Fighter Royale – Last Ace Flying в Steam, Letační hry – nejlepší ke stažení a užívání si hraní

10 nejlepších letadel, které zažijí modrou oblohu

Stále jsou k dispozici stovky různých letadel. Mnoho z nich je také dobré. Seznam, který jsme zde poskytli, jsou ty, o kterých se domníváme, že jsou právě nejlepší dostupné letadlové hry. Pokud tedy chcete vědět více o těchto druzích her, zůstaňte zde naladěni ve hrách.lol!

Ыыграть в Fighter Royale – poslední eso létání

Bojovník Royale – Last Ace Flying это воздушный бй на самолетах то мировой. И и сотня других игроков соревнуетесь за превосходство над 50ти-кит ао’м celou л нй ь ь с с с л н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н ной ет, оружие и р р и и и. По мере игры пространство арены м už сужается, становит т т жжшшооооисход ж жшшшш б п ж жшшш ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж ж останется только один пилот – лучший ас webové!

Действие разворачивается над южными тихооокеанскими островами, с с ми с з— з— з— з— з— з— з— з— з— з— змнонанананананананананананананананананананананананананананbleor с з з з—. ами и морскими армадами стремящимися сбить. Ы можете и и о ответить, уничтожить наземные цели или потопить корабulй. Но настоящий ызызов – это другие игроки, сужающающающающающающающар у у с у у у у у у у у с с с с с с с с с с. ьс чтобы ыжыжить.

Это не просто воздушный ďой… ээ bojovník Royale!

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows 7/8/10 64bit
  • Процессор: Intel I5 2.7 GHz
  • Оперативная память: 4 GB озу
  • Видеокарта: Nvidia Geforce 9xx Series 2 GB, AMD Radeon RX 300 Series 2GB
  • DirectX: Версии 11
  • Сеть: Широкополосное подкan
  • Место на диске: 4 GB
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: Windows 7/8/10 64bit
   • Процессор: Intel i7
   • Оперативная память: 8 GB озу
   • Видеокарта: Nvidia Geforce 1060, AMD Radeon RX 480
   • DirectX: Версии 11
   • Сеть: Широкополосное подкan
   • Место на диске: 4 GB

   10 nejlepších letadel, které zažijí modrou oblohu

   10 nejlepších letadel

   Mnoho lidí sní o létání po modré nebe, proto se mnozí chtějí stát piloty. Ale ne každý je vyříznut, aby se stal piloty. Naštěstí existuje mnoho her, které hráčům umožňují zažít nebe, aniž by opustili zem. Nazývají se letadlové hry a na výběr je široká škála herních subgenů. Existují simulační letadlo, válečné hry, akční hry atd. Rozhodování o tom, které z nich mohou hrát skličující úkol.

   Abychom to pomohli, přišli jsme se seznamem nejlepších her, které můžete vyzkoušet. Snažili jsme se smíchat různé kategorie, takže budete mít plnou zkušenost s nejlepšími letadly venku. Níže je uveden seznam letadel, které můžete hrát a zažít létání z vašeho počítače;

   1. Sky Force Reloaded

   Pokud jde o letadlové hry, jednou z nejlepších, které můžete hrát, je Sky Force Reloaded. Je to akční natáčení ‘em Up Game, připomínající retro arkádové hry v 90. letech. Ale obsahuje moderní vzory a vizuální prvky, což z něj dělá hru, která udržuje krok s současnými časy. Poskytuje také hráčům schopnost sestavit a testovat devět různých letadel. Proto umožňuje hráčům mít jedinečný zážitek a najít letadlo, které vyhovuje jejich preferencím. Je to zábavná hra s jednoduchou, ale úžasnou hraní, kterou si užijete.

