hráči se dívají na různá data v kontextu úloh a vytvářejí některé problémy.
 • Patch 6.25 a 6.28 Změny úloh budou zahrnovat pouze úpravy čísel (účinnost, trvání atd.).
 • Žádné hlavní generální opravy, úpravy akcí nebo mechanických změn až do záplaty 6.3.
 • Šéfové v nových bojích mají větší hitboxy, které pomáhají místem melee s dotazování. Je to jeden z faktorů, které zvažují při budoucích změnách práce.

PVP a krystalický konflikt

 • Krystalický konflikt byl velmi populární a zvyšoval relevanci PVP.
 • Největší změna práce v náplasti 6.25 bude Paladinův krycí systém.
 • Větší změny práce plánované pro opravu 6.28.

Ostrovní svatyně

FFXIV Island Sanctuary Guide Patch 6.2 10

 • Yoshida zdůraznila záměr „pomalého života“ pro ostrovní svatyni a vidí hráče min-max jejich ostrovní úkoly, zejména japonské hráče.
 • Uznává zpětnou vazbu za to, že chce svobodněji navrhovat jednotlivé ostrovy, aby je vynikl, ale řekl, že je obtížné implementovat z hlediska vývoje.
 • Tým pracuje na povolení zahradního bydlení v ostrovní svatyni, ačkoli neexistuje časová osa pro implementaci této funkce.

Další záležitosti stručně

 • Emoce s módními doplňky se ukáže jako obtížné implementovat. Yoshida zmínila, že jejich provádění současně je těžké, protože používají stejnou systémovou paměť, ale pracují na tom, jak to zlepšit.
 • Zbraně Fae byly týmem pro design zařízení. Yoshida připouští, že problém s „zvýšením“ s funkcemi je, že se také vyvíjí zpětná vazba hráče, což vede k dalším požadavkům.
 • Použil příklad hráčů, kteří žádali, aby mohli povolit/zakázat vizuální efekty na zařízení, ale zdůraznil, že to není tak jednoduché pro vývoj.
 • Yoshida se setkala s členy týmu o náplasti 7.0 Graphical Oprava a diskutují o nových způsobech, jak představovat vizuální efekty.
 • Yoshida říká, že zpětná vazba hráče je vždy povzbuzována, ale aby z toho prosím buďte milí.
 • Ffxiv Patch 6.28 vydá 1. listopadu, Jen dva týdny po záplatě 6.25.

Ffxiv Patch 6.25. datum vydání a shrnutí obsahu

Máme definitivní datum vydání Ffxiv Patch 6.25: 18. října. Můžete očekávat plánované období údržby 17. října pro implementaci záplaty, ve které hra půjde offline. Z hlediska nových informací však nebylo moc. Dostali jsme dvě upoutávky na obrazovku, jednu ukazují, co se děje, když postupujete v kmenové questy Omicron a další odhalující nové kouzlo s tématem špionáže.

Hlavní kousky obsahu v náplasti 6.25 jsou kmenové questy Omicron, New HildBribrand Quests, Manderville Relic zbraně, první varianta a kritérium Dungeons. Všechna tato témata máme pokrytá z našich předchozích příběhů, která jsou zde propojeny.

Rozšíření severoamerického serveru přichází v listopadu

Nová datová centra a servery pro Severní Ameriku jsou na chvíli v dílech a musely být na chvíli zpožděny. Ale konečně se to děje a má potvrzené datum: 1. listopadu. Bude tam Nové datové centrum s názvem Dynamis A bude to doma Čtyři nové servery: Halicarnassus, Maduin, Marilith a Seraph. Yoshida zmínila, že může být nutné 24hodinové období údržby (od 31. října).

Ffxiv dynamis severoameričan

Yoshida uvedla, že začínají pouhými čtyřmi servery, ale očekávají se, že se rozšíří o datové centrum Dynamis, když se blížíme k další expanzi a opravě 7.0 Jak roste základna hráče.

FFXIV expanze a loterie na nových serverech

Housejte hráče je po dlouhou dobu bodem bolesti a nový loterijní proces představil několik nových frustrací. Yoshida uvedla, že tým pracuje na přidávání nových pozemků s bydlení.

Pokud jde o nové servery na nadcházejícím datovém centru Dynamis, první loterie bydlení začne 5. listopadu. Pokud máte zájem hrát na nových serverech a chcete dům, přečtěte si shrnutí toho, jak Ffxiv Lotterijní práce na bydlení.

