FIFA 23 Nejlepší mladý RBS & RWBS k podepsání kariérního režimu – Outsider Gaming, FIFA 23 Kariérní režim Best Right Backs (RB).

FIFA 23 Kariérní režim Nejlepší pravé zády (RB)

Od připojení k Manchesteru United z Crystal Palace za poplatek 49 GBP.5 milionů v létě 2019, Londoner provedl přes 100 vystoupení pro Red Devils. Zatím v této sezoně byl herní čas omezený pod novým manažerem Erik Ten Hag, s nizozemským manažerem upřednostňujícím Diogo Dalot.

FIFA 23 Nejlepší mladí RBS & RWBS se přihlásí k režimu kariéry

Zde najdete všechny nejlepší mladé pravé zády (RB & RWB) v režimu FIFA 23 kariéry.

Josh Bukes je spisovatel na volné noze, který rád hraje videohry ve svém volném čase. Rád hraje hry jako FIFA a POKEMON. Spolu s redakčním týmem OG pracuje Josh, aby poskytoval cenné obsah a informace o zasvěcených informacích pro ty, kteří čtou jeho psaní. Užívat si!

Publikováno dne: 12. září 2022 | Aktualizováno: 3. srpna 2023

Kompletní průvodce sportovními hrami od outsidergaming.Com

�� Volání všech herních šampionů!
Odemkněte klíč do světa sportovních her!

Hotovo!

Odkaz ke stažení elektronické knihy obdržíte přímo k vašemu e -mailu.

  • 1 Trent Alexander-Arnold (87 OVR-92 Pot)
  • 2 Achraf Hakimi (85 OVR – 88 Pot)
  • 3 Aaron Wan-Bissaka (83 OVR-87 Pot)
  • 4 Reece James (81 OVR – 86 Pot)
  • 5 Nordi Mukiele (81 OVR – 85 Pot)
  • 6 Noussair Mazraoui (80 OVR – 85 Pot)
  • 7 Emerson (79 OVR – 84 Pot)
  • 8 Všechny nejlepší mladé RBS v režimu kariéry FIFA 23

Vitální pro útok a obranu týmu se pravé záda vyvinula z širokého obránce na kreativní produkci na pravé straně, bombardování vpřed a vytvářet šance pro tým.

Jedním z nejvíce zdobených ze všech fotbalistů, Dani Alves, je standout příkladem této moderní identity pravého záda.

V tomto článku se díváme na nejlepší RB v kariérním režimu FIFA 23.

Výběr FIFA 23 Kariérní režim je nejlepší WonderKid přímo zpět a pravicové zády (RB & RWB)

Představující se jako Trent Alexander-Arnold, Aaron Wan-Bissaka a Achraf Hakimi by tyto začínající hvězdy byly skvělými doplňky do vašeho týmu v režimu kariéry FIFA 23 kariéry.

Aby se tento seznam mohl vytvořit, musí být správné záda mladší než 24 let, mít nejlepší postavení jako RB nebo RWB a musí mít vysokou Předpovídané celkové hodnocení.

Ve spodní části článku najdete úplný seznam Všechny předpokládané nejlepší mladé zadní a pravé křídlo (RB & RWB) V režimu kariéry FIFA 23.

Trent Alexander-Arnold (87 OVR-92 Pot)

Tým: Liverpool
Stáří: 23
Mzda:
130 000 liber P/W
Hodnota: 98 milionů GBP
Nejlepší atributy: 92 Crossing, 90 dlouhý průchod, 88 vytrvalosti

Trent Alexander-Arnold je jedním z nejvíce mluvených pravých zády posledních let a nyní je jedním z nejlepších vyhlídek ve fotbale. V FIFA 23 má mladý Angličan celkové hodnocení 87 a předpokládanou potenciální schopnost 92, což znamená, že obloha je limit pro RB.

V loňském roce vlastnil 92 přechodů a 90 dlouhých projíždějících. S 87 Vision a 87 Curve si můžete být jisti, že tyto kříže téměř vždy zasáhnou jejich značku.

Alexander-Arnold si v Liverpoolu vytvořil pravou polohu v Liverpoolu a pro tým seniorů Reds vystoupil přes 230 vystoupení a také zaznamenal 14 gólů s 62 asistencími. V minulé sezóně Angličan zahájil 47 her a měl 19 asistencí. V současné kampani již zaznamenal dva góly z 9 her, přičemž jeden pocházel z vítězství 9-0 nad Bournemouth v Premier League.