   Sky Force Reloaded for PC

   2. 1945 Air Force

   Pokud dáváte přednost tomu, aby se natáčela natáčená hra, která má také více retro vizuálů, pak pro vás je hra Air Force z roku 1945. Je to jedna z těch natáčených her, které byly populární v 90. letech, které se vám budou líbit. Skvělé je, že vývojáři také použili retro/klasický vzhled této hry. Umožňuje lidem, kteří vyrostli v 90. letech, aby zmírnili své zábavné vzpomínky na hraní arkádových her. Má některé moderní funkce, ale nejlepší části zůstávají retro. Je to dobré pro ty, kteří chtějí hrát nostalgické hry.

   1945 Air Force ke stažení plná verze

   3. Sloučit rovinu Click & Idle Tycoon

   Ne každý je fanouškem válečných her nebo akčních her. Takže pokud se vám tyto žánry nelíbí, ale milostné hry letadel, pak sloučení letadla a nečinného tycoon je vaše letadlová hra. Je to hra neformální klikání, kde hrajete roli generálního ředitele letecké společnosti. Kdykoli letadla krouží asfalt, vyděláte peníze. A to je váš hlavní cíl. Jako nečinná hra budou letadla běžet automaticky, což znamená, že také získáte automaticky. Chcete -li zvýšit své příjmy, stačí upgradovat pomocí peněz, které vyděláváte. Je to zajímavá hra, která je jednoduchá, ale návyková hra na hraní.

   Sloučit letadlo Airline Empire

   4. Aces Luftwaffe

   Aces of Luftwaffe je další dobrá hra natáčení, kterou si můžete užít. Vyznačuje se také klasickou hratelností s několika moderními vizuály a grafikou. Navíc nastavení hry se konalo ve druhé světové válce. V této hře musíte být jedním z eso pilotů Luftwaffe a účastnit se bitvy o Británii. Používáte svou statečnost a odvahu k porážce různých šéfů odporu a vynoříte se vítězně ve válce. Celkově je to zábavná hra, kterou si užijete hraní.

   Aces of the Luftwaffe Squadron hraní na PC

   5. Hawk: Letecké vesmírné hry

   Pokud chcete futurističtější hru natáčení, zkuste hrát Hawk: Letecká vesmírná hra. Je to typická hra natáčení, která se hraje svisle jako arkádové hry 90. let. I když jeho vizuální a grafika jsou trochu moderní, hratelnost je velmi podobná hraně retro arkádové hry. Navíc, jeho sci-fi prvky jsou tím, co dělá tuto hru zajímavější. Nejenže se chystáte jednat s válečnými letadly, ale také obřími roboty. Ale nebojte se, protože také používáte sci-fi věci, jako jsou společníci Brobot. Je to hra, která stojí za to vyzkoušet.

   Hawk Stáhnout plnou verzi

   6. Warplanes Inc. WW2 na kopci

   Pokud dáváte přednost jinému typu hry s letadlem než natáčení ‘em ups, zkuste hrát Warplanes Inc. WW2 na kopci. Je to boční hraní simulátoru bojového letu během druhé světové války. Musíte bojovat, bojovat s jinými letadly nebo pozemními jednotkami a dělostřelectvem. Kromě toho můžete upgradovat a provádět údržbu ve svém letadle. Proto můžete posilovat a vylepšit své letadlo, takže je silnější. Je to vzrušující hra, kterou si budete bavit hraní. Určitě stojí za to vyzkoušet.

   Warplanes Inc pro PC

   7. Ace Force Joint Combat

   Pokud hledáte modernější hraní, která zahrnuje letadla, pak je vaše hra ECE Force Joint Combat. Je to druh hry, která vám umožní zažít realističtější letecký boj. To je pravda, letecký boj je zde téměř téměř skutečný, na rozdíl od her uvedených před tímto. Hra také obsahuje skvělou grafiku s úžasnými detaily, což vám umožňuje plně vidět a zažít high-tech letadla. Musíte dělat různé mise, abyste vyhráli proti silám ďábelské oblasti.

