Final Fantasy XIV 9. února Hotfix pro 6.31 Aktualizace poznámek o opravách, FFXIV 6.31 Poznámky k opravně – Final Fantasy XIV Průvodce – IGN

FFXIV 6.31 Poznámky k opravě

Final Fantasy XIV je k dispozici na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5. Podrobnější informace o nejnovějších a budoucích záplatách se vydejte na oficiální fórum hry.

Final Fantasy XIV 9. února Hotfix pro 6.31 Poznámky k aktualizaci poznámek

Final Fantasy XIV 6.31 Update Patch Notes

Je tu Nový Aktualizace pro Final Fantasy XIV, A zde je úplný seznam změn a oprav, které budou přidány s touto oprava. Nabídka MMORPG existuje již mnoho let a je původní verzí čtrnáctého příspěvku v hlavní Final Fantasy série a druhý mmorpg v sérii Final Fantasy XI. Hra dnes obdrží novou opravu s názvem Hotfix a upozorňuje na 6.31 Aktualizace. Ujistěte se, že získáte tuto verzi pro solidní hraní. Pojďme se ponořit hluboko Final Fantasy XIV 9. února hotfix pro 6.31 Aktualizovat poznámky k opravě níže.

Final Fantasy XIV 9. února Hotfix pro 6.31 Poznámky k aktualizaci poznámek

Final Fantasy XIV 9. února Hotfix pro 6.31 Aktualizační poznámky

Byly řešeny následující problémy:

・ Klíčovou položku v Quest Unholy Matrimony nebylo možné použít, a proto zabránilo postupujícím pátrání.
・ V Cutscene of the Quest pokračuje cesta, výraz obličeje NPC Seto byl nesprávný.
・ V semináři ostrovní svatyně nemusí být řemesla správně zobrazena správně, pokud je rozvrh tříděn podle požadovaného času.
・ V semináři ostrovní svatyně se nabídka a poptávka někdy zobrazovala obsah z předchozího cyklu.
・ V ostrovní svatyni by se klient mohl při rozhovoru s stvořením NPC narazit.
・ Přepracované časovače nemusí být správně zobrazeny pro pracovní akce s jedinečnými časy přepracování, jako jsou Akce Ninja PVE TEN a CHI.
・ Účinky na těžký houpačka nemusí být zobrazeny správně při provádění s vybavenou sekerou Manderville.
・ Pro zbraně, které by bylo možné získat z protokolu Omega (Ultimate), byly ikony pro Arcanist/Summoner zbraň a Scholar Weapon přepnuty.
・ V Mount Ordeals and Mount Ordeals (extrémní) se grafika na pozadí nemusí zobrazovat správně při restartování za určitých podmínek.
・ V baladě minstrelu: Shinryuova doména, cílový kruh nemusí být zobrazen při zacílení na srdce červa, zabránil hráčům v provádění fyzických útoků na melee.
・ Ve věži na porušení paradigmatu, když server zažil vysokou zatížení, by šéf někdy za určitých podmínek zmizel, což znemožňuje postupovat.
・ Grafika pro oděv Gaia nebyla zobrazena správně.
*Oprava umožní, aby se barva kůže postavila prostřednictvím části zařízení. Za určitých podmínek by se postižené sekce nezobrazovaly.
・ Když muž au ra vybaví následující rychlostní stupeň, zobrazená grafika je menší.
-Náušnice edencoir z fardy/edencoir náušnice zabíjení/
-Náušnice edencoir cíle/edencoir náušnice uzdravení/
-Náušnice edencoir z odlitků/náušnic edencall z fanding/
-Náušnice Edencall zabití/náušnic Edencall cílení/
-Náušnice Edencallu uzdravení/Edencall náušnice obsazení
・ Při úpravách portrétů nemohly být portréty pro sady zařízení vybavené vysoce kvalitními položkami aplikovány na desky dobrodruhy.
・ Při úpravách portrétů, pokud by se třída/úloha sada převodovky a třída/úloha přidružené glamour desky lišila, informace o kouzle pro portrét se neodrážejí.
・ Za určitých podmínek mohou oblíbené v příručce Mount a průvodce přisluhovačem zmizet.

Final Fantasy XIV je k dispozici na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5. Podrobnější informace o nejnovějších a budoucích záplatách se vydejte na oficiální fórum hry.

FFXIV 6.31 Poznámky k opravě

Patch 6.31 je žít uvnitř Ffxiv, který představuje řadu nové předměty, vedle Pátá konečná povinnost, Protokol Omega, který poskytuje vzrušující novou výzvu a odměny, které musíte vydělat.

Tato stránka působí jako komplexní rozpis obsahu přicházejícího do náplasti 6.31, stejně jako odkaz na Úplné poznámky k opravě.

Patch 6.31 Header.png

Protokol Omega (Ultimate)

Omega Protocol Header.png

„Co když Omega bezpustné testování pokračovalo a poskytlo nepolapitelné odpovědi, kterou hledala?”

Požadavek na úroveň Velikost strany Lhůta
Učedník války nebo magické úrovně 90 Osm hráčů 120 minut

Pokud splníte výše uvedený požadavek na úroveň; Po dokončení Abyssos: Osmý kruh (Savage), Mluvte s Putování minstrel ve starém Sharlayanu (X: 12.7 Y: 14.2). Protokol Omega (Ultimate) lze přistupovat pouze prostřednictvím vyhledávače RAID Všechno Dokončené Abyssos: Osmý kruh (Savage).

Po dokončení protokolu Omega (Ultimate) mohou hráči získat samostatnou odměnu jednou týdně. Hráči, kteří dosud nedostali odměnu za týden.

Odměnu lze vyměnit Nesvaaz v Radz-At-Han (X: 10.6 y: 10.0) Pro maximální Omega zbraně.

Různé aktualizace

Byly přidány následující přírůstky, přičemž podrobnosti přicházejí později:

  • Byly přidány nové položky.
  • Byly přidány nové úspěchy a tituly.
  • Byla přidána nová hudba.
  • Aby se lépe usnadnilo přihlášení, jednorázová hesla již nebudou během vstupu skryta.

Úplné poznámky k opravě

Další informace o opravách chyb, známých problémech a dalších si můžete přečíst úplné poznámky o opravě pro 6.31 Na webových stránkách FFXIV.