Vzhledem k jeho pověsti jednoho z nejjasnějších talentů ve světovém fotbalu bude zajištění podpisu Trent Alexander-Arnold pravděpodobně velmi nákladným procesem v FIFA 23, což vás bude stát více než 110 milionů liber v kariérním režimu.

Achraf Hakimi (85 OVR – 88 Pot)

Tým: Paris Saint Germain
Stáří: 23
Mzda:
84 000 liber P/W
Hodnota: 59 £.5 milionů
Nejlepší atributy: 95 zrychlení, 95 rychlosti sprintu, 91 vytrvalosti

Poté, co během sezóny 20/2021 zapůsobil na Inter Milán, Achraf Hakimi přistál na velké peníze na francouzské giganty Paříž Saint-Germain za 54 milionů liber. Hakimi je známý pro svou rychlost puchýře a schopnost driblování, je velmi vyhledávanou vyhlídkou ve světovém fotbalu.

Mít PACEY FULL-BACKS v FIFA 23 bude nutností: s Hakimi získáte to podle kbelíku. Mladý Marocc, který byl schopen provádět roztříštěné podoby po celé hře, využil své 95 zrychlení, rychlost sprintu 95 a 91 vytrvalosti, aby byla skutečnou hrozbou v loňské hře v loňské hře. S celkovým hodnocením obrany 76 není Hakimi, pokud jde o své obranné povinnosti.

Hakimi se stal oporou v pařížském klubu s 51 vystoupeními na pravé straně. V minulé sezóně skóroval čtyři góly a vytvořil dalších šest ze 41 celkových zápasů, které se hrály ve všech soutěžích. Začal současnou kampaň na pozitivní poznámku, se dvěma cíli ke svému jménu ze sedmi vystoupení Ligue 1.

Aaron Wan-Bissaka (83 OVR-87 Pot)

Tým: Manchester United
Stáří: 24
Mzda:
98 000 GBP P/W
Hodnota: 41 liber.5 milionů
Nejlepší atributy: 92 Slide Tackle, 88 Sprint Speed, 87 Stand Tackle

Aaron Wan-Bissaka se nyní podaří pro plné záda, který je ve svém stylu hry považován za tradičnější.

Aaron Wan-Bissaka má nejen obranné vlastnosti, které byste očekávali, že uvidíte ze středu zpět, ale má také schopnost být nebezpečím, když jde vpřed. S 88 rychlostí sprintu, 82 zrychlením a 81 vytrvalosti v loňském roce je Angličan schopen hledat prostor za vašimi soupeři často v FIFA 23.

Od připojení k Manchesteru United z Crystal Palace za poplatek 49 GBP.5 milionů v létě 2019, Londoner provedl přes 100 vystoupení pro Red Devils. Zatím v této sezoně byl herní čas omezený pod novým manažerem Erik Ten Hag, s nizozemským manažerem upřednostňujícím Diogo Dalot.

Reece James (81 OVR – 86 Pot)

Tým: Chelsea
Stáří: 22
Mzda:
65 000 liber P/W
Hodnota: 32 milionů liber
Nejlepší atributy: 86 Crossing, 85 Balance, 83 Síla

V říjnu 2020 – po konzistentních představeních, které ho viděly zvednout trofej Ligy mistrů -, Reece James našel spoustu úspěchu na domácím trhu a stal se klíčovým přispěvatelem k úspěchu Boyhood Club Chelsea, podal svou první mezinárodní čepici od Gareth Southgate.

S 85 vyvážením, 83 silou a rychlostí 81 sprintu, sražení Jamese z míče není pro opozici snadný výkon, zatímco dělá vpřed běhy. Mít 86 přechodů, 82 křivky a 79 krátkých průchodů doplňuje styl hry Play Young RB.

Akademie Chelsea v posledních letech vytvořila mnoho nejlepších vyhlídek, z nichž některé nikdy nedostaly šanci hrát za první tým. Po kouzlu půjčky Wiganovi v sezóně 2018/19 se však Reece James vrátil ověřen a od té doby upevnil své místo v počáteční sestavě na Stamford Bridge.

22-letý provedl více než 120 vystoupení pro tým Bluesův seniorů a již získal medaili Ligy mistrů UEFA. V minulé sezóně ho viděla, že utrpěl zranění, které ho udržovalo za slušné kouzlo, ale stále zvládl působivé šest gólů a 10 asistencí ve 39 hrách.

V současné kampani si James zajistil své místo jako nesporný pravý záda Chelsea a již vstřelil gól proti londýnským soupeřům Tottenham.

