FFXIV: Průvodce Little Ladies Day 2023 – Quest and Rewards, Final Fantasy XIV Little Ladies Day 2023 Průvodce událostí | Techraptor

Final Fantasy XIV Little Ladies Day 2023 Průvodce událostí

FFXIV Little Ladies ‘Day 2023 slibuje, že změní věci navždy v ulicích Eorzea, protože událost MMORPG přidává taneční emoce pro roleplayery všude.

FFXIV: Průvodce Little Ladies ‘Day 2023 – Quest and Rewards

Sezóna přišla opět pro malé princezny a jejich královské seneschals, s fanouškem chutným.

ALEXA BEMENT 2. března 2023

Průvodce malý dámský den 2023

Obrázek přes Square Enix

Od 1. března do 15. března Final Fantasy XIV Tým provozuje každoroční událost Little Ladies ‘Day, oslavu žen v říši a dává jim zvláštní den, aby se stali princeznou založenou na reálném prázdninovém prázdninu Hinamatsuri. Zatímco odměny jsou omezené, událost obsahuje dlouho očekávaný doplněk k orchestrionu, nový taneční emoce a pohled do nové tradice ul’dah s srdečným rodinným příběhem. Zde je úplný průvodce Little Ladies Day 2023 v Ffxiv, s rozpadem úkolů a odměnami.

Ffxiv: Malý dámský den 2023 průvodce – dokončení úkolu

Za prvé, vaše postava musela dokončit hlavní scénář ‘Je to pravděpodobně piráti.„Promluvte si s Royal Seneschal v Ul’Dah kroky Nald před Ruby Road (10.5, 8.6), ekvidistant z hlavního náměstí éteriálu nebo dobrodruha cechu Aetheryte zahájit ‘dědictví‘ dědictví.“

NPC vás žádá, abyste vyhledali Aldithyu, na které si možná pamatujete z předchozích let. Sedí na lavičce u Gold Court v schodech Thal. Nejbližší Aetheryte je gladiátorský cech, ze kterého směřují po schodech nahoru, aby se dostali k soudu a promluvili si s ní o cutscénu (11.1, 11.2).

Malý dámský den průvodce 2023 Aldithya Screenshots by PC Invasion Malý dámský den 2023 fanoušek

Další cíl má dvě různé NPC, se kterými si můžete promluvit. Reportér Mythril Eye je na schodech z cechu Aetheryte cechu Thaumturge na (7.7, 12.3). Grizzled Historian je druhým NPC a nachází se uvnitř QuickSands od cechu Aetheryte Adventurer (11.4, 9.4). Dále se vraťte do Aldithya u Gold Court na cutscene.

Malý dámský den 2023 druhé cutscene

Snímek obrazovky podle PC invaze

Dalším krokem je mluvit se třemi různými NPC. První je za vámi po schodech z gladiátorova cechu Aetheryte stojící u estetiky Eshtaime (10.1, 12.4), zvaný Willowy Noblewoman. Poté, co s ní skončíte, jděte dolů na cech a přístav Goldsmiths’s Guild Aetheryte a na Sapphire Avenue Exchange. Povýšená matka bude před prodejcem Potwatch Katherine na (13.9, 9.9) a neklidný šlechtic je přímo dopředu vlevo na konci Avenue (13.3, 9.3). Poté se vraťte do Aldithya na další cutscene.

Nakonec dokončete úkol na Ruby Road (10.6, 9.2) Mluvením s Fortinem o poslední, delší cutscene.

LLD 2023 Final Cutscene 1 Screenshots by PC Invasion LLD 2023 Final Cutscene 2

Odměny události

Dokončení úkolu okamžitě uděluje několik věcí:

 • Úspěch ‘její největší fanoušek.“
 • Etiketa Ballroom – jízdné fanoušky, aby se naučily malé dámské taneční emoce ( /littleadiesdance nebo ladance).
 • 1440 Exp a 344 GIL.

Dotyčný tanec. GIF od PC invaze.

Přestože je neznal, existuje prodejce akce. Promluvte si s Royal Handmaiden od Royal Seneschal na (10.4, 8.6) Zakoupit další odměny nabízené po dokončení akce Little Ladies ‘Day 2023 Ffxiv:

 • Rozhodnutí Orchestrion Roll (2 500 GIL), která přináší hudbu událostí, která v současné době hraje na Overworld.
 • Krásný dámský den reklamy na zeď namontovaný na nábytek (2 000 Gil).
 • Konfety Peach i Cherry (každý 10 Gil).