Demystifikace procesu psaní příběhů Ffxiv

Hlavní segment živého dopisu zaměřeného na proces vývoje týmu pro psaní a příběhu. To představovalo Daichi Hiroi (hlavní návrhář příběhů), Banri Oda (návrhář seniorů) a Natsuko Ishikawa (návrhář senior příběhů). Tři jsou dohlížejí a řídí FfxivNarativní design spíše než psaní samotného příběhu, což byl případ od Patch 6.1. Vysvětlili také nový proces psaní pro Ffxiv Dev Team.

Přestože nebyly nutně odhaleny nutně vzrušující nové informace, osvětlo to, jak složitý a zahrnutý vývoj je pro FfxivVytváření příběhů. Diskutovali o všem od psaní dialogu a skriptů, implementace textu quest, vytváření cutscenes, zapojení dalších týmů, aby dokončili výrobu příběhu, a pracovní postup, aby se to všechno spojilo.

Použili úkoly role Shadowbringers jako příklad toho, jak složitý a složitý může být proces vývoje příběhů získat. A jako novější příklad hovořili o výzvách, jak se do tohoto bodu vydat příběh Pandaemonomium Raid. Hiroi naznačil, že nadcházejícím obsahem příběhu pro Pandaemonium bude „horská dráha emocí.“

Pokud máte zájem, navrhli jsme směřovat k Ffxiv Kanál Discord Reddit a kontrola překladu segmentu ve zdroji překladů a živých životopisů.

FFXIV Fan Fest se vrací živě osobně

Velkým oznámením během tohoto živého dopisu byl návrat Ffxiv Fan Fest. Severní Amerika bude mít svůj Fan Fest v Las Vegas, NV dne 28.-29., 2023, Evropa bude v Londýně ve Velké Británii 21.-22., 2023 a Japonsko bude někdy v roce 2024. Yoshida uvedla, že věci jsou o něco obtížnější v Japonsku, takže jsou stále v procesu zajištění místa. Další podrobnosti přicházejí, jakmile to bylo jen oznámení.

Kvůli globální pandemii, Ffxiv Události FanFest v roce 2020 musely být zrušeny. V roce 2021 byla živá online verze, ale událost se vrátí k tomu, aby byla osobní úmluva od příštího roku.

Vítězové soutěže o design zbraní a New Furnishing Design Contest

Předchozí vítězové soutěže o design zbraní byli odhaleni ještě dávno, ale s Reaperem a Sageem jsou zcela nové pracovní místa v Ffxiv, Pro soutěž o dvě pracovní místa bylo dáno více času. Pro každou práci byli vybráni dva vítězové a níže si můžete prohlédnout jejich návrhy.

Byla vyhlášena také další soutěž o design Furnihsingu. Více podrobností bude k dispozici na oficiálním LODESTONE Ffxiv web, později.

VŠECHNY Svatý probuzení se vrací tento měsíc

A konečně, příští sezónní událost je Wake Svatá na oslavu Halloweenské sezóny. Tato opakující se strašidelná událost bude mít samozřejmě řádně tematické úkoly a odměny. Tato nejnovější iterace Wake Saint’s Bake odstartuje 19. října, den po Patch 6.25 kapek. Další podrobnosti budou brzy k dispozici na lodestone.

Final Fantasy XIV online Patch 6.25
Představuje nový bitevní obsah s
Varianta a kritérium Dungeons

Získejte zábavu nových odměn ve hře zítřejším návratem
Sezónní událost All Saints ‘Wake

Los Angeles (OCT. 18, 2022) Square Enix® dnes vydáno Final Fantasy® XIV online Patch 6.25, představující debut variant a kritéria Dungeons, pokračování pokračování v dalším Hildbribrand Adventures Side Story Quests, začátek série Enhancement Enhancement pro vylepšení Manvenville a další. Hráči se také mohou těšit na letošní sezónní událost All Saints ‘Wake ve hře, která běží od 19. října do 1. listopadu.

 • Nové questy vedlejších příběhů – Nějak další dobrodružství Hildibrand pokračují v náplasti 6.25.
 • Nové úkoly na zlepšení zbraní – Hráči mohou získat a zlepšit zbraně Manderville v celé záplatě 6.X série, která nějakým způsobem začne dále HildBribrand Adventures Questline.
 • Nové kmenové úkoly: Omicron – Nové denní úkoly pro učedníky země.
 • Nový bitevní obsah „Variant Dungeons“ -Hráči si mohou vychutnat nové variabilní diffikulty Dungeons-pojetí s Sil’dihn Subterrane-navržené pro 1-4 hráče, s obtížemi nepřátel škálování v závislosti na velikosti strany. Hráči prozkoumají dungeony s Nanamem a představují větvící trasy, které se mohou změnit v závislosti na akcích hráče v dungeonu. Folia lze také získat z každé trasy, kterou lze spojit dohromady, aby odvodily tajemství a dokončily celý příběh.
 • Kritérium Dungeons -Obsah s vysokým obsahem čtyř hráčů s vizuálně podobnou oblastí jako variantní dungeony, ale s nastavenou trasou. Kritérium Dungeons budou obsahovat dvě úrovně obtížnosti, z nichž každá má vlastní jedinečnou sadu pravidel a charakteristik.

