FFXIV vyrovnávání výkonu, FF14 Handwork vyrovnávání výkonu – mmogah | MMOGAH: Nejdůvěryhodnější obchod pro digitální zboží pro hráče, FFXIV Průvodce vyrovnáním – nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat ve Final Fantasy 14 | PCGamesn

Průvodce vyrovnáním FFXIV – nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat ve Final Fantasy 14

Když už mluvíme o protokolech, nezanedbávejte ani svůj lov. Toto je v podstatě jen velký seznam nepřátel, který si můžete vystopovat a zabíjet. Dokončení všech úkolů loveckého protokolu v každé hodnosti vám dává spoustu EXP a je to dobrá sólová aktivita, která uběhne čas, když ve frontě pro dungeon nebo soud.

FFXIV LV 1-90 Battle Class Leveling Power Power

Obrázek na pozadí

FFXIV LV 80-90 Primární vyrovnání úloh (jakákoli úloha) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře v záplatách 5.1-5.55.

FFXIV LV 80-90 Sekundární vyrovnávání úloh (jakákoli úloha) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručuje 100% ruční vyrovnání

FFXIV LV 1-90 Primární vyrovnání úloh (jakákoli úloha) 1. Dokončili jsme všechny MSQ LV 1-90 2. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 3. Zaručit 100% manuální vyrovnání 4. Dokončíme pro vás všechny hlavní scénáře

FFXIV LV 1-90 Sekundární vyrovnání úloh (jakákoli úloha) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV1-90 2. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 3. Zaručuje 100% ruční vyrovnání

FFXIV LV 81-90 Vyrovnávání výkonu (jakékoli úlohy) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV80.

FFXIV LV 82-90 Vyrovnání energie (jakákoli úloha) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV81.

FFXIV LV 83-90 Vyrovnávání výkonu (jakékoli úlohy) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV82.

FFXIV LV 84-90 Vyrovnávání výkonu (jakékoli úlohy) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV83.

FFXIV LV 85-90 Vyrovnávání výkonu (jakékoli úlohy) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV84

FFXIV LV 86-90 Vyrovnávání výkonu (jakékoli úlohy) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV85

FFXIV LV 87-90 Vyrovnání energie (jakákoli úloha) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV86

FFXIV LV 88-90 Vyrovnávání výkonu (jakékoli úlohy) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV87

FFXIV LV 89-90 Vyrovnávání výkonu (jakékoli úlohy) 1. Dokončíme vaši objednanou práci LV80-90 2. Dokončíme úkoly práce 3. Všechno, co klesá, zůstává na vašem účtu 4. Zaručit 100% manuální vyrovnání 5. Před zakoupením tohoto balíčku se ujistěte, že jste dokončili hlavní scénáře LV88.

Nákup FFXIV Power Leveling/FF14 Boost Guide

Než zadáte objednávku, přečtěte si prosím následující pokyny:

1. Můžeme hrát pouze FFXIV na PC. Pokud je váš účet účtem PS4 (PS3, Mac nebo Collector’s Edition), přidejte pro něj klávesy PC.

2. Když zadáte objednávku na vyrovnání výkonu FFXIV, nezapomeňte správně zadat název svého účtu a heslo, proto se můžeme rychle přihlásit k vašemu účtu.

3. Pokud jste pro svůj účet nastavili jednorázové heslo, jakmile zadáte objednávku. Pokud nemáte jednorázové heslo, když se pokusíme přihlásit váš účet, bude na e-mail s účtem odeslán e-mail s resetováním hesla, prosím, obnovte jej a pošlete nám. Tito zajišťují, že můžeme začít pracovat na vaší objednávce.

4. Po zadání objednávky můžete přehrávat svůj účet. Pokud chcete hrát svůj účet, když naplňujeme vaši objednávku, kontaktujte nás a prodiskutujte čas na přihlášení vašeho účtu. Nezapomeňte se přihlásit svůj účet, aniž byste nás informovali.

5. Poté, co jste hráli svůj účet, kontaktujte nás a informujte jeden z našich opakování. Po pokusu o přihlášení možná budete muset resetovat své heslo. Navrhujeme, abyste během služby nehráli svůj účet, abyste se vyhnuli možným zpožděním vaší objednávky.

6. Náš hráč bude hrát váš účet asi 16 hodin denně, aby zvýšil vaši postavu co nejrychleji.

7. Pokud na našem webu nemůžete najít službu, kterou potřebujete, kontaktujte nás, pak vám jeden z našich opakování pomůže najít řešení.

