Final Fantasy 7: Rebirth ‘Datum vydání, přívěs a příběh pro „Remake“ část 2, Final Fantasy 7 Rebirth má datum vydání – The Verge

Rebirth Final Fantasy VII bude vydán začátkem roku 2024

Druhý, delší, přívěs pro hru byl zobrazen během Summer Game Fest 2023. Koukni na to:

Vše, o čem potřebujete vědět Rebirth Final Fantasy VII

Probíhající série remake série Square Enix’s Seminal 1997 Classic, Final Fantasy VII, stále má mnohem více půdy na pokrytí. První položka, Remake Final Fantasy VII, Set v Smoggy Metropolis of Midgar, rozšiřuje prvních několik hodin původní hry na epické 40hodinové dobrodružství.

Jinými slovy, je tu spousta dalších příběhů. Rebirth Final Fantasy VII bude druhým vstupem do trilogie a na základě toho, co jsme již ze hry viděli, je to ještě ambicióznější než jeho předchůdce. Zde je vše, co víme o druhém záznamu.

Kdy je Znovuzrození FF7 Okno datum vydání?

Znovuzrození FF7 bylo původně oznámeno s mlhavým zimním vydáním okna. Toto bylo nakonec objasněno jako zima 2023. To však bylo poté zpožděno v přívěsu Summer Game Fest, který obsahoval nové okno vydání „začátkem 2024“.

Během stavu hry v září 2023 jsme konečně dostali datum vydání! Nejnovější přívěs to odhalil Znovuzrození FF7 bude vydáno 29. února 2024.

Gang se vrací Znovuzrození FF7.

Jaké jsou Znovuzrození FF7 Platformy?

Jediná platforma, která Znovuzrození FF7 přijde na startu, je PlayStation 5. Je však pravděpodobné, že hra nakonec přijde do PC později. Remake FF7 Spuštěna výhradně na PS4, ale po celoročním okně pro exekutivitu byla hra vydána na PC.

Stejně jako Remake FF7, Je nepravděpodobné Znovuzrození se dostane do Xboxu.

Je tam a Znovuzrození FF7 Upoutávka?

Ano! Hra byla poprvé odhalena v červnu 2022 s nádherným přívěsem. Koukni na to:

Aerith přináší spletitý hlas o tom, jak může být budoucnost napsána, ale nyní může být změněna. (Spoiler: Na závěr první hry Squad zabije rozhodčí osudu, což je osvobozuje od původní hry sekvence událostí.) Dostaneme nervozitu z meteoru, které zasáhnou planetu, modlí se a záblesk do Zack Fair a Cloud.

Většina přívěsu je však velmi chladná túra mezi Cloud a Sephirothem v minulosti mimo Nibelheim, který se nikdy ve skutečnosti nestal.

Druhý, delší, přívěs pro hru byl zobrazen během Summer Game Fest 2023. Koukni na to:

Naposledy, Znovuzrození FF7 byl předveden během hraní hry v září 2023, než jsme viděli dříve. Dalo nám to skvělý pohled na členy strany, Traversal s otevřeným světem (včetně Segways), a naznačil ještě více alternativnější Timeline Shenanigans.

Co je to Znovuzrození FF7 Příběh?

Spoilery následují originál Final Fantasy VII, Přeskočte tedy tuto sekci, pokud se nechcete dozvědět více.

Pokud porovnáme Remake FF7 k příběhu první hry, pak první věc, která by se měla stát Znovuzrození je to, že hlavní obsazení postav cestuje do Kalm Village, kde jim Cloud vypráví příběh o době, kdy on a Sephiroth navštívil Nibelheim. Poté, co se hřeben na vrchol svahu, vidíme místního reaktoru Mako v celé své slávě zabíjející planetu.

Znovuzrození Pravděpodobně budou následovat stranu, jak následují po Sephirothu při hledání mocné položky zvané Black Materia.

Hodně jako Remake FF7, Nemůžeme očekávat, že pokračování bude zrcadlit FF7Původní příběh přesně. V rozhovoru pro červenec 2020 Kitase navrhla, že před námi dojde k vyprávění: „Jsem si jistý, že existují lidé, kteří chtějí zažít stejný příběh a znovu prožít vzpomínky,“ řekl. “Pokud bychom to však měli udělat, pak vše, co bychom dělali, je jen přidat k původnímu zážitku, což by způsobilo Předělat ztratit svůj význam.“

Kreativní ředitel Tetsuya Nomura odhalil v rozhovorech s tiskem, že Znovuzrození FF7 pokryje původní příběh až do zapomenutého kapitálu, což je prostředí pro jeden z nejpamátnějších okamžiků hry.

Vůle Znovuzrození FF7 Mít nějaké nové funkce?

IntergradeSynergizované útoky se snaží vrátit Znovuzrození.

Přívěsy pro Znovuzrození FF7 předvedli masivní otevřený svět pro hráče, aby prozkoumali. Toto je změna od převážně lineárního světa Předělat. Spousta ikonických míst lze vidět v přívěsech, jako jsou Cosmo Canyon, Nibelheim a Costa del Sol. Vidíme také, že strana jezdí kolem Chocobos, aby procházela otevřeným světem, a dokonce i stodolu Chocobo. Nová vozidla k prozkoumání světa také přicházejí ve formě Segways.

Znovuzrození FF7 Vezme také hráče do Zlatého talíře, který bude obsahovat celou řadu minihrů včetně závodů Chocobo. Vypadá to, že zlatý talíř přijme prašnutí minihru jako draka franšízy a dá hráčům spoustu vedlejších aktivit, aby investovali čas.

