FIFA Mobile 23: Nejlepší LB (doleva zpět) ve hře., Nejlepší FIFA 23 levá zády k přihlášení do kariérního režimu | PCGamesn

Nejlepší FIFA 23 vlevo zády k přihlášení do kariérního režimu

Hráč SBC si právě teď nárokuje nejlepší místo v FIFA 23. Stačí se podívat na tyto statistiky tempo a pokusit se neplakat.

Nejlepší LB ve hře

LB (doleva zpět) je jednou z pozic ve formaci 4ATB (čtyři na zadní straně). Tato pozice je obvykle obsazena hráči, kteří se mohou nejen bránit, ale také útočí a pomáhají dopředu z levého boku.

Marcelo z Real Madrid a Jordi Alba z Barcelony, dva z nejlepších LB (Left Back) v Mobile FIFA

V režimu H2H a Manager budete potřebovat oba (obranu i útok) od svého hráče LB, ale na VSA, s největší pravděpodobností vy (nebo a.I.) jej použije pouze pro obranu.

Nejdůležitějšími atributy pro LB v Mobile FIFA Mobile 22 jsou tempo, značení, agrese a odposlechy. Také driblování a procházení statistik pro více útočících LB.

Nejlepší zvýšení dovedností pro LB jsou reakce a tempo.

V režimu H2H nebo Manager pro vás nejlepší LB (Left Back) ve skutečnosti závisí na vašem stylu přehrávání. Pokud dáváte přednost tomu, aby se vaše LB často připojila k útoku a doručila kříže, a zároveň s vysokým tempem, hráči jako Theo Hernandez a Alphonso Davies by pro vás mohli být vhodnější. Pokud však dáváte přednost LBS, kteří jsou více defenzivně orientovaní a nebudou chyceni z pozice, mohli by být hráči jako Capdevilla nebo Hector lépe fit. Nakonec záleží na vašich osobních preferencích a na tom, jak chcete, aby vaše LB přispěla do vašeho týmu.

Zde je seznam nejlepších LBS na FIFA Mobile 23.

Hráč Ovr Program Posílení dovedností
Roberto Carlos 113 Prime Icons Reakce
Theo Hernández 114 Utoty Reakce
Emmanuel Petit 112 Shapeshifters Vyrovnaný
Theo Hernández 112 Tots Reakce
Alex Sandro 113 Záznamové jističe Tempo
Federico Dimarco 112 UCL Reakce
Capdevila 111 Cesta hrdinů Reakce
Alphonso Davies 111 Tots Vyrovnaný
Jonas Hector 112 Hall of Legends Vyrovnaný
Christian Günter 112 Centurions Reakce
Alphonso Davies 111 Utoty Tempo
Theo Hernández 110 Utoty Tempo
Andrew Robertson 110 Tots Tempo
Gianluca Zambrotta 110 Ikony události Vyrovnaný
Nuno Mendes 110 Tots Reakce
Ramy Bensebaini 111 Tots Tempo
Raphaël Guerreiro 110 Tots Reakce
Javi Galán 111 Tots Vyrovnaný

Vezměte prosím na vědomí, že někteří možná budou muset trénovat na určité OVRS, aby ukázali své nejlepší hry.

EA také může dělat buffy nebo Nerfs na LB v Mobile FIFA Mobile a EA vždy vydává nové karty spolu s novými událostmi, takže výše uvedený seznam se může kdykoli změnit. Pokusíme se vždy aktualizovat seznam nejlepších LB v FIFA Mobile 23.

Také zkontrolujte nejlepší hráče na svých příslušných pozicích:

Pokud máte kromě výše uvedeného seznamu dobré doporučení přehrávače LB, prosím, komentář níže.

Nejlepší FIFA 23 vlevo zády k přihlášení do kariérního režimu

Nejlepší FIFA 23 Left Backs: Dva hráči, kteří se chystají na záhlaví

The Nejlepší FIFA 23 levé zády zvedne váš tým kariérního režimu z meandrujícího středu stolu na náročné tituly. Moderní plná záda je potenciálně nejdůležitějším hráčem v jakémkoli týmu, který přináší pytle tempa, útočící na talent a energii po obou křídlech. Ať už se chcete zlepšit situaci Manchesteru United nebo přidat do Crawleyho nějaké skutečné kvality, dobrá levá záda je životně důležitá.