Plakát LLD 2023

Položka. Snímek obrazovky podle PC invaze

Letos neexistují žádné bonusové cutscenes, takže zde končí formální slavnosti. Neváhejte a oslavte pomocí nového emotu na jedné z různých fází konkrétních událostí kolem Ul’dah nebo jednoduše sledováním NPC.

 • označen s
 • Final Fantasy 14: A Realm Reborn
 • Square Enix

Alexa Bement

Alexa Bement je aspirující tvůrce a spisovatelka médií, která může být také tajně manatee maskující jako člověk. Absolventka Virginia Tech s kreativním psaním a kinematografií, je od února 2023 spisovatelkou na volné noze a ráda psaní příběhů a konzumující video eseje, když neplánuje povstání Manatee. Poté, co hrála videohry od té doby, než si mohla přečíst, je milovníkem všech věcí Legend of Zelda, FFXIV, Horror Games a může hrát konkurenční Pokémon, zejména jako vůdce tělocvičny typu duchů. Nediskutujeme o tom, jak velká je její kolekce Pokémon Plush.

Final Fantasy XIV Little Ladies ‘Day 2023 Průvodce událostí

Final Fantasy XIV Little Ladies 'Day 2023 Průvodce událostí záhlaví

Final Fantasy XIVSezónní událost se sezónní Little Ladies ‘Day je zpět a nechte se dozvědět více o tradici ve hře za svou historií a vydělat si několik odměn na cestě. V našem Final Fantasy XIV Průvodce událostí Little Ladies ‘Day 2023, ukážeme vám, jak dokončit úkol události a získat každou novou položku.

Zahájení Final Fantasy XIV Little Ladies

Final Fantasy XIV Průvodce dědictvím

Jediné hledání letošních malých dámských událostí, dědictví, najdete v Ul’Dah – kroky Nald. Královský Seneschal NPC se nachází na x: 10.5, Y: 8.6, naproti pódiu na hlavní cestě. Svědí vám pomoc s Aldiytha Thorne, když se dozvíte více o starožitném fanoušku, který je připojen k dni Little Ladies ‘. K tomuto úkolu existuje několik kroků, ale vše, co zahrnují, je mluvit o konkrétním NPC:

 • Promluvte si s Aldiythou v Ul’dah – kroky Thal na x: 11.1, Y: 11.1 (hlava na jih od startovního NPC).
 • Promluvte si s grizzled historikem v Ul’Dah – kroky Nald na x: 11.4, Y: 9.4, a reportér NPC Mythril Eye v x: 7.6, Y: 12.4 (můžete teleportovat průvodci Thaumatuge, abyste se k ní rychle dostali).
 • Vraťte se zpět do Aldiythy v Ul’dah – kroky Thal na x: 11.1, Y: 11.1.
 • Promluvte si se třemi NPC v Ul’Dah – kroky thal – neklidný šlechtic na x: 13.3, Y: 9.3, povýšená matka na x: 13.8, Y: 9.9, a Willowy Noblewoman na x: 10.1, Y: 12.4.
 • Vraťte se do Aldiytha znovu v Ul’dah – kroky Thal na x: 11.1, Y: 11.1.
 • Ukončete úkol mluvením s Fortinem v Ul’dah – kroky Nald na x: 10.7, Y: 9.1 (hlava na sever od Aldiytha).

Final Fantasy XIV Little Ladies

Final Fantasy XIV Little Ladies ‘Day 2023 odměny

Dokončení všech výše uvedených kroků získáte 344 GIL a Emote Fan Frare Emote (položku z vašeho inventáře k odemknutí). U dalších nových položek přidaných letos se vydejte na NPC Royal Handmaiden v Ul’Dah – kroky Nald na x: 10.5, Y: 8.6. Stojí naproti jevišti, poblíž Royal Seneschal. Prodává několik položek:

 • Rozhodnutí Orchestrion Roll – 2 500 GIL.
 • Krásná malá dámská reklama – 2 000 Gil.
 • BEACH KONFETTI – 10 GIL.
 • Cherry Confetti – každý 10 Gil.

Více Final Fantasy XIV Průvodci

 • Průvodci svatyní ostrova
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Gathering Guide
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Animal Guide
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Workshop Guide
  • Průvodce extrémními zkouškami a odemknutím
  • Průvodce držákem
  • Průvodce bílým mágem
  • Jak odemknout Reaper a Sage
  • Jak odemknout lovy endwalker
  • Endwalker Gear Guide pro 6.0
  • Excitatron 6000 Treasure Hunt Hunt Dungeon odemkněte příručku
  • Final Fantasy XIV Arkasodara Tribal Quest Guide
  • Final Fantasy XIV Omicron Tribal Quest Guide
  • Průvodce Elp Aether Currents
  • Průvodce garlemaldem aether
  • Průvodce labyrinthos aether proudy
  • Průvodce klisnou náplav
  • Průvodce thavnair éter proudů
  • Průvodce Ultima Thule Aether Currents

  FFXIV Little Ladies ‘Day 2023 Třásl meta Catgirl

  FFXIV Little Ladies ‘Day 2023 slibuje, že změní věci navždy v ulicích Eorzea, protože událost MMORPG přidává taneční emoce pro roleplayery všude.

