FFXIV Sage Guide – Jak hrát Sage | PCGamesn, jak odemknout Sage – FFXIV: Průvodce endwalker – Polygon

Jak odemknout Sage – FFXIV: Průvodce endwalker

Mudrci mají také Přidání vlastnost. Tato schopnost je podobná vlastnosti Addersgall; Jakmile se však bariéra udělená eukrasiánskou diagnózou začnou hromadit, doplněná bariéra udělená eukrasiánská diagnóza. K obsazení se používají zásobníky s doplňováním Toxik, Kouzelný útok, který poškozuje cíl a okolní nepřátele a uzdravuje hráče zasaženého Kardion.

FFXIV Sage Guide – Jak hrát Sage

Chcete se dozvědět více o práci Final Fantasy 14 Sage? Expanze FFXIV Endwalker je zde a přidává nové dungeony, nájezdy, vybavení a systémy. Spolu s mnoha novými funkcemi máme také novou hratelnou třídu – The Sage Job. Poprvé představeni ve Final Fantasy III a znovu viděni v taktice Final Fantasy taktics, hráči již dlouho očekávají příchod třídy Sage.

Sage Job ve FFXIV je nesmírně odlišný pohled na práci, kterou jsme viděli v předchozích hrách; Místo použití silné bílé a černé magie nebo způsobujícího stavu bránící útoky je mudrc léčitelem bariéry, podobně jako učence. Toto je čtvrtý léčitel, který má být přidán do Final Fantasy 14, sedět po boku bílého mága, učence a astrology.

Je to jedna ze dvou nových pracovních míst, která mají být vydána s expanzí Endwalker, spolu s novou třídou Reaper. Pojďme se tedy podívat na to, jak odemknout stylového nového léčitele a jak používat schopnosti FFXIV Sage k ochraně a uzdravení svých spojenců pomocí Crystal Cannons Sage’s Crystal Cannons.

ffxiv Jak odemknout šalvěj

Chcete -li začít hrát jako mudrci, musíte vlastnit expanzi Endwalker a mít jednu z válečných disciplín nebo magie na úrovni 70. Jakmile jsou tyto předpoklady splněny, přejděte na Limsa Lominsa dolní palubu a promluvte si s Sharlayan Maiden (x: 9.4 Y: 12.9) získat cestu quest „Sage’s“. Ou”t’ttter s NPC Lalah Jinjahl, z Sharlayanu – potřebuje průvodce obeznámený s Eorzea, a tak vás naučí způsoby mudrce.

Final Fantasy XIV Sage NPC mluví s hráčem v noci v Limsa Lominsa

FFXIV SAGE Průvodce

Hlavní charakteristikou práce FFXIV SAGE je použití somonautiků jako prostředku k uzdravení nebo k újmě. Toto je disciplína, která kombinuje medicínu, étologii a čarodějnictví. Použitím Nouliths – plovoucí krystaly – mudrci manipulují s étherem, aby využili své dovednosti ochrany nebo k boji proti svým nepřátelům. Na začátku se to může zdát komplikovanou prací, ale jakmile pochopíte myšlenku práce a její základní dovednosti, budete připraveni jít.

Ve Final Fantasy XIV existují dva typy léčitelů: ti, kteří poskytují přímé uzdravení, jako jsou bílé mágové a astrologové, a ti, kteří poskytují překážky ostatním hráčům a zároveň je uzdravují v menší míře – jako učenec, mudrc spadá do druhá kategorie.

Mudrci mohou snadno vytvořit silné bariéry, aby negovaly přicházející poškození vaší strany, ale tato práce nevydává příliš mnoho syrového uzdravení. Pokud máte zájem o uzdravení, ale také se chcete podílet na bojích a poškozením, Sage je pro vás vhodný.

Thumbnail YouTube

FFXIV Sage dovednosti

Úlohou mudrců je zabránit co nejvíce poškození a používat přímější uzdravení, když je hráč v nebezpečí. Mudrci mají tři typy uzdravení: Global Cooldown Léčivé dovednosti, globální cooldown bariéra a uzdravovací dovednosti a off-global cooldown dovednosti. Kromě toho máte také magické útoky, které mohou uzdravit ostatní hráče.

První dovednost, kterou musíte použít Kardia. Po aktivaci udělíte cílovému hráči Kardia Effect sobě a Kardion Effect, téměř stejným způsobem jako třída Dancer vybere partnera. Jakmile na někoho použijete Kardii, každý magický útok, který používáte, je uzdraví. Výsledkem je, že poškození poškození jako mudrc také poskytuje zdroj trvalého uzdravení pro vaše spojence.

Kromě Kardia má Sage další tři hlavní dovednosti: dosis, diagnóza a prognóza. DOSIS je váš hlavní magický útok, diagnóza je jediný cílový hojení kouzel a prognóza poskytuje uzdravení oblasti.