Co je to Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV, nejlepší online videohra, se zkráceně nazývá „FFXIV“ nebo „FF14“. Je to masivně multiplayerová hra online hraní rolí (MMORPG) vyvinutá a publikovaná společností Square Enix. Final Fantasy 14 je hra nabitá akce se spoustou obsahu a vynikající grafikou, která vás odfoukne každou sekundu hry. Každá expanze byla velmi populární. Do světa FFXIV se připojilo přes 27 milionů hráčů.

Endwalker, který je nejnovějším rozšířením FFXIV, pokračuje v repurtní cestě Warrior of Light, k dispozici na PlayStation®5, PlayStation®4, Windows®, Mac a Steam. Hráči mohou mít více možností a více výzev, protože existují nové horizonty, nové kmeny, nové hrozby, nová pracovní místa, nové dungeony, nový bydlení a mnoho aktualizací na dobrodružství. Čerstvé hraní prvků a nové akce pro stávající pracovní místa jim umožňují zažít vzrušení z boje jako nikdy předtím. Aby získali sebevědomí a odvahu čelit kalamitě – druhý příchod posledních dnů, mohou postavit nové domy v Emppyreum a bojovat spolu se společně se společníky. Čeká na vyřešení mnoho věcí.

Ať už jste nováčkem, příležitostným nebo profesionálním hráčem, který hledá zábavu, FFXIV může být pro vás tou správnou volbou. Pokud začínáte svou herní cestu, MMogah vám nabízí pohodlné a snadno odborné znalosti, abyste mohli být produktivnější.

O vyrovnání výkonu FFXIV

FFXIV vyrovnávání výkonu

FFXIV Power Leveling je krátký pro vyrovnání Power Power Final Fantasy. Odkazuje na proces vyrovnávání znaku FFXIV na vyšší úroveň. Může také zahrnovat vyrovnávání sběru, řemesel, úspěchy nebo jakékoli jiné cíle, které chce hráč FFXIV dosáhnout.

Jak víte, Final Fantasy XIV se také zkráceně nazývá FF14, takže vyrovnávání výkonu FFXIV se také nazývá vyrovnávání výkonu FF14. Boost je další název vyrovnávání energie, proto někdy nazýváme tuto službu FFXIV Boost nebo FF14 Boost.

Jako nováček, hrajete sami svou postavu FFXIV, abyste dosáhli svých cílů, užijte si příběhy, které jste ještě neviděli, a naučit se nové dovednosti je důležité. Zkoumání hry nebo její nové části může být vzrušující a úžasné. Pro veterána, který již byl zažil v FFXIV, však může být vyrovnávání různých pracovních míst nudné a nestojí za to námahu. V tomto případě může být lepší zvážit nákup služeb vyrovnávání výkonu FFXIV z profesionálního webu pro vyrovnání energie. Zasloužíte si skvělé zážitky z dobrodružství FFXIV místo opakovaného broušení ve hře.

Kde je nejlepší místo pro nákup FFXIV powerleveling? Odpověď je tady, Mmogah, která nabízí levné, rychlé a bezpečné FF14 posiluje powerleveling od roku 2010, žádné zákaz, žádné stížnosti, vysoká reputace!

Průvodce vyrovnáním FFXIV – nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat ve Final Fantasy 14

Průvodce vyrovnáním FFXIV

Jaký je nejrychlejší způsob, jak se vyrovnat ve Final Fantasy 14? Jednou z nejlepších věcí o Epic MMO hry Square Enix je její řada vynikajících úloh. Postava, kterou vytvoříte, může hrát jakoukoli vydanou práci, takže může nějakou dobu trvat, než se vaše postava dostane do škrábance ve více oblastech. Budete se muset zapojit do trochu vyrovnávání výkonu FFXIV.

S uvolněním expanze Shadowbringers byl zvýšen úroveň ze 70 na 80 a byla zavedena dvě nová pracovní místa, Gunbreaker a Dancer. Ať už se chcete rychle dostat na úroveň 80 nebo vyzkoušet novou práci, máme vás zakryté.

Stejně tak, pokud hru začnete znovu, náš průvodce vyrovnáváním FFXIV pomůže s některými základními pokyny krok za krokem, které vám pomohou na vaší cestě k koncové hře v žádném okamžiku. Pro hráče, kteří hledají způsob bez řetězců, se dostane do FFXIV, hra v současné době nabízí 96 hodin bezplatného herního času, což vám dá šanci dát fantasy hru dobře.