Naštěstí je fotbalová hra plná kvalitních levých zády a provedli jsme výzkum, abychom zjistili, které LBS a LWB jsou nejlepší z nejlepších ve všech cenových bodech. Je čas přidat nějakou skutečnou kvalitu po levé straně hřiště. To jsou nejlepší levé záda v FIFA 23, i když máme také nejlepší pravé zády, pokud potřebujete kryt na obou stranách obrany.

Nejlepší FIFA 23 Left Backs: Theo Hernandez běží obranou

Nejlepší levé zády 50 milionů liber+

Nejlepší FIFA 23 vlevo v kariérním režimu bude ti s tržní hodnotou přes 50 milionů liber. To jsou nejlepší z nejlepších a LBS a LWBS, které byste měli hledat podepsat, pokud jste po ligových titulech a jiném stříbra.

Theo Hernández

I když existují i ​​další zjevnější výkřiky, jako jsou João Cancelo a Andrew Robertson, Theo Hernández nese potenciál být nejlepší LB v FIFA 23. 24letý muž má celkové hodnocení 85 základny s možností vzrůst na 90. Jeho 94 rychlosti sprintu, 84 křížení a 90 vytrvalosti z něj dělají obzvláště dobrý LB, statistiky, které se s časem mohou zlepšit. Jeho tržní hodnota 65 GBP.Požadavky na 5 m a mzdy 70 000 GBP za týden mu cenu levnější než Robertson a Cancelo, také.

Alphonso Davies

21letý kanadský jev nese základní hodnocení 84 spojený s potenciálem zvýšit na 89. Stejně jako výše uvedený Hernández, jeho statistiky rychlosti jsou strašně působivé. Agility s hodnocením 86 spárovanou s 96 zrychlením a 87 driblování dělá zábavu LB jako. Nejlevnější z 50 milionů GBP+ držák, Davies má tržní hodnotu pouhých 52 milionů GBP a požadavky na mzdu 51 000 GBP týdně týdně.

Nejlepší FIFA 23 Left Backs: Nuno Mendes tleskání

Nejlepší levé zády 20-50 milionů £

Mezi 20 miliony a 50 milionů GBP Nejlepšími levými zády v kariérním režimu jsou ty s vysokými stropy a staršími hráči s taškami dovedností. Pokud chcete rychle vylepšit svou pozici LB/LWB v horním letu, jedná se o hráči, kteří stojí za to se dozvědět.

Nuno Mendes

Díky svému celkovému hodnocení 80 a potenciálu 88 je Nuno Mendes hvězdou ve výrobě a ta, která přidá skutečnou kvalitu do levé pozice pro mnoho digitálních ročních období. Ve věku pouhých 20 let má Mendes 90 zrychlení, 78 přechodů a 80 vytrvalosti. Se správným plánem rozvoje, která pracuje na své výdrži a křížení, bude Mendes jedním z nejlepších v FIFA 23. To přichází s tržní hodnotou 38 milionů GBP a požadavky na mzdu 46 000 GBP týdně, stojí za výdaj za jakýkoli tým, který spravujete.

Jordi Alba

Ve věku 33 let má Jordi Alba za sebou své nejlepší roky, ale jeho celkové hodnocení 85 a působivé statistiky znamená, že je stále více než vyplatit podepsat, i když jen na pár sezón. Španělská LB má tržní hodnotu 24 milionů GBP a požadavky na vysokou mzdu 160 000 GBP týdně, ale má 86 přechodů, 87 agility a 86 krátkých průchodů, takže stojí za to výdaje. Je mistrem levého zadního plavidla.

Nejlepší FIFA 23 Left Backs: Rayan Ait-Nouri běží na obranu s míčem

Nejlepší levé zády 5 £-20 milionů £

Nejlepší FIFA 23 vlevo zády mezi 5 miliony a 20 miliony GBP jsou zdánlivě hráči s vysokým potenciálem zálohovanou solidními celkovými hodnoceními pro rychlou fixaci a hráč Prospect All svázané do jednoho úhledného malého balíčku. To jsou LBS, které podepíše, pokud jste tým na UP (Think Championship) nebo jeden nový na nejvyšší let, který se snaží udělat malý rozstřik na přenosovém trhu.