   Aceforce Jointcombat ke stažení zdarma 2

   8. F18 Simulátor letadla 3D

   Další dobrá hra na letadle, která nabízí realistickou leteckou hru, je simulátor letounu F18 3D. Musíte jít na různé mise a vyjmout nepřátele do vzduchu nebo nepřátele na zemi. I když je F18 hlavním letadlem, které zde použijete, také použijete FA-22 a FA-38. Oba jsou také mocné trysky určené k tomu, aby nevybraly nepřátele. Mise začínají snadné a poskytují vám pocit hry. Ale poté očekávejte, že dostanete úplné náročné mise, kde jsou testovány vaše létající dovednosti.

   F18 Simulátor letadla Stáhnout PC

   9. Simulátor 3D letu

   Pokud dáváte přednost letadlové hře bez boje a pouze letové simulace, zkuste letový pilot 3D simulátor. Je to simulační hra, která obsahuje realistickou leteckou hru. Takže se dozvíte, jaké to vypadá jako létání letadlem bez boje. Zajímavé je, že tato hra vám umožňuje vyzkoušet různá letadla, včetně stíhacích letadel. Také musíte dělat různé mimořádné události nebo záchranné mise, takže tato hra jde spíše o záchranu životů, než je vzít je. Je to skvělá hra, kterou si užijete, abyste zažili simulované létání.

   Hra na PC

   10. Útok útoku bojovníků

   Poslední hrou dobré letadla na tomto seznamu je útok stávkových bojovníků. Je to akční střelec, který obsahuje realistické hry a zaměření na letecký boj. Správně, tato hra se více zaměřuje na boje pro psy, což je skvělý způsob, jak vyzkoušet a rozvíjet své dovednosti v létání. Je to hra, která je ideální pro lidi, kteří milují boj psů, který se obvykle děje ve vzduchu. Ale místo toho, aby se jen dívali, se na něm sami účastní.

   Stáhnout útok stáhnout bojovníci stáhnout plnou verzi

   Zažijte létání letadlem s těmito letadly

   Stále jsou k dispozici stovky různých letadel. Mnoho z nich je také dobré. Seznam, který jsme zde poskytli, jsou ty, o kterých se domníváme, že jsou právě nejlepší dostupné letadlové hry. Pokud tedy chcete vědět více o těchto druzích her, zůstaňte zde naladěni ve hrách.lol!

   Ikona autor novinek Avatar

   Hry.lol. Všechny bezplatné online hry, které jsou k dispozici ke stažení, vyhovují jakémukoli typu hráče. Máme všechno od nejvhodnějších her pro rodinu vhodné pro děti až po více akční tituly pro vyspělejší hráče.

   Související příběhy

   10 her o bitvě Pirate Sea

   Pirátské hry – 10 nejlepších her o bitvě Pirates & Sea

   Piráti jsou špatní lidé, kteří nájezdu a krádež lodě procházejí po moři. Názory většiny lidí na piráty však bývají pozitivnější než negativní.

   Zveřejněno 25. července 2022

   Clicker Games Pig Cowboy

   10 nejlepších klikativních her, které si budete bavit v roce 2022

   Inkrementální hry, běžně známé jako hry Clicker, jsou jedním z nejrychleji rostoucích žánrů na trhu s hrami zdarma. Hry Clicker jsou hry, kde hráči opakovaně provádějí kliknutí na obrazovku.

   Zveřejněno 20. července 2022

   10 nejlepších přežití palec

   10 nejlepších her pro přežití, které vás budou bavit

   Mnoho lidí si užívá hraní akčních her, protože je vždy zábavné hrát. Během hry bude vždy mnoho aktivit nebo dění, takže se nikdy nudíte.

   Zveřejněno 18. července 2022

   Nejoblíbenější blogy

   Games.Lol Free Game Download Logo web
   Facebook Instagram Cvrlikání Youtube Svár Pinterest Reddit

   Hry.lol je vaše ne. 1 stahování webu zdarma pro online hry pro PC. Máme populární hry jako Granny, Gacha Life, Subway Surfaers, Pixel Gun 3D, 8 míčových bazénů, mobilní legendy Bang Bang a další. Hry.LOL poskytuje cheaty, tipy, hacky, triky a průchody pro všechny hry.