Sage ve Final Fantasy XIV pomocí dovedností, která vysílá paprsky šedozeleného světla

Eukrasia je další důležitá schopnost v sadě Sage. Použití eukrasie transformuje výše uvedené dovednosti na eukrasiánskou dosis, eukrasiánskou diagnózu a eukrasiánskou prognózu, které mají různé účinky. Eukrasiánská dosita způsobuje spíše poškození než přímé poškození a eukrasiánské verze obou léčivých dovedností také vytvářejí bariéry. Dosis, Diagnóza, prognóza a Eukrasie jsou v globálním cooldownu, což znamená, že jeden nemůžete použít hned za druhým. Eukrasia musí být také aktivována pokaždé, když chcete použít některou z eukrasiánských dovedností.

Druhá skupina léčivých dovedností souvisí s Addersgall vlastnost. Každých dvacet sekund obdržíte hromadu Addersgall, který je nahnul na rozchodu na obrazovce. Můžete mít maximálně tři zásobníky současně. Tyto hromádky se používají k obsazení dalších uzdravovacích kouzel, například Druochol, silné uzdravovací kouzlo s jedním cílem a Kerachole, Skupina regenerační a kouzlo snižování poškození, které také obnovuje část vašeho MP. Každá dovednost spotřebovává jednu hromadu Addersgall, takže je důležité je používat strategicky. Protože je nemusíte trávit poslance, aby je obsadil, dovednosti Addersgalls jsou pro vaši rotaci velmi důležité.

Mudrci mají také Přidání vlastnost. Tato schopnost je podobná vlastnosti Addersgall; Jakmile se však bariéra udělená eukrasiánskou diagnózou začnou hromadit, doplněná bariéra udělená eukrasiánská diagnóza. K obsazení se používají zásobníky s doplňováním Toxik, Kouzelný útok, který poškozuje cíl a okolní nepřátele a uzdravuje hráče zasaženého Kardion.

FFXIV mudrc využívá schopnost na vrcholu zasněžené hory v noci

Jakmile zvládnete tyto tři hlavní aspekty práce mudrců a stanete se pohodlnějším s jeho hratelností, můžete začít začlenit další dovednosti, jako je dovednost oživení Egeiro a nadšenci, kteří mohou zlepšit jeho léčivou sílu. Mudrci mají další dovednosti, které také udělují bariéry pro hráče, jako Haima, což je velmi užitečné ve chvílích neustálého poškození nebo Physis, dovednost, která poskytuje regeneraci vaší straně.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít jako mudrc ve FFXIV; Při cvičení se naučíte, jak najít rovnováhu mezi používáním bariér a přímým uzdravením na podporu vaší strany. Podívejte se na našeho průvodce po nejlepších úchytech ve FFXIV a další třídy FFXIV, které můžete hrát jako.

Paulo Kawanishi Paulo vždy hledá čerstvou hru JRPG, knihu nebo anime hru, která ho odvrátí od svého doktora. Více jeho práce najdete do páteře a neochvějných.

Jak odemknout Sage – FFXIV: Průvodce endwalker

Muž Viera představuje jako mudrc na pláži

Julia Lee (ona/její) je producentka průvodců, píše průvodce pro hry jako The Legend of Zelda: Slzy království a Dopad Genshin. V roce 2016 pomohla zahájit Rift Herald.

FfxivNejnovější expanze přidává do seznamu novou léčivou práci: Sage, kteří používají bariéry k ochraně své strany při uzdravení. Některé ze schopností Sage se dokonce uzdraví tím, že způsobí škodu nepříteli. Náš Ffxiv Průvodce Sage vysvětluje, kde odemknout Sage a jakékoli předpoklady, aby tak učinili.

Předpoklady mudrců

Chcete -li odemknout práci Sage, budete muset mít následující:

 • Vlastní Endwalker expanze
 • Mít alespoň jednu bojovou práci na úrovni 70 nebo vyšší

Kde odemknout mudrc

Jakmile tyto předpoklady splníte, můžete si promluvit Sharlayan Maiden NPC v Dolní paluby Limsa Lominsa (x: 9.4, Y: 12.9) zahájit Sage Quest. To vás odmění s kámen mudrc a jednoduchou sadou zařízení. Váš mudrc bude při odemknutí vyrovnán na 70.

Mapa ukazující, kde najít NPC pro odemknutí šalvěje

Doporučujeme chytit některé Augmented Scaevan Gear Z dosahu Rhalgru s použitím Tomastones of Poetics po upgrade, než skočíte do obsahu. Můžete si také koupit vhodné vybavení na trhu. Hrudník vybavení, které získáte jako odměnu za úkol, také nedává příslušenství, takže se ujistěte, že máte sadu příslušenství na úrovni 70, než skočíte do dungeonu.

Final Fantasy 14 průvodců, tipy, triky a průchody

 • Průvodce začátečníkem
 • Kterou velkou společnost byste se měli připojit?
 • Jak koupit předplatné
 • Jak teleportovat
 • Jak získat horu
 • Jak barvit vybavení a odemknout kouzlo
 • Jak cestovat datové centrum v FFXIV
 • Jak si vybrat práci
 • Jak odemknout Reaper
 • Kde najít úkoly role Endwalker