Combat vypadá, že se také dostal do pěkného obličeje. Brát narážky z Intergrade, Zdá se, že členové strany budou moci provést synergizované útoky. Red XIII se také připojí ke straně jako úplný člen, který můžete ovládat, spíše než doprovod, ve kterém byl Předělat.

Kdo jsou Znovuzrození FF7 Členové strany?

Vypadá to, že ostatní členové původní hry se všichni objeví v znovuzrození. V přívěsech jsme viděli, jak se Yuffie spojuje se stranou a dostali jsme svůj první pohled na Vincent Valentine. Bylo potvrzeno, že CID Highwind bude také v Znovuzrození. Nomura však odhalila, že jak Vincent, tak CID nebudou členy plné strany Znovuzrození, a místo toho jsou doprovodnými postavami stejným způsobem, jakým byla Red XIII Předělat. Oba budou hratelné ve třetím příspěvku v sérii.

Oblíbený člen Emo Party pro každého je zpět.

Bude tam Remake FF7 Část 3?

Ano! V rámci potoka 25. výročí bylo potvrzeno, že saga remake bude složena ze tří částí. Po Znovuzrození, bude k dispozici třetí dosud bez ponoření. Originál Final Fantasy VII byl propuštěn na třech discích, takže to je vhodné.

Je Zack naživu Znovuzrození FF7?

v Remake FF7Zack Fair je odhalen, že přežil svůj dříve fatální útok. FF7 remake ultimania znamená, že tento zack je jedním z alternativní časové osy, pomocí alternativní reprezentace razítka psa jako důkazu. Profil Zacka v knize se na něj odkazuje v současnosti i minulém napjatém, čímž se situace dále zmást.

Přívěs o stavu Znovuzrození Také klade velký důraz na Zacka a kde jeho příběh může být v této alternativní časové ose, když ho vidíme, že vezme cloud do Midgaru, aby hledal pomoc. Producent Yoshinori Kitase odhalil IGN Toto znovuzrození by zahrnovalo celou „novou epizodu“ zaměřenou na Zack.

Rebirth Final Fantasy VII bude vydán začátkem roku 2024

Bude to velmi rušný čas pro fanoušky Final Fantasy.

Andrew Webster, editor zábavy pokrývající streamování, virtuální světy a každou videohra Pokémon. Andrew se připojil k Verge v roce 2012 a psal přes 4 000 příběhů.

8. června 2023, 20:50 PM UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Rebirth Final Fantasy VII, pokračování remake milovaného RPG má konečně okno uvolnění. Přijde na PS5 začátkem roku 2024. Oznámení bylo učiněno jako součást letního herního festivalu.

V přívěsu jsme dostali nový nový pohled na nadcházející hru. Cloud a posádka putovali travnaté pole, navštívili to, co vypadalo jako Cosmo Canyon, a převzala nějaké hrůzostrašné nepřátele. Dokonce i Yuffie, která se poprvé vrátila Remake Final Fantasy VIIDLC, objevil se v přívěsu. Hra bude podle přívěsu k dispozici na dvou discích.

Druhá kapitola projektu propracovaného remake byla představena minulý rok po spuštění Remake Final Fantasy VII V roce 2020. Během několika posledních dnů škádlí Square Enix velké zprávy o hře prostřednictvím řady tweetů, což potvrzuje věci, jako jsou nové postavy, co zní jako otevřenější svět a další hudba. Den oznámení o datu vydání, společnost naznačila, že „Další informace budou odhaleny brzy.“

Samozřejmě, Znovuzrození není jediný hlavní Final Fantasy Uvolněte příchod. Final Fantasy XVI, který sérii vezme mnohem tmavší, Hra o trůny-inspirovaný směr, spustí se velmi brzy: zasáhne PS5 22. června.

Square Enix debutuje nový přívěs Final Fantasy 7 Remake Part 2

Aktualizace: září. 15, 2023: Square Enix oznámil Final Fantasy 7 Rebirth Datum vydání během zářijového stavu hry v dlouhém novém přívěsu. Originál Příběh Po týdnu kryptických škádlení představil Square Enix nový Final Fantasy 7 Remake část 2 Trailer Během Summer Game Fest 2023 s aktualizovaným datem vydání. Final Fantasy 7 Remake část 2 , oficiálně volal Final Fantasy 7 Rebirth , Spustí se někdy na začátku roku 2024-a v návratu do RPG z minulosti je to hra dvou disků. Díky tomu je první hra dvou disků na PS5, i když jak dlouho FF7R část 2 bude a jaké části Cloudova příběhu, který pokrývá, jsou stále ve vzduchu. Pravda Remake Final Fantasy 7 Móda, The New Trailer je kombinací rozpoznatelných příběhových rytmů a zcela nových nápadů, které vyvolávají otázku, co se přesně děje v příběhu. Otevírá se tím, že se Barrett, Aerith a Tifa po tornádu v Midgaru odrazují na nosítkách – něco, co se v původní hře rozhodně nestane – před přechodem na cloud a spol.První vpád mimo město.

Zejména chybějící po jeho portrétu FF7 Remake Intergrade byl Zack Fair, i když se zdá, že Yuffie bude hrát větší roli než její volitelný vzhled v původní hře. Vidíme Cosmo Canyon a slyšíme dědečka Red XIII, který přednáší svůj projev o LifeStream. Slyšeli jsme také Sephiroth, že vlastně zabil Tifu v den katastrofy Nibelheim po krátkém pohledu na Jenovu. Tifa rozhodně nezemře v Nibelheimu v originále Final Fantasy 7 , Takže ať už Sephiroth prostě lže nebo je časová osa dobře a skutečně rozptýlená, musíme jen počkat a zjistit. Mezitím, Final Fantasy 16 má být na PS5 22. června 2023. Napsal Josh Broadwell jménem GLHF