Rayan Aït Nouri

Díky svému celkovému hodnocení 76 a gargantuanského potenciálu 86 se Aït Nouri vyplatí podepsat. 21letý francouzský LB/LWB má dobré všestranné statistiky, které se mohou dramaticky zlepšit. Jeho tržní hodnota 14 milionů liber a požadavky na mzdu 37 000 GBP týdně by mohla být mírně odhodnocená, ale věřte nám, že je to investice, která stojí za to udělat.

Calvin Bassey

Tato 22letá nigerijská LB je stejně dobrá hraní CB. Jeho síla 88 a 80 skákání naznačují, že je defenzivní plná záda, ale jeho 89 rychlost sprintu, 71 přechod a 90 výdrže znamená jinak. Bassey má tržní hodnotu 10 milionů GBP a mzdy požadavky 10 000 GBP týdně a za to nízké babky dostanete hodně třesku. Celkové hodnocení 75 a potenciál 85 z Basseyho z tohoto cenového bodu musí být podpisem.

Nejlepší FIFA 23 Left Backs: Prince Aning skákání, aby obdržel míč

Nejlepší vlevo zády pod 5 milionů liber

Vyhlídky na mládež a agenti svobodních tvoří nejlepší LBS v kariérním režimu FIFA 23 za 5 milionů liber. To jsou hráči, kteří se přesunou, pokud jste nižší ligová strana nebo potřebujete dobrého mladíka, aby zajistil pevnou sílu do hloubky.

Milos Kerkez

S potenciálem vzrůst na 84 ze základny celkově 71 (kompletní s hodnocením výdrže 87) je Kerkez skvělým doplňkem jakéhokoli týmu. Jeho tržní hodnota 3 GBP.Požadavky na 6 metrů a mzdy 2 000 GBP by ho mohly ocenit z nejnižších týmů, ale když si ho můžete dovolit. Tato osmnáctiletá maďarská LB je působivá vyhlídka.

Princ Aning

Příliš levné na to, aby se odmítla pro jakoukoli nižší ligovou stranu, má Aning v pouhých 18 letech potenciál zvednout ze své základny celkové statistiky 62 na působivé 82. LB, který se spoléhá na tempo, výdrž německého mladíka a statistiky křížení, se bude muset zlepšit, ale můžete to udělat dobře. Jeho rovnováha z 90 je působivá tak, jak je. Aning má tržní hodnotu pouhých 900 000 GBP a požadavky na mzdu ve výši pouhých 430 GBP týdně.

Jesús Gallardo

Nejlepší volný agent zůstal dostupný záda. 27letá mexická LB má celkové hodnocení 75, tvořeno zrychlením 84, výdrží 88 a křížením 74. Očekávejte požadavky na mzdu 53 000 liber a podepsat ho. Přihlaste se, jakmile začnete režim kariéry, nechcete, aby ho jiný tým vyrazil.

Podepsání některého z výše uvedených hráčů do vaší skupiny FIFA 23 Kariérní režim přidá spoustu kvality v levých zadních pozicích. Přeneste v nejlepších záložnících v FIFA 23, aby se uprostřed tvého hřiště a přinesení nejlepších středových zády v FIFA 23, aby tyto cíle zabránily. Je čas vytvořit vysněný tým.

Toby Saunders Toby je spisovatel na volné noze, který byl viděn v rozhlasových dobách, taktice kapes, Nintendo Life a další. Pokrývá FIFA, Rocket League a další hry, které občas nesouvisí sport.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší obránci v FIFA 23 & FUT

Nejlepší CBS, RBS a LBS v FIFA 23: Ukazujeme vám nejlepší obránce pro váš fut squad. Téměř všichni dostali hráče jako Kylian Mbappé právě teď – takže potřebujete vynikající defenzivní hráče, abyste si udrželi čistý list. Zde najdete to nejlepší z nejlepších pro každou pozici!

FIFA 23 Nejlepší obránci ve FUT

V týmu FIFA 23 Ultimate byste neměli jen utratit všechny své mince na Nejlepší útočníci a dopředu. Mohl by být užitečný také dobrý obránce!

Za účelem zvýšení vítězství v Víkendová liga, Měli byste mít rychlé, silné a hratelné obránce. Pro každou pozici vám ukážeme tři nejlepší.

  • A pouze Nejlepší brankáři Udělejte obranu kompletní.

FIFA 23 Nejlepší obránci: Full & Wing Backs & Center Backs

Roztřídíme obránce podle pozice, počínaje plnými zády a pokračujeme se středovými zády. Najdete Všechny pozice pro obránce právě tady.