FFXIV SHADOWBRINGERS LOVERING TIPY

Při přihlášení do třetí expanze Final Fantasy 14 máte rozhodnutí učinit. Buď dostanete praskání s hlavními scénáři questy (MSQS) – jedním z nejlepších způsobů, jak se rychle vyrovnat, jak se uvidíte v seznamu tipů níže – nebo vyzkoušíte nové pracovní místa FFXIV Dancer and Gunbreaker Job. Potíž je v tom, že počáteční úroveň obou nových úloh je 60 let a musíte být 70, než začnete s Shadowbringers MSQ.

Pokud jste mrtví na nádrži na nuance nebo okázalým prodejcem poškození, existuje několik způsobů, jak rychle brousit, kde chcete být. Nejprve se ujistěte, že se vám popraskají s vašimi novými úkoly zaměstnání: oba vás seznámí s vašimi novými role. Odtud je nejužitečnějším způsobem, jak strávit svůj čas, broušením osudů – které mohou také upustit ffxiv aether proudy, které, pokud dostanete dost, vám umožní použít určité hory k létání.

Pokud jde o vyrovnání od úrovně 70 do nové čepice 80, vždy doporučujeme kopnout věci potápěním do MSQS. Nejenže je příběh Shadowbringers jedním z nejlepších ve hře, ale je to také pokladnice zkušeností – pokud projdete složitým městem FFXIV Ancients Puzzle, samozřejmě, samozřejmě, samozřejmě. Možná však zjistíte, že musíte projít většinou vedlejších úkolů, abyste udrželi krok s požadavky na úroveň hlavního scénáře – včetně stejně složitých FFXIV Mystery Miners Quest. Naštěstí jsou to z velké části docela dobré, takže zažijete některé z nejlepších přízí, které hra nabízí na cestě k novému limitu úrovně FFXIV 80.

Držte se příběhových úkolů

Pokud jste novým hráčem, jádrem nebo „hlavním scénářem“, úkoly jsou cestou vpřed: nejenže jsou nejlepším způsobem, jak vás představit vyprávění, který spojuje svět Eorzea dohromady, ale také dodávají statný rána exp. Pokud však nejste dostatečně vysoká úroveň pro další úkol v hlavním scénáři, jsou boční úkoly také pro začátečníky efektivní, pokud jde o exp za minutu utracenou.

Ujistěte se, že své práce nezanedbáváte. Dostanete novou sadu úkolů každých pět úrovní, které dosáhnete, dokud se nedostanete na úroveň 15. Odtud se ujistěte, že provedete trochu vyrovnání výkonu FFXIV, jakmile si vyberete svou práci. Můžete se vyrovnat pouze jeden z nich najednou, ale každý vám odměňuje spoustu exp.

FFXIV vyrovnávání výkonu

Zůstaňte krmeni a odpočívejte

Stejně jako v reálném životě máte nejlepší šanci na úspěch, když se o sebe postaráte. To znamená získat osm hodin plus tři čtvereční jídla denně plné ovoce a zeleniny. To je případ rychlého vyrovnání FFXIV. Jídlo se snadno chytí, ať už bylo shromážděno nebo zakoupeno v obchodech, a pokaždé uděluje 3% exp po dobu 30 minut. Ale pokud máte nedostatek hotovosti, můžete si koupit jídlo v raných městech a hostincích za pouhých 7 Gil.

Po dni dobrodružství a vydatného jídla je pravděpodobné, že budete potřebovat 40 mrknutí. Všichni občas potřebují přestávku, není v něm žádná hanba – i když děláte nějaké vyrovnání energie FFXIV. Když se odhlásíte ve svatyni – to je kdekoli ve městě, jako je Gridania nebo Limsa Lominsa, nebo poblíž velkého modrého teleportačního krystalu, známého jako Aetheryte – odpočívejte exp.

Tím se zvyšuje zisk exp o 50% a poplatky do 1.5 sloupců na plné úrovni vašeho současného nejvyššího úlohu. Budete vědět, že jste ve svatyni, protože na vašem HUD se objeví ikona malého měsíce. Ať už se přihlašujete na několik dní, nebo jen jdete AFK, abyste si popadli nějaké skutečné jídlo, vždy se pokuste a zastavte se v těchto oblastech explnění posílení.