Nordi Mukiele (81 OVR – 85 Pot)

Tým: Paris Saint Germain
Stáří: 24
Mzda:
56 000 liber P/W
Hodnota: 29 liber.5 milionů
Nejlepší atributy: 90 skákání, 85 náčiní na stojan, 83 odposlechů

Velký hráč, který je schopen hrát vpravo za zády, pravý střed a v případě potřeby se může zavádět ve středu zpět, byl by pro vás mladý Francouz fantastickým podpisem v režimu kariéry FIFA 23. V loňském roce s 90 skákáním a přesností 74 nadpisů může být hrozbou při útoku nebo obraně set-kus.

Chcete -li podepsat tento mladý přímo zpět, budete pravděpodobně rozdělit způsoby s lepší částí 50 milionů GBP. S potenciální schopností 85 však Mukiele stojí za investici z dlouhodobě a bude se i nadále zlepšovat.

Zahájení své kariéry ve třetí úrovni francouzského fotbalu s Stade Lavallois, Nordi Mukiele debutoval ve věku pouhých 17 let. Od té doby se stal vřele nakloněn, aby se stal hvězdou. Poté, co zapůsobil na Montpellier, si Mukiele zajistil přesun do Bundesliga Outfit RB Leipzig.

Mukiele uzavřela přesun do Paříže Saint-Germain v letním okně převodu 2022, které stojí 10 GBP.5 milionů, po čtyřech působivých obdobích v Německu. Ve své poslední sezóně na RB Leipzig hrál Mukiele 38 her, dvakrát bodoval a pomáhal při čtyřech příležitostech.

V současné kampani vystupoval pouze pro PSG, ale určitě dostane svou šanci pod Christophe Galtier.

Noussair Mazraoui (80 OVR – 85 Pot)

Tým: Ajax
Stáří: 24
Mzda:
14 500 liber P/W
Hodnota: 25 £.5 milionů
Nejlepší atributy: 86 Agility, 83 Sprint Speed, 82 Dribbling

S 86 agility, rychlostí 83 sprintu a 81 zrychlením v loňském roce je tato mladá přímo zpět smrtící, když se nabíjí vpřed z obrany. Noussair Mazraoui má několik žádaných rysů pro full-backs v režimu FIFA 23, který má v režimu FIFA 23, který má několik žádaných rysů pro plné záda, který má několik žádaných rysů pro plné záda, který má několik žádaných rysů pro plné záda, může se pochlubit několika žádoucími vlastnostmi pro plné záda v kariérním režimu FIFA 23.

Poté, co strávil šest úspěšných let v Ajaxu, kde vyhrál více ligových titulů, se Mazraoui přestěhoval do německých šampionů Bayern Mnichov v létě 2022. Jeho poslední sezóna v nizozemských obřích byla jeho nejproduktivnější, když vstřelil pět gólů a pomáhal dalším čtyřem ve 35 hrách. Zatím pro Bayern učinil pouze tři ligové vystoupení a je považován za druhou volbu fullback za Benjaminem Pavardem.

Marocký občan je určitě jedním z nejdostupnějších hráčů na tomto seznamu nejlepších mladých RBS v FIFA 23.

Emerson (79 OVR – 84 Pot)

Tým: Tottenham Hotspur
Stáří: 23
Mzda:
60 000 £ P/W
Hodnota: 21 liber.5 milionů
Nejlepší atributy: 85 rychlosti sprintu, 82 zrychlení, 82 vytrvalosti

Emerson zajistil převod do London Club Tottenham Hotspur v roce 2021 z Barcelony, po úspěšném přesunu půjčky na Real Betis. Za zvláštních okolností Emerson veřejně vyjádřil, že to léto nechtěl opustit Barcelonu, ale kvůli finančním trápení katalánského klubu nedostal na výběr.

S novým startem v nové zemi na kartách pro Emerson, FIFA 23 mu bude muset dát hodnocení odůvodněné jeho působivou podobou v minulé sezóně. S rychlostí 85 sprintu, 82 zrychlením a 74 agility je Emerson rychlým pravým zády s 74 driblováním.

V roce 2019 předal svou první seniorskou mezinárodní čepici brazilským hlavním trenérem Titeem, Emerson bude doufat, že pro svou zemi znovu vytvoří všudypřítomné a neustále konzistentní dědictví Dani Alves.

Od připojení k Tottenhamu se Emerson provedla přes 45 vystoupení pro Severní Londýn a je klíčovou funkcí v plánech Antonia Conte na pravém křídle zpět. V minulé sezóně Emerson hrál 41 her a jednou skóroval. V současné sezóně již hrál osm her, ale ještě musí zaregistrovat žádné cíle.