  Ffxiv Little Ladies Day 2023 - Y'shtola Rhul, Miqo'te, dává podezřelé boční oko

  Publikováno: 22. února 2023

  Je to téměř FFXIV Little Ladies ‘Day 2023 a příští sezónní událost pro kriticky uznávanou MMORPG slibuje, že se dramaticky setřásne meta AFK Catgirl a přidává se všude vzrušující nový nástroj pro roleplayery, partygoery a fanoušky generála Revelryho všude. Ať už jste zaneprázdněni vyrovnáváním svých alt pracovních míst, poprvé hrajete skrz příběh nebo vybudujete svatyni FFXIV Island, nechcete si tuto událost nechat ujít.

  Malý dámský den je, jak název napovídá, oslava všech úžasných žen Eorzea. Letos se událost nazývá „Dance To Pamatujte“ a zní to, jako by Royal Seneschal plánuje velký tanec, aby na tváře dal úsměvy a dal všem dobrý čas. To znamená, že budete chtít dát své nejlepší kouzlo a procvičit si ty taneční pohyby – a máte štěstí, protože je tu dokonalá odměna.

  Mezi odměny za dokončení sezónní akce patří nová emota, tanec Little Ladies. I když se na to dosud nedíváme v akci, obrázek a ikona náhledu jasně ukazují, že v rámci tance využijete dekorativního fanouška – něco, co se zdá jako perfektní doplněk k sadě velmi afk miqo’te v limse a všichni roleplayers konkurz, aby byli záložní tanečníci pro místní skupinu. Přesuňte se, včelí kolena!

  Kromě toho dostanete orchestrion roli pro rozhodnutí, melodii, která se v minulosti použila pro malé dámské události, a nástěnné dílo namontované dílo, které ukazuje mladou dívku studující u stolu otevřeným oknem. Je to opravdu pěkný kus, který vydává ty ikonické „lo-fi beats ke studiu a relaxaci na vibrace, a určitě najde domov na zdi v našem bezplatném firemním domě.

  FFXIV Little Ladies Day 2023 Odměny - au ra, která dělá fanoušek tanec a plakát dívky Hyur studující u stolu u panenky Moogle

  FFXIV Little Ladies ‘Day 2023 Data, umístění a odměny

  Akce FFXIV Little Ladies ‘Day 2023 se koná 1.-15. března. Můžete vidět přesná data a časy, kdy událost začíná a končí v níže uvedeném grafu. Chcete -li zahájit akci, přejděte do Royal Seneschal v Ul’Dah – kroky Nald (mapové souřadnice x: 10.5, Y: 8.6). Abyste mohli zahájit událost, musíte být na úrovni 15, i když je to docela rychlé, pokud jste právě začali hrát.

  Zde je den FFXIV Little Ladies ‘Den 2023 Start and End Times:

  Časové pásmo Datum a čas zahájení Datum a čas ukončení
  US West (PST) 1. března ve 12:00 15. března v 7:59
  US East (EST) 1. března ve 3:00 15. března v 10:59
  UK (GMT) 1. března v 8 hodin 15. března v 15:59
  Evropa (CET) 1. března v 9 hodin 15. března v 16:59
  Austrálie (AET) 1. března v 19:00 16. března ve 2:59

  Zde jsou všechny odměny FFXIV Little Ladies ‘Day 2023:

  • Emote – Little Ladies ‘Dance
  • Plakát na stěně-Krásná reklama Little Ladies’s Day
  • Orchestrion Roll – rozhodnutí

  Thumbnail YouTube

  Budete také moci získat některé položky z minulých iterací akce v nedalekém dodavateli NPC, i když je to obvykle omezeno na slavnostní spotřební materiál a někdy i malé vybavení předměty. Pravděpodobně si také budete moci koupit další minulé odměny z online obchodu s FFXIV skutečné peníze, pokud si přejete.

  Ujistěte se, že jste aktuální na FFXIV 6.3 poznámky k náplastům a FFXIV 6.3 Úpravy práce, abyste co nejlépe využili čas v Eorzea. Také jsme uvedli všechna zvířata FFXIV Island Sanctuary a všechna materiály pro shromažďování svatyně FFXIV, abyste se ujistili.

  Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.