Thumbnail YouTube

Sledujte svůj protokol o výzvě

Protokol výzvy je užitečným způsobem zvýšení exp z každodenních činností, které pravděpodobně dokončíte. Můžete jej odemknout dokončením postranního quest na úrovni 15 „stoupá na výzvu“, kterou najdete mluvením s I’lwann v horních palubách Limsa Lominsa (x11, y10). Protokol výzvy nabízí exp bonusy po dokončení četných aktivit od porážky malých smažených davů po vymazání dungeonů nebo zkoušek. Pokud jste je všechny vyleštili, mějte na paměti, že každý týden resetují.

Když už mluvíme o protokolech, nezanedbávejte ani svůj lov. Toto je v podstatě jen velký seznam nepřátel, který si můžete vystopovat a zabíjet. Dokončení všech úkolů loveckého protokolu v každé hodnosti vám dává spoustu EXP a je to dobrá sólová aktivita, která uběhne čas, když ve frontě pro dungeon nebo soud.

FFXIV Rychlé vyrovnávání

Guildhests jsou skvělý způsob, jak se dostat na úroveň 45

Dungeons, Trials a další aktivity koncové hry mohou být pro nové hráče skličující i v těch nejlepších MMOS. Na každého člena týmu může existovat strašný tlak, aby nezklamal stranu dolů, zejména pokud jste tank nebo léčitel. Guildhests Final Fantasy XIV však nejsou jen skvělým způsobem, jak vám ukázat lana pozdní hry: dávají vám také velký velký kopce exp, také.

Z těchto důvodů jsou Guildhests nezbytný pro jakýkoli průvodce vyrovnáním FFXIV, zejména pro nové hráče. Účelem těchto instalovaných skupinových úkolů je učit začátečníky základní skupinovou mechaniku, kterou najdete v dungeonech a pokusech, obvykle s malým bojem šéfa na konci. Pokud se snažíte najít jiné hráče, použijte nálezce povinností se seznámit s některými punčovými pupeny.

Guildhests poskytují slušný kus EXP každých pět úrovní až do 45 let a pěkně se rozšiřují v obtížích. Můžete je odemknout po dokončení Guildleve – Opakovatelné úkoly pro Gil nebo EXP – a pak mluvit s Battlewardenem. A co víc, existuje bonus za exp pro každé nové práce, s nimiž dokončíte Guildhests.

Průvodce vyrovnáním FFXIV

Zaútočte na ruletu pro masivní exp

Nyní máte lepší představu o tom, jak funguje koncová hra, žádný průvodce vyrovnáváním FFXIV by nebyl úplný bez rulety. Tato malá krása vám dává expální posílení pro dokončení různých typů misí, ale je to obzvláště užitečné, pokud jde o nízkoúrovňové dungeony a zkoušky.

Každý den můžete dokončit každý den od úrovně 16 a dokončení buď typu mise na této úrovni efektivně zaručuje plnou úroveň nahoru. Jedinou nevýhodou je, že pro hráče DPS existují zdlouhavé fronty, takže najděte jinou aktivitu, kterou můžete dělat, zatímco čekáte: zármutkové tanky a léčitelé mohou trpět zbytkem svého týmu, často je to nedostatek.

Převzít osud

Pokud jste DPS a nemáte fantastické čekání, osudy jsou způsob, jak jít. Osudy jsou speciální boje šéfů, které se náhodně vynoří na světě. Mohou být tvrdí, takže se ujistěte, že je řešíte s přáteli nebo najdete skupinu s vyhledávačem povinností, aby vám pomohl. Odměňují tolik exp jako dungeony, zkoušky nebo guildhests, ale rychle se dostanou. V případě všech těchto aktivit na koncové hře se také objeví ve vašem protokolu výzvy a pomůže vám ještě více, pokud se snažíte udělat nějaké rychlé vyrovnávání FFXIV.

Připojte se ke společnosti zdarma

Společnosti zdarma (FCS) jsou podobné cechům v jiných MMO a přicházejí s různými výhodami v závislosti na hodnosti FC. Můžete vytvořit bezplatnou společnost s přáteli nebo se připojit k již existující skupině pomocí portálu pro vyhledávání společnosti LODESTONE. Jakmile se připojíte k bezplatné společnosti, ujistěte se, že vůdce FC udržuje aktivovanou akci „Heat of Battle“.

A tady to máte, už neexistují žádné omluvy, aby nedosáhly nejvyšších košů této fantastické masivně multiplayerové hry, když máte tento průvodce vyrovnáním FFXIV. Doufáme, že se vám líbila vaše rychlá rychlost s vysokou oktanou prochází nádherným světem Eorzea a že jste na cestě napojovali přátele.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.