Všechny nejlepší mladé RBS v režimu kariéry FIFA 23

V níže uvedené tabulce najdete všechny nejlepší hráče RB a RWB v kariérním režimu FIFA 23, tříděné podle jejich celkového a potenciálního hodnocení.

název Pozice Předpovídáno celkově Předpovídaný potenciál Stáří tým Mzda (P/W) Hodnota
Trent Alexander-Arnold RB 87 92 23 Liverpool 130 000 GBP 98 milionů GBP
Achraf Hakimi RB, RWB 85 88 23 Paris Saint Germain 84 000 GBP 59 £.5 milionů
Aaron Wan-Bissaka RB 83 87 24 Manchester United 98 000 GBP 41 liber.5 milionů
Reece James RWB, RB 81 86 22 Chelsea 65 000 GBP 32 milionů liber
Nordi Mukiele CB, RWB, RM 81 85 24 RB Leipzig 56 000 GBP 29 liber.5 milionů
Pedro Porro RWB, RM 80 87 23 Sporting CP (on-loan z Manchester City) 10 500 GBP 44 £.5 milionů
Noussair Mazraoui RB 80 85 24 Bayern Mnichov 14 500 GBP 25 £.5 milionů
Emerson RB 79 84 23 Tottenham 60 000 GBP 21 liber.5 milionů
Lutsharel Geertruida RB, CB 76 84 22 Feyenoord 6 700 GBP 14 liber.5 milionů
Sergiño Dest RB, RM 76 85 21 AC Milan 60 000 GBP 14 milionů liber
Colin Dagba RB 76 80 24 RC Strasbourg Alsasce 43 500 GBP 9 milionů liber
Jorge Sánchez RB 76 79 24 Ajax 19 000 liber 8 £.5 milionů
Diogo Dalot RB, LB 76 82 23 Manchester United 61 000 GBP 10 milionů GBP
Alexander Bah RB, RM 75 81 24 S.L. Benfica 14 500 GBP 7 £.5 milionů
Max Aarons RB 75 83 22 Norwich 19 000 liber 11 milionů liber
Brandon Williams RB, LB 75 80 22 Manchester United 19 000 liber 7 milionů liber
Tariq Lammptey RWB, RB 74 84 21 Brighton & Hove Albion 26 000 GBP 8 milionů liber
Jordan LomBa RB, LB 74 79 23 OGC pěkné 18 500 GBP 5 £.5 milionů
Japhet Tanganga RC, CB, LB 74 84 23 Tottenham 43 500 GBP 8 milionů liber
Thierry Correia RB, RWB 74 80 23 Valencia 19 500 GBP 5 £.5 milionů
Jayden Bogle RWB, RB 74 85 22 Sheffield United 15 000 GBP 8 milionů liber
Devyne Rensch RB 73 85 19 Ajax 3 000 GBP 6 milionů liber
Dodo RB 73 84 23 Fiorentina 12 000 liber 6 milionů liber
Jeremie Frimpong RB, RWB 73 83 21 Bayer Leverkusen 20 500 GBP 5 £.5 milionů
João Mário RB, RM 71 83 22 FC Porto 5 000 liber 4 miliony GBP
Hugo Siquet RB, RWB 69 83 20 SC Freiburg 3 300 GBP 2 £.8 milionů

Pokud hledáte další nejlepší mladé přímo zpět v kariérním režimu FIFA 23, použijte výše uvedený stůl, abyste si zabalili hvězdu, která může v budoucnu upevnit místo ve vašem týmu-někteří jsou dokonce schopni držet první tým Okamžitě.

Hledáte nejlepší mladé hráče?

Hledáte vyjednávání?

FIFA 23 Kariérní režim Nejlepší pravé zády (RB)

FIFA 23 Kariérní režim Nejlepší pravé zády (RB)

Morgan Truder

Aktualizováno 6. června 2023 Morgan Truder

Plné záda se stala stále důležitějším, a proto musíte vědět, kdo FIFA 23 Kariérní režim Nejlepší pravé zády jsou. Rostoucí vliv full-backs v moderní hře se odráží v FIFA, přičemž zpětné zády a záda jsou věnována větší péči i pozornost.

Abychom vám pomohli, sestavili jsme v FIFA 23 seznam všech nejlepších pravých zády (RB), a také se podíváme na to, kdo by byl nejlepšími hráči, kteří by podepsali kariérní režim FIFA 23 v pozici RB, takže můžete, takže můžete, takže můžete Naplňte roli po mnoho dalších let.