Spolu s aktualizací se bude sezónní akce All Saints pro vrátit se 19. října. Běží až do 1. listopadu, hráči budou mít za úkol cestovat do Gridania, aby se zúčastnili řady strašidelných úkolů, aby získali zábavné nové odměny. Další informace o události ve hře najdete na adrese: https: // sqex.to/paex9

dodatečně, Final Fantasy XIV Festival Fan 2023-2024 byl nedávno oznámen, že se vrátí s osobními událostmi v Severní Americe, Evropě a Japonsku. Najděte nejnovější aktualizace pro Fan Festival na adrese: https: // fanfest.finalfantasyxiv.com

Nakonec se hráči mohou těšit na nadcházející rozšíření Severoamerického datového centra, které se bude konat 1. listopadu. Přidání bude sloužit k dalšímu snížení přetížení během období špičky pro neustále se rozvíjející hráčskou základnu s novým logickým datovým centrem s názvem „Dynamis“, původně sestávající ze čtyř nových světů s plány na další rozšíření v budoucnu. Další podrobnosti jsou k dispozici na adrese: https: // sqex.do/mi2db

S více než 27 miliony registrovaných hráčů celkem nikdy nebylo lepší čas, aby nováčci zahájili své dobrodružství v kriticky uznávaném Final Fantasy XIV online sága. Rozšířená bezplatná zkušební verze nyní zahrnuje veškerý obsah z Realm Reborn ™ a Heavensward ™ expanze (a aktualizace prostřednictvím Patch 3.56), stejně jako další hratelný závod (au ra) a tři další hratelná práce (Dark Knight, Astrology a Machinist). Hráči bezplatných zkušebních zkušeností si mohou užít stovky hodin oceněných herních a příběhových zážitků ekvivalentních dvou úplných titulů Final Fantasy, bez omezení hry. K dispozici je více informací: http: // sqex.do/ffxivfreetrial

Noví hráči, kteří se chtějí dostat na rychlost, se mohou ponořit do Final Fantasy XIV online Série Starter Guide Series, sedmidílná online video série, která poskytuje začátečníkům tipy a triky, aby z jejich dobrodružství co nejlépe využili. Video série YouTube sleduje cestu nového hráče Kaz a jeho mentora Mayry, který ho vede jeho prvními kroky v Eorzea. Podívejte se na video série online na adrese: https: // sqex.do/8q2pq

Další informace o Final Fantasy XIV: Endwalker, Navštivte oficiální web na adrese: https: // na.finalfantasyxiv.com/endwalker/

související odkazy
Endwalker Propagační stránka: https: // na.finalfantasyxiv.com/endwalker/
Square Enix® Press Web: https: // stiskněte.na.Square-Enix.com/
LODESTONE®: https: // na.finalfantasyxiv.com/lodestone/
Oficiální Facebook®: https: // www.Facebook.com/finalfantasyxiv
Oficiální Twitter®: @Ff_xiv_en
Oficiální Instagram®: @ffxiv
#Ffxiv

O Square Enix, Inc.
Square Enix, Inc. Vyvíjí, publikuje, distribuuje a licenční licence Square Enix® a Taito® Brand Brand Entertainment obsah v celé Americe v rámci skupiny společností Square Enix společností. Skupina společností Square Enix společností se může pochlubit cenným portfoliem duševního vlastnictví včetně: Final Fantasy®, který po celém světě prodal přes 173 milionů jednotek; Dragon Quest®, který po celém světě prodal přes 85 milionů jednotek; a legendární Space Invaders®. Square Enix, Inc. je u.S.-založená, zcela vlastněná dceřiná společnost Square Enix Holdings Co., Ltd.

Více informací o Square Enix, Inc. najdete na https: // Square-Enix-Games.com

Final Fantasy XIV © 2010 – 2022 Square Enix Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.
Ilustrace loga: © 2021 Yoshitaka Amano
Endwalker, Realm Reborn, Heavensward, Logo Final Fantasy XIV, Dragon Quest, Eorzea, Final Fantasy, Final Fantasy Logo, The Lodestone, Space Invaders, Square Enix, Square Enix Logo a Taito jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky nebo značky Skupina společností Square Enix společností. „PlayStation“ a rodinné logo „PS“ jsou registrované ochranné známky a „PS4“ a „PS5“ jsou ochranné známky společnosti Sony Interactive Entertainment Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou vlastnosti svých příslušných majitelů.