FIFA 23: Nejlepší levé zády v FUT (LB, LWB)

Pojďme se podívat na nejlepší levé zády ve hře. Většina LB v FIFA 23 může také hrát jako LWB. Ukážeme vám karty, které chcete hrát hned teď.

1. Roberto Carlos – Cover Star Icon SBC

Ten chlap je právě z tohoto světa. Neuvěřitelné statistiky. Křičet na svou verzi Trophy Titan, ale tohle je těsně za slovy.

Kompletní. Tento. SBC.

Může hrát na různých pozicích a je považován za zvíře bez ohledu na to, kam ho umístíte po zahájení.

Roberto Carlos FIFA 23 nejlepší LB

2. Theo Hernández – Toty

Theo Hernández je letos ještě mnohem lepší – díky jeho toty. Dobrá věc na něm je, že již nashromáždil poměrně málo karet v týmu FIFA 23 Ultimate. Pokud si tedy nemůžete dovolit tuto kartu, která je kolem milionu mincí, můžete jednoduše použít jeho další verze, jako je WC Tott. Je to výrazně levnější a více než užitečné.

Hernandez Toty

Další hráč, který stojí za zmínku na pozici LB, je Joan Capdevilla. Jeho karta Futties je velmi zvláštní a jen pro případ, že si jednoho z těchto kluků nemůžete dovolit, Jděte s jinou verzí Capdevilla – Je prasklý bez ohledu na to, jakou verzi používáte.

FIFA 23: Nejlepší pravé zády ve FUT (RB, RWB)

Přechod na pravá strana, Nyní vám ukážeme, kteří hráči vám dávají nejlepší šanci na to Nejlepší křídlové. Stejně jako u levých zády lze RBS obvykle upravit na RWBS.

1. Dani Carvajal – Futties

Tenhle chlap je právě teď nejlepší, pokud jde o obránce na pravé straně.

Nejlepší RB FIFA 23

2. Achraf Hakimi – Toty

Achraf Hakimi’s Toty Card přesvědčí neuvěřitelnou rychlostí. Ale jeho další statistiky jsou téměř drzé na plné záda. 4 hvězdičkové dovednosti a slabá noha se do toho také hodí. Jako hráč PSG nabízí Hakimi možná jeden z nejlepších odkazů ve FUT.

Cena této karty je pro většinu nesnesitelná, ale s verzí WC Fhenoms nebo Informujte kartu, že jste stále dobří!

Hakimi Toty

Další hráči, kteří stojí za zmínku, jsou Jules Koundè a Denzel Dumfries, kdo dostal také úžasné futties.

Pokud si je nemůžete dovolit, podívejte se Shapeshifters Jérôme Roussillon nebo Path to Glory Kyle Walker.

Nejlepší centrum zády (CB) v FIFA 23 & FUT

Stále hledáte hlavu obrany, která dokáže vyřešit jakoukoli situaci, bez ohledu na to, jak složitá (v případě potřeby nespravedlivá)? Pochopeno! Pak se podívejme na první tři středové zády v Ultimate týmu.

1. Jules Koundè – Futties

Hráč SBC si právě teď nárokuje nejlepší místo v FIFA 23. Stačí se podívat na tyto statistiky tempo a pokusit se neplakat.

Nejlepší CB FIFA 23

2. Virgil van Dijk – Toty

V FIFA 23 je Mountain VVD opět nepřekonatelný. Jeho karta Toty je nejlepší obránce ve hře. Takže také docela drahé. Virgil Van Dijk má také kartu Světového poháru, která už nestojí ani 900 tisíc mincí, ale ve hře se cítí téměř stejná. Jeho zlatou kartu můžete získat za méně než 30k a má také tento jedinečný široký a stabilní typ těla.

Van Dijk Toty

3. Paolo Maldini – ikona narozenin FUT

Paolo Maldini je jedním z nejlepších centrálních obránců ve hře roky. S novou meta, hráči přicházejí a odcházejí. Ale jako v jeho aktivní době: Maldini zůstává. Jeho ikona narozenin je třešničkou na dortu. Rozhodujícími faktory jsou jeho jedinečné obranné vědomí spárované s jeho odposlechy. Maldini ví tři minuty předem, kde bude soupeř hrát míč. Očekávání v tom nejlepším.