FIFA 23 nejlepší pravé zády

Jméno hráče Klub Národnost Celkově Potenciál Stáří
Trent Alexander-Arnold Liverpool Anglie 85 88 23
Jules Kounde Barcelona Francie 84 89 23
Reece James Chelsea Anglie 84 88 22
Achraf Hakimi PSG Maroko 84 87 23
Dani Carvajal Real Madrid Španělsko 84 84 30
Kieran Trippier Newcastle United Anglie 84 84 31
Kyle Walker město Manchester Anglie 84 84 32
Giovanni di Lorenzo Napoli Itálie 83 83 28
Jeremie Frimpong Bayer 04 Leverkusen Holandsko 82 88 21
Noussair Mazraoui FC Bayern Munchen Maroko 82 85 24

Nejlepší pravé zády v FIFA 23

Nejlepší přímo zpět v FIFA 23 je Trent Alexander-Arnold (OVR 85). Primární pozice Joao Cancelo je ponechána zpět, ale byl by na vrcholu seznamu, pokud byste ho přepnuli zpět na jeho přirozenou stránku.

Gareth Southgate a Anglie jsou zkaženi na výběr hned zpět, protože se mohou pochlubit čtyřmi z deseti nejlepších hráčů v pozici. Navzdory klesnutí na 84 OVR, mnozí stále považují Kyle Walkera za nejlepší RB v FIFA 23 díky jeho neuvěřitelnému tempu a fyzickým atributům.

Reece James, Trent Alexander-Arnold a Kieran Trippier jsou také na seznamu, ačkoli ten druhý nemá surovou rychlost, která je tak vyhledávána. Achraf Hakimi je pravděpodobně nejlepším dlouhodobým řešením pro kariérní režim, ale bude stát štěstí.

Naším výběrem parta by byla Jeremie Frimpong. 21-letý má spoustu času na zlepšení a jeho bleskové tempo ho činí velmi efektivní v FIFA 23. Protože ještě musí dosáhnout úrovně světové třídy, nestojí ani paži a nohu, aby podepsala!

Jako nejlepší RB v FIFA 23 budou všichni výše uvedeni z rozpočtu pro mnoho klubů. To je důvod, proč jsme se rozhodli nastínit hráče, o kterých si myslíme, že budou nejlepší pro kariérní režim s výjimkou FIFA 23, a opravdu povýšíte svůj tým na další úroveň.

Nejlepší RBS pro podepsání v režimu kariéry FIFA 23:

Jméno hráče Klub Národnost Celkově Potenciál Stáří
Jeremie Frimpong Bayer 04 Leverkusen Holandsko 82 88 21
Rico Lewis město Manchester Anglie 70 87 17
Lutsharel Geertruida Feyenoord Holandsko 79 86 21
Fresneda Skutečný Valladolid Španělsko 69 85 17
Arnau Martinez Girona Španělsko 76 85 19
Malo Gusto Lyon (na půjčku od Chelsea) Francie 76 85 19
Vanderson Monako Brazílie 76 84 21
Devyne Rensch Ajax Holandsko 74 84 19
Tino Livramento Southampton Anglie 74 84 19
Djed Spence Rennes (na půjčku od Spurs) Anglie 75 84 21

Nejlepší kariérní režim FIFA 23 hned zpět je Jeremie Frimpong, který je hodnocen 82 OVR a má 88 potenciálu. Podepsání ho na začátku svého uložení bude znamenat, že máte na příští desetiletí prvotřídní zpět a také vám ušetří miliony v dlouhodobém horizontu.

Pokud jste začali ušetřit s klubem, který má malý rozpočet, existují alternativy. Teenager Man City Rico Lewis (OVR 70) bude vynikajícím hráčem za pár sezón a nezlomí banku. Real Valladolid’s Fresneda je další sedmnáctiletý s jasným budoucností a vysokým potenciálem v režimu FIFA 23 kariéry.

Chelsea’s on Loan Star Malo Gusto je ideální mladý přímo zpět. Francouz se může pochlubit vynikající výdrží, zrychlením a rychlostí sprintu, aby ovlivnil oba konce hřiště. Bohužel však nebudete moci v první sezóně podepsat, protože bude zapůjčen v Ligue 1 Giants Lyon.

Kdo je nejlepší přímo v režimu kariéry FIFA 23?

Trent Alexander-Arnold je režim kariéry FIFA 23 nejlepší hned zpět s 85 OVR.

Kdo je nejlepší přímo zpět v FIFA 23 Ultimate Team?

Achraf Hakimi je nejlepší přímo zpět v FIFA 23 Ultimate Team s 94 OVR v